Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
queen of nothing Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
queen of nothing Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
queen of nothing Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
queen of nothing Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
queen of nothing Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
queen of nothing Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
queen of nothing Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
queen of nothing Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
queen of nothing Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
queen of nothing Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 queen of nothing

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

queen of nothing EmptySzer. Okt. 20, 2021 11:23 pm

Ece Ulusoy

I'm the beginning, I'm the end


Becenév

van, hogy Eve néven egyszerűbb futni


Foglalkozás

freelancer


Születési hely és idő

Isztambul, Törökország; 1988. 10. 31.


Családi állapot

egyedülálló


Beállítottság

biszexuális


Varázserő

tűzmágia



dzsinn
törvényenkívüli
Ester Exposito

Erösségek

Kifejezetten előnynek tartom, hogy ha valamit nem bírna benyelni a lelkem, a gyomrom, egyszerűen kikapcsolok, és gondolatok, érzések nélkül teszem meg. Megvannak a különböző nevei a folyamatnak, egyesek személyiségzavarnak neveznék, szerintem csak egy kézenfekvő védekezési mechanizmus.
Nem adom fel, nem engedem el, ha valamit meg akarok tenni azt meg kell tennem, görcsösen nekifeszülök és amíg nem értem el, nem állok meg. Ha ezt kimerülésig teszem, hát kimerülök.
Gyakran elég a külsőmet használnom, hogy elérjem a céljaimat. Nevetségesen könnyű.
Gyengeségek
Szeretem azt hinni, hogy nincsenek, pedig vannak; de mégis miért tenném közszemlére? Az enyémek és csakis az enyémek, és amíg senki máséi, addig biztonságban vannak.

Család

Számomra halottak, számukra halott vagyok. Kivéve, amikor nem, félévente, évente, valahányszor eszükbe jutok és halállal fenyegetnek. Megtalálnak, mondják, és néha megteszik; én gyorsabb vagyok.
Nem jellemző rám a futás, mégis mozdulok, mégsem maradok, nem fordulok szembe, pedig megtehetném. Hittem már, hogy sajnálatból menekülök, de nem, egy olyan rugó mozgat, aminek a funkcióját nem ismerem.
Férfiak, nagyrészt.
A férfiak nem érthetik a nőket, nem érhetnek fel a nőkkel, ezáltal megijednek.
Jó oka van, hogy ők előbb halnak.

Torteneted

Nem hittem sokáig a szépben és a jóban.
Nem hihettem.
Soha nem lehettem a babaházat berendező, szőke hercegre váró kislány, pedig megvolt hozzá a háttér; hatalmas villában nőttem fel, csodaszép szobám volt, teli játékokkal, baldachinos ággyal, rózsaszín ágyneművel.
Átfolyt a falakon a vér, amire épült, a halál, amivel túl korán találkoztam és aminek a lenyomata kátrányba mártotta a lelkemet. Felfedte magát előttem a tápláléklánc, aminek a tetején álltunk, állunk és rájöttem, hogy az aljára soha nem akarok kerülni. Inkább meghalnék.

Erősnek tartottam magam, kellő páncélzatot húztam fel már, megtanultam az embereket tárgynak nézni, haszonállatnak, amire éppen szükségem volt, azt kerestem; talán ennél is hamarabb, egészen idejekorán, megtanultam a nőiség hatalmában ragyogni. Visszaélni a szépséggel, kiismerni a női archetípusokat, meglátni, melyik férfit mi fog vonzani és játszottam ezzel.
Addig, amíg a saját játszmám rabjaként már nem tudtam eldönteni, én kellek-e, vagy a fantázia, amit kivetítettem, hol tudatosan, hol már tudat alatt is.
Mégsem éreztem soha olyannyira jelentéktelennek önmagamat, mint mikor Selim hagyta, hogy elvigyenek.
Jelentéktelennek, naivnak, ostobának.

