Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Cyrus x Cain - Shake it up

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 EmptySzer. Márc. 10, 2021 7:54 pm
First topic message reminder :

Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

Az sms amit kaptam elég ködös volt. A betűk össze vissza vltak benne és nem egészen értettem hogy mit akar jelenteni az hogy "Gyre a árba. Usros prepek"
De szeretek más ügyvédbojtárokkal együtt dolgozni pláne ha szombat este kell kitalálniuk hogy azonnal találkozzunk. mert azt még megértettem hogy gyere...
Na de a többi.
Némi hívogatás után végre felvette az a szerencsétlen, részeg fasz is. Egy pár mondat érthetetlen motyorgás után kihallottam a bár nevét hátulról, ahogy valami másik részeg idióta is azt kiabálja és nagyot sóhajtva letettem. Igaz hogy már otthon voltam, és semmi kedvem nem volt ezzel az üggyel foglalkozni a szabad estémen, de ha meg akartam tartani az állásomat akkor el kellett kérnem tőle a papírjaimat.
Nagynehezen felöltözködtem és egy gyors guglizás és google útvonaltervezés után elindultam a bárba ahol ezt a csodalényt sejtettem.
Az ilyen bárok rám sosem voltak jó hatással. Ha betettem egy ilyenbe a lábam és valaki meghívott egy italra ott világvége volt. Egyetlen pohár sörtől olyan szinten fejre tudtam állni hogy olyan pasikkal is hazakeveredtem néha akikkel... józanon biztosan nem kezdtem volna.
Erős fenttartásokkal léptem hát be a tömött, fülledt levegőjű bárba. Odabent sötét volt, szólt a zene és mindenki üvöltve beszélgetett a másikkal.
Kissée lhúztam a számat és elindultam a pult felé, ami mögött egy iiiigencsak jóképű, szőke, korombeli srác kevergette az italokat.
Mindjárt megkívánom én is az alkoholt.
Épp kiszolgált valakiket így kissé félreállva vártam hogy legyen rám ideje majd mikor hozzám lépett hogy mit kérek közelebb hajoltam hogy halljon engem.
- Szia! Egy srácot keresek, vörösesszőke göndör haja van, szemüveges. Valószínűéeg borzasztóan részeg... Van nála valami ami kéne nekem, nem láttad? - az arcom szinte az övéhez ért ahogy emelt hangon próbáltam túlkiabálni a csontomban is dübörgő zenét.
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 EmptyCsüt. Május 27, 2021 7:54 pm
Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

Nem tudtam eltüntetni az arcomról az egyre szélesedő mosolyt ahogy megígérte hogy segít nekem elütni az időt ma este. Lett volna egy két igencsak cifra ötletem hogy hol üssük el azt a bizonyos estét és hogy mit csináljunk. Remélhetőleg lesz is alkalmam behajtani rajta azt amit tervezek.
Végül beadom a derekam a likőröknek és elvarázsolva figyelem ahogy kikeveri nekem a legszebb italt amit valaha is ittam. Színes volt, illatos, csillogott... És még egy medúza szerű lény is úszkált benne hála annak a csepp tejnek amit belerakott.
Nagyon kellemes gyümölcsös illata volt amitől összefutott a nyál a számban.
Halkan elnevettem magam a mottójára és bólogatni kezdtem.
- Egyetértek... Ha bírnám... tuti csak ilyet innék... És olyan jó az illata... - szaglásztam meg.
Bevallom kellett egy kis bátorságot gyűjtenem de végül... Végül ledöntöttem a kis kupica színes szagos likőrös pohárkát amit elémrakott.
Nem kicsit vert fejbe és ha nem kap el biztosan hátravágódom a székkel.
Szerencsére elkapta a karom és visszarendezgetett a helyemre.
Olyan édes volt a mosolya hogy nem bírtam nem egyből közelebb hajolni és megnyalni az ajkam. Azon még éreztem a gyümölcsös ízt.
- Micsoda mázli hogy itt a szőke herceg hogy elkapjon - nevettem el magam kissé zavartan. Éreztem ahogy kipirul az arcom.
Gyorsan rendeztem soraimat és a pultra könyököltem. Az alkoholnak hála egyből felbátátorodtam hogy bevessem magam Cyrusnak.
- Te nem iszol egy ilyen szépséget velem? - mosolyogtam rá - Vagy csak engem akarsz leitatni? - vontam fel fél szemöldököm miközben belekortyoltam a sörömbe. A shot után már igazán nem is tűnt olyan erősnek. Úgy éreztem szükség van rá hogy be tudjam vetni bájaim az előttem álló Adoniszon.

