Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Mess of me ~ Callista & Flo Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Mess of me ~ Callista & Flo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Mess of me ~ Callista & Flo EmptyKedd Dec. 08, 2020 11:51 pm
Callistax Flo

I breath in, I breath out, so sick of holding it down

Ahogy kiszállok a taxiból, érzem, ahogy a Nap első sugarai kicsit megperzselik a bőrömet. Nem igazán akartam haza jönni, de Eden haza zavart, mondván, hogy nekem ma óráim lesznek. Ami tény, de néhány órát akkor is aludnom kellene, ha ma védeném a doktorimat, mert így nem vagyok alkalmas semmilyen szellemi munkára. Felnézek a torony ablakára, megpróbálok elrugaszkodni a földtől, de a gyomrom tartalma elkezd liftezni, ami makacsul a földön tart. A másnapnál csak egy rettenetesebb dolog van: a vámpír másnap. Mert nagyon jóízű az alkoholos vér, de ha túl sokat iszol, abból könnyen lehet egy a tegnapihoz hasonló berúgás, amiből meg egy ilyen másnap. Eden kegyetlen, hogy haza zavart. És még csak fellebegni sem tudok a szobámig, kénytelen leszek a lépcsőn kutyagolni.
A vénséges ajtó hatalmasat nyikordul, ahogy meglököm egyik nehéz szárnyát. Az áruló! És biztos, hogy ezekben a hajnali órákban családom valamelyik tagja már ébren van, leginkább azok, akik munkába készülődnek. Na, őket kellene valahogyan kikerülnöm, mert pont semmi kedvem a szentbeszédet hallgatni. Nem vagyok én olyan borzalmas aranyifjú, azoknak az időknek már régen vége van, de ennyi szórakozás hadd járjon ki nekem. Leveszem a cipőmet, zokniban surranok végig az előcsarnokon, el a Nagytata hálókamrája mellett, fel az elsőre. Anya birodalmába.
Mindig jólesik ezen az emeleten járni, visszaidézi a gyerekkoromat, de most valahogy nem akarok sokat itt időzni. Az órámra pillantok, hét óra elmúlt, már valószínűleg nem alszik, így jobb, ha minél előbb eliszkolok fel. Talán Lucassal is összefutok, bár nem kéne, mert ma még órám is lesz vele délután. Össze kéne szednem magam addigra, hogy normálisan nézzek ki. Így is túl sokat fogok tollászkodni, mintha neki akarnék tetszeni. Pedig nem akarok, de valami elemi erővel vonzz hozzá.
Végig lopakodom a folyosón, és már éppen elérem a lépcsőt, fel is lépek rá, és azonnal, az első lépcsőfok árulkodóan megnyikordul a lábam alatt. Nem foglalkozom vele, mennék tovább, de akkor egy ismerős hang halk torokköszörülésére leszek figyelmes. A francba!
- Anyaaaaa! -fordulok meg fuvolázva, hogy szembe nézzek a morcos, hálóköntösös Callista Draco lélegzetelállítóan gyönyörű alakjával. Viharos a kapcsolatunk, de teljes szívemből imádom Anyát. Most viszont el akarom ásni magam előtte. Remélem ő nem vette észre rajtam mostanában a fekete felhőket. – Izé…szóval, az úgy volt…hogy Edennel elmentünk bulizni…de esküszöm nem ittam sokat, csak egy piiicit…de tényleg…és hogy így…most elmennék aludni, ha nem baj! -vigyorgok rá idétlenül, és imádkozom, hogy ne most akarjon a hogylétemről beszélgetni.


394 ~ Mess of me ~   Shocked  
Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Mess of me ~ Callista & Flo Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Mess of me ~ Callista & Flo 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Mess of me ~ Callista & Flo Empty

Mess of me ~ Callista & Flo EmptyCsüt. Dec. 10, 2020 8:49 pm
To my lovely son

A Nap első sugarai még épp hogy csak áttörték a felhőket keleten, de Callista Draco már ébren van. Igazság szerint szinte le sem feküdt. Már szokásává vált, hogy egészen későig fent marad, a papírjait, és az elvállalt ügyeit bújva. Az utóbbi hetekben szinte már-már túl sokat is elvállal. De kell neki, hogy valamivel le tudja magát foglalni, és ne gondolkozzon olyanokon, amiket már rég el kellett volna felejtenie. Ezért is van az, hogy szinte ki sem jön a dolgozószobájából, csak mikor bíróságra megy.
Így viszont azt sem veszi észre, ha a gyerekei minden szó nélkül elhagyják a birtokot, hogy az egész éjszakát átbulizzák. Amivel egyébként nem is lenne baj, hisz se a két fia, se a lánya nem gyerek már. Tehetik azt, amit jónak látnak, nem láncolhatja őket a szobájukba. De mikor a fia, a legkedveltebb gyereke, akit mindig is elkényeztetett, akit soha nem tartott rövid pórázon titkolózik előtte, és igen csak furán viselkedik, akkor szeretné tudni, hogy hova, miért és kikkel megy. Már azon is elgondolkozott, hogy nyomkövetőt rakat a telefonjára, vagy valami, de ezt az ötletet végül elvetette.
De a fejébe vette, hogy most már tényleg beszélni fog Floriannal. Hisz ez a viselkedése már nem új keletű dolog. Már elég régóta érzi azt, hogy valamit, elég sok dolgot nem oszt meg vele a fia. És a végére akar járni, hogy mi az, amit titkol. Az az apró nesz pedig, amit az ajtaja mögül, a folyosóról hall ezen a hajnali órán. Valahogy sejti, hogy a zaj forrása nem lehet más, mint a legkisebb fia. Így hát a köntösét maga köré csavarva lép is ki a folyosóra, hogy Flo hátával találja aztán szemben magát. De egyelőre csak egy kis torokköszörüléssel adja a tudtára, hogy itt van. És most már nem menekülhet előle.
- Egy kicsit...? Idáig érzem az alkohol szagát, fiam... Ez nekem nemkevésnek tűnik... - fonja is össze maga előtt a karjait, ahogy szúrós tekintettel pillant vissza a fiára. Ha nézéssel ölni lehetne, Florian már rég nem élne. - Azt hiszem beszélnünk kell... Most... Ha az egész éjszakát át tudtad bulizni, néhány perc még nem fog megölni... - lép is aztán egy fél lépést hátra, vissza a dolgozószobája felé. s még int is a kezével, jelezve, hogy vagy jön magától, vagy Cally fogja magával rángatni. De azt nem fogja megköszönni...

