Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 +18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyVas. Okt. 11, 2020 10:00 pm
First topic message reminder :

new job, new opportunityt
To: Oliver

- Kibaszott aranysakál - morgott az orra alatt, mielőtt a puccos bejárat felé vette volna az irányt. Az ügynökség szerint a férfi az egyik emeleti lakosztályt bérelte ki, hogy elég közel legyen a Tanácsülések helyszínéhez, bárhol legyenek is azok. Maga a hotel sem az az útszéli motel volt, amit jobb napjain megengedhetett magának, itt a fényesre pucolt ablakok az eget tükrözték vissza, nem az egzisztenciális reménytelenséget.
Mély levegő véve százezredszerre is meghúzogatta a mandzsettákat, megforgatta a gombokat. Olyan méretre szabott öltönyt viselt, amiben el tudta rejteni a fegyvereit. Vérfarkas létére viselte őket, mint kiváltságot az új munkához. Testőrként megteheti, kiváló referenciákkal rendelkezőre papírozták, mégis, ahogy áthaladt az aranyozott forgóajtón nem tudott szabadulni az érzéstől, hogy a hotel biztonsági őrei csak őt nézik és rögvest kihajítják innen az utcára, mert tudják, hogy nem idevaló. Kikenték, kifenték, felcicomázták, de hiába hamisították meg, ő akkor is, mindig is az marad, aki volt, szálka a szemben, seb a szájpadláson, a problémaforrás, amit ki kell iktatni.
- Jó napot kívánok, Mr. Hudsonhoz jöttem, már vár engem - mutatta meg az igazolványát a recepción. A szájába adták, hogy mit mondjon, mikor mondja, hogyan vágja ki magát az egyszerűbb keresztkérdések közül. Ne habozzon sokáig, ne bukjon le, ne maradjon itt. Az első adandó alkalommal csapjon le és álljon tovább, a médiaszenzáció az lesz, hogy a dzsinnek új vezetőt állítanak ki, és az majd gondoskodik arról, hogy a gyilkosságnak legyen egy mondvacsinált felelőse és kész. Minden olyan egyszerűnek tűnik.
A liftesfiúnak a nemrég elfogyasztott rákos rágcsáktól kikötőszaga lett, ettől felfordult a gyomra visszaemlékezve arra az éjszakára, aminek hála ebbe a helyzetbe került. Örvendve hagyta maga mögött, de a gazdagon díszített folyosón elfogta a szorongást. Mintha csak egyedül lett volna a világon, ő és az ajtók, meg az átkozott tükrök, amikből mind magára bámult. A fej nem illett a jól szabott zakóhoz. Sápadt, nagy szemek, furcsán rángatózó izmok az állkapocsban.
- Uralkodj magadon - intette meg azt a faszt a keretekben, aztán az ajtóhoz lépkedett. A folyosón édeskés parfümök szaga keveredett női illatokkal és a textilpuhítók sajátos aromájával. Arany, platina, fémek bűze szállt az egész alatt. A szinthez csupán egy lakosztály tartozott, de három férfi szagát érezte, abból a füstös, erős aromát azonnal a dzsinnhez társította és gyűlölte, amiért erőszakosan eluralta a többi szagot, amiért egyre határozottabban érezte minden lépéssel, amiért még életben volt, még vert a szíve, még ezt a szagot egyre erősebben és erősebben fogja érezni, és azért is, hogy majd elhalványul, pedig jóféle szag.
Kopogott az ajtón és felpillantott a biztonsági kamerára, kivillantva a fogait morogva.
- Mr. Hudson? - dörömbölt erőteljesebben amikor már kínosnak érezte a várakozást és azért fohászkodott, hogy az a gyümölcsös parfümös illat, amit érez már egy eltávozott numera legyen.  
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

SzerzőÜzenet

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05, 2020 5:00 pm
Cause I can feel
how your flesh now
is crying out for more
To: Oliver