Party people ~   Suspect  
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 EmptyHétf. Május 31, 2021 5:17 pm



Cain & Cyrus°

Hát hogyne segítenék egy ilyen elveszett tündér fiúnak, aki itt illegeti magát a pultomnál ennyire egyértelmű szándékkal? Azt viszont már nehezebb eldönteni, hogy tényleg nem bírja a piát vagy csak kéreti magát. Vagy esetleg mindkettő. De mivel beadja a derekát, kíváncsian figyelem, hogy melyikről van szó.
-Igen, egyébként ezt nagyon szeretem a shotokban. Nem árad belőle a tömény piaszag, mint egy részeg csövesből. – Az ember azt hinné, hogy pultosként én már mindenhez hozzászoktam. De mivel farkas vagyok, igen nagy kihívás elé állítanak néha azok, akik szétcsapják magukat. Alkohol, izzadtság és hányás egyedi bukéja, hmm… mit ne mondjak, nyami! Ilyenkor különösen ramatyul tud esni, hogy minket neveznek állatoknak. Szívesen beállítanám a helyemre egy estére azokat, akik ezt így gondolják. Szerintem átértékelnének néhány dolgot.
De a kis tündérfiú láthatóan nem ilyen, bár az alkoholt tényleg nem bírja túl jól. De annyi baj legyen, hát itt vagyok, hogy elkapjam, mielőtt leborulna a székéről, mint egy zsák krumpli.
-De, tulajdonképpen ihatok. – vonok vállat nevetve, majd néhány gyors mozdulattal teletöltök egy újabb aprócska poharat, amit aztán megemelek Cain felé. -Egi! – vigyorgok rá, mielőtt egyben lehúznám az egészet, majd elégedetten leteszem magam elé az üres pohárkát. -El is felejtettem, hogy ez ilyen finom.
Nekem persze feleannyira nem árt meg, mint neki, de azért egy jó buliból eszem ágában sincs kimaradni. Ez pedig elég
-Miért, hagynád magad leitatni? – kérdezem aztán, rákönyökölve a pultra, vigyorogva az arcába pillantva, mintha nem tudnám az egyébként egyértelmű választ. Elvégre pontosan ezt csinálja épp, hagyja, hogy leitassam, hogy aztán hazakísérhessem. Szőke vagyok, nem hülye. És hát… remekül működik is a dolog.
Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 EmptyPént. Jún. 18, 2021 4:08 pm
Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

El kell mosolyodnom az egyetértéstől mikor a shot illatát dícséri. Gyümölcsös és édeskés. Nagyon kellemes. Semmiben nem hasonlít az alkohol csípős nehéz szagára. Pont ezért csúszik le ilyen könnyed a torkomon, és pont ezért nem számítok rá hogy majd ennyire fejbe fog verni. De sikerült neki úgy hogy majd felborulok a lendülettől.
Mi is lenne velem a szőkehercegem nélkül? Elvágódnék székestül.
De elkap és visszahúz én pedig csak még szélesebben mosolygok rá kissé kipirulva.
- Látod iszom egyet és máris eldobom magam itt előtted... - nevetgélek kissé zavartan, de... látom a szemén hogy ő is látja mire készülök. És látom hogy nincsen ellenére a dolog.
A javaslatomra magának is tölt egyet. Nem tudom megunni a gyors határozott mozdulatait ahogy feltölti a pici poharat és a végeredmény megint gyönyörű lesz.
- Egészségedre! - nevetek rá halkan. Az ádámcsutkája liftezik egyet ahogy leküldi az italt én pedig nem tudok másra gondolni minthogy mennyire megharapdálnám a nyakát miközben alatta tekergek...
Neki meg se kottyan az ital, még csak grimaszba se rándul az arca, sőt, kifejezetten elégedettnek tűnik ahogy lerakja a pohárkát.
- Finomnak finom, csak már most a fejembe szállt... - vigyorgok rá félrebillentve a fejem. Az én nyakam is szabaddá válig egy pillanatra és azon gondolkodom hogy vajon ő is arra gondol e mint én.
Vajon ő is benne lenne-e egy estében velem...?
Őszintén remélem hogy ez a mosoly pontosan azt ígéri amit gondolok.
Közelebb könyököl hozzám és a szemeimbe nézve teszi fel a kérdését mire egy pillanatra beharapom az alsóajkam és úgy teszek mintha nagyon elgondolkodnék.
- Hát... mivel megígérted hogy vigyázni fogsz rám... neked hagynám hogy leitass - mosolyodom el szélesen a szemeibe nézve. Persze csak annyira hogy még azért emlékezzek a vele töltött estére. Úgy érzem nagyon is emlékezetes lesz.
Vajon meddig dolgozik...?

