Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Cyrus x Cain - Shake it up Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Cyrus x Cain - Shake it up

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Cyrus x Cain - Shake it up EmptySzer. Márc. 10, 2021 7:54 pm
Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

Az sms amit kaptam elég ködös volt. A betűk össze vissza vltak benne és nem egészen értettem hogy mit akar jelenteni az hogy "Gyre a árba. Usros prepek"
De szeretek más ügyvédbojtárokkal együtt dolgozni pláne ha szombat este kell kitalálniuk hogy azonnal találkozzunk. mert azt még megértettem hogy gyere...
Na de a többi.
Némi hívogatás után végre felvette az a szerencsétlen, részeg fasz is. Egy pár mondat érthetetlen motyorgás után kihallottam a bár nevét hátulról, ahogy valami másik részeg idióta is azt kiabálja és nagyot sóhajtva letettem. Igaz hogy már otthon voltam, és semmi kedvem nem volt ezzel az üggyel foglalkozni a szabad estémen, de ha meg akartam tartani az állásomat akkor el kellett kérnem tőle a papírjaimat.
Nagynehezen felöltözködtem és egy gyors guglizás és google útvonaltervezés után elindultam a bárba ahol ezt a csodalényt sejtettem.
Az ilyen bárok rám sosem voltak jó hatással. Ha betettem egy ilyenbe a lábam és valaki meghívott egy italra ott világvége volt. Egyetlen pohár sörtől olyan szinten fejre tudtam állni hogy olyan pasikkal is hazakeveredtem néha akikkel... józanon biztosan nem kezdtem volna.
Erős fenttartásokkal léptem hát be a tömött, fülledt levegőjű bárba. Odabent sötét volt, szólt a zene és mindenki üvöltve beszélgetett a másikkal.
Kissée lhúztam a számat és elindultam a pult felé, ami mögött egy iiiigencsak jóképű, szőke, korombeli srác kevergette az italokat.
Mindjárt megkívánom én is az alkoholt.
Épp kiszolgált valakiket így kissé félreállva vártam hogy legyen rám ideje majd mikor hozzám lépett hogy mit kérek közelebb hajoltam hogy halljon engem.
- Szia! Egy srácot keresek, vörösesszőke göndör haja van, szemüveges. Valószínűéeg borzasztóan részeg... Van nála valami ami kéne nekem, nem láttad? - az arcom szinte az övéhez ért ahogy emelt hangon próbáltam túlkiabálni a csontomban is dübörgő zenét.
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptyPént. Márc. 12, 2021 3:55 pm



Cain & Cyrus°

Általában szeretem az ilyen estéket, amikor tényleg buli van és mindenki jól érzi magát. Ilyenkor én is legurítok néha egy-egy sört a vendégekkel, elvégre egy rakás részeget józanul nem igazán lehet elviselni. Már csak azért sem, mert bár az este 90%-a jól alakul, azért ez együtt jár azzal, hogy az éjszaka folyamán nagyjából ötször megyünk budit takarítani, mert valamelyik vendég rosszul mérte fel, hogy mennyi alkoholt bír el a szervezete.
A szemem sarkából már látom is, hogy az első delikvens, egy vörös hajú csávó, a budi felé tántorog, én pedig vogyorogva nézek a kolléganőmre, a kezemben meg máris ott egy pénzérme.
-Hölgyeké az elsőbbség. – vonom fel a szemöldököm, ő pedig az írást választja. Feldobom az aprópénzt, majd mindketten a padlóra bámulunk, hogy melyik oldalára érkezett. -Ez bizony fej. – pillantok fel elégedetten, így az első budikört sikerült megúsznom. Helyette megnyerek 3 méter shotot, 4 koktélt és két csapolt sört, szóval azért nem mondanám, hogy unatkozom.
A shakerrel a kezemben látom azt is, hogy időközben már más is vár, úgyhogy azért próbálok belehúzni, már amennyire lehet egy ekkora rendelésnél. De néhány perc múlva az összes teli pohár landol a tálcájukon, én pedig széles mosollyal lépek oda az érkezőhöz.
-Szia! Mit adhato… - még be se fejezem a mondatot, amikor már mondja magától. Csak nem a rendelést. -Azt hiszem, őt most egy darabig még nem fogod megtalálni. Éppen az imént tántorgott el a retyó irányába, szóval valószínűleg most adja ki magából az egész napi menüt. – húzom el a számat. -Szerintem jobban jársz, ha addig leülsz. – intek a szék felé, majd magamhoz veszek egy korsót. -Egy sört? – vigyorodom el. Ez általában be szokott válni, elvégre, ki akar egy bárban üres kézzel várni valakire, akiről nem tudja, hogy mikor kerül elő? De ha esetleg ez nem lenne elég motiváló, akkor felkapok mégegy korsót, hogy lássa: nem hagyom magányosan iddogálni. Elvégre az ökör iszik magában.
Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptyPént. Márc. 19, 2021 2:05 pm
Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