- A fenét - lihegő hangba fullad a szóvége, sóhajozom itt bazdmeg, mint a szűzlány az erdőben amikor a nagy ordast várja, tudom hogy megy ez kölyökkorom óta. Akkor a fivéreim lestem, mit kezdenek a törzsbe kapaszkodva vonagló szőkékkel, ez meg itt, ez a pénzbáró, félkirály, tüzes kis politikus, ez maga mutatja meg simogató csípőjével és távol tartó ujjaival, hogy mire képes a farkasra vágyva. Rohadjak meg, ha értem, de egyszeriben tele a szám az ízével, az ujján kávé, amit tőlem orzott, dohány, amit magának gyújtott, tűz, füst, pernye, perzselő pusztítás, szenes erdő ízei, a nyelvem a fogaim alá tekeredik, akarok belőle még. A tenyerembe szorult farkából is akarom még, vonaglik a kezem alatt, kéjenc kurva, megbocsáthatatlan, önelégült gondolat, de ha egyszer az! Látom, hogy az elnyílt szemében lobogó melengető lángfényben kéjvágy uralja el a döbbenetet, a jó modort, ahogy belebámul a számba szorult ujja után felhorgad benne valami, hát ne nézd, már az enyém. A nyögésétől a szája még fodrosabb és kívánatosabb egy falánk csókra, mhm, kár vesztegetni a levegőt. Másféle hússal teli tájak felé terelget és legyen hát, nem derogál megereszkedni előtte a hasát marcangolva, beletolva a csípőjét a falba, a farkát markolgatva a textilen keresztül. Csak az íz, az íz számít, a szívdobogásoktól lüktető nyers, forró íz, a nyálammal hagyott nyomok a bőrén, reszkető izmai a köldöke körül, csak rutinból morgok a kezére a hajamban. Ha irányítani próbál berágom magam a lépéhez vagy köszönhet alkoholégető májának, betehet a belei közé melegedni egy pohár kávét legközelebb. Dúvad gondolatokkal nyalom, mint kisnyulat az éhes kölyökfarkasok, olyan ez a szőke szőr az öle felé vezető ösvényen, a szaga az övé egészen az övé, de lehet ezt még fokozni, mámortól csaholó hangom beletemetem felszabadított ölébe, ne hallja, csak érezze, ahogy vonyít az állat diadalmasan: szagot fogott.
A nyakamban fészkelődő ujjainál jobban csak a hangja biztat jobban, a gallérok alatt a gerincemre csúszik a simogatása: csináljam. Hát bazdmeg. Rányitott szájjal tapogatom ki a nyelvemmel az alsón keresztül, erek, tömör hús, a makk karimája, felbámulok rá, belevonaglik a számba. Ó Hudson, de nagyon akarod te ezt, körbetapogatom szilárd bizonytalanságtól megszilárdult kocsonyacombjaid, azt a sportos feneked, hol edzetted, remélem oda testőrt is viszel legközelebb és engem, belemarkolva lerángatom rólad alsóstul az anyagot, hadd fájjon, feszüljön, pattanjon mohó farkad az arcomba. Csattan a fogam bocs, a hirtelen mozdulatok reflexével kaptam utána, ha már a népem szokásainál tartunk ugye, beteges játékot űzök veled, magammal, vigyorogva, vicsorogva most így dörgölőzöm hozzá. Milyen meleg. Félig lehunyt szemem szemhéján érzem, vaskos, nehéz, a fejemmel tolom az ágyékának, érezze ő is, csak aztán fogom meg, belekapaszkodva a combjába. Csinálom már, cseng a fülem ugyan a simogatásától, de a parancsot értem, csak nem szeretem, nyögve nyalom végig fel, a fogaim helyett a szám illesztem a csúcsára. Őrjítő, az ölének olyan férfi szaga kéne legyen, aki baszni nem tud, ezért hatalommal kompenzál, de sós tejes sűrű nyirok kavarog a bőrén, amit gondosan lenyalogatok. Jut az ujjaira is, rácsavarodik a nyelvem, marasztalom, jöjjön csak, ha mer még egyszer a fogaim közé a számba hatolni sokkal nemesebb szervét ajánlja oda, vagy hát nemtelen, méretes kolonc, vulgáris címer, nemet kellett volna mondanod. Akkor nem szívnám magam a farkadra lassan, a kezemben fogva, a nyelvemmel tapogatva. Akkor nem lennék ilyen mohó, hogy szörcsögve szívom le a húsodról a nyálas levegőt, a szájpadlásomhoz dörgölve téged, hogy legyen még nedvesebb és sikamlósabb. Akkor nem esnének ilyen jól ölforró ujjainak érintései. Akkor nem izzadnék bele a zakó alá az ingbe, ami árulón súrolja feltüzelt bőröm, az öv alatt dühösen záródik a nadrágban remegő erekció, de én csak nyaldosom, faldosom, mintha hónapok óta nem láttam volna kolbászt, olyat főleg amelyikre nem voltam kíváncsi, de most hogy itt van, mereven, rámkívánt ékességben, most a számba teszem és mindent megteszek vele, amit tudok.
Hogy megnyugodjon. Persze. Körbenevetem magamon szórakozva, fújtatással hűsítve lüktető ereit. El ne durranj túl hamar, azt mondtad nem sietünk.
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09, 2020 12:59 pm