Party people ~   Suspect  
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 EmptyPént. Jún. 25, 2021 11:55 am



Cain & Cyrus°

Kicsit azért meglepődöm, hogy ennyire nem bírja az alkoholt, de hát annyi baj legyen. Itt vagyok, hogy elkapjam, amikor leborulna, ő meg láthatóan örül neki. Végül is ez így akkor mindenkinek jó. Nekem legalábbis biztosan. Meg hát nem is volt valami határozott a tiltakozása a dolog ellen. Én azért ennél jobban viselem azt a shotot. Mázli, mert egyébként szeretem, csak olyan borzasztó rövidke ital.
-Nem mondanám, hogy ellenemre van. – vigyorodom el. Mármint, hogy eldobja magát. Remélhetőleg később is el fogja, ha már most is ilyen lelkes. Nem is akarom kísérteni a sorsot, több ilyet nem kap, maradjon inkább a sörnél, mert bár az nincs ellenemre, hogy be van csípve, azért azt nem szeretném, ha beájulna, vagy úgy végezné, mint a cseppet sem kedves kolléga odakint a retyón.
-Nem áll az olyan rosszul a csinos fejednek. – mosolyodom el, futólag megcirógatva az arcát, mielőtt kénytelen lennék egy kis időre elfordulni tőle, hogy kiszolgáljak néhány vendéget. Addig remélhetőleg elvan a sörével, én pedig kiosztok néhány újabb korsót, mielőtt visszatérnék hozzá.
-Mindig betartom az ígéreteimet. – kacsintok rá, de tényleg nem áll szándékomban ájulásig tölteni. Neki sem lenne valami jó élmény, én meg nagy eséllyel hoppon maradnék ma estére.
-Úgy egy óra múlva végzek. – jegyzem meg csak úgy mellékesen. De hát ezt fontos tudni akkor, ha szeretné, hogy hazakísérjem. Vagy vigyem. Még magam sem igazán döntöttem el, hogy a kettő közül melyik lesz a befutó. Szerintem az előbbi, mert gyanítom, a húgom éppen otthon van. Vagy ha mégsem, akkor is hazajön még az éjjel.
Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2021 2:21 pm
Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

Nem tudtam elfojtani a kis kuncogást ami a vigyorára és valószínűleg még egy kis pír is kiült az arcomra mintha legalábbis valami szende szűzlány lennék. Pedig nem voltam az. Oh de még mennyire hogy nem.
Másra se vágytam minthogy élesben is hanyatt vághassam magam neki. Remélhetőleg az ágyán. Vagy az enyémen. De még a kanapé is megteszi, vagy az előszoba padlója ha nem jutunk beljebb. Mindenre is vevő vagyok.
Ahogy elenged belekapaszkodom a sörömbe hogy legalább valami egyenesen tartson de le sem veszem a szemem Cyrusról ahogy törölget és pakolászik.
Ahogy az arcomhoz ér a bőröm mintha lángra gyúlna és nem tudom visszafogni a szárnyaimat hogy izgatottan kezdjenek verdesni. Próbálom őket visszafogni de persze hogy nem megy. Az alsóajkam beharapva követem a szemeimmel a mozgását. A bicepszeit, az izmos hátát, a profilját ahogy a másik vendéggel beszélt.
Iiigen... határozottan tudnék mit kezdeni vele magam fölött. Vagy alatt. Igazából bármit tudnék.
Hamarosan visszatér hozzám én pedig kiszélesedő mosollyla nézek rá és egyből közelebb hajolok ahogy odalép megint.
- Hálás vagyok érte... Komolyan. Nem is tudom mi lenne velem ha nem lennél itt - mosolygok elégedetten belekortyolva a sörömbe és finoman lenyalom a habot az ajkamról. Még mindig keserű de egy cseppet sem érdekel. A sör íze mostmár rá fog emlékeztetni. és ha valamit akkor ezt egyáltalán nem bánom.
Mintha csak olvasna a gondolataimban válaszolja meg a fejben feltett kérdésemet. A szemöldököm kissé felszalad és a mosolyom kiszélesedik.
- Ez csodálatosan hangzik. Nem lakom messze... esetleg hazakísérhetnél... - könyöklöm a pultra és nagy ártatlan szemeket meresztek rá - Nehogy véletlenül lerészegedbe beleboruljak az egyik útbaeső árokba... Ki tudja mi lenne velem akkor... - mondom naaaagyon ártatlanul, de a végére muszáj beszúrnom egy huncut vigyort.
Ki tudja mi lenne ha nem tudnám ma este az ágyamba csalni...? Megszakadna a szívem bele...

