Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Cyrus Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Cyrus Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Cyrus Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Cyrus Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Cyrus Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Cyrus Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Cyrus Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Cyrus Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Cyrus Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Cyrus Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Cyrus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Cyrus EmptyPént. Feb. 19, 2021 9:04 pm

Cyrus Fisher

May you stay forever young


Becenév

Cyrus, Cy


Foglalkozás

Diák, pultos


Születési hely és idő

1959. 06. 15., Anchorage


Családi állapot

Single as possible


Beállítottság

Biszexuális


Varázserő

Nyista



Vérfarkas
Diák
Freddie Stroma

Erösségek

Hát nagyon szép vagyok. Meg okos is. No, de viccen kívül azt gondolom, hogy a legnagyobb erősségem, hogy remekül szót értek az emberekkel. Persze, ennyi vendéglátásban eltöltött év után fura is lenne, ha nem tudnék szóba elegyedni gyakorlatilag bárkivel.
Gyengeségek
Talán egy kicsit hirtelen vagyok. Vagy nagyon. Mit mondhatnék? Szeretek élni, szerintem ez az egyik legjobb dolog, amit valaki tehet. Úgyhogy én igyekszem a legtöbbet kihozni belőle, de ez nem feltétlenül sül el mindig jól. Például rendszeresen veszek magamnak határidőnaplót, ami… végül csak az asztalon porosodik az idők végezetéig. De aztán újra és újra beleesek ebbe a hibába, amikor eltervezem, hogy na most aztán rendszerezem az életemet. Még sose sikerült rendszerezni az életemet.

Család

A családom az utóbbi tíz erősen megcsappant. Na, ne gondolj nagy tragédiára. A szüleim egész egyszerűen már öregek voltak és meghaltak. Ettől még persze nem volt egyszerű, meg aztán elég nehéz végignézni, ahogy az ember szülei megöregszenek és meghalnak. Viszont igazi régimódi szerelem volt az övék. Ahogy anya meghalt, apa sem tudott már nélküle élni. Ez így volt kerek.
Nekem pedig nem maradt más, mint a gyönyörű húgocskám. Ő az, aki mindennél többet jelent a számomra. Én tanítottam meg minden hülyeségre kiskorától fogva, noha elég jelentős köztünk a korkülönbség – 20 éves voltam, amikor megszületett – de ez mit sem akadályozott a kapcsolatunkban. Amíg kicsi volt, büszke bátyként boldogan teáztam a rózsaszín asztalnál, később pedig én vertem be a szívtiprói orrát. Ilyen ez a testvériség.