Get to know me

To: Edmond



+18Őrjöngve zúg a vér az ereimben, majd beleveszek a falba, félő, hogy felrobbantok mindent, az ujjvégeim szikráznak a nyakában, a forró szájától felnyögök. Túrom a haját, simogatom a nyakát, hagyom, hogy a maga ütemében haladjon, hiszen ő az, aki elém akart térdelni én csak élek a lehetőséggel. Testőrök krémje, 25 perc után már a farkamra tolul a lehelete, a nyálát is érzem az alsóm feszes, puha anyagán keresztül. Kicsúszik a számon egy boldog ahh, felgyorsult légvétellel pillantok az arcára, mohón nyalom végig a szám, most az enyém alá vennem az övét, de legyen csak elfoglalva valami egészen mással, valami forróval, bújával. Mozdul a csípőm, hogy kényelmesebb legyen, az ujjaim besietnek a tarkójánál az ing feszes nyaka alá.
Kínlódva feszül rám az anyag, elégedetten morranok, segítőkészen eltolom magam a faltól, hogy áthúzza a seggemen a nadrágot, hogy végre felszabadítsa az ölem. A tömör hús jószerivel az arcába csapódik, de merevebb már nem is lehetne.  Éppen szóra nyitnám megint a szám, amikor a foga rám mar, automatikusan a hajába markolok, hogy lerántsam magamról, megreszket a szám a fájdalomtól, a felszisszenés okozta hörgéstől. Rohadjmeg! Merev farkamban a foga, mint égő szikra, mázlija, hogy szeretem, ha fáj, a szívem majd kiugrik. Bocsánatkérésnek veszem a dörgölődzést, elnevetem magam. Nincs ebben semmi gúny, az ujjam kiengedik a haját, nem szorítom már, belesimogatok.
Muszáj néznem, játszik, élvezkedik a maga kedvére. Felsimulok az arcára, lehunyt szemére, kényszert érzek, hogy nekisimogassam a makkom az arcának, hogy végig rajzoljam szemének, orrának ívét, de most ő van porondon és nem is rest ezt kihasználni.
Az alhasamban ugrál a görcs, a talpam is megfeszül, a seggemben minden izom felkeményedik, ahogy simul nekem és én neki.
Nagyot nyelek, hogy ne csöppenjen rá a nyálam, rebegő szemhéjakkal próbálok nem hangoskodni, úgy siklik a nyelve végig rajtam, hogy felizzik a hajtövem és megugrik a farkam. megőrülök. A mohó mindenit.
Felliheg a szám, a bordámnak verődik a szívem, végre a szájába enged. Forró, nyálas, csúszós nyelve alám simul, az ujjam a tarkóján babrálnak, a vállán, nyakán keresek fogást, mert hozzá akarok érni, ömlik a hő belőle, bennem árad szét.
A légzésem hangja betölt mindent, azért vagyok csak csendben, hogy halljam őt, mert nincs is izgalmasabb, mint a nyálas cuppanás, a nyelés finom elcsuklása. Muszáj fel-felnyögnöm, határozottan siklik a farkam a meleg szájában, szinte felfal belőlem, a combomban minden izom átrendeződni érződik, a hasamban is, minden milliméteremben, hiszen a farkas éhsége falatozik belőlem, a tudat, hogy akár meg is haraphat teszi még izgalmasabbá, lávaként zúdul a vérem, az ujjaim a nyakán, hajába, arcán simogatnak, gyűlik bennem a vágy apró cseppekben. Ki akarom élvezni hosszan, sokáig. Lihegve kapkodok levegő után, csak kapaszkodom benne, hagyom, hogy a kedve szerint faljon fel. A mellkasom hullámzik a levegő hiányától, pedig van elég.
Ömlik a hő a combjai közül, magába szippant, a testének szaga is kifejezőbb lesz, elmosolyodom két nyögés között, mert tetszik, mert élném, a hátára feküdnék és miközben belé nyomom magam a gerincén akarok végig nyalni, de legyen az a következő fokozat. Most ezt…. ezt akarom. Imádom, hogy vadállatiasan morog, fenyeget, de bezabál belőlem ösztönösen, a szájába simulok fel a szájpadlásán dögönyöz a makkom. csúszok végig a nyelvén, meg fogok bolondulni, csak… ne hagyja abba.
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyKedd Nov. 10, 2020 12:19 pm
Cause I can feel
how your flesh now
is crying out for more
To: Oliver

Prüszkölve elfojtom a röhögést benne, ízes, szagos, forró ölébe temetve a hangot. Hogy megijedt. Mondjuk nem csodálom, de azért megmorgom, hogy húzza a hajam, feldúlja a fésülködés rendjét, pedig én kitettem magamért, és kiteszek a farkával is. Mintha valami gyorsvonattal pördített hullámvasúton ülnék, az egyik percben veszélyben az állás, az ölés, aztán itt térdelek, a fejemen babráló ujjaitól elégedetten viszkető idegekkel és a szám alá a farka simul húsosan, nehezen, egyáltalán nem követelőzően és akaratosan. Ha meg nem is nyugtattam, legalábbis eltereltem a figyelmét egypár dologról, de hogy nem lepi meg az, hogyha az emberek letérdelnek neki valamiről biztos árulkodik, amivel most nem nagyon törődöm.
Nevető hangja megkönnyebbüléssel simogató dallam, a pillantása csüng rajtam, érzem éppen úgy, ahogy vékony bőrét a szám alatt, a feneék keménykedő izmokból indított törleszkedő kis mozdulatokat, amik a faltól elfelé ívelnek azért, hogy hozzám érjenek. Merő apróra kidolgozott simulékony inger, a combhajlatában kéken lüktetnek az erek a szívrohanásának engedelmeskedve, ő nyelhet, de nekem folyik a nyálam végig merev, forró húsán, a nyelvemmel kenem el. Tetszik a maga túlságosan is szép módján, a nyögése igazi, a makkja teljesen valóságosan siklik a számban, éppen olyan rákerekíteni az ajkaim, mint bárki másra.
Egy nyögéssel jövök rá persze, hogy ez tévedés, szűkölve hátrál le róla a szám forró, túl forró, a dzsinn bosszúja, heh? Hűsítő nyalogatással lesek fel rá, de önfeledt arca szándéktalanságról árulkodik, a szagában sincs más, mint parázs vágy, hívó pulzálás, hogy csináljam, mélyebbre vágyik, akarja, hogy akarjam. Szokja az ajkam, szokatlan a melege, a nekihevültsége szinte éget, mennyire nagyon forr a vére. Botrányt szimatolva engedem a számba, rászorítok, a nyelvemmel fogom mielőtt a torkomra bukna, ezt meg kell szokni, a falnak szorítom a csípőjét, bizonytalankodás nélkül, de lassan húzom a szám a nyögdécselésének forrása felé mhmh, forró, annyira nagyon forró, szinte elviselhetetlen, de éppen csak nem. Lobot vet tőle az agyam, nagy levegőket veszek mellette, az ujjaim egyesével bontva le róla, azzal is a combjára fogok. Belevájva a hüvelykem az izmai között gyűrűző vágyakozást vércseppként eresztem ki. Jó, nagyon jó, sokkal jobb, szívok rajta, a helyére simul a farka a számban, elmerül forró is, nincs velem baj. A morranásom a húsába simul, a nyögései hízelegnek, míg távol tartva tőle a fogaim körézárt számban siklik. Nyelv vezet, a lélegzet elszorul, én hörrenek fel rajta nedves hangon röffentve, pedig őneki elrendelt akár a fulladásos szép halál is. Vigyorog, vicsorog rajta a szám, az ölére fröccsen a légvétel, szöszös szőr, úgy beleharapnék, légfojtott gondolat, mozdítok a fejemen önfeledten, jól van ez így.
Szédítő mélyre szívom, de őt szorítom, a torkomba tolja magát, harákolva nyelem feljebb ízes húsán elfeledkezve az időről csak a lüktetését élem, ajzott feszességét letérdelve felzabálom. Nem azért mozgok gyorsabban, mert sietnék vele, de megkívánja a tömören ránduló hús az ütemes fejmozdulatokat éppen úgy, mint a nyelv simogatását, ezeket az ingerlő játékokat, amiktől a számba került falat nem étel a farkasnak, másféle játékot űzünk mi ketten nyálcsorgatva kivörösödve, beleizzadva a szöttyögő bukásokba. Hörrenve lakatom jól vele a szám, azt sem tudva, hogy mit szeret igazán, de én ezt eléggé, hogy magamba szívom sós előnedveit és alig gondolom embernek, ő csak ez a farok, az orrom alá simuló öl, megfeszült combok meleg sátra és a tobzódó forróság, a tűz, amihez jó közelebb húzódni.
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyKedd Nov. 10, 2020 4:56 pm



