Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Halloween - Oliver, Daniel, Pietro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptyHétf. Okt. 26, 2020 11:34 am
OLIVER & PIETRO & DANIEL


Oliver éppen hazafelé sétál egy kellemes görbe este után, úgy érzi, szüksége van egy kis frisslevegőre. Az útja egy temető mellett vezet el, ahonnan hirtelen Pietro vágódik ki, visítva, és kapaszkodik bele a dzsinnbe. Miután nagy nehezen elmagyarázta, hogy valakik vannak odabent, a temetőben, és nagyon nem úgy tűnik, mintha csak a „Csokit vagy Csalunk” játékot játszanák, berángatja magával a Nagyvezírt a temetőbe. Daniel eközben mit sem sejtve fotózza a telihold fényében ködösen megbújó sírókat, teljesen a elmerülve a művészet okozta élvezetekben, és nem is hallja hogy mi történik a háta mögött egészen addig míg valaki meg nem érinti a vállát. Arra egyikük sincs felkészülve , hogy odabent egy fiatal, felelőtlen nekromanta ámokfutásának következtében hemzsegnek a zombik. Minden ravaszságukra, és erejükre szükségük lesz, ha ki akarnak jutni közülük.
Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptyHétf. Okt. 26, 2020 11:36 am
Oliver, Daniel & Pietro


A kezemben lévő vodkás üvegre nézek. Már csak negyedig van, de ilyen halluciánciót még az életben és a halálban nem pipáltam. Szívok egyet a cigin, ami egyáltalán nem a hagyományosak csoportját osztja. Ilyenkor van szükségem arra igazán, hogy ne legyen több gondolat a fejemben, mint amennyi eddig volt. A holtak szerencsére békén hagynak (egy frászt. Nekik is vannak gondolataik a tökömbe, meg a fáknak meg a virágoknak. Még jó, hogy nem feküdtem le eddig a földre és kezdtem el beszélgetni a homokszemmel). Csakhogy az alakok, akiket látok, baromira nem szellemek. Azoknak át kéne menniük a sírkőfejen, meg a fákon, meg az odalátogatókon. Namármost... ők meg szépen kerülgetik. Meg nem is olyanok, mint a szellemek.
- Különben is, milyen egy szellem? - szívok még egyet a cigin és ...
- Baszki, ezek észrevettek. Felém jönnek – azért kispályás én sem vagyok, de amikor legalább tucatan jönnek feléd...
Elkezdek kifelé menni, hátha békén hagynak. De ezek jönnek! Elkezdek futni, erre ők is nekiiramodnak. Cigit elpöccintem, pár méter után az üvegre nézek.
- Kell a francnak - és elhajítom, szilánkosra törve érkezik meg az egyik sírkövön, de nem érdekel.
- F@szom, előttem is vannak?! - Na most akkor nem hagyom magam! Ordítással rávetem magam az alakra a temető előtt. Nem ijesztetek meg!



Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptyHétf. Okt. 26, 2020 1:26 pm



Surreal story

To: Pietro & Daniel



+18Még hallom a kocsi becsapódó ajtajának a hangját, Eddy lába majdnem odaveszett, akkor is megtoltam, amikor utánam röppent volna. Most elég, már elég. Mindenből és mindenkiből, levegőt a fejembe, hogy lecsillapodjak.
Ma van apám születésnapja, így anyám eleget hangoztatta a fülembe, hogy ideje… balbalbla. Egyik koktélt öblögettem a másik után. Soha nem vagyok részeg, sosem iszok annyit, hogy a kontroll fél pillanatra kicsússzon a kezemből, kibomlott nyakkendőm lebeg a szélben utánam, a hajam kuszán, idegből beletúrtam, anyám az egyetlen, aki fel tud így kúrni.
A kocsi biztos távolból követ, biztos vagyok benne, hogy a testőrök réme sem ül már a puha bőrülésen.
Bár az egész arcom fedné festést, akkor beillenék ebbe a szép temetőbe, a csillagok ezer fénye alatt… Mi a faszom…
Trappoló hangok, körbe pillantok, a paranoia felüti vaskos fejét, a csontokban forrni kezd az energia, a tűz nyaldossa a bőröm belülről, hallom az üveg törését, a lendületet, meg sem lep, hogy nekem ront. Becseng a fülem, kis híján feltüzelem, de még amúgy is forró az arcom az elfogyasztott szesztől. - Lekophatsz. - faszért kell idegeneknek hozzám érniük? Mi a faszt képzel magáról, lesöpröm, mint egy bogarat magamról. Ez az este nem racionális semmiben sem, lehet álmodom… igen, csak ez lehet, ez egy rossz varázslat. Elmebeteg agyszülemény az, amiben nem lobbantott lángra a támadót és még, MÉG hajlandó vagyok arra is, hogy valamilyen sosem látott, nem értett, logikusa össze nem rakott gondolat alapján Én, a híresen paranoid befelé indulok a temetőbe.
nem vagyok normális. Azonban itt nincs nagy mennyiségű víz, védve vagyok, ha más nem kicsit bepirózom a temetőt. - MI elől rohangálsz? - anyám büszke lenne rám, az életben először spontánul begyalogolok a halálba.
Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptySzer. Okt. 28, 2020 7:02 pm
Pietro & Oliver & Daniel

