Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Kyle Thyron Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Kyle Thyron Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Kyle Thyron Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Kyle Thyron Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Kyle Thyron Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Kyle Thyron Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Kyle Thyron Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Kyle Thyron Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Kyle Thyron Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Kyle Thyron Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Kyle Thyron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Kyle Thyron EmptySzomb. Júl. 03, 2021 9:42 pm

Kyle Thyron

Biztos?


Becenév

Bíró úr


Foglalkozás

bíró


Születési hely és idő

San Francisco, California - 1982. január 01.


Családi állapot

özvegy


Beállítottság

szentül meggyőzötten hetero (pán)


Varázserő

Látó



elf
Rendfenntartás
Lee Pace

Erösségek

Kitartó, megingatathatatlan. Mint egy bika, megy előre, ha megtalálja a célt, és mégsem úgy teszi, hogy mindent félresöpör az útjából. Jó megfigyelőképessége, gyors észjárása, valamint az, hogy tudja, mikor kell beszélni és mikor kell hallgatni, kincset érően repíti a célja felé.
Nyugodtsága vonza a környezetetét, ugyanakkor óvva intenek mindenkit, nehogy felbőszítsék, mert robbanás helyett addig ás alá a másiknak, míg már csak azt veszi észre, hogy zuhan a semmibe.
Humora amennyire fájni szokott, annyira képes kilendíteni a nehéz helyzetből a társalgást.
Ha valakit közel enged magához, a tenyerén hordozza, s a végletekig képes kitartani mellette.
Gyengeségek
Sunyi és aljas, ha arra van szüksége, s nem kíméletes, ha úgy gondolja, szerinte megérdemli a másik a bosszúját. Eddig csak egyvalaki szolgált erre rá, s így most éppen ezerszeresen visszakapva élveszi mindazt a rosszat, amit csak egyszer adott Kyle számára.

Család

Halottak

Torteneted

Teljesen vörös képpel néztem rá, külső szemlélő el nem tudná dönteni, hogy a dühöm, vagy a szégyenem színezte be az arcomat. Ha engem kérdezel, mind a kettő. Döbbenetemben képtelen voltam először szóhoz jutni, s annyira hirtelen robbant fel az agyam, hogy még a kezem is elfeledkezett magáról, hogy a testemhez van ragasztva, s csak ernyedten lógott a törzsem mellett. A robbanás után a zsibbadás ütött be, a szavak elszaladtak, mint a marhák a legelőn, vihar idején. A szavak, amik utána kijöttek végül a számon, tudtam, hogy nem én vagyok, valaki más beszél és cselekszik helyettem, a testemben, mint egy elszabadult fúria, akit erővel tartottam vissza, nehogy most felemelje a kezét és megüsse azt, akinek a boldog gyerekkori csínyeket és minden rosszaságot köszönhettem, amit világot fedezünk fel címen elkövettünk. Inkább ne lássam, ne halljam sosem, mintsem, hogy mindazt, amit most átéltem, megéljem még egyszer. Minden ízemben remegtem, de ezt nem lehetett látni, tartottam magam. Sarkon fordultam, s nyugodt léptekkel, nem apámhoz tartottam, mert előbb le akartam nyugodni. Minden porrá omlott bennem, ami a múltamhoz kapcsolódott. Hosszú órákig sétáltam a réten, mezítláb, gazt húzgálva és rágcsálva, hogy az agyam pörögjön helyette, ha már a nyelvem megbénult. Végül apám elé álltam, s elmondtam neki, mi történt aznap.
Nem akartam látni, képtelen voltam ránézni, a szívem üressé vált, mintha a nevadai szél kisöpörte volna belőle az összes életet. Nem láttam őt utána többé, s a vajda fiaként voltak kötelezettségeim, amiket egyáltalán nem volt kedvem megtenni. Csak miatta nem futottam világgá, el ebből a kupleráj mocsokból, amit szívből gyűlöltem. Ő jelentette az a jót, amit most szétrombolt.
A lakodalom hétvilágra szóló volt, a szerény életvitelünk ellenére is, hiszen egy vajda fiának nem lehet ócska esküvője. Egy percét sem élveztem, mégsem mutattam ki sosem. Azt hittem, apám nem lát át álcámon, ám pontosan egy évvel később kiderült, ez nem így van. Nem jött a gyerekáldás, hiába próbálkoztunk, s így szabadon dönthettem arról, hogy a házasságot semmisnek veszem. Önző voltam, a szabadságomra akartam gondolni, arra azonban nem számítottam, hogy apám ultimátumot ad azzal, hogy vagy máris másik jövendőbelit keresek, vagy mehet az útilapu a talpamra. Pár nappal később már New York felé tartottam, újfent üressé fújt szívvel és lélekkel. Sem nevem, sem rangom nem volt már a közösségben, szégyenfoltként virítottam a család szemében.

