Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
It is what it is - Deni & James Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 It is what it is - Deni & James

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

It is what it is - Deni & James EmptyPént. Jún. 18, 2021 11:53 am


 
James & Deni

 
You always gain by giving love

 
  Mondhatnám akár azt is, hogy a mai egy ugyanolyan unalmas nap, mint a többi, de nekem sosem unalmas a napom. Hogy lehetne unalmas bármi egy kávézóban? Tele van emberekkel, illatokkal, ízekkel, történetekkel, másnaposokkal… Másnaposokkal? Igen, az a fickó ott határozottan ramatyul néz ki. Szegénykém… biztos nagy buli lehetett. Én nem szeretek részeg lenni. Mindig furcsa dolgokat hordok össze, másnap meg… másnapos vagyok, akárcsak most ő.
De a rám jellemző ösztönös gondoskodásnak nem tudok parancsolni. Széles mosollyal sétálok ki az asztalához.
-Mit hozhatok, kedves uram? Ha elfogadja a tanácsomat, én egy finom feketekávét javasolnék arabicából, az a legjobb a másnaposságra. – teszem hozzá, de természetesen, hogyha valami más kér, akkor azt fogok hozni neki. Nem kerüli el a figyelmemet, hogy a szeme alatt ülő hatalmas bőröndök ellenére is milyen jóképű. Na de! Nem ismerkedni vagy itt, Deni! Munkára!
Persze, azért a pult mögé lépve lopva írok egy rövid üzenetet Cainnek a Másnapos királyfiról, meg arról, hogy adok neki egy kis sütikét a kávéja mellé. Nem jó üres gyomorra kávézni, főleg másnaposan. Persze, semmi megterhelő. Néhány csinos teasüteményt választok, amiket még csinosabb sorba rendezek a kávéscsésze mellett. Még meg is örökítem, hogy elküldhessem Messengeren a barátomnak, csak utána viszem ki a Vendégnek.
-Az én… mármint a ház ajándéka. – javítom ki a mondatot a felénél egy bocsánatkérő mosollyal, mielőtt elvörösödnék és gyorsan visszasasszéznék a pult mögé, ahol sürgős mosogatni valóm van, aztán még törölgetnem is kell. És nagyon fontos, hogy pont most rendezzem át a sütiket is, mert… mert fontos őket forgatni, hogy alaposan hűtve legyenek. Lehet, nekem sem ártana egy süti…

 

@
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
It is what it is - Deni & James B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
It is what it is - Deni & James D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