Türelmesen várom hogy a pultos srác befejezze azt a rengeteg italt amit éppen megrendeltek tőle, nem akarom zargatni. Igazából én is elég jól elvagyok addig, ahogy a profilját meg a formás bicepszeit nézegetem. Mit keres a szőke herceg a bárban? Mint valami borzasztó apukavicc kezdete.
Hamarosan felém fordul és szegénynek még a mondatot sem hagyom végigmondani. Nagyon ki akarok jutni innen, és letudni azt a pár papírt ami itt van ennél a szerencsétlennél.
Végre lenne egy szabad hétvégém de nem... Ennyit sem adnak meg nekem.
Mégis, akármennyire is szép a szőke félisten a pult mögött nem hoz nekem jó híreket.
Nagyot sóhajtva, kissé elkámpicsorodva nézek a budi irányába ahol drága kollégám valószínűleg épp a lelkét is kihányja és nem tudok nem arra gondolni hogy ezt bizony megérdemelte.
Mr csak azért is mert engem iderángatott.
- Remélem valami erőset is ivott hogy visszafele is égessen... - sóhajtom és leülök a nekem felajánlott szék felé. Kibújok a kabátomból és végigfektetem a combomon a táskámmal egyetemben.
A pultossrác felajánl nekem egy sört, de már a korsóért nyúl mire megszólalnak a vészharangok a fejemben. Egyetlen pohár sörtől is képes vgyok már fejreállni, bele se merek gondolni hogy mi lenne velem egy egész korsó után.
De azok a szépen csillogó szép szőke szemek... Bármi rosszaságra rá tudtak volna venni. Na meg... Két korsót vett le. Inna velem...
Ki vagyok én hogy elutasítsak egy ilyen ajánlatot? Talán még jól is alakulhat az estém.
- Csak egy pohárral kérek... nem bírom az alkoholt - vigyorodom el zavartan és ahogy elém kerül a pohár felemelem és egy félreérthetetlen vigyort villantok a srácra, miközben koccintásra kínálom a söröm.
- Egészségedre! Cain vagyok - mosolygok a szemeibe nézve.

Party people ~   Suspect  
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptySzomb. Márc. 20, 2021 6:58 pm