New York új nevet és új célt adott, s mindazt, amit apám és nagyapám bölcsessége adott, s anyám esze, szépsége, ki is használtam. Kitartóan tanultam, s robotoltam közben minden betevő falatért, s otthonom vagy az utca, vagy a hajléktalanszállók egyike volt sokáig. Letagadtam éveim számát, nagykorúnak tudtak, csak így tudtam megfelelő munkát vállalni.
Átkoztam a múltamat, mint ahogy apám is átkot szórt rám, mikor utolsó szavaival útjára engedett. Ha tudtam volna, hogy az az átok egyáltalán nem arra vonatkozik, milyen nehezen fogok talpra állni, csendben maradok, és helyben.

Megtalált az igazi szerelem és úgy hittem akkor, a szerencse is. A lány szülei jómódúak voltak, s addigra már kollégiumi szobával tudtam takarni azt, hogy alig van mit félretennem, a magas tandíj és egyéb kiadások miatt, amit egy jogász hallgatónak fenn kell tartania, hogy előre jusson a társadalomban. A napbarnította, csintalan fiú már tovatűnt, s teljesen elfelejtetett kikandikálni az álca mögül, amit felvettem, s olyan jól használtam, elhittem magam is, hogy az vagyok én.
A lány szülei elsőre befogadtak, szeretettel, amit már régóta nem éltem meg, s élvezettel fürödtem benne, az életem hozta a forgatókönyvet: esküvő, nászút, előrelépés a ranglétrán, gyerek.

Várakozással teli, visszafogott mosollyal néztem az ajtó irányába, átkarolva nejem derekát. A lányunk most fogja bemutatni a barátját. Komoly kapcsolat lehet, ha tizenhat évesen úgy dönt, bemutatja nekünk.
A félig visszatartott mosoly fagyott állapotban marad, ahogy kinyílik az ajtó és lányunk belép. Brigittel.
A múlt teljes erejével szakad rám, s csak a merev lábaim nem hagyják, hogy összerogyjon. Hát ezért fogta olyan furcsán Mary a derekamat. Tudta.
Előttem csak a múlt képei peregtek minduntalan. Ő, ahogy a karavánnal haladva rohangáltunk a mezőn, bunyóztunk, birkóztunk. Ő, ahogy szerelmet vall nekem, s ő, ahogy utoljára látom, mielőtt még elfordulnék előle.
Összefacsarodott és megfagyott a szívem.
Nem teheti ezt a lányom velem! Hogy meri!
Aznap este szokatlanul csöndes voltam, s kedves. A nejem már tudta, a vihar csak gyűjti az erejét bennem.
Ez azonban nem tudta magát kitombolni.

Nyitott tárgyalás van, ilyenkor mindig az üvegkalitkának csúfolt termekben vagyunk, s elsőre még így sem veszem észre, ahogy Helena, a titkárnőm integet, majd egy papírt nyom az üvegre, nagybetűkkel rajta. Miután már vagy öt perce szerencsétlenkedik, megesik rajta a szívem és öt perc szüntetet rendelek el.
- Kyle - láthatóan kimerült Helena, és... nem, nem kimerült.
- Mi történt? - Ekkor látom, hogy két rendőr vele együtt mozdul. Rájuk pillantok, majd Helenára.
- Mr. Thyron... - leveszik a fejfedőt. Összehúzom a szemeim. Ezt csak akkor szokták megtenni, ha.
- Mi történt? - szívem már a torkomban dobog.
- Sajnáljuk, hogy ilyen hírt kell hoznunk. A felesége és a lánya. Balesetet szenvedtek. A mentősök sem tudták már megmenteni őket. Fogadja részvétünket.
Az utolsó mondatot már meg sem hallom, ahogy tenyeremmel végigsimítom a számat, majd a másikkal rátapasztom a számra.