It is what it is - Deni & James Empty

It is what it is - Deni & James EmptyVas. Jún. 20, 2021 11:56 pm
Deni x James

Some people simply just doesn't worth it...like me

Ez is egy olyan reggel volt, amikor nem örültem, hogy élek. Mert előző éjszaka ocsmányul berúgtam, és mert valamiért ahogy vénültem, a másnapok egyre csak rosszabbak lettek. Valamikor napokon keresztül tudtam inni, és meg sem éreztem, most meg már másnap úgy vonszoltam magam, mint egy zombi. De nem tudtam megállni. Azt hittem, egy kupica whiskey majd segít elaludni, hiszen mindig segíteni szokott. Aztán a kupicából pár pohár lett, a poharakból meg üvegek, és mielőtt képszakadásom lett volna, szinte hallottam a nejemet, ahogy perlekedik velem, hogy hogy nézek már megint ki. De tudtam, hogy ez már csak a képzeletem játéka. Akármennyire részegedtem le, nem tudtam elhessegetni a démont, ami mindig emlékeztetett: a családom halott, és nem tudtam segíteni rajtuk.
Úgy esem be a kávézó ajtaján, mint aki mindjárt meghal, bár tény, hogy közel állok hozzá. Kell egy kávé, meg talán valami cukros, hogy el tudjam ma viselni a főnökömet. Meg magamat is. Aztán, mintha csak az ég küldte volna, formás tündér pattan elém, széles, édes mosollyal. Tényleg formás, pedig rég néztem meg utoljára magamnak pasit. Magas, telt, kerek formákkal, és ahogy elnézem, szinten mindenhol tetoválások fedik, haja kontyba van fogva, és úgy mosolyog, mintha nem lenne holnap. A hangja pedig eszméletlenül édes.
- Mhhhmm…jó reggelt. Igen, azt hiszem, egy fekete most jól esne szépségem, fején találtad a szöget. – hangom reszelős, a sok piától, fáradt szemekkel nézek fel rá. Ő olyan arccal néz egy másodpercig, mintha legalább is randizni hívtam volna, aztán elsiet a pult mögé. Nagyon nehezemre esik nem a hátsóját bámulni, pont az a fajta, ami könyörög egy jó nagy, csattanós seggre pacsiért. Meglepődve veszem észre magamon, hogy az édes tündér srác teljesen elfoglalta a gondolataimat, így, hogy itt van előttem. Semmi más nem jár a fejemben, is ez jó. Csak figyelem, ahogy telefonozik, meg elkezd kávét főzni, és addig szuggerálom, míg el nem indul felém ismét. A kezében kicsit több minden van, mint amit rendeltem, és mosolyogva teszi le elém.
- Köszönöm igazán…- de már be sem tudom fejezni a mondatot, mert vissza rohan vörösen a pult mögé. Nem tudom elnyomni a vigyoromat, majd kávéstól, sütistől egyszerűen oda költözöm a pult mellé. Rá vigyorgok a kávém felett.
- Tudod, az jobban tetszett ám, hogy a te ajándékod, legalább egy másodpercre szexinek éreztem magam. Egyébiránt…James vagyok! – nyújtok kezet neki, mert szeretném, ha bemutatkozna, ha tudnánk még beszélni. Esetleg munkaidőn kívül is. Talán egy étteremben.

James Knight

Törvényen kívüli
James Knight


:
It is what it is - Deni & James 062ab24d58e0c7d027aa269dc2efbb8486631c71
Play by :
Matthias Schoneaerts
:
It is what it is - Deni & James 027ecb6a7d873c61a977ae118897c07cc312377b
Join date :
2021. May. 21.
Hozzászólások száma :
4

It is what it is - Deni & James Empty

It is what it is - Deni & James EmptyHétf. Jún. 21, 2021 11:25 am


 
James & Deni

 
You always gain by giving love

 
  Én ugyan nagyon reménykedem, hogy nem veszi észre, ahogy megbámulom, de a reakciójából ítélve azt hiszem, ezzel a reménnyel elkéstem. Enyhe pír kúszik az arcomra, amint megszólal… szépségem… Valamit még motyogok is az orrom alatt, ahogy eloldalgok, hogy elkészítsem a rendelését. A mindenit…
Igyekszem visszaterelni a gondolataimat a helyükre, mert hát mégis csak a munkahelyemen vagyok, nem valami diszkóban. Meg egyébként is. De még így sem tudom megállni, hogy ne kezdjek el SMS-ezni, aztán még egy kis sütikét is odacsempészek a fickónak, miközben idétlenül vigyorgok, amiért szépségemnek nevezett. Szigorúan csakis az egészsége miatt teszek ilyet, véletlenül sem azért, mert az imént egy pillanatra elvesztem a szemeiben. Még így is félrebeszélek és kedvem lenne megpofozgatni magamat. Fogadok, Andy szívesen megpofozgatna, ha kérném. Sőt, valószínűleg kérés nélkül is.
Vöröslő arccal sétálok vissza a pult mögé, mielőtt bármit is szólhatna, és vadul rendezgetni kezdem a süteményeket a hűtőben, amikor az egyik habos tető felett újra megpillantom az arcát. Meglepetten pislogok néhányat, de ahogy felemelem a fejem, látom, hogy nem flash és nem is tükröződés, hanem nemes egyszerűséggel utánam jött. Mit utánam jött, még beszélgetni is kezd velem, az én arcomon pedig elterül egy szégyellős vigyor.
-Én… izé, nem úgy gondoltam… mármint de… vagyis… Szóval Deni vagyok. – mutatkozom be végül nagy nehezen. Mert hát hogyne lenne szexi? És nem is csak egy másodpercig… Azt hiszem, Cain most jót nevetne rajtam. Neki olyan jól megy az ilyesmi. Múltkor is hazavitte az a szőke gyerek.
-Ezek itt… nagyon finomak. – bökök egy rakás habos tortára zavartan. Egyébként tényleg nagyon finomak, de valójában csak fogalmam sincs, mit mondjak. A torta meg olyan biztonságos terepnek tűnik, mert a tortát szeretem.