Cain & Cyrus°

Állok én mindenki rendelkezésére – igaz, csak szép sorban, mert mielőtt a sráchoz fordulhatnék, még ki kell adnom egy nagyobb rendelést is, de azért igyekszem minél hamarabb sort keríteni rá is, nehogy azért sétáljon ki végül a kocsmából, mert nem szolgálták ki.
Vagyis hát legfeljebb szeretném kiszolgálni, mert azonnal a szavamba vág, ahogy megkérdezném, mit iszik, de jó hírekkel nem igazán szolgálhatok. A megjegyzése hallatán viszont kiül a vigyor az arcomra, mert jól láthatóan nem kedveli az ipsét. Nem is csodálom amúgy, mert amióta csak itt van, vállalhatatlanul viselkedik. Egyszer már majdnem ki is tessékeltük, mert több lánynak is rácsapott a fenekére – ők ezt annyira nem kultiválták.
-Könnyebb lenne megmondani, hogy mit nem ivott. – ingatom a fejemet. Voltak idők, amikor én is hajlamos voltam elég keményen elkapatni magamat, de az se ma volt. Persze, ez nem látszik rajtam, mert 61 év ide vagy oda még egy ősz hajszálam sincs. Mindegyik szőkén virít a fejemen.
-Látod, hogy van, akit ez nem gátol az alkoholizálásban. De majd legfeljebb vigyázok rád. – intek nevetve a fejemmel a budi irányába, célozva a hapsira, akit annyira keres, majd rákacsintok, mielőtt megnyitnám a sörcsapot. Egy sör senkinek nem árt meg, pláne ha ráadásul itt ragadt velem ki tudja meddig. Nem mintha bánnám, bár nekem ugyebár nem árt dolgozni is az este folyamán, ha jót akarok magamnak. Meg szép jattot.
-Egészségedre! Cyrus. – koccintom a korsómat az övéhez, miután teletöltöttem mindkettőt. -Miért keresed annyira? – kérdezem kíváncsian. Biztosan nem ivócimborák, elvégre azt mondta, hogy nem bírja az alkoholt, sőt, a jelek szerint nem is igazán csípi. De biztos fontos lehet, ha az éjszaka közepén idejött miatta.
Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptySzomb. Márc. 27, 2021 2:07 pm
Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

A szép szőke herceg szavaira csak még jobban elfintorodom és nagyot sóhajtva ingatom meg én is a fejem. Nagyszerű. Miért kell nekem pont vele dolgoznom?
- Akkor úgy érzem itt leszek egy darabig - sóhajtottam egy aprót és helyet foglaltam a nekem felajánlott széken. Innen csak még jobban megnézhettem magamnak a szőke herceget aki a szép kerek fenekét és a széles vállait ide oda rohangásztatta a pult mögött. Nem volt rossz látvány.. sőt...
- Vigyázz mert szavadon foglak - vigyorodtam el a szavaira szélesen. Ha ő vigyáz rám akkor talán... rendben leszek. Haza is kísérhet majd. Vagy magához. Sámli, a macskám nem biztos hogy értékelné ha hazaállítanék valakivel. Nem szereti az idegeneket míg meg nem etetik egy kis szalámival.
- nagyon örülök Cyrus - mosolygok rá szélesen és belekortyolok a kesernyés italba. Nem erős, így talán a székemen tudok majd maradni még egy... fél óráig. Az a baj hogy finom... És itatja magát... Szóval itt nagy baj lesz előbb utóbb.
- Munkatársak vagyunk, akármennyire is nem látszik rajta... mindketten ügyvédbojtárok vagyunk. Egy elég nagynevű ügyvédnek dolgozunk és nála vannak a papírok amiket hétfőre ki kéne dolgoznom a főnöknek - sóhajtok a pultra könyökölve és bekapok pár mogyorót az ott levő tálból. A tekintetem visszatér a szépfiúra. Annyira elfoglalt... biztos jó nagy jattot ad neki mindneki...
- Bár ha tudom hogy ide kell jönnöm érte... máris kevésbé bosszantó a helyzet - jegyeztem meg ahogy a tekintetem végigszaladt rajta, aztán inkább megint belekortyoltam a sörbe. A mogyorótól emgszomjaztam természetesen és hát... a józan eszem már most tudta hogy ennek az estének csúnya vége lesz.
- Melyik a kedvenc italod? Melyiket szereted a legjobban csinálni és melyiket szereted a legjobban inni? - kérdeztem közelebb hajolva hozzá. A szemeim az övéit fürkészték. Próbáltam rájönni hogy a radarom működik-e és van-e esélyem a srácnál.

Party people ~   Suspect  
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptyKedd Ápr. 06, 2021 1:45 pm