Get to know me

To: Edmond



+18Elvesztem a fonalat, már nem tudom hol vagyok, mi történik, csak a farkas forró szája van, az ujjai a farkam tövén, a nyelve, a cuppanások, a légzése rá a hasamra a nyálas bővérrel áldott húsra. A haját simogatom, markolom, tartom, már nem tudom mi történik, látom és érzem őt, minden apró kis porcikáját, a teste hőjét, érzem az izzadsága szagát, látom is a nyakában, a homlokán a haja alól elő kígyózni. Milyen gyönyörű… jó ég… hogy ez a dög milyen gyönyörű.
Halkan nyögök, le sem veszem a tekintetem, róla, az ujjam az állán simogatnak, a szája alsó ívén, hogy érezzem magam bebukni a nyelvére, reszket a szám a vágy forróságától.
A véremben habzik fel a mohó akarás, a vad lüktetése a szívemnek. Lávaként ömlik bennem végig a vér, elégeti a csontokat.
Hangok siklanak ki a számon, én vagyok, aki elvadultan felnyüszít, ahogy leugrik a farkarom a szája, döbbenten pillantok rá. Miért? Az ujjaim belevárna a tarkójába, kér a mozdulat, hogy ne hagyja abba, hát alig kapok levegőt. A nyelve nyugtat meg, éhesen, mohó nyal végig az tömény izmos hús hosszán, megőrjít a nyelvével. Fellihegek, a fejem koppan a falon, ahogy hátra tolom, míg ő a csípőm préseli a falba, elolvadnak a csontok az ereimben, a gerincem mintha egy lángoló oszlop lenne, alig kapok levegőt és mélyebbre enged, az ujjaim megfeszülnek a hajában, a vállán, nem nyúlok bele, de kifeszülnek az ujjak, görbül a végük az édes kíntól. Ahogy elakad a hangja, a levegője bennem is megszorul, fellüktetek a torka mélyén, őrjítően szorít az ösztönös rándulása. Alig kapok levegőt, mintha azt szívná ki belőlem. Lihegve kapkod a szám, lebillen a fejem, hogy őt nézzem, miközben elnyeli a szerszámom, mohó,... milyen mohó. Morgása megrezegtet, már nincs indíttatásom félni tőle, mert a kéj markolja az agyam alsó részét, mintha tépné ki a koponyámból. Sárkánytűz égeti le a hasam az orrából, lökök egy aprót magamon, hogy még jobban szoruljon a szája. Hörrenve enged vissza, ez a hang az egyik kedvencem, a nyála végig ömlik rajtam, habot törlök a szája sarkából, élvezettel simulok neki. Markolom a haját, engedem, a talpam is begörcsöl, mélyek a bólintásai, a lüktetés a herémből indul meg, gyorsabb légzéssel biztatom, hogy váltson tempót, mert megörülök lassan. Minden rábólintására megfeszül a seggem, a combomban, a vádlimban az izom, a hasamból forró szikrák csapnak fel, legalábbis azt érzem és a cuppanásainak a hangjára, a forró szájának hála az orgazmus kilövi magát a szervezetembe, végig ráng a gerincemen, muszáj még visszatartanom… hiszen olyan jó de esélyem nem sok van, profin dolgozik rajtam, a nyálától szinte tökéletesen siklik a farkam a szájába és időm nincs szólni, szó nincs rá, tudom, hogy érzi, nem tartom vissza, ha leválik rólam, mélységesen csalódnék, de nem fogom a fejét, nemes egyszerűen őrjöngő légvételek közepette, harapva a levegőt a térből, lehunyt szemmel, kirobban belőlem az élvezet, hangosan adom a világ tudtára, hogy meghalni készülök, miközben a forró élvezetem leránt az ép elme faláról.
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 12, 2020 2:13 pm
Cause I can feel
how your flesh now
is crying out for more
To: Oliver