Party people ~   Suspect  
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2021 9:45 am



Cain & Cyrus°

Még kapóra is jön, hogy a fejébe száll a pia. Attól még azért messze van, hogy úgy nézzen ki, mint a haverja odaát a slozin. Annyi még bőven belefér, hogy el kell kapni, amikor lefordulna a székről, így legalább van lehetőségem egy kicsit közelebbről is megismerkedni vele, már amennyire a pult és a helyszín engedi.
Csillogó szemekkel figyelem, ahogy megrebbennek a szárnyai. Igen, kifejezetten édes. Nem mondanám, hogy túl sűrűn lenne dolgom tündérekkel, így óhatatlanul is elgondolkodom, hogy vajon hogyan fognak viselkedni egy másik helyzetben, ahol kevesebb lesz a ruha, meg persze a kocsmai vendég.
-Valószínűleg nem fordulnál le a székről. – nevetek fel, amikor újra hallom a hangját. Mert hát tetszik, nem tetszik, én erősködtem a shottal. Persze annyira nem vészes a helyzet, de azért második kört már inkább nem adok neki. Aztán bedobom a csalit, kíváncsi vagyok mit mond. Nem olyan ritka az sem, hogy valaki csak teszi-veszi magát, mert jól esik az egójának. Tudni akarom, hogy vajon Cain is ilyen-e, de láthatóan nem. Elégedetten futtatom végig rajta a tekintetem, majd bólintok egy aprót.
-Igen, az lenne a legbiztosabb. Ki tudja, mi a végén megint elesel. – értek egyet vele bőszen, miközben rendületlenül törölgetem a poharakat. Eddig is vártam a műszak végét, mert az ilyen éjszakákat nem szeretem. Úgy értem, azokat, amikor a vendégek beszabadulnak egy ereszdelahajamra és a padlóról kell kapargatni őket. De most még egy okom lett arra, hogy várjam a műszak végét, hiszen az estém jócskán izgalmasabbnak ígérkezik, mintha egyszerűen csak hazamennék és örülnék a nyugalomnak. Az sem rossz persze, de azért így mégis csak más a helyzet.
-Na, és mi lesz az aktáiddal? – kérdezem kíváncsian két kiszolgálás között. De ahogy folyamatosan pörögni kell, legalább gyorsabban telik az idő is, így viszonylag hamar érkezik el a műszakom vége. Még elköszönök a kollégáktól, majd a pultot megkerülve Cain mellé lépek.
-Mehetünk? – kérdezem széles mosollyal, aztán majd meglátjuk, hogy boldogul egyedül. De hacsak nem ragaszkodik hozzá mindenáron, hogy külön sétáljon, én közelebb húzom magamhoz, ahogy távozunk.
Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty

Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom




Cyrus x Cain - Shake it up - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Cyrus
» Cain & Marcus
» Cain Mars
» Like a Storm ~ Cain&Vanity
» Kyle & Cain - Let me entertain you
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Wherever you go, you find home :: New York :: Belváros :: Szórakozóhelyek-
^
ˇ