Cain & Cyrus°

Sajnálom szegény srácot, mert bár arról fogalmam sincs, hogy mit akar ennyire a csatak részeg tagtól, de az egész biztos, hogy nem mostanában fogja megkapni. Meg merném kockáztatni, hogy ma már hiába is akarna tőle bármit, mert valószínűleg az is egy kisebb csoda lesz, ha valahogy hazajut a csávó. Már ha egyáltalán sikerül neki.
De ha már itt ragadt velem, akkor én majd elszórakoztatom, mert látom ám, ahogy méreget. Bizony, hogy látom, és ettől csak kiszélesedik a mosolyom.
-Az ígéret szép szó. – kacsintok rá, miközben nekilátok, hogy lecsapoljak két sört magunknak. Meg aztán erősen kétlem, hogy egy korsó sörtől valaki fejreállna. Ez csak egy sör!
-Ügyvédbojtár… azért az komoly dolog. – bólogatok, mert szőke fej ide vagy oda, nem vagyok olyan hülye, mint amilyennek elsőre látszom. Ebben mondjuk sokat segít a korom is, amit első ránézésre nehéz lenne megmondani. De hát nem is nagyon reklámozom, mert még a végén pánikba esne egy-két vendég.
-Látod, máris megérte. – vigyorodom el elégedetten. Mondanám, hogy a sors keze, de nem igazán hiszek az ilyesmiben. Inkább azt vallom, hogy mindenki maga kovácsolja a saját sorsát. De azért még így is egészen kellemes alakulása a szerencsének.
-Hmm… nehéz kérdés. Általában sörözök. De készíteni…. hát, a likőrös kis shotokat nem tudom megunni. – Szerencsére a vendégek sem. Kismilliószor láttam, ahogy viccesen elrendezkedik a színes folyadékban a likőr, mint valami szétloccsantott agyvelő, de mindig úgy lenyűgöz, mint egy ötévest. -Kérsz egyet? – kérdezem, annak ellenére, hogy már mondta, hogy ő nem szokott nagyon inni. Elvégre ki tudja, lehet, hogy azóta meggondolta magát. Meg aztán abban bízom, hogy esetleg marad zárásig, márpedig a zárás még egy kicsit odébb van, és addig el kell ütni valamivel az időt. Nem maradhat szomjan addig.
Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptySzomb. Ápr. 10, 2021 1:38 pm
Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

Akárhogy is néztem a kocsma felhozatalát, a pult mögött álló szőke herceggel egyik itt lévő hím sem vetekedhetett. Na nem mintha pasizni jöttem volna ide, sokkal inkább azért hogy végre normálisan végezhessem a munkámat, dehát ha egyszer egy ilyen lehetőség hullott az ölembe ki vagyok én hogy ellenálljak.
Mert ennek a srácnak úgysem tudnék ellenállni ez egészen biztos.
A kacsintására kiszélesedik a vigyorom. Ezekszerint ő sem... immunis a sármomra. Nem panaszkodom sőt. Ha kiütném magam egengedem hogy hazavigyen, betakargasson és adjon egy jóéjtpuszit. De csak mert megigérte.
- Igen... talán majd egyszer sikerül teljesjogú ügyvéddé válnom, ha annak az idiótának sikerült odaadni azt amivel dolgoznom kell - sóhajtottam egy aprót de aztán elmosolyodtam. Ha nem csapja szét magát most nem ülnék itt a szőke herceggel.
- Úgy bizony - nevetem el magam ahogy elém rakja a sört. Nem igazán hiszek a sorsban, de inkább úgy gondolom hogy az vezetett ide semmint egy részeg idióta. Kicsit megnyugtatja a lelkemet.
A pultra könyölökve hallgatom a szavait és a szemem a pult mögött sorakozó ezerféle likőrre siklik. Mindenféle ízben van, néhány még halványan foszforeszkál is. Sosem ittam még ilyesmiket de ahogy kínálgatja egy pillanatra még meg is kívánom.
- Huhh nem is tudom... Nem kéne... - nevetem el magam zavartan - Gondolom az ilyenek elég erősek... Én meg azt nem igazán bírnám szerintem... - mondom védekezőn de az a néhány foszforeszkáló üveg csak vonzza a tekintetemet. Hiába, tündér vagyok, szeretem a csillogó, világító, szép dolgokat.
- Talán... talán abból. Az mi egyáltalán? Olyan jól néz ki - mutattam az üveg felé kissé félve. De olyan jól nézett ki... És jól is hangzott a neve.
- Najó abból kérek egyet... tudod nem olyan erősre keverni? Vagy az mindenképp gyilkos? - nevettem ahogy a kezébe vette az üveget. Végem van mint a botnak, már most érzem a szárnyaimban.
De ha egyszer olyan szép...