Valahogy egyáltalán nem zavarnak az ujjai a szám alatt, a farkánál, ahogy a fogaim mögé akasztott lekérő követelőzés sem zavart meg, engedelmeskedni neki jó volt, a saját vágyam szalagját húzta meg, hogyan, fogalmam sincs róla. Semmiről sincs túl sok fogalmam, csak arról, hogy mit kell tennem vele. Nem is annyira neki megtenni, ugyan már, hazudnék, ha bármilyen szívességet éreznék ebben az egészben, ahogy a farka kitölti a szájbelsőmet, a torkomba kíváncsiskodik és hörgéseket hoz fel honnan, bár nem csak a saját hangomat.
Szenvedj csak, nedvesen vigyorog rajta a szám, lehunyom a szemem, elégedettségben fuldoklom a levegőhiánytól, ő kicsit mozdul, én annál is nagyobbat, őrzöm magamban a döbbent arckifejezésének emlékét, amit elmaszatol a hullámokban rárohanó kéj és élvezet. Tudom mit érez. Az ujjaiban ropogó kis csontok mindent elárulnak rajta, az orrom alatt göndörödő forró szaga, az ő szívének pulzálásához igazodott érverésem, amitől vörösbe öltözik a világ az én szemem előtt is. Muszáj néha szörcsögve kapkodnom a levegőt rajta, hogy a tüdőm hűtse, olyan forró, mint egy lobogó kályha, amelyik a felrobbanásra gyűjti magában a pattogó energiát. Fény csillog a mellkasán, az izmain lecsorog felém, mintha a szeméből szökött volna meg az a táncoló, kanyargó tűzfény, az igyekvés láttatja így velem.
Már vártuk ezt a kéjes rándulást, benne szaggat a kielégülés összegyűlése, a kezem alatt megfeszül, nyüszítése lihegő kapkodássá válik, beszívja, bent tartja, belerándul abba a belső feszültségbe, amin segíthetek, de igazán, tényleg, megtehetem, hogy a szám lassan húzva rajta csalom a kielégülését magam felé, hogy a kezem az ölére szökken, vissza a farka tövére nedvesen siklani, hogy gyorsabban szívom magamba, beszippantom a lényét, van valami mese a farkasról és a beszívott dolgokról, hát ez egyáltalán nem olyan. Felcsaholnak a légzése, az utolsó jelzés a testétől, hogy engedjem el, de nem tehetem, a fogam alatt akarom érezni a lüktetését amikor kifröccsen, és itt van! Elnyomja élvező nyögése a felhörrenésem, a forróság fájdalmasan fröccsen fel a szájpadlásomra, lobbanó, vakító, lüktető, égető kín ez, csak azért nem harapom meg mert finom kín, méreg az öröme, az élvezete, nagy levegőt veszek a farka mellett hirtelen, hogy segítsen. Huh. Tüzesen sütögeti a nyelvem nyersen rándulva, a szemem könnybelábad tőle, ezt nem láthatja meg, fintorogva dörgölöm le a kezemmel, miközben kiengedem a számból.
Milyen lehet szex közben?
Hideglelés belegondolni miközben felnézek rá, ahogy a falnak támaszkodik zihálva, piros nyomokat hintett a hasán, csípőjén és combján a kezem, az arcán pedig az önfeledtség, hogy örül magának. Lihegve nyaldosom le a magját a farkáról, a számról, az elcsordulást a kezemről, még nem engedem el. Sóhajokká válnak a zaklatott levegők, megcsókolom az ölét, a hasát, még forró, az elszunnyadó vágy helye, érezni a bőr alatt az útjait, ahogy megáradt vére visszafelé tart a helyére, és a belsőjében a szívdobogás minden szerv körül csillapodik. Ritka étvágygerjesztő, miközben előtte térdelek majdnem bűzölögve az átizzadt ingben, hát ezt jól megcsináltad Eddy, okosan. Nem baj, nyalok rajta még egyet-kettőt, meg a számon is, az izzása gyorsan buja emlékké szelídül...
- Nah? - csak a hangom őrzi rekedtségében, hogy kapar valami a torkomban, győzöm köszörülni nyersen, hogy jóleső morgás és cuppogás helyett a falat karistolja. - Jobb?
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 12, 2020 3:48 pm