 

@
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
It is what it is - Deni & James B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
It is what it is - Deni & James D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

It is what it is - Deni & James Empty

It is what it is - Deni & James EmptySzer. Júl. 14, 2021 11:36 pm
Deni x James

Some people simply just doesn't worth it...like me

Picit kevésbé szörnyű a másnapom ettől a látványtól, és ettől a hangtól. Annyira édes, annyira bájos, és annyira lefoglalja minden gondolatomat, hogy az is megfordul a fejemben, hogy ne menjek be egyáltalán dolgozni. Inkább csak itt maradnék egész nap, és ha ez a helyes teremtés nem is hozzám beszélne egész nap, legalább nézhetném, ahogy dolgozik. Már annyi elég lenne hozzá, hogy jó napom legyen. Meg is kell rázzam a fejem egy pillanatra, hogy ne csak arra tudjon fókuszálni az agyam, hogy mennyire megdöngetném. Így azért mégsem illik társalgást kezdeni.
Éppen ezért kászálódom fel, zúgó fejem és liftező gyomrom ellenére is, mert beszélgetni akarok vele. És tényleg, beszélni, nem csak néhány üres szó, és utána térjünk a lényegre, igazi beszélgetésre vágyom, ami el is jut valahová. Talán nem egyből az ágyba, esetleg először csak egy másik kávézóba, vagy akárhová, de el innen, máshová. Egy randira. Bár, lehet, hogy még az alkohol kering a véráramomban, és attól vagyok ilyen eszelősen bátor. A pult mellett ücsörgés meg már megszokott tevékenység, én aztán nem fogom feltartani, ha másokat is ki kell szolgáljon. De lesz szíves a figyelme nagyobb részét nekem szentelni.
- Deni…nagyon örülök -mosolygok még mindig rá, a kávénak már csak az illata is kezdi kipucolni a fejemet. És ez jó. – Különleges név…bár te is különlegesnek tűnsz, nem lehet épp a neved hétköznapi. – figyelem az arcát, ahogyan zavartan pislog a torták felé. Pedig bénán flörtölök. Valószínűleg azért, mert ezer éve nem csináltam.
- Elhiszem…nekem kicsit édesnek tűnnek, nem csípem a túl édes cuccokat. Pedig…te is édes vagy, a te kedvedért lehet, hogy kivételt teszek! – rákacsintok, bár szerintem ritka bénán flörtölök. Ezer éve nem csináltam, így inkább elébe megyek a dolognak. Iszom egy kortyot a kávémból, majd újra rá nézek. – Na és mondd csak, ha elvinnélek máshová…mondjuk moziba, akkor is a tortákról beszélnél?


James Knight

Törvényen kívüli
James Knight


:
It is what it is - Deni & James 062ab24d58e0c7d027aa269dc2efbb8486631c71
Play by :
Matthias Schoneaerts
:
It is what it is - Deni & James 027ecb6a7d873c61a977ae118897c07cc312377b
Join date :
2021. May. 21.
Hozzászólások száma :
4