Party people ~   Suspect  
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptyCsüt. Május 06, 2021 2:44 pm



Cain & Cyrus°

Nem nagyon hagyom neki, hogy ellenkezzen. Lehet, rosszul teszem, de szakmai ártalom. Meg hát nem is nagyon tudom elképzelni, hogy valaki egy árva sörtől fejreálljon. Nyilván találkoztam már olyannal, aki nem bírja annyira a piát, de azért egy sör még nekik is bele szokott férni.
-Hát… szerintem arra ma már ne nagyon számíts. – húzom el a számat. Nem elkeseríteni akarom, csak pontosan tudom, hogy milyen állapotban van a másik. Nem véletlen, hogy utána küldtem a kolléganőmet takarítani. Pontosabban hagytam neki, hogy megnyerje magának a takarítást.
De így legalább szabad az estéje, úgyhogy semmi akadálya annak, hogy egy kicsit kieressze a gőzt. Velem.
-Ahogy gondolod. – tárom ki a karjaimat. Mert amúgy szerintem finomak. Nekem az egyetlen bajom a shotokkal, hogy olyan rövidek. Mire ki lehetne élvezni, már el is fogy. Persze, üt, mint az állat, de akkor már lehetne tovább is finom, nem?
De aztán visszatér a széles vigyor az arcomra, ahogy mégis csak érdeklődni kezd a polcon sorakozó cuccok iránt és ahogy követem a tekintetét, lassan körvonalazódik is a fejemben, hogy mit dobjak össze neki. Már persze csak akkor, ha nem ragaszkodik hozzá, hogy ő márpedig nem kér.
-Hát… majd igyekszem. – vonok vállat. Igazából nem nagyon vannak opciók. Leveszek néhány édes lötyit, a hűtőből meg előkapom a tejet. Utóbbiból éppen hogy csak az aljára dobok egy kicsit, majd jöhetnek rá a színes rétegek, hogy aztán egy apró, de annál színesebb kis poharat tegyek le elé a pultra.
-Fenékig! – vigyorgok rá, miközben nagyot húzok a sörömből. Ízre egyébként full édes a cucc. A hatását csak akkor érezheti meg, amikor már lecsúszott az egész. De akkor már mindegy is.  
Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptySzer. Május 12, 2021 7:34 pm
Cyrus x Cain

Pour me something strong, handsome

A sör pontosan olyan keserű mint amire emlékszem, nem is tudtam visszafognia fintorgást ahogy belekortyoltam. Talán maradnom kéne a koktéloknál, de azoktól csak még hamarabb kikészülnék. Egyszer kétszer Dante elvitt már olyanokat inni de sosem volt jó vége. Mindig valami ismeretlen hálószobájában kötöttem ki.
MOndjuk nem mondom.. szőke herceg ágyában kikötnék nagyon szívesen... Csak koktélt kellett volna kérnem. Azt hiszem mostmár késő.
- Hát akkor valahogy máshogy kell átvészelnem az estét... - a szemem rásiklik és próbálom nem túl feltűnően végigmérni újra. Persze nem jön össze. Túl egyértelmű hogy mit akarok.
Szemezek egy darabig a különböző likőrökkel, és hiába próbálok a józan eszemre hallgatni ami azt sugdosta hogy nem íbrom őket és amúgy is az üggyel kéne foglalkoznom holnap, nem másnaposnak lennem...
Túlságosan csábítottak a guszta likőrök na meg... Cyrus egyszerűen túl szépen mosolygott ahhoz hogy ne akarjak inni még egyet.
A gyomrom rugózott egyet ahogy szélesen elvigyorodott és nem tudtam nem én is elvigyorodni. Elgyengültem. Tudom.
- Hálás vagyok - nevettem. Mondjuk ki tudja hogy ebből lehet e bármivel is gyengébbet csinálni mint átlagosan de... valami fura oknál fogva bízom benne.
Vagy csak túl szexinek tartom?
Elvarázsolva figyelem ahogy felépíti a koktélt rétegről rétegre. Ahogy lerakja elém még a számat is eltátom.
- Ez gyönyörű! Szinte kár meginni! - mondom neki elképedve de egy kis bátortalan szemezés után megfogom a poharat és lehúzom a tartalmát.
Rengeteg íz suhan át a nyelvemen egymás után, a legtöbb édes és gyümölcsös.... és éget.
Szinte azonnal megérzem az alkoholt ahogy a fejembe száll. Letéve a poharat próbálok megkapaszkodni amiben csak tudok mert úgy érzem menten leszédülök a székből. Hol van ilyenkor a szőke herceg hogy elkapjon?