Get to know me

To: Edmond



+18Forrón, hevesen élvezek a szájába, olyan indulattal, hogy majd kiszalad a lábam alólam, majdnem rázuhanok, a fal tart meg és a kezem a hajában, a nyakán, mert rászopik az utolsó taktusra, szinte kirántja belőlem a kéjt, hangosan nyögök fel, rezeg a hangom. Lihegve, kapkodva, fulladva zuhanok a mélybe, ahol nincs más csak a szívása, a nyelvének forrósága és a kirobbanó élvezet, amin elcsúszik a tudás, az akarás és a józan ész. Összezuhan bennem a fél világ, és a szemem fennakad egy hosszú pillanatra, ahogy lökök a csípőmmel még… még akarom, ne legyen vége.
Hiába nézem őt, el sem látok odáig, teljesen kiszolgáltatott a helyzetem, még zúg bennem a forró vér, még lüktet a farkam, ahogy kizuhanok a szájából. Panaszosan elnyögöm a fázásom, pedig ver a víz, meg sem moccantam, de leizzadtam a kéjtől, ő meg minden mástól. Most a szájára simogat az ujjam, lihegve pislogok, hogy lássak is valamit. Elnyílik a szám egy hangos nyögésre a nyelve forrósága a farkamon, a kezén, ahogy leissza rólam és magáról a magvam. Úristen, milyen izgató. Milyen lehet az ágyban? Milyen lehet előttem térdelve? Ilyen átadó ott is?
Hörrenve lélegzem be a világot, még mindig lüktet a farkam, ahogy rajtam tevékenykedik. Minden nyalásán megrezdülök, újból és újból rákívánok, még van időnk, becipelem a hálóba… be én.  Tetszik ez a srác, a merészsége, a vadsága, a mohósága, hogy nem fintorog, megtette és magába engedte.
Elnevetem magam. – Sokkal. – az álla alá akasztom az ujjam és felhúzom. Közelebb hajolok, teljesen én szagom van rajta. – Adok egy inget, nekem muszáj lezuhanyoznom, vagy azt is felajánlhatom. – és megbaszom a zuhany alatt, most eldöntheti még mit szeretne. Én őt, ez tiszta sor, nem is titkolom el.
Eltolom magam a faltól, kieseik a kezem az álla alól és ellépek, összefogom a nadrágom, feljebb húzom és a zuhanyzó felé indulok, ő dönt, de inget adok neki, akkor is ha nem lopakodik utánam.
Még bőven reszketve vetkőzöm le, lerúgom a cipőm, kilépek a nadrágból, a zokniból és egy pillanatra gyors lélegzem, beállítom a zuhany hőfokát és belépek alá, minden pillanatban azt várom, hogy megérkezzen, hogy folytassuk, sőt kezdjük újra, végig akarom tapogatni és megakarom csókolni is, benne lenni, elélvezni megint. Az arcomba engedem a kissé hideg vizet, csak lélegezek, csak mélyebbet, csak higgadjak le, mert kicsavarja a szívem az összes vért a testemből.
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 14, 2020 12:47 pm
Cause I can feel
how your flesh now
is crying out for more
To: Oliver

Felöklelhetném. Leránthatnál. Ellökhetném. Belémkapaszkodik a védtelen kielégültségében, forró tenyere alatt bomlik az agyam, az ujjai alá lököm a fejem, akkor legalább simogasson meg, húzza a bőrömön azokat az ínycsiklandozó ujjait, nyögdécseljen még, pont olyan mélabúval, ami az orgazmus után szinte menetrendszerű, amikor a rút valóság terhei az ember vállára omlanak újra a gyönyörű köd után, a felrobbant testélmény után.
Bassza meg, nagyon nem lesz ez így jó, hogy még mindig él, mit él, harsog az élettől eleven teste a szám, miközben felfelé húz, hát ez a mániája bassza meg, az ujja nem póráz és rajtam nincs nyakörv! De azért megmászom felfelé roppanó térddel, nyalok egyet a csípőcsontja mellett lefelé csorduló árkon, még találkozunk szépségem (vagy nem, az lenne a bölcsebb), a mellkasán lihegek fel, aztán előtte vagyok, na mi van, most már kéne a csók?
- Mhmhmhm - nyalom a szám, tele van a sójával, ízével, aromáival, a szájpadlásomon érzem még mindig a kisebb lökéseit és a rábólintásaim hevességét, merev a nyakam - akkor a foglalkozás elérte a célját - én, a semleges bölcs, két oldalt támaszkodom meg a falnál mellette, a karomon a zakó ujján keresztül érzem a derekát, bőven elég az is, hagyjunk maguk között két leheletnyi távolságot, ha már az egy lépés nem sikerült. Beleizzadt a saját forróságába, miként kellene ezekre a szavakra helyesen reagálni?
Persze, keféljünk a zuhany alatt, mint a pornófilmekben. Mármint oké, hogy ő ledobta a ruhát, de az első munka alkalmával nekem is le kellene? Szörnyen komolyan tudna venni akkor, bár legalább látná, hogy csak az arcom kölyök... megegyeztünk Eddy, hogy a seggedbe nem engeded, márpedig bármilyen szép szőke, az ő pozíciójában levő férfiak legfeljebb gyertyás domináknak pucsítanak, hogy kicsit elveszítsék a kontrollt... azért rámorgok, amikor kifordul a karjaim közül, bár itt nehéz zuhanyozni. Aztán mi lenne, hogyha szégyellős lennék? Olyan kurva elegánsan válasz nélkül hagytam.
- Köszönöm, egy ing jól jönne - mi a faszt csináljak? Nyilván utána indulok, a zsákmány megmozdult, akkor nekem is lehet, elveszem az inget, a félig nyitva hagyott ajtón keresztül lesem hogy vetkőzik a mocsok, a tiszta fürdőszobaillatok közé viszi füstös kéjszagát. Utánozós majomként dobálom le a ruháim, az inget félre, szó szerint toccsan, a hajamba túrva fújtatok, miközben zizegni kezd odabent a víz. Lám íme, a testőr, aki meztelen lépked be a fürdőszobájába aztán a hűvöskés víz alá, pont jó, nekem, nagyon is, ki akarom élvezni, mint a testének bizarr hőjét. Hát itt vagyok. Ez tényleg egy pornó, a kevésbé hihető fajtából, úgyhogy addig kell kihasználni az alkalmat, amíg lehet, megbámulom lábtól fejig, csepegő szempillákig.
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 14, 2020 1:49 pm



