Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Florian Draco Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Florian Draco Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Florian Draco Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Florian Draco Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Florian Draco Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Florian Draco Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Florian Draco Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Florian Draco Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Florian Draco Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Florian Draco Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 6:19 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Florian Draco

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Florian Draco EmptySzomb. Szept. 26, 2020 8:41 pm

Florian Draco

My loneliness was born when men praised my talkative faults and blamed my silent virtues.


Becenév

Flori, Flo, Kicsi


Foglalkozás

Arisztokrata, hobbi stylist


Születési hely és idő

1703. Október 31, Washington DC


Családi állapot

cannot be loved anymore


Beállítottság

hellagay


Varázserő

Telekinézis



Vámpír
Arisztokrata
Timothée Chalamet

Erösségek

Fiatal korom ellenére vámpír-képességeim tökéletesek és erősek. Jó, a levitációval még akadnak bajok, de dolgozom rajta. Valamint, és ezt még ember koromból hoztam, ha nagyon erősen koncentrálok, képes vagyok a telekinézisre is, de ritkán használom, és nagyobb tárgyakon általában nem működik. Egy tollat arrébb tudok gondolattal is tenni, de egy leszakadó hidat nem tudnék pusztán az elmémmel megtartani.
Nagyapám tanított rá, még kisfiú koromban, hogy hogyan kell az emberek arcáról, hangjából, mozdulataiból kiolvasni, hogy mit gondolnak, így olyan jó emberismerővé váltam, mint ő. Az ő segítségével igyekszem tökéletesíteni a hipnózist is, akkor is, ha ezt nem használhatom majd másokon.
Legnagyobb erősségemnek mégis manipulatív képességeimet tartom. Elég jól tudom használni, hogy arcom bájos maradt, és bárkit rá tudok venni bármire. Nagy előny, hogy évezredekig tizenkilenc évesnek fogok tűnni, mert mindig elő tudom adni az ártatlan, segítségre szoruló kisfiút, hogy megkapjam, amit akarok.
Gyengeségek
Legeslegnagyobb gyengeségem, az, hogy túlságosan gyorsan, és túl intenzíven szeretek. Azonnal ragaszkodom, és mindent odaadok a másiknak, akkor is, ha nem érdemli meg. A szeretet legapróbb jelére azonnal kitárulkozom, minden titkomat, minden vágyamat megosztom azzal, akiről úgy gondolom, hogy egy picit is törődik velem. Ezt tudom is magamról, így jobbára tüskéket növesztettem. Nem engedek be senkit páncélom alá, még a családtagjaimat sem, nem engedem meg, hogy bárki lássa a valódi énemet.
Ennek ellenére mindenhol kétségbeesetten keresem a szeretetet, és legfőképpen a szerelmet. Annyira akarom, hogy valaki végre azért lásson, aki vagyok, és elfogadjon, hogy bárkire képes vagyok rázúdulni, akár egy cunami, annak ellenére, hogy úgy gondolom magamról, hogy nem lehet szeretni. Én nem szeretem magam, és nem tudom, miért várom el akkor másoktól, hogy szeressenek.