It is what it is - Deni & James Empty

It is what it is - Deni & James EmptyKedd Júl. 20, 2021 2:23 pm


 
James & Deni

 
You always gain by giving love

 
Vöröslő fejjel vonulok vissza a pult mögé, mert hát nem vagyok éppenséggel egy kezdeményező típus, meg aztán be is rozsdásodtam már. Idejét sem tudom már, hogy mikor randiztam utoljára bárkivel. Azt még kevésbé, hogy mikor lett belőle valami. Ő viszont láthatóan örül annak a sütinek, mert amíg én vadul rendezgetem a vitrint, ő utánam jön a pulthoz, újabb paradicsomszínt varázsolva az arcomra. Mit utánam jön! Még be is mutatkozik és vadul flörtölni kezd velem. Én meg természetesen elkezdek zöldségeket összehordani.
-Én ö… én sütöttem az egyiket. – bökök rá a brownie-kra. Persze valóban édesek… És csak egy hajszál választ el attól, hogy feldobjam, hogy a világ összes brownie-ját megsütöm neki, ha azt szeretné, csak még üldögéljen itt egy kicsit, ha lehet.
-Mármint hogy te… te engem? – ha lehet még egy kicsit jobban elvörösödök, aztán azért csak sikerül ez a beszédnek nevezett valami. -Nem… ha zavar… mármint ha egyáltalán szeretnél elvinni. – érzem ahogy a kolléganőm a hátam mögött elhaladva egyszerűen a fenekembe bök, hogy ne legyek már ilyen töketlen. Én meg abban a pillanatban ki is húzom magamat hirtelen, mintha muszáj lenne.
-Szóval… mikor megyünk abba a moziba? – szedem össze az emlegetett tökeimet, hogy legalább ne úgy nézzek ki, mint egy rakás szerencsétlenség. Bár gyanítom, hogy ehhez már egy kicsit késő az előbbi vad tortarendezgetésem után. De hát… nehéz dolog ez… mármint… csak rá kell nézni. Biztosan nem telik neki sokba, hogy bárkit az ágyába cipeljen. Kellően magabiztos hozzá, velem ellentétben, aki zavarában átrendezte az összes létező süteményt a vitrinben.

 

@
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
It is what it is - Deni & James B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
It is what it is - Deni & James D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

It is what it is - Deni & James Empty

It is what it is - Deni & James EmptySzer. Okt. 06, 2021 9:59 pm
Deni x James

Some people simply just doesn't worth it...like me

Ha tudnám, hogy mikor álltam egyáltalán csak közel ahhoz, hogy párkapcsolatot akarjak, most nem lennék ennyire rohadt magabiztos. Háromszáz évnek tűnik. Kevesen viselik el azt a valakit, aki lett belőlem, hiszen ebbe az amúgy elegánsnak mondható kávézóba és macskajajt csillapítani támolyogtam be. Ez a csodás vonásom általában egy-két randi után elriasztja a jelentkezőket, vagy ha ez nem, akkor a lakásomon kirakott egyetlen egy családi fénykép. Amin a feleségemmel és a lányaimmal szerepelünk. Mert a kérdezésig senki sem jutott el, pedig akkor el tudtam volna mondani, hogy nem, nem vagyok házas. Hát ez van.
Erre belefutok a legédesebb tündérbe, akit csak találhat az ember. Nagydarab srác, mégis úgy hebeg-habog, mint egy tinédzser kislánya, amikor bókolni kezdek neki. És ez a nem titkolt szándékom. Ezért követem a pulthoz, és nézem végig, ahogy elkezdi összepakolgatni az összes tortát, amit csak talál benne. Mintha nem lettek volna eddig is ugyan olyan rendben.
- Na akkor azt megkóstolom -mosolygok megint rá, és figyelem ahogy az ujja még mindig a browniek felé bök. Az, hogy esetleg más is várna kiszolgálásra, éppenséggel hidegen hagy, teljesen rá vagyok koncentrálva Denire.
- Háááát úgy tervezem, de te is vihetsz engem, ha az úgy jobban tetszik – vigyorgok rá, aztán még kacsintok is egyet, ahogy a válaszát várom. Elmegy mögötte egy csaj, mire kihúzza magát, és elhangzik a várva várt kérdés, ami egyben beleegyezés is.  Az órámra nézek vigyorogva
- Nem tudom, meddig dolgozol? Nekem az egész napom szabad – mosolygok még mindig töretlenül. – Egyezzünk ki abban, hogy én nem zavarlak tovább, te pedig küldesz egy sms-t, amikor végeztél, és érted jövök.
Azzal elmarok egy szalvétát, a zsebemből előkotrok egy tollat, és lekanyarítom a telefonszámomat a papírdarabra. Felé tolom, várom, hogy elfogadja-e
- Na, megegyeztünk cicám?