Get to know me

To: Edmond



+18A víz huncut hullámokban mossa le rólam a várakozás okozta zúgást, mert nem tagadom, hogy kielégültem odakint, hogy ez a buta kis farkas, mohó, buja, tapasztalt, forró szája megadta, amire vágytam akkor és ott, de most sokkal többet akarok, mégsem hívtam szó szerint magammal.
Lehunyt szemmel és nyitott szájjal élvezem a langyos vizet, és állítom kicsit hidegebbre, amúgy is azt érzem, hogy felgyulladok. A vérem forrón száguld, a szívem veri az izgatott tatamot, nem is értem magam, csak egy szopás Oliver, mit vagy úgy oda? Az tény, hogy a farkas nagyon jól csinálta, hogy gyönyörű ez a srác, maga a fiatalsága is nagyon vonzó benne, meg a vágy, hogy lássam meztelenül. Csak kibillen a fejem oldalra, a lépteit halom meg, elvigyorodom, de nem mozdulok felé, oda sem fordulok. A várakozás izgalommal tölt el, gyere, gyere csak! Hagyom neki, hogy megnézzen magának, ez a díja a napi edzésnek, a gazdaságos étkezésnek, hogy a testem mutogatni való, most mégis megfeszítem akaratlan azon izmokat, amik amúgy is mutatósak, a lapockáim körül, a seggemben, a combomban. A nyakamba folyatom a vizet, hallom, ahogy mögém lép és felé fordulok, a szeme még félig lehunyva. Belebotlok a pillantásba és megáll bennem az ütő. A légzésem azonnal felgyorsul, ellépek a zuhany útjából, hogy rá is jusson, és én is lássak jobban, kitörlöm az arcomból a vizet, hátra igazítom a hajam. El fogunk késni, egyértelmű.
Puha mozdulattal nyúlok felé és a köldökétől simítom végig a hasán kirajzolt könnyed izom kockákat. A tekintetem követi az ujjam vonalát, felszaladok az oldalára, megrajzolom rajta a tetoválást, majd egyszer megkérdezem mit jelent. Visszafordul az ujjam, fel a mellkasára, átbukol a mellbimbóján, fel a nyakára, onnan a szájára és a tekintetem rátalál az övére. - Bölcs döntés. - nagyon is, sőt, annál sokkal jobban.
A vágyam azonnal fellüktet, mg ha kell is egy kis noszogatás, hogy újra éledjen, nem hiszem, hogy sok, de lássuk mit tartogat nekem ő. A szájáról a kezem a nyakába siklik, a másikkal a combján simogatok fel, egészen közel lépek, úgy fordulok, hogy a víz a hátamra verődjön leginkább, míg ráhajolok a szájára és kézbe veszem a nekem hozott csomagot a lábai között.
Csókolni akarom, a szájába falatozni, el akarom ízlelni belőle magam és őt egyaránt, követelve, mohón csókolok az ajkaira, a nyelvemmel végig futok az alsó ajkán, a fogain, engedjen be, míg a kezemmel feltérképezem mire van szüksége. Olyan közel lépek, hogy összesimul a testünk. Okos kis farkas!
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyVas. Nov. 15, 2020 2:22 pm
Cause I can feel
how your flesh now
is crying out for more
To: Oliver

Azért ebben van egy óriási nagy rizikófaktor. Mi van, ha a vékony fiúkákat kedveli? A sima, szőrtelen lányszerű fiúkat? Nem tudom mit olvastam, hallottam erről a bulvárban, de van az az ismeretségi határvonal ami felett mindenki díszbuzi és nőzik, a vérfarkasokat meg legfeljebb prémnek tartják az előszobában.
Mocskosul feszengek, pedig még rám sem nézett, én bámulom őt, ahogy tónus tust húznak az izmai a bőre alatt, tudja, hogy itt vagyok és mutogatja magát a teste, ilyen ez, pózol az őz a farkasnak, csakhogy ez legalább egy jávorszarvas, ha már feltétlenül prédaállat. De nem az. Egyáltalán nem, miért nem az, annak kéne lennie, de egy macskaarcú rohadék.
Ha kinevet amiért követtem megölöm. Hallottam már ilyeneket, az úrifiú adja a szépet aztán bezáratja azt a szerencsétlen hülyét, amelyik rámászik és izmos farától kezdve széles válláig Hudson sem ér annyit, hogy miatta ketrecbe kerüljek, pont elég teliholdkor is. Szép. Arányos. A combjai a kezem hívogatják, az öle takaros, a számat nyalom, miközben fordul, kapkodja a levegőt, hízelgő rohadék vagy, nem kellene, hogy elhiggyem, de a teste szinte vibrál a jóleső izgalomtól, amiről csak a bagzás jut eszembe és semmi más. A hideg vízzel simogattatva magam közelebb lépek, hátravetem a fejem, de azért szemmel tartom, nehogy azt higgye, hogy nem, nagyokat nyelek a hűs vízből utána, a cseppek befröcskölik az arcom. Kellemes a közelsége. A kezétől az, ami megtalál, összerándulok pedig nincs ebben semmi merénylet, hülyeség, hogy simogattatom magam vele, miközben idegesít, hogy megérintett védtelenül, megfeszítve magam.
Technikailag nem emlékszem rá mikor voltam ennyire meztelenül valaki mással, a szexhez egyáltalán nem szükséges levetkőzni ahogy a mellékelt szopóábra is mutatja.
- Igen? - nyekkenésre futja válaszul, tátott szemekkel bámulom, miközben engem simogat, vizes minden mozdulata, tisztán látni, mégis kicsit elmosódott olyan valószínűtlen, ahogy a keze feltalál a nyakamba, megborzongat, a seggem összeugrik, pedig csak a combomon jár a keze, ahogy felém lép ott lesz hirtelen mindenhol, elzárja a víz állandó hideg érintését és a saját forróságával pótolja azt. Valamennyivel langyosodott, ez a benyomásom, halálosan béna megrökönyödéssel állok előtte, a szám a szája alatt nyögve remeg. Lábujjhegyre ágaskodom nem a keze elől inkább érte, mi a fasz van velem? És vele? Nem mintha eddig ne éreztem volna, de attól, hogy az ujjai közé vesz fájdalmassá válik a keménységem, akarom. A szájára marok úgy akarom, ha már idetolta kéz alá, elpattintott rugóként találom meg az összeköttetést a lényemmel, én is tudok fogni, magamhoz rántom keskeny csípőjét és macskaszájára falok az alsó dússág és a felső hullám közé dugva a nyelvem. Esküszöm csak akkor harapok, ha nem nyitja elég gyorsan elég nagyra a száját, mert ő is akarja, de én sokkal, de sokkal jobban akarom. Belemarkolok a fenekébe, a kezében a farkam, biztos, hogy bölcs döntés volt ez?
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 EmptyHétf. Nov. 16, 2020 3:30 pm