Sokan jöttek a temetésre, Brigitte is ott volt, meghívtam őt, és a családját is, de olyan távol álltam tőlük, mintha attól tartanék, megfertőznek.
Már nem jutottam odáig, hogy elmondjam a lányomnak, nem egyezem bele a kapcsolatba. S nem tudom megfogni a feleségem kezét, miután nyugtatóan tette az enyémre, hogy lenyugtasson. A baleset az emlékezetes este másnapján történt, s én korán reggel már inkább munkába mentem, csak ne kelljen szembenéznem mindazzal, ami otthon várna rám.

A forróság és az illatok ismerősen tolulnak orromba. S én újfent nem akarok itt lenni. De New Yorkban már képtelen voltam maradni, minden a családomra emlékeztetett. Végül átrendeltek Vegasba, s míg ők azt hitték, megmentik az életem, én tudtam, hogy ez a hely a másik sírom, halálom. Hisztérikus nevetésemet a gyászomnak fogták fel, én azonban ekkor jöttem rá: apám átka végig fog kísérni, s ha ez így van, nem lesz olyan békés létem a halálom után sem, mint azoké az áldozatoké, akiket megidéztem, ha szükséges volt a tárgyalásra, vagy felkértek, lépjek kapcsolatba velük.
Minden eladtam, a múltamból két fénykép tartott velem. Az egyiken két fiú van, egymás vállait átkarolva vigyorognak a kamerába, a kiszáradt mező közepén, a karaván szélén, a másikon három, boldog ember mosolya és egymásba fonódásuk jelzi azt a szeretet, amit magukkal vitt a sírba, a szereplők közül kettő.



Kyle Thyron

Rendfenntartás
Kyle Thyron


:
Kyle Thyron 7466bc108798b52a34da482c4eeefb8a
Előtörténet :
Play by :
Lee Pace
Keresettek :
Join date :
2021. Jul. 03.
Hozzászólások száma :
18

Kyle Thyron Empty

Kyle Thyron EmptySzomb. Júl. 03, 2021 10:21 pm
Üdv köztünk Kyle!

Denying the truth doesn't change the facts

Nem tudom, hogyan mondjam, hogy ne bántsalak meg...de Te is tudod, hogy nem futhatsz örökké a végzeted elől. Az örökké ott fog csaholni a nyomodban, akár egy kitartó véreb, és egyszer majd nem leszel elég gyors. Egy nap utol ér, minden, ami elől most olyan kitartóan elzárkózol.
Az, ahogyan barátoddal bántál, miután bevallotta, mit is érez irántad...érthető a Te reakciód is, de talán lehettél volna kicsit kíméletesebb is vele. Lehetett volna, az egy kevésbé kellemetlen pillanat is, de hát utólag már nagyon egyszerű okosnak lenni. Valami azt súgja nekem, hogy hamarosan ismét az utadba sodorja majd őt az élet, és akkor rajtad múlik, hogy hogyan állsz a helyzethez. De jobb ha tudod, nem lesz több lehetőség.
Ahogyan az életedet étled, látszik, hogy mindent megtettél, hogy magad mögött hagyd a múltat. Hogy azt is elfeledd, hogy honnan jöttél, hogy ki is vagy valójában. Tiszteletre méltó karriert, gyönyörű családot építettél magadnak, és boldog lehettél. Talán nem apád átka ért utol azon a napon, csupán egy szerencsétlen véletlen. Nem minden az átkozódás, és hidd el, hogy már magad mögött hagytad azt az életet.
Most, hogy egy újabb hatalmas vargabetű előtt állsz, jobb lesz, ha megerősíted a lelkedet. Hatalmasabb lesz ez, mint bármi más, talán lerombol majd mindent, amit eddig hittél magadról. Annyit tudok, hogy vár rád a nevadai sivatag mélyén valaki, aki megadna bármit, csak hogy még egy szót válthasson veled.
Nem áradozom tovább, fuss, foglald le ezt az igencsak jóképű arcot, és vesd bele magad Las Vegas nyüzsgő életébe! És vigyázz, a szirén ének nagyon csábító tud lenni!

Üdvözöl:

Florian



Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Kyle Thyron Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Kyle Thyron 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Kyle Thyron Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kyle & Cain - Let me entertain you
» Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Elfek-
^
ˇ