James Knight

Törvényen kívüli
James Knight


:
It is what it is - Deni & James 062ab24d58e0c7d027aa269dc2efbb8486631c71
Play by :
Matthias Schoneaerts
:
It is what it is - Deni & James 027ecb6a7d873c61a977ae118897c07cc312377b
Join date :
2021. May. 21.
Hozzászólások száma :
4

It is what it is - Deni & James Empty

It is what it is - Deni & James EmptyHétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm


 
James & Deni

 
You always gain by giving love

 
Csak habogok összevissza a sütik felett, mint valami szűzlány, pedig se szűz nem vagyok, se lány. De hát James lehengerlő. És nagyon jóképű. Ahogy rám néz, nagyjából úgy érzem magam, mint a tejszínhab: remegős és puha. Pontosan ilyen vagyok most. És már én magam is kezdem kínosnak találni, hogy mennyit szövegelek a sütikről. Sokat beszélek róluk máskor is, csak nem ilyen bénán. Tulajdonképpen máskor nem méregetnek ilyen szép fickók a pult túloldaláról, miközben édesnek neveznek.
Pedig igazán nem érek rá csak úgy irulgatni meg pirulgatni, mert közben a sor is áll, én meg csak vigyorgok itt hülyén. Kiadok még néhány sütit és egy forró csokit, mielőtt visszatérhetnék a Szép Férfihoz.
-Ja, hát én ööö… - kezdem megint a bolondériát, amikor a csípés eléri a fenekemet én meg jól megnövök. Csak ugye hova növök még? -Egykor. – felelem, miközben jó nagyokat bólogatok is, hogy bizony egykor, nem máskor. -Jó… jó… - bólogatok tovább idiótán. Megadja a számát… Jajistenem! Hát megadja a számát!
-Meg. – vigyorgok rá. Cicám? Jaj nekem! Milyen hülyén festhetek. Csak szorongatom a szalvétát, mintha muszáj lenne, amíg ismét belém nem csíp a kolléganőm, hogy arról kíváncsiskodjon, mit beszéltünk. Amikor kibököm, hogy moziba megyünk, majdnem jobban örül, mint én. De csak majdnem. Én természetesen jobban örülök.
Persze így már nehezebben koncentrálok a munkára is. Egyszer még nyakon is öntöm magam egy adag csokoládéval. Szerencse, hogy csak magamat és nem a vendéget, így a kötényemen köt ki az egész. Egykor pedig szabályosan kizavarnak a pult mögül, hogy menjek már arra a randira, csak ne borogassak már itt semmit.
Remegő ujjakkal pötyögöm be a számot, majd egy rövidke üzenetet:
Lejárt a műszakom. Áll még az a mozi? 😊
Egy pillanatig gondolkozom, hogy tegyek-e a végére még egy puszit dobós emojit, de végül nem vagyok elég bátor hozzá. Így küldöm el, aztán leülök az egyik asztalhoz egy melange társaságában, percenként lesve az ajtót, hogy felbukkan-e a lovagom.

 

@
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
It is what it is - Deni & James B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
It is what it is - Deni & James D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

It is what it is - Deni & James Empty

It is what it is - Deni & James Empty
Ajánlott tartalom




It is what it is - Deni & James Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Deni x Cain - Breakdown
» James Darkbane
» Kassy && James
» James Knight
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Wherever you go, you find home :: New York :: Belváros :: Éttermek-
^
ˇ