Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sonja & Elijah - and the earth is still moving

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 10, 2021 6:52 pm
First topic message reminder :

Sonja x Elijah

This is the hard way to learn to lose control

Az autó kellemesen dorombolt alattunk ahogy végigsiklottunk az autópálya szürke csíkján. Már majdnem beértünk a városba és egy ilyen hosszadalmas repülőút után semmi másra nem vágytam minthogy végre kapjak egy jó teát és kinyújtóztathassam a lábam.
Sonja mellettem látszólag élvezte a kilátást, ő még nem látta milliószor, hiszen csak néhányszor hoztam el magammal New Yorkba. Teddy imádta a lányt, mintha a sajátja lenne, így most ragaszkodott is hozzá hogy hozzam magammal.
Felpillantva az újságomból néztem ki az ablakon ahogy a városba vezető óriási alagúthoz értünk. Nem szerettem. Nem voltam klausztrofóbiás de nem kedveltem a szűk helyeket. Szerettem látni az eget magam felett.
- Írtál Skynak hogy leszálltunk? - kérdeztem Sonjára pillantva és összehajtogatva az újságomat az ölemben ránéztem. Behajtottunk az alagútba és körülöttünk sötét lett. Előrepillantottam a sofőr melletti GPS kijelzőre. Alig fél óra volt vissza Teddy irodájáig, ha kiértünk az alagútból írok neki egy smst...
Ekkor hallottam meg a morajlást. A hideg végigfutott tőle a hátamon, valami ősi ösztön azt üvöltötte bennem hogy meneküljek.
Mintha egy óriási, ébredező szörny hangja lett volna és a kocsi oldalra fordult a hirtelen földmozgástól. Már nem mi irányítottuk az autót, a kocsi orra az alagút falának csapódott, nekünk pedig egy másik autó ütközött balról.
Ösztönösen Sonja karja után kaptam és felkiáltva utasítottam a sofőrt hogy azonnal álljon meg. Egy óriási darab beton tört le a mennyezetről és a következő pillanatban már a kocsi elejének helyén volt. Olyan hirtelen álltunk meg hogy éreztem hogy megreccsen néhány bordám ahogy megránt a biztonságiöv.
Nem kellett a sofőr pulzusa után tapogatnom hogy tudjam... már nem él.

é
Elijah Heathen

Törvényen kívüli
Elijah Heathen


:
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Tenor
Play by :
Matthew McConaughey
:
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Tumblr_oy45zvFYc31udq0ezo1_500
Join date :
2020. Oct. 13.
Hozzászólások száma :
75

Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2021 10:37 am

 
 
 
Before I fall

 

     
      Magamat ismerve később rohadtul szégyellni fogom magam, amiért ennyire összecsináltam magam. Az a helyzet, hogy az ilyen természeti katasztrófák egészen máshogy működnek, mint az alvilág. Az utóbbi csak egyszerűen emberekről szól. Ők pedig kontrollálhatók, különösen akkor, ha pontosan tudjuk, hogy mi jár a fejükben. A természetet viszont nem tudjuk irányítani és az ilyen helyzetekben jövünk rá igazán, hogy bármennyire is próbálkozunk, a Föld a főnök és nem mi. Ez az, amitől ennyire kiver a víz. Hogy semmiféle ráhatásom nincs arra, ami történik. Rohadtul tehetetlennek érzem magam.
Elijah-nak viszont hálás vagyok, amiért magához veszi a telefont, mert ő legalább valahogy megőrizte a hidegvérét. Csoda, hogy ennyire odavagyok érte? Nekem ez ennyire nem megy, bármennyire is szeretném. Bólintok egy aprót, amikor hozzám fordul. Másra sem vágyom, minthogy eltűnjünk innen. A cipőimet a kezemre akasztom, mert bár az út sem esik jól a meztelen talpamnak, mégiscsak könnyebb a magassarkú nélkül. Elmosolyodom, ahogy emlegeti, hogy majd felkap. Nem tagadom, jól esne, ha elvinne odáig, de a saját lábamon is tudok menni. Egyébként is túl fárasztó lenne úgy az út, így egyszerűen csak megfogom a kezét, majd bebújok a karja alá, hogy így, átkarolva folytassuk az utat. A közelsége már önmagában is segít a rongyokban lógó idegeimnek. Mellette mindig biztonságban érzem magam.
-Az jó lesz. – bólintok egy aprót, aztán hagyom, hogy befejezze a telefonálást. Még így is némán lépkedek egy darabig, eltelik vagy 10 perc, mire megszólalok.
-Szóval… mit gondolsz arról a fura fazonról a partin? Sosem láttam még, ez egészen biztos. – Noha tényleg érdekel, hogy mit gondol, leginkább csak azért akarok beszélgetni, mert addig sem kell gondolkodnom.
 
 
Tag: Elijah

 



Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Sonja & Elijah - and the earth is still moving - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas
» Even the earth crumbles when we meet - Miri & Connor
» Get used to me ~ Sonja & Finn
» Sonja - sweetest left hand
» Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Reality is whatever we want it to be :: Események :: Félszülinapi - event-
^
ˇ