Család

Család. Ez furcsa szó egy vámpírnak, hiszen nálunk a családok inkább kiskirályságok, ahol a Pátriárka a legfőbb vezető, és minden szava szentírás. Nem panaszkodom, hiszen a családunk nagyon összetartó, de vannak azért konfliktusok is rendesen.
Két vérszerinti nagybácsival, és egy nagynénivel áldott meg az élet, ők anyám testvérei. Ott vannak még a házastársaik, és a gyerekeik, de velük nem találkozom olyan gyakran. A teljesen elvetemült unokatestvéremet, a nagybátyám fiát imádom, a nénémék viszont évszázadok óta nem beszélnek a nagytatával, így semmit sem tudok róluk. A szűkebb családi köröm azok, akikkel együtt lakunk a családi birtokon, a nagyapám, az anyám, és a két idősebb testvérem.
Nagytata, a családunk Pátriárkája, több ezer éves, hihetetlenül erős, és bölcs vámpír. Kicsit magának való, és keserű, Anya szerint a nagyanyánk halála miatt, de engem mindig is szeretett. Sokszor elmondta, hogy mennyire emlékeztetem a Nagyira. Különleges kapcsolat van kettőnk között, nyugodtan mondom azt, hogy az egész családból Nagytatát szeretem a legjobban.
Anya hideg, és távolságtartó, még a saját gyerekeivel is, de nem mondhatom azt, hogy ne szeretett volna. A maga szigorú, hűvös módján nagyon is törődik velem. Velem gyakran megengedőbb és gyengédebb, mint a testvéreimmel, Nagytata szerint azért, mert engem szeret a legjobban.
A bátyám fegyelmezett és hűvös, hiszen évtizedeket töltött Oroszországban. A tipikus orosz pragmatizmus jellemző rá, soha még csak mosolyogni sem láttam. Tíz évvel idősebb nálam, ez épp elég hozzá, hogy én legyek az „idegesítő kisöcsi”. Sosem jöttünk ki túl jól, nem voltunk igazi csínytevő, bajkeverő fiútestvérek.
A nővérem, hasonlóan gyakorlatias, mint a bátyám, bár őt hajlamosak elragadni az érzelmei. Vannak jobb, és rosszabb napjaink, ami az egymás iránti érzelmeket illeti. Néha én vagyok a legcukibb kistesó a világon, néha meg látni sem akar. Vele Nagytata mindig is máshogyan viselkedett, mert lány, és talán ez frusztrálja annyira.

Torteneted

Anya sokszor elmesélte kisfiú koromban az éjszakát, amikor megszülettem. Soha nem mondta máshogyan, soha nem ferdített, mindig a teljes igazságot mondta el. Hogy hatalmas vihar tombolt azon az éjszakán, mikor vajúdni kezdett velem, és nem hagyott alább, míg meg nem láttam a napvilágot, pedig két napig nem akartam megszületni. Végül Mindenszentek előestéjén döntöttem úgy, hogy a világ már készen áll rám. És mintha a vihar tudta volna ezt, csak még vadabbul rázta a kastély zsaluit. Nagyapa rettegett, hogy elveszíti anyámat, és engem is, ám végül, két hosszú, szenvedésekkel teli nap után, a szobát hangos sírás töltötte meg. Anya mindig elmondta, hogy hosszú, de nagyon sovány kisbaba voltam, mintha éheztem volna a méhében. A vámpír szervezete nem akart életet adni egy emberi csecsemőnek, megpróbált elemészteni, de én erősebb voltam. Pedig, az édesapám is ember volt, így várható volt, hogy legalább egy gyermek a három közül embernek születik majd. Én voltam az, a legkisebb, aki ebben rá ütöttem. Anya könnyekkel a szemében mesélte, hogy annyira vártak engem Apával, és nemsokkal a születésem előtt kellett őt eltemesse. Nagyapa úgy gondolta, éppen elég idős az édesapám, hogy ő is csatlakozzon a családunkhoz, mint vámpír, ám a szervezete nem volt elég erős, hogy kibírja a vámpírmérget. Reményekkel telve vágott bele, hogy majd a gyermekeivel lehet, a nővel, akit szeret, örökké, de nem élte túl a procedúrát. De mikor anyánk a karjába vehetett, egy pillanatra mintha érezte volna Apát maga mellett. Nagyapa látta is. Ott állt felettünk, ahogy anya zokogva ölelt, én pedig torkom szakadtából sírtam. Megérintette a homlokomat, ugyanabban a pillanatban villámfény vágott keresztül a termen, én pedig elhallgattam. Nagy, komoly szemekkel meredtem fel az édesanyámra, nagyapám pedig halálra vált, de nem szólt. Nem akarta bemocskolni anyám örömét, de tudta: akit megérint egy halott, arra sok ocsmányság vár még az életben. Anya mindig úgy mesélte, hogy attól a perctől kezdve, soha többet nem sírtam.
Hamarosan elnyertem a Florian nevet, Nagytata ezzel egyidőben a franciát választotta második anyanyelvemül. Imádtam, és hatalmas hévvel vetettem bele magam, mint a nyelv, mind a költészet és az irodalom felfedezésébe. Csendes, magamnak való, komoly gyerek voltam, testvéreimmel nem nagyon szerettem játszani. Jobban szerettem, ha egyedül hagynak, és nem is tudtam túl sok időt velük tölteni. Egyedül voltam ember, egy vámpír családban, mindenki akkor volt ébren, mikor én aludtam. Anya, és Nagytata néha fent maradtak velem napközben, főképp a Nagytata, akinek ez nem okozott gondot. Anyám helyett a dajkám lett, akihez ragaszkodtam, és már kicsi koromban elkezdett kialakulni a különleges kapocs, ami nagyapámmal azóta is megvan közöttünk. Neki meséltem egyedül az álmaimról, amik egy idő után mindig visszatértek. Mikor felébredtem, mindig kusza volt az egész, de egyetlen dologra mindig emlékeztem: egy gyönyörű, kék szempárra. Vakító volt, akár a nyári égbolt, a lelkem mélyéig látott, és mégis olyan kedves, és szelíd tekintet csillogott bennük mindig, hogy szinte beleszerettem ezekbe az álombéli szemekbe. Először azt hittem, az édesapám szemei, így üzen nekem, álmaimban, de nagyapa egyszer elmondta, hogy ezek az álmok inkább a jövőbe tekintenek. Hogy majd meg fogom ismerni azt, aki ezekkel a szemekkel néz rám, és fontos lesz az életemben. Talán a legfontosabb.