Apámnak talán igaza volt, talán még egyszer össze kellett törni a kristálypalotámat, hogy törhetetlen legyen a lelkem.
Törhetetlen lett?
Nem mondanám biztosra, talán jobban megtanultam lezárni a tudatomat és elsötétíteni a képernyőt. Egy olyan helyre találni, ahol egyszerre zajlik a minden és a semmi, ahol egy az egész világ és ahol minden én vagyok. Másoknak ártani nem több, mint lekaparni az elszáradt bőrt, elfojtani egy nyugtalanító gondolatot.
Mindegyikünkben dolgozik a sors.
Idegen, megtört majd megkeményedett arcú lányok, számítani, bízni kellett volna talán egymásban, de nem ment. Nem bírtam megtenni, nem nyertem erőt belőlük és nekik sem hagytam. Végig attól féltem, hogy mielőtt kimehetnénk, egymással kell végeznünk, és nem akartam repedést a pajzsomon.
Talán volt, talán lett volna, végig tudtam, hogy melyikükkel végeznék a legnehezebben. Nem az erőviszonyok miatt, a tekintete miatt. Hogyan is néztem volna a szemébe, miközben elveszik belőle az élet szikrája?
Aztán hazamehettem.

Zárkózottabban, keményebben, és elfelejtettem, ami történt, mégis mélyen, a szívem egyik szobájában megmaradt az emlék. Ha hagyják, ha bent maradok, úgy végzem, mint a többiek, akik kibírták.
Akikből ki tudja, mit és miért faragtak.
Tőlem még ezt is elvették, az új célt, és nem értettem meg soha, még most sem értem, miért tette ezt velem apa. A férfiak irracionálisak.
Nem néztem többé Selim szemébe, nem vettem tudomást a létezéséről, pedig ő soha semmit sem ígért nekem. Küzdött bennem akivé váltam, és a lány, a fiatal nő, akinek az összes bizalma elveszett.
Miért tették ezt velem?
Sokkal magányosabb voltam ebben az új valóságban, ahol senkiben sem bízhattam már meg. Kínzott az egyedüllét, csak az pörgött a fejemben, miért tették ezt, de sosem kaptam választ.

Néha vissza akartam menni, néhány hónap pedig egyenesen összefolyik, míg másikak egészen kihúzódtak, pontok, amikkel nem tudtam mit kezdeni, csak szenvedtem. Nem láttam, merre az előre és a hátra, a múltat eltemettem, de a jövőm ködben maradt. Nem akartam felfedni, mi rejlik benne, talán nem is érdekelt igazán, így apám tette meg helyettem.
Az apám, aki férjhez akart adni végre, ugyanaz a férfi, aki elvitetett szó nélkül és akivel azóta sem beszéltem.
Nem néztem a szemébe azóta, nem, mintha korábban olyan sokszor tettem volna, de ez csak tovább romlott. És most ismét a tárgyává váltam, mindig is az voltam, a férjem pedig ott állt a lépcső alján, az egész az amerikai filmek promba indulós jelenetéhez hasonlított leginkább.
Számomra és számára is meglepő forduló volt, hogy biztonságot éreztem mellette, reményt adott a normális folytatásra, megnyitotta az érzéseim csapját miközben a lelkemhez szólt, és gyengéd volt, mégis intenzív, férfi tudott lenni aki mellett megélhettem a nőiséget, társak lehettünk, egyenrangúak, mégis zsarló volt én meg istennő, szolgája lehettem, felém magasodott…
Soha nem hittem volna, hogy amit átéltem, az valójában létezik.

Nem akartam Selimet az esküvőnkre. Amíg őt nem említették meg, nem féltem attól a naptól; rossz ómennek éreztem, olyasvalakinek, akinek nem szabadna ott lennie.
Azt hiszem, ő is érezte.
Mégis lement, mégis megtörtént, és megnyugodtam, a kő, ami eddig nyomta a mellkasomat, most leesett róla, kaptam levegőt, és kettesben maradtunk. Talán tíz, de az is lehet, hogy csak öt percre, mert már csak ennyi járt.
Ijesztő szembesülni azzal, hogy elveszítettél valakit, valaki fontosat, méghozzá a szemed láttára kapcsolták le a fényét. Szánalmasnak és kicsinek érzed tőle magad, hitványnak szinte. Erőtlennek. Egyszerre szúrt, fájt, élesen és tompán, de röviden.
Röviden, mert nem engedtem kihúzni a szálkát, hanem megengedtem neki, hogy betokosodjon a bőröm alá és folyamatosan okozza a tompa fájást. Nem mindig, csak amikor éppen úgy mozdul az ujjam, amikor valami érinti azt a pontot, akkor tudom, érzékelem, hogy ott van.
Selim ott volt és mégsem, és mégis megtörtént, amitől féltem mélyen.
Elvették az utolsó tiszta dolgot tőlem.