Party people ~   Suspect  
Cain Mars

Rendfenntartás
Cain Mars


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0iqLpp51tae3h3_250
Play by :
Julian Morris
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_nym0ir6GW71tae3h3_250
Keresettek :
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_pr75f4Yohq1rbkgduo4_250
my protector, my rolemodel, my everything
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
42

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up EmptySzer. Május 19, 2021 6:41 am



Cain & Cyrus°

Tulajdonképpen egy igazi jótét lélek vagyok. Itt ez a szegény srác, aki még az éjszaka közepén is csak a munkáját akarja elvégezni, erre ez a palimadár meg teleáldja a budinkat. Hát meg kell mentenem attól, hogy egész este unatkozzon és szerencsére én pontosan ilyen nagylelkű fazon vagyok. Még egy sörre is benevezek vele, egyébként is rám fér, ahogy egyre inkább részegednek a vendégek. Nem legenda, tényleg nehéz őket józanul elviselni.
-Abban szívesen segítek. – vigyorgok rá, mielőtt a figyelmét magára vonnák a színes likőrök és a koktélok. Persze, tudom én, hogy fejre fog állni, mint a csacsi, legalábbis ha valóban nem bírja a piát… de hát egy görbe estébe még senki nem halt bele, nem igaz? Én is túl vagyok egy pár ilyenen és még sose hagytam ott a fogamat. Egyébként sincs egyedül, hiszen itt vagyok én is.
Így aztán lelkesen látok neki, hogy bekeverjem a shotot. Bár az is tény, hogy nem nagyon lehet olyan gyengére keverni. Alkoholból van az egész, azt nem tudom legyengíteni, mert nem vagyok Jézus. Igaz, ez nála is inkább csak fordítva működött.
-Az élet túl rövid ahhoz, hogy ronda dolgokat igyunk. – Legalábbis én ezt szeretem az italkeverésben. Nem csak attól izgalmas, hogy milyen íze lesz és mennyire erős, de az is fontos, hogy jól nézzen ki az egész. Ráadásul mindenki szívesebben iszik olyat, ami menőn fest.
Azért látom aztán, hogy nem túlzott. Tényleg nem egy nagylegény azon a bizonyos gáton, mert nekem kell utána nyúlnom, hogy ne szédüljön le a székéről. A pult felett átnyúlva kapom el a karját, aztán visszarendezgetem, hogy megtámaszkodjon a pulton.
-Óvatosan! – mosolyodom el, hát le ne essen nekem csóri. -Billegősek errefelé a székek. – viccelem el, mert hát egyébként nem szégyen az, ha valaki nem tud ipari mennyiségeket inni. Sokan vannak így vele. Az sokkal gázabb, ha valaki tudja ezt magáról, aztán… kiköt a nagy fehér csészekirály mellett egy beszélgetésre, hogy aztán mások takaríthassanak utána.   
Cyrus Fisher

Diák
Cyrus Fisher


:
Cyrus x Cain - Shake it up Tenor
Play by :
Freddie Stroma
:
Cyrus x Cain - Shake it up Tumblr_inline_p7hl0oDlIl1rodmj1_500
Join date :
2021. Feb. 19.
Hozzászólások száma :
21

Cyrus x Cain - Shake it up Empty

Cyrus x Cain - Shake it up Empty
Ajánlott tartalom




Cyrus x Cain - Shake it up Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Cyrus
» Cain & Marcus
» Cain Mars
» Like a Storm ~ Cain&Vanity
» Kyle & Cain - Let me entertain you
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Wherever you go, you find home :: New York :: Belváros :: Szórakozóhelyek-
^
ˇ