Jéghidegek voltak az ujjaim, ahogy a friss, meleg vér végig folyt rajtuk. Lassan szivárgott a férfi nyakából, eláztatva az ingemet, a kezeimet, és mindent körülöttünk. Csak néztem, ahogy élettelen szemekkel mered rám, és zokogtam, megállíthatatlanul. Azon gondolkodtam, hogyan jutottunk idáig.
A neve Darius volt. Amikor megismertem, nem voltam több tizenöt évesnél, és azonnal elbűvölt. Magas volt, erős és jóképű, őzbarna szemei mögött pedig mindig, mintha egy hegy omlott volna éppen magába, mindent elsöprő robajjal. Föld-dzsinn volt, és én azonnal beleszerettem. Mindenemet oda adtam neki, a szívemet, a lelkemet, az első éjszakámat. Nagytata látta, hogy boldog vagyok, így engedte, hogy elköltözzek vele. Azt mondogatta anyámnak, hogy a fiú elég érett már, tudja, hogy mit csinál. De egyértelmű volt, hogy nem tudtam.
Ami először tündérmesébe illően csodálatos volt, lassan elvesztette varázsát. A barna szemek csillogása megkopott, és engem sem látott már éteri lénynek többé. Egyre többször sértett, vagy alázott meg, de nem szóltam. Lenyeltem a fájdalmamat, mert szerettem őt. Ráfogtam, hogy nehéz munkát végez, és ezért fáradt, hiszen azért teszi mindezt, hogy én, akit akkor még házi tanítók egész garmadája látogatott, a családja jóvoltából, nem tudok dolgozni, ő pedig azon van, hogy mindent megadjon nekem. Sokszor hallgattam, hogy csúnya vagyok, hogy lusta vagyok, hogy semmirekellő vagyok. És mindig igyekeztem jobb lenni. Sokat tanultam, mellette, szolgálók híján, minden házimunkát elvégeztem, igyekeztem odafigyelni magamra, hogy szépnek lásson, de mindegy volt, mennyire erőlködöm. Fájt, de félre toltam a fájdalmamat. Álltattam magam.
Egy idő után a tanítók nem jöttek többet, én sem mehettem oda, ahová akartam. Mindenhová az engedélye kellett, és nem mindig engedte meg, hogy meglátogassam a családomat, hiszen azt az időt vele is tölthetném. Néha olyan kedves és figyelmes volt, mint az első napunkon. Olyankor virágot hozott nekem, szerelmes szonetteket olvasott, és elhalmozott kedvességgel, törődéssel és szeretettel, csaknem belefolytott. Csak azért, hogy másnap ugyan olyan pokróc legyen velem. Mégsem szóltam semmit, mert szerettem, és nem akartam elveszíteni őt. Úgy gondoltam, csak félt, hiszen csak egy törékeny kis ember vagyok, és tudja, hogy itt, a házunkban biztonságban leszek. Nem láttam a jeleket. Nem akartam látni őket.
Az első pofont akkor kaptam, amikor megelégeltem, hogy mindenért engedélyt kell kérjek tőle, és már sokadjára nem akart elengedni a nagyapámhoz. Felemeltem a hangomat, kiabáltam vele. Megérdemeltem a pofont. Elmondta, hogy nem is érti, hogyan veszem a bátorságot, hogy így beszéljek vele, hiszen én csak rajta élősködöm, ő tart el, ő veszi az ételt, amit eszem, a ruhákat, amiben járok. És én egyet értettem vele. Ekkor kezdtek újra visszatérni az álmaim, de a kék szemekhez akkor már arc is tartozott. Kedves mosolyú, szakállas arcú, szőke férfi arca volt, akinek még mindig ott csillogott a kedvesség, és az odaadás a szemeiben. Kapaszkodtam ezekbe az álmokba, még akkor is, ha szégyelltem magam miattuk. Mikor ott aludt mellettem Darius, én egy másik férfiról álmodta. De ő adott nekem erőt, a gyönyörű szemű idegen az álmaimból. Az ő szemeit próbáltam magam elé idézni, mikor Darius megütött, újra, és újra, utána pedig a hálószobába cipelt, hogy erőszakkal tegyen a magáévá. Nem volt már semmi jó akkor kettőnkben, de én kapaszkodtam belé, mert úgy éreztem, ha elhagyom, soha többé nem fog szeretni senki.