Egy olyan családból, mint az enyém, nem lehet csak úgy kiszakadni; próbát tehetsz rá, elmenekülhetsz, és vagy sikerül, vagy nem. Általában nem.
Én mégis haszontalanná váltam, a legkevésbé kedvesebbé, fontosabbá, hiszen mire ment volna velem? Minden előnyömmel dupla annyi hátulütő jár, több fejfájás, mint amit el akart viselni.
Engedte, hogy kicsússzak a családi kötelékek közül.

Sárkány figyelt.
Ő vagy az intézmény, nem tudom, de néha megtaláltak arcok, és kértek, rendelést adtak le, amiket hol teljesítettem, hogy felszívódtam előlük. Nem tudtam, lehet-e, de eddig megúsztam; ki tudja, talán húzza valaki a strigulákat, és ha összegyűlik a tíz, eljönnek értem.
Nem találtam a hogyan továbbot, nem volt célom, de élni akartam, akarok még, ezért vártam, hogy uszadékfát sodorjon nekem az élet.
Megtette.
Nem tudom, hogyan, nem tudom, miért, de álmomban újból láttam Selimet, láttam az utcát, a címet. Beszélt valakivel, telefonált, egy utcai lámpa fényénél állt két kirakat között és valós volt.
Tudom, hogy nem álmodtam, mert kutattam, találtam, repülőre ültem és ott voltam; megérintettem a lámpaoszlopot, kávét vettem a mellette lévő kávézóban, és éreztem valahol mélyen a jelenlétét.

Mit akarok tenni az információval? Selimmel?
Nem tudom.
Előtte a szemébe kell néznem.


Ece Ulusoy

Törvényen kívüli
Ece Ulusoy


:
queen of nothing D38f89c7f86a4d3377f67cd34091463e105db883
Play by :
Ester Exposito
:
queen of nothing E39a6733b9204e767a57a491717ac2a2a2d7b64a
Keresettek :
wish I never knew you
queen of nothing De18f9839a3c0c64c001ed5a1d11bc0b
got a cold heart, icicles sticking through you
Join date :
2021. Oct. 20.
Hozzászólások száma :
2

queen of nothing Empty

queen of nothing EmptyPént. Okt. 22, 2021 1:14 pm
Üdv köztünk Ece!

The beauty of light owes its existence to the dark

Nőnek lenni erő. Nőnek lenni hatalom. Hatalom a világ felett, a férfiak felett, kézben tartani mindent, egy csinos, törékeny kézben, amely kegyetlenebbül tud szétzúzni mindent, amin a világrend nyugszik, mint bármelyik férfikéz. Mégis, erőt is jelent a női lét, erőt, ami segít, hogy elviseld az elviselhetetlent, túlélj minden helyzetet, amit a világ eléd gördít. Titeket neveznek a gyengébbik nemnek, de ez nem igaz. Erősek vagytok, csodálatosan erősek, felfoghatatlanul erősek, és gyönyörű kezeitekben tartjátok az egész világot, és benne minket, férfiakat is.
De nem mindenki tudja kihasználni az erejét. Nem mindenki születik istennőnek, ahogyan te is. Vannak, akiket ennyi fájdalom, ennyi viszontagság megtört volna, akiknek nem lett volna lelki erejük menni tovább, megtenni azt, amit a világ elvár tőlük. Ahogyan arra sem, hogy egyszercsak hátrahagyjanak egy egész életet, csupán egyetlen ember miatt. Ki tudja, mi az erősebb érzelem, a szeretet, vagy a gyűlölet. És mintha még te magad sem tudnád, hogy mi is vezérel. Képes leszel újra Selim szemébe nézni, anélkül, hogy szemeiden ne csorduljon ki az a tengernyi érzelem, ami mélyen a felszín alatt hullámzik? Képes leszel elengedni a múltat? Csak az idő mondhatja meg.
Nem is húzom az idődet tovább, engedlek, menj, hódísd meg a világot szépséges arcoddal! Ne feledd a foglalókat, és fuss a játéktérre, hiszen valaki, már nagyon várt rád!

Üdvözöl:

Florian



Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
queen of nothing Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
queen of nothing 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

queen of nothing Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Dzsinnek-
^
ˇ