Get to know me

To: Edmond



+18Eszembe sem jut, hogy aggódik, hogy okkal tenné, mert a testének a látványa is felhúzza bennem a vágy kemény és komoly falát. - Bizony. - megjelenik az ajkamon egy gonosz kis vigyor, miközben a kezem már a testén rajzol érzéki hieroglifákat, felmorranok a közelségétől, olyan szép ez a kis farkas és nem is kicsi. Kicsit talán bizonytalanul méreget, mintha tartana tőlem, pedig a víz alatt nem sok veszélyt jelentek rá nézve, tekintve, hogy ebben a közeben elég védtelen vagyok.
Elkínzottan nyögök fel, egészen beborítom az ölét a kezemmel, a tarkójára is fonok az ujjaimmal, összepréselem a testünket és már kopogtat a csókkal. Mohón engedem a számba a nyelvét, szinte  belém robban, a marástól újfent felnyögök, a testem megfeszül a vágyakozástól, minden izmom ugrásra készen, de én rá akarok ugrani semmi mást nem tervezek. Beleízlelek a szájába, hiszen ő az, aki pipiskedik érte, édes, szép kiéhezett kis farkaska, akinek a testem kéne védeni, de most engedelmesen simul alám, adja nekem azt ami ő és én nem vagyok rest elvenni belőle. Kapkodva nyúlok hátra a nyakából, hogy elzárjam a csapot, mert az ujjaim között keményre élénkült farkával játszadozom, csak ezt az élményt akarom magunknak. Előbb lefagyasztom magam, belenyikkanok a szájába, majd belemosolygok és végre elzárom a csapot, immár csak rá koncentrálok. Míg a szájáról falom a csókot, a kezeimmel körbeveszem a farkát és hozzá fogom a saját éledező érdeklődésem, de héj, én most élveztem el a szájába, amibe nyoma nincs már az ízemnek.
Szuszog a levegő bennem, a szívem szerintem a testébe vágyik, mint egy másik részem, mert ha így folytatja átköltözik, majd kizuhan belőlem. A seggem belefeszül a kezébe, összenyomom a farkam az övével, úgy mozdul a kezem, hogy mindkettőnket ingerelem, közben a szájáról le sem válok, csókolom ki a levegőt belőle, a harapásait teszem a magamévá. Balommal elengedem magunkat és a  seggén markol, besiklanak az ujjam a farpofái közé, végig simítok a nedves ujjaimmal a vágaton, be alá, kétséget nem hagyok afelől, hogy mit szeretnék, ezen okból nekinyomom az ujjam a feszes gyűrűnek és lendülök is tovább, hogy ráhajolva egészen a heréket simogassam hátra, míg a farkával és a sajátommal a kezembe lassú tempóban izgatom, hogy én is újból hozzákeményedjek. Lecsúszik a szám az övéről, hogy elhajolva mellette levegőt is kapjak, belenyögök a fülébe, belemorranok. Kedvem szerint kifordítanám az ölelésemből és nekitámasztanám a csempének, de mégis ellépek, húzom magammal, nekihátrálok a zuhanyrésznek és felgyorsítom a kezem a vágyainkon, lassan siklik ki a kezem a lábai közül és a zuhanyfülke erre kialakított részére ereszkedem, hogy elé üljek. Sajnos a farkam nehéz súlya kicsúszik a kezemből, de az övét benne hagyom, az ajkam rásiet a nyakára, a mellkasán csókolok az illatos bőrére, szőrzetére, a köldöke mellé harapok. Igen… jól sejti, legyen bevállalós és kegyesen üljön az ölembe. Csak rárajzolok a számmal a makkjára, aztán az arcommal is, és a csípőjébe kapaszkodva húzom magamhoz, gyengéden jelzem, hogy forduljon el, addig telecsorgatom az ujjaimat nyállal.
Vendég

Vendég
Anonymous



+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty

+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty
Ajánlott tartalom




+18 ~ Underneath my skin there is a violence Oliver & Edmond - Page 3 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Edmond Blackmore
» föld alatti parkoló, végállomás - Elijah & Edmond
» Oliver
» Art speaks +18
» Halloween - Oliver, Daniel, Pietro
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