A tizenkilencedik születésnapom előtt néhány nappal kiszöktem a házunkból, hogy láthassam a családomat, hogy velük ünnepelhessek. Csodálatos estét töltöttem el velük, elhalmoztak szeretettel, és ajándékokkal, és amikor már hasadt a hajnal, a Nagytata a hálókamrájába hívott. Elmondta, hogy épp elég érett vagyok, és ha szeretném, megkaphatom végre, amire addig vágytam: végre vámpírrá változtat. Persze, azonnal bele egyeztem, hiszen teljes jogú tagja akartam lenni a családunknak végre. Az átváltozásom két egész napig tartott, ahogyan az is, hogy annakidején megszülessek. Átváltozásom egybe esik a születésem pillanatával, így a „második születésnapom” is Mindenszentek előestéjére esik. Csodálatosan éreztem magam, az új erővel a birtokomban. Zúzódásaim, amik állandó fájdalmat okoztak, begyógyultak, hirtelen már semmim nem fájt, és úgy éreztem, legyőzhetetlen vagyok. De a félelem így is utat talált a szívembe. Azt mondtam nagyapámnak, hogy haza látogatok, hogy Darius ne aggódjon értem, de utána visszajövök, hogy elkezdhessem a tanulást, új életemről. Hazudtam, mert tudtam, hogy Darius nem fog elengedni.
Mikor beléptem az ajtón, hallottam, ahogy a szalon egyik fotelja nehezen megnyikordul. Valaki felállt belőle. Ahogy az ajtó felé pillantottam, megláttam azt a férfit, akit szeretnem kellett volna. Sokkal inkább az árnyéka volt annak a személynek, akit valaha szerettem. Egy piszkavasat tartott a kezében, láttam a szemében, hogy kész agyon verni, amiért két napra eltűntem, az engedélye nélkül. Megmozdult felém, és emberként engedtem volna, hogy megüssön, de az újszülött vámpír életösztöne erősebb volt. Felé lendültem, és karmaimmal mély vágást ejtettem a nyakán. Reméltem, hogy nem túl mély, de ahogy felém fordult, a nyakára tapasztott kézzel, kikerekedett szemekkel, láttam, hogy vér fröccsen ki az ujjai közül. A következő pillanatban összeesett, én pedig kétségbe esetten ugrottam mellé. Ölembe vettem az arcát, ringattam, próbáltam elállítani a vérzést, miközben keservesen zokogtam. Tizenkilenc évig egyetlen könnyet sem ejtettem, de érte patakokban folytak le az arcomon. A szeme lassan kiüresedett, ahogy az élet elhagyta, a testét, de én nem tudtam megnyugodni. Zokogva öleltem magamhoz, remélve, hogy a könnyeim majd feltámasztják. Nem éreztem szabadnak magam, elveszett voltam, féltem, és olyan fájdalmat éltem át, amilyet még sohasem.
Mikor az első sokk elmúlt, a hideg racionalitás vette át a helyét. Eltüntettem a holttestet, megfürödtem, elégettem a ruháimat, majd kulcsra zártam magam mögött a ház ajtaját, és haza mentem. Senkinek sem mondtam el, hogy mi történt. A családom azóta is úgy tudja, hogy Darius csak elhagyott, és valahol az országban él, és virul. A közös ház kulcsa pedig sokáig az íróasztalom fiókjában pihent, a bántalmazás emléke pedig a szívem legmélyére zárva. Egyedül az álmaim hoznak megnyugvást. A kék szemű férfi.