Torteneted

Igazából rég kinőttem már abból, hogy óvodás módra várjak valamire. De most joggal mondhatom, hogy be vagyok sózva. Alaszkát elhagyni évekkel ezelőtt egy dolog volt. Az is nagy váltás volt, de most egy másik nagy váltásra készülök. Ideje elengedni végre a vendéglátást. Nem mintha egyébként nem szeretném ezt csinálni. De igaz a mondás, hogy ebben lehet csak igazán kiégni. Engem ugyan a kor nem ér utol, mint az átlagembereket, de a lelkemre így is rányomja a bélyegét.
Szóval, mit is tehet ilyenkor a farkas? Hát… beiratkoztam az egyetemre. Más is jár iskolába ennyi idősen, csak ők már őszülnek, nekem viszont még szőkén bodorodnak a tincseim a fejem búbján – hála a jó égnek.
Idejét sem tudom már, hogy mikor jártam utoljára iskolába. Szóval bevásároltam lényegében mindent, amit jónak láttam – és aminek a felét valószínűleg sosem fogom használni. De legalább csinos halomban tornyosulnak az asztalomon.
-Szerelmes regényt akarsz írni, vagy egyetemre mész? – csendül egy hang a hátam mögött, megfordulva pedig a csinos hugicámat találom, amint az ajtófélfának támaszkodva szemléli a méretes pakkot.
-Hát… - dörzsölöm meg a tarkómat. -Nem tudtam, melyik fog kelleni igazán. Megvettem mindet. – nevetek fel félszegen vigyorogva. Nem vagyok éppenséggel egy tudatos vásárló. Már tucatszor elhatároztam, hogy listát fogok írni, de mindig elfelejtem. Egyszerűen nem az én világom ez a listaírósdi.
-Sírni fognak a lányok a kocsmában. – ingatja a fejét Jade ciccegve, belőlem pedig kipukkad a nevetés.
-Az még azért odébb van. Még egy pár évbe beletelik, mire végzek. Addig is állok a hölgyek szolgálatára. – hajolok meg színpadiasan, mintha éppen valóban szükséges lenne kiszolgálni valakit. De addig még van két órám amúgy is. Még szerencse, hogy kocsmában dolgozom, így az óráim nem zavarnak be a műszakjaimba. A suliban végzek, mire kezdenem kéne a pultban.
-Még a végén az én kedvemet is meghozod a tanuláshoz. – csilingeli tovább, én meg úgy nézek rá, mintha most érkezett volna meg a Jupiterről egy görögdinnyében utazva.
-Te? Egy tankönyv fölött? – nézek rá megütközve. Nem mintha Jade nem lenne egy okos lány, csak épp nem az a türelmes típus, aki képes lenne éjszakákat készülni a vizsgáira. Ő egyszerűen nem ez a típus. Sokáig én se voltam. Nálam egyszerűen csak arról van szó, hogy már nem akarom az egész életemet egy sörcsap társaságában tölteni és mások szórakozásáról gondoskodni, amikor szívem szerint én is buliznék inkább.
-Még akár doktor is lehetnék! Dr. Jade Fisher… ez egészen jól hangzik. – morfondírozik, én pedig mosolyogva csóválom a fejemet. Hát, pontosan erről beszéltem. Én azért megyek suliba, hogy új irányt vehessen az életem. És nem is leszek doktor. Bár jobban belegondolva, a Dr. Cyrus Fisher sem hangzik rosszul…
De mire ezt közölhetném vele, már ki is libeg a szobából, én meg magamra maradok a könyvrakásommal. Jobban megnézve tényleg talán egy kicsit túlzásba estem a mértékkel. Vagyis azzal, amit nem nagyon ismerek.
Futólag rápillantok a telefonomra, hogy lássam, még rengeteg időm van, mire nyitni kell. De itt téblábolni sem akarok, úgyhogy mégis csak felkapom a dzsekimet, aztán kitrappolok a bejárati ajtóhoz.
-Leléptem! Beugrom még odafelé Calhez! – kiabálok át a lakáson Jade-nek, aztán már nyitom is magam előtt az ajtót. Rég láttam már, vagy két hete! Meg így legalább van okom rá, hogy vegyek egy csomag töltött fánkot. Igaz, magamat ismerve marad majd benne vagy egy darab, mire odaérek, de annyi baj legyen. Majd legfeljebb azt mondom, hogy kiraboltak és elvitték az összes fánkot, csak ezt az egyet tudtam megmenteni. De természetesen megmentettem, hiszen neki hoztam.


Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus Empty

Cyrus EmptySzomb. Feb. 20, 2021 12:27 pm
Üdv köztünk Cyrus!

Change is never too late, or too soon. It's always at the right time.

Minden tiszteletem a tiéd amiért munka mellett vállaltad be az egyetemet. A tanulás sosem egyszerű, és pláne igaz ez akkora mikor az embernek ezer más dolga lenne, ezer más dologra kéne figyelnie és egyszerűen csak... kimerül.
Irigylem a kitartásodat és a türelmedet az elkövetkező pár évhez ami ugyan biztos csodálatos lesz, teli kalandokkal és új lehetőségekkel minden téren. Őszintén remélem hogy megtalálod a számításaidat a tanulmányokban és élvezni fogod őket.
A tanulás mellett a család is ugyanolyan fontos. A húgod és te tökéletes csapatot alkottok és bár pontosan tudom milyen nehéz majdnem egyszerre mind a két szülőt elveszíteni, jó hogy van valaki aki ott van neked a legsötétebb percekben. Ti vagytok egymásnak a világ ellen, és ennél nincsen fontosabb.
Most engedlek, biztos rengeteg tanulnivalód van még. Foglald le dögös szőke buksid és vetődj be a játéktérre közénk!
Jó játékot kívánok!

Üdvözöl:

 Eden



Eden Ravalee

Rendfenntartás
Eden Ravalee


:
Cyrus C1edd522c936c3ab8909da2c5a123d8d
Play by :
Jack Falahee
:
Cyrus AnxiousWateryCockerspaniel-size_restricted
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
135

Cyrus Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cyrus x Cain - Shake it up
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Vérfarkasok-
^
ˇ