'When the dead will rise above.'

Az utcára kivonuló maszkabál lecsengőben volt már, a gépemen, pedig bőven akadt elég képanyag, amit leadhattam az újságnak. A buliban lerészegedett, betonra lelküket is kihányó tinédzserekhez egy csepp hangulatom nem volt és a clubokba tömörülő réteg sem csábított különösebben. A temető mellett sétálva kólintott fejbe a nosztalgia, hogy a csendes pillanatokban is rejlik szépség... Halloweenkor, a sírok között? A goth stílusnak is megvan a bája.
A távolban láttam pár gyertyafényt, amit biztosra veszek az éjféli szeánszolók készítettek elő vagy még nem égett le a késő esti látogatásból. Az IOS-t egy utolsó képhez állítom be, kattan a gép, a képernyőjén ellenőrzöm megfelelőek-e a sötét, világos részek aránya és eléggé dark-os hatást kelt-e a magammal hordozott Trump-maszkomra vetülő árnyék a sírkő sarkában. Még guggolok, amikor váratlanul ér a vállamhoz érő kéz. A minimális nyüzsgést eddig is hallottam, jelentőséget azonban egyáltalán nem tudtam neki az ünnep miatt.
- Mi a...? - A körülöttem lévő csend rátett egy lapáttal a felugrásomra, fél lépésnyi hátrálásomra és a látványt egy másodperccel később dolgozom fel. Mi a fasz?! Hajszálon múlik ne essek hátra, de bárminemű gondolkodást megelőz a hirtelen felerősődő vágy, mi szerint azt akarom rohadtul menjen a közelemből a bomló tetem. A karomat lendítem, hogy léglöketet képezve taszítsam hátrébb méterekkel.
A zombi az egyik sírkőre zuhan. A becsapódás nagyobb robajjal visszhangzik a közeli területeken, a támla egy része letörik és ahelyett a szemeimet mereszteném, próbálnám átgondolni mit is láttam, a kifelé vezető út felé rohanok a cuccaimat felmarkolva. A hátam mögé tekintek, több felé látok mozgolódást, a kitaposott ösvény felől azonban beszéd hangjaira leszek figyelmes. Egy figyelmeztetés nem árt nekik...
- Hé, hé, erre ne jöjjetek. Valami nagy gáz odabent. - A sötétben nem veszem ki jól az arcokat,.

Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptySzer. Okt. 28, 2020 8:16 pm
Oliver, Daniel & Pietro


Ráugrok, átkarolva a fejét, ha megmozdulna úgy, akkor mehessen ő is nyaralni, akár a pokolra.
De valahogy nem ez történik, s mikor le akar söpörni, csak még jobban átkulcsolom a derekán a lábam, hogy megkapaszkodva a vállán, ránézzek.
- Wohó. Majd pont azt teszem – széles vigyorra robban a szám, majd egy cuppanósat adok a kobakjára és megfogva a vállát, lehuppanok róla. Sosem foglalkoztam azzal, kinek, mi a véleménye rólam, s éppen teszek arra minden alkalommal, hogy megmondják, mit tegyek, ha éppen nem arra van kedvem. Csak lazán, mindent. Kismítom az arcomból a most hosszúra hagyott hajam, hogy lássam is, merre beszélek.
- Ó – hirtelen eszembe jut megint, miért is vágtam magam a nyakába. Ami, nem mellesleg, egy elég kellemes landolás volt. - Egészen szép kis rajongótábor bukkant fel a semmiből és eléggé ragaszkodtak ahhoz, hogy megzavarjanak a csillagnézésben. Haláli egy vicc, én mondom – befelé mutatok éppen, a temetőbe, mikor megszóla belül egy hang. Az előttem lévőre meredek, majd befelé nézek a temetőbe, majd ismét rá. Egy „mondtam én” arccal.
- Aztán miért? Te nem tudsz kijönni tán? - Kérdezem hangosabban, befelé fordulva a temető felé, a bejáratnál. Elég furcsa volt az a hang. Sosem értettem, hogy aki nem bírja a temetőt, minek megy be, ha aztán olyan hangot ad ki, mint a benti az imént.
Hátra sem nézek, csak a kezem nyúl hátra, megfogva a másik csuklóját és beljebb lépünk.



Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptyCsüt. Okt. 29, 2020 10:58 am



Surreal story

To: Pietro & Daniel



+18Elmebeteg.. ez az este pont annyira, mint a rajtam csöngő alak, mint valami elkúrt dísztündér, ami a nyakamba fonja magát, minél jobban lököm le, annál inkább ragaszkodik, átfut a fejemen,hogy első ízből felpörkölöm, a tűz csak lelebbenti rólam, de aztán le is suhan, éppen azt teszi, igen. Nem is értem mi a kérdés itt.
Hátrébb lépek, ha lehetne ki a világból, mert ez kezd nem tetszeni, nagyon nem. A hangok odabentről nem a kedvemre valóak, hol is a kocsim? Merre lehet és Eddy? Hol van a farkas, amikor elmebetegek kucorodnak rám? – Milyen rajongótábor? – biztos valami celebecske, valaki, akinek a nevét soha nem hallottam még, aztán megüt a tudat, hogy hogyne ismerném, jobban szemügyre veszem, ezt a mozdulatot, ahogy a haját sepregeti, mint egy valódi tini sztár. Hogyne… hogyne ismerném fel?! Jó ég, inkább futottam volna egy falka farkasba.
A hangra kapom a fejem, mert a fülem nem elég oda, egymásra bámulunk a vérszopóval, majd megint be, mi a faszom??
Kérdeznék, de nincs mit hol is a kocsim? – Na de mi? – mi a gáz? A hullák kimásznak a sírokból, semmi egyebet nem tudok egy temetőben elképzelni, vagy sírrablás esete forog fenn, esetleg valami…. mit tudom én mi. – Milyen… jellegű? – de már csak nyögés a kérdés, mert az önjelölt Hermész kézen fog és behúz a rengetegbe, pedig éppen készültem megfordulni. Egy pillanatra eszembe jut, hogy makacsul megvetem magam és egy tapodtat sem, de abból kinőttem már. Mint valami elkúrt suicide squad nekilátunk bevenni a temetőt. – Merre vagy rigó? – ha már belépek a vámpír mellé és mély sóhajjal elindulok a halálba. – Köd is van? – lehet kevesebb koktél kellett volna. Hallom már a szöttyögő hangokat, a tompa lépteket. Kihúzom magam a vérívó kezéből, fogdosson valaki mást, a jelenléte sincs a kedvemre, amilyen komolytalan jellem, azt is elbassza, ha nincs semmi gond.
Arra tartok, ahonnan a srác hangját hallottam, nézd, nem jöttünk be látod? Milyen okosan és logikusan döntöttünk? Átbotlok egy a lábam után nyúló kézbe szorult zombierőn. Na nem…. Nem, nem.
Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptyCsüt. Okt. 29, 2020 5:49 pm
Pietro & Oliver & Daniel

'When the dead will rise above.'

A túlélési ösztön nagyobb a kíváncsiságomnál. Sokkal nagyobb és nyugodt jelenlét híján nem tűnnek fel a részletek. Az erősődő hullaszag, a növekvő zajszint a közeledtükkel vagy az, mennyire lassan mozgott az, amelyiktől még mindig futkos a hideg a hátamon. Előtte túlságosan el voltam merülve a fotózásban, utána, pedig az adrenalin töltötte túl az érzékeimet.
A velem szemben támolygókat első pillanatra nem tudom megkülönböztetni az előző entitástól, míg az értelemes szavak meg nem ütik a fülemet. A lépteimen lassítok, rég hátam mögött hagytam a sírjából felrángatottat.
A kérdés kizökkent a kiélezett éberségből, a jump-scare nem az én műfajom. Megrázom a fejem: szerinte merre megyek, ha nem kifelé?
- Valaki szórakozik a holtakkal és nem vicces vagy épp biztonságos a helyzet. - A szusszanásnyi idő tisztítja a fejemet és ahogy megigazítom a vállamra felkapott táskát valami undorító állagúhoz ér a kezem. Földes, foszló szövet... emberi szövet... egykor élőlényhez tartozó szövet. A szagától felfordul a gyomrom és a páros felé tartok a holt-húst az ujjaim közé csippentve. Talán ez már elég lesz ahhoz, hogy meggondolják magukat
- Hé, komolyan beszélek. Bizonyítékom is van rá. - A fények nem a legjobbak, nem látom min esik át majdnem az egyik férfi, de a mozgolódó átárnyékok miatt rohadtul nem akarok a sötétben tapogatózni semmilyen értelemben sem. Kell az a rohadt elemlámpa a táskámból. Azt vakarom elő a külső zsebből és amint bekapcsolom, premier plánban láthatjuk a földből magát épp kiásó hullát.
- Mi a fasz?! - Csak ismételni tudom magam és noha a kijárat felé tartottam, ez megakasztja a lépteimet.

Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptyCsüt. Okt. 29, 2020 10:04 pm
Zombie apocalypse

I've got lots more stories to tell.

Anélül, hogy a hármasnak feltűnt volna, a zombik lassan terelgetik őket. Nem csak úgy össze-vissza csetlő-botló hullák ezek, hanem egy meggondolatlan, és igencsak veszélykereső nekromanta. Úgy gondolta, azok, a szerencsétlen élő lelkek, akiket be tud csalogatni a temetőbe remek kísérleti alanyok lesznek. Arra kíváncsi ugyanis, hogy hányszor lehet megölni, majd visszahozni valakit, anélkül, hogy a test felmondaná a szolgálatot. Ha tudná, hogy leendő alanyai közül, az egyik már nem él, a másik pedig fontos szerepet tölt be a politikában, nem lenne ilyen bátor.
Egy kripta tetjén meghúzódva figyeli, ahogy az élőhalottak lassan körülzárják a három férfit. . Megfeszítve koncentrál, hogy mozgatni tudja a sok testet, nem igazán figyel másra, de rejtekhelye nehezen észrevehető. A zombikon nagyon kevés dolog fog, átlőve, és lángolva is ugyanúgy mozognak, mintha mi sem történt volna. Talán a tűz hatásos lehet ellenük...talán. Hőseink legfőbb feladata, a nekromanta megtalálása, és likvidálása. Akármilyen módszerrel.

🧟🧟🧟
Tiberius Draco

Mesélö
Tiberius Draco


:
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro HospitableBlankIndigowingedparrot-size_restricted
Play by :
Jeffrey Dean Morgan
:
Halloween - Oliver, Daniel, Pietro When-He-Smirked-Just-So-Killed-You-Dead
Join date :
2020. Sep. 28.
Hozzászólások száma :
25

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptyCsüt. Okt. 29, 2020 11:44 pm
Oliver, Daniel & Pietro


Eskü, legközelebb meg fogom kérdezni, milyen sampont használ, eddig a kölnije is klasszul passzolt hozzá, de ez a sampon... megkérdezném, mi a halált keres éppen itt. De hát éppen itt szokás keresni, így aztán ejtem a kérdést.
- Hullajó kérdéseid vannak. Halálra már nem tudom magam röhögni – az első meglepett kérdés után máris jön némi hang belülről, de azért végigmondom.
- Valaki fejében biztos – utalok a ködre, aztán egy ó, ne már karlengetést teszek, miután már elengedtette a csuklóját a szőke herceg. Pedig még fogtam volna, bizìsten.
- Hogy lehet valaki olyan perverz, hogy hullákkal … - ha belegondolok, én is az vagyok, tehát … nade sose tagadtam, hogy perverz volnék! Ja nem, ennyire nem...
Nem túlzottan zavarnak most így a kikelők és lépegetők, mert amit látok, vagyis hallok, az sokkal érdekesebb. Egy nekro?
- Pff... kinyitott a játszótér, játszanak a gyerekek... - ránézek szőke, alkalmi hercegi kísérőmre. - Csakhogy megjöttek a dadák.. az biztos nem! - utalok az utolsó megszólalásra, fülem éles, mint a borotva. - Sajnos az vész kárba a legelőször – vágok egy szomorú képet.
Akik közelebb libegnek, azoknak macskakarmos fújással kapok felé, de nem érek hozzájuk, néha nyávogok is. Gusztustalan, hozzám ne érjen! És még itt akartam csillagokat nézegetni...
- Akkor ezek szerint nem hárman vagyunk... - sóhajtok egyet. - Hogy miért nem tisztánlátással vertél meg sors – emelem fel a kezem, aztán engedem le, s  próbálom valamennyire kitisztítani az elmém, ha már került belém valami.
- Merre vagy te szépséges kis hercegnő...
Gondolatokat, tudatosságot keresek és érzéseket, melyek az élőkre jellemző. Vagy legalábbis létezőkre, mert hát én is halott vagyok.


Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro EmptyPént. Okt. 30, 2020 10:26 am



Surreal story

To: Pietro & Daniel



+18A helyzet komikumához tartozik, hogy rühellem a hullákat, élve sem szeretem az embereket, de meghalva meg aztán lehetőleg semennyire sem. KIbannolva magukat a koporsóikból az a végérvényes stádium nálam. – Egyem a humorod. – hagymán dinsztelve. A vámpírok amúgy is hullák, hiába mozognak, neki ez hazatalálás. – Szépen tisztulok, ha erre céloznál. – isteni lesz ha még hajba is kapunk, mint két tinidizsis srácocska. Végre leválik rólam, sokkal jobb, magányosan bukdácsolok a hang felé, bizonyítéka van, egyem meg ezt is, látjuk, vagy halljuk, ami fontosabb érezzük, vagyis mente hányjuk. Felfordul a gyomromban a koktélok tárháza. Nem is válaszolok, hullákkal mi? Mondja ezt ő? Aki alapvetően is egy hulla, édes faszom. Mit keresek én itt? – Átengedem neked ezt a posztot. -  rálépek egy kézfejre, áttiporok rajta, immár erősen koncentrálok, hogy semmi ne rángasson le, fasz tudja mit esznek ezek a dögök, ha esznek és nem csak riogatnak. – Amúgy ezek zabálnak húst? – vagy mi a céljuk? Az nekem is világos, hogy valaki irányba állítja őket, nem maguktól kódorognak az éjszaka égisze alatt, az túl fura lenne. – A dada már itt van. – Nem tagnap lökött engem sem anyám a világra, pontosan tudom, hogy a zombikat valaki sorba rakja, mint egy sakktáblán, azt is, hogy valaki elirányítja őket felénk, vagy éppen valamerre, amerre érdekes zajlik, de hogy nem maguktól dzsiggelnek az éjszakába az is holtbiztos. Felrántom a földről a cuki karvastag botot, ami szembe jön. Sok esélyem van vele, kiszúrom valaki szemét, ha mákom van nem a sajátomat.
Az elemlámpa fénye végre hoz egy kis látást nekünk is, tudjuk merre van a srác, akit rögvest meg is pillantunk, a felismerés szerte fut bennem. A kelő fény azonnal beugrasztja a gyomromba a félelmet, mert kicsit több a dög, mint hittem.
Hát ma mindenkit ismerek itt, csak azt a kedves hullagyalázót nem, aki körbe zár minket, mi meg besétálunk, ha mintha mi sem lenne természetesebb. – Kibaszott Stephen King karikatúra ez – felmorran a szám is, mert ez már nem a nekem tetsző program, nagyon nem. A helyzet kezd faramuci lenni, mert szemmel láthatóan bekerítenek minket, terelnek össze, mint a juhokat. – Dobd már azt el! – akármi van Daniel kezébe, a srácot ismerem, ha nem is túl jól, de mégis a vezíre vagyok, nekem ne hozzon ide döglött húst… többet. – Keress gyorsabban! – kissé leszűkül a kör, a vérnyomásom megugrik, mint a tűz az ereimben, letesztelem a legközelebbi zombin, hogy áll a tűzhöz, úgy borítom rá, mint egy eleven folyó takarót. Vajon drága egy tűzbe borult temető helyrehozatala? Lelkesen terelődünk egymáshoz közelebb, kibelezem a vámpírt, bandukolhattam volna tovább, erre berángat ide... ez egy merénylet ellenem. rájöttem. Paranoia testvér felül a vállamra kacagni.
Vendég

Vendég
Anonymous



Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty

Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty
Ajánlott tartalom




Halloween - Oliver, Daniel, Pietro Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Halloween-i beosztás
» Halloween - Fynn & Pie
» Pietro Draco
» Kezdödik a Halloween! ~ Lezárva
» Halloween ~ Anastasia & Skyler
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Reality is whatever we want it to be :: Események :: Halloween-event - Lezárva-
^
ˇ