Sosem gondoltam volna, hogy testvérre lelhetek egy másik faj gyermekében, mégis megtörtént. Évekkel, sőt évtizedekkel ezelőtt, de már nem is igazán számolom, mert értelmetlen. Eden, aki valóban olyan, mintha egy másik anyától született fivérem volna, olyan otthonosan mozog már az életemben, mintha mindig is összetartoztunk volna. Mintha kölyökkorunkban együtt játszottunk volna, és együtt fedeztük volna fel a világot. Megmagyarázhatatlan, és mindennél erősebb szeretet fűz hozzá, annak ellenére, ahogyan találkoztunk.
Mióta csak ismerem, az én drága elf barátom detektív volt, annak pedig piszkosul kiváló. Mindig tudja, mi történt, és hogyan, mintha csak egy krimiből előlépett briliáns elme volna. Engem is így sodort vele össze az élet.
Valamikor az ’80-as évek derekán, egy nyugodt, nyári estén egyszer csak bilincs kattant a csuklómon. A rendőr közölte, hogy egy utcával arrébb gyilkosság történt, az áldozatot kivéreztették, és mivel itt őgyelegtem, és vámpír vagyok, biztosan én voltam, és most bevisznek kihallgatni. Már akkor szemet szúrt a fiatal elf nyomozó, aki próbálta elmondani a kollégáinak, hogy az előfeltevésük miért ostobaság, de már mindegy volt. Betuszkoltak az autójukba, és vittek.
AZ őrsön hagyták, hogy felhívjam Nagytatát, aztán bevittek a kihallgatóba, és láss csodát, ott volt a fiatal nyomozó. Közelebbről megnézve elgyötört volt, szemei karikásak, haja fésületlen, mint aki hetek óta nem aludt. Keze hanyagul babrálta az előtte pihenő kávéscsésze fülét, és rám sem nézett.
Leültettek vele szemben, és percekig csak kínosan hallgattunk, mire végre megtörte a csendet és közölte a tényt, amit akkor már én is tudtam: hogy nem én követtem el a bestiális bűnt. De nem kérdezte, kijelentette, mint aki már tudja. Nem is kérdezősködött tovább, hanem inkább beszélgetni kezdtünk. A nevekre terelődött a szó, és megtudtam, hogy Edennek hívják. Valahogy egyszerre illett is rá a neve, és valami hihetetlen disszonanciát váltott ki, azzal, ahogyan kinézett, és ahogyan beszélt. De velem, mintha kicsit elengedte volna magát, és nekem is jólesett hátsó szándékok keresése nélkül, csak beszélgetni valakivel. Végül is addig-addig csevegtünk, hogy megérkezett értem Nagytata, aki azzal a lendülettel hívta meg Edent hozzánk vacsorára. Így kezdődött a barátságunk.
Hosszú idő, sok nevetés és könny van már kettőnk mögött. Gondolkodás nélkül meghalnék érte, és tudom, hogy ő is értem. Eden a legőszintébb barátom, akim valaha is volt. Neki mertem először mesélni Dariusról, és arról, hogy mi történt abban a házban. Megmutattam nekik a kulcsot, elmondtam, hogy a ház azóta is ott áll, üresen, mert képtelen vagyok oda betenni a lábamat újra. Egyedül ő tud a férfiról, akinek a nevét sem tudom, de kék szemei háromszáz éve kísértik az álmaimat. Mindent tud rólam, a legapróbb, legféltettebb titkaimat is.  Ő megért engem, és elfogad, olyannak, amilyen vagyok, hiszen én is így teszek vele. Félt megosztani velem, hogy különleges képesség birtokában van, nagyon sokáig. Mikor végre rászánta magát, láttam rajta, hogy attól fél, hogy undorodni, vagy félni fogok tőle, hiszen nekromanta. Mások félelmetesnek bélyegzik ezt a képességet, és így is bánnak vele. Én azonban csak a kezembe vettem az ő kezeit, és elmondtam, hogy nem számít semmi, ő örökre a legjobb barátom maradt. Ahogy hozzám ért, mintha a szívem is megdobbant volna egy pillanatra. Nem tudom, mit tartogat számomra a jövő, de Eden mindig biztos pontként fog mellettem állni, ahogyan én is mellette. Barátok jöttek és mentek az évszázadok során, de ami kettőnk között van, szavakkal leírhatatlan. Mintha egy kettészakított lélek két fele lennénk.


Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Florian Draco Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Florian Draco 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Florian Draco Empty

Florian Draco EmptySzer. Okt. 07, 2020 12:02 pm
Üdv köztünk Florian!

You will be my friend forever... you know waaay too much

Azt hiszem sosem fogom elfelejteni azt a délutánt mikor először találkoztunk. MÉg borzasztó fiatal voltam, te meg már akkor is pontosan ugyanúgy néztél ki mint most. Igaz a ruháid sokkal gázabbak voltak, de azt hiszem a nyolcvanas évektől úgy 2010-ig jobb ha nem is beszélgetünk egymás öltözködési szokásairól. Mély sebeket ejtene amúgy is ingatag lelki nyugalmunkon.
Az az egy kihallgatás megváltoztatott mindent. Egyetlen pillanat alatt legjobb barátok, bűntársak, testvérek lettünk és ez mai napig változatlan. Annyi mindent átéltünk már együtt és tudom, hogy még rengeteg kaland, könny, nevetés és illuminált este áll előttünk.
A te életed sem volt könnyű, hiába a családod, a nagyapádon és a nagybátyáidon kívül nem nagyon volt férfipéldakép az életedben és valljuk be... a nagyapádat leszámítva ők nem éppen a megfelelő példaképek egy serdülőkorban lévő gyereknek. Talán ezért is menekültél Darius karjába. Mikor először elmesélted nekem a történetet, azt kívántam bár ismertük volna egymást már akkor. Megmenthettelek volna tőle valahogy. Akárhogy.
Sajnálom hogy nem tehettem.
Így mostmár csak a titkodat tudom őrizni míg találkozol... a megfelelővel. Aki talán a kékszemű férfi az álmaidból... talán...
De ha nem is ő az, az én vállam mindig itt lesz neked hogy kisírhasd magad rajta. Hiszen erre valók a legjobb barátok nem igaz?
A legnagyobb baráti szeretgetéssel és egy jókora barackkal a fejedre üdvözöllek köztünk. Menj találd meg azt a szépszemű úriembert.

Üdvözöl:

 Eden



Eden Ravalee

Rendfenntartás
Eden Ravalee


:
Florian Draco C1edd522c936c3ab8909da2c5a123d8d
Play by :
Jack Falahee
:
Florian Draco AnxiousWateryCockerspaniel-size_restricted
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
135

Florian Draco Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dahlia Draco
» Halloween - Florian & Eden
» Dimitri Draco
» Veronica Draco
» Castor Draco
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Vámpírok-
^
ˇ