Vendég

Vendég
Anonymous



Mess of me ~ Callista & Flo Empty

Mess of me ~ Callista & Flo EmptyKedd Dec. 22, 2020 12:49 am
Callistax Flo

It's okay, I'm alright. Even though I'm dyin' inside

Pont nem akartam összefutni anyámmal. De komolyan, ő volt az utolsó, akit most látni akartam. Mert eddig sikerült elég jól elkerülnöm, és eltitkolnom előtte, hogy valójában mi is bánt. Mert már olyan régen titkoltam, hogy nem is tudtam: milyen érzés úgy élni, hogy nem kell rejtegetned semmit. Pietronak mondtam el először. Több, mint háromszáz év után, neki kinyitottam azt a titkos ajtót, amely mögött ott várakozott a fantom, a maga sötét, hideg valójában. De senki másnak nem mertem még. Ugyan kinek mondhatnám el? A testvéreimnek, akikkel soha nem értettük meg egymást. Orion bácsikámnak, akinek annak idején azt is nehezére esett felfogni, hogy valóban a saját nememhez vonzódom? Ne adj isten Anyának, akinek a lelkébe gázoltam volna azzal, hogy ennyi éven át titkolóztam, mert nem bíztam benne? Ohhh nem, egyik sem volt opció, így maradt a hallgatás.
Nem segített az sem, hogy hirtelen megjelent Ő. A férfi, aki egyenesen kilépett az álmaimból, hogy mosolya beragyogja az egész világomat, és végül mégse legyen az enyém? Hiszen a nővéremet fogja feleségül venni…én pedig maradok a sötétben, saját legyőzhetetlennek tűnő démonjaimmal.
Imádom anyát. De tényleg. Teljes szívemből, ahogy egy fiú csak szeretheti az anyját, és szégyellem magam előtte. Szégyellem, mert rossz döntést hoztam, pedig ő figyelmeztetett, de a kamaszos önérzet és dac erősebb volt. Félek, hogy megtört lelkem titkolózását árulásként éli majd meg, hogy meggyűlöl miatta. Ezért nem akartam összefutni vele.
Erre tessék, itt állok előtte, undorítóan aznaposan, hulla fáradtan, és megtört lélekkel. Hirtelen reszketni kezdek, mintha a sírás fojtogatna, de megerőltetem magam. Talán sikerül kivágnom magam ebből.
- Tényleg nem volt sok na…-nyunnyogom, össze fonom mellkasom előtt a karjaimat, így védve magamat, hogy mitől, azt nem is igazán tudom. - …csak pár koktél volt, meg…két részeg tündér vére, de még élnek, cserkészbecsszó.
Ahogy rám néz, tudom, hogy esélyem sincs. Elvesztem, ebből már nincs kiút, így választ nem adva, megadó sóhajjal indulok el, befelé az elegáns dolgozószobába. Nem ülök le, csak megállok az egyik fotel előtt, tornacipőm gumi orrát fixírozom, kicsit véres lett az egyik, hát oda se neki. Aztán felnézek, újra anyám gyönyörű-komoly arcára, és félszegen elmosolyodom.
- Amúgy…tényleg minden oké anya…a suli megy, a jegyeim jók, és jól érzem magam a bőrömben. Minden rendben van, nem kell aggódnod! – hazudom újra, ezezredszerre is ugyanazt az alap mondatot. „Jól vagyok.” ami azt jelenti, hogy szükségem van rád, „Nem kell aggódnod!”, vagyis, kérlek, figyelj rám, mert meghalok egyedül!


394 ~ Mess of me ~   Shocked  
Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Mess of me ~ Callista & Flo Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Mess of me ~ Callista & Flo 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Mess of me ~ Callista & Flo Empty

Mess of me ~ Callista & Flo EmptyPént. Jan. 22, 2021 2:20 pm
To my lovely son

Már szokásává vált, hogy szinte hajnalig dolgozik, és csupán csak néhány órára megy el aludni. Sőt, vannak olyan napjai is, amikor le sem hunyja a szemét, máskor pedig már kor hajnalban, mikor még a nap is a horizon alatt szunnyad, ő már a dolgozószobájában serénykedik. Ahogy most is. Teljes csendbe burkolózva bújja az ügyei lapjait, hogy a lehető legfelkészültebb legyen. Mert nem engedheti meg magának a legapróbb hibákat sem. Ezeket az ügyeket viszont már vagy ezerszer végignézte, minden betűjét kívülről fújja. És mégis újra meg újra átlapozza őket. Mert ha már aludni nem tud, valamivel kénytelen lefoglalnia magát. Már nem is tudja, mióta van ez így. Amikor nem akar a saját gondjaival szembenézni, másokét veszi elő, hogy elmeneküljön a kísértetei elől. Talán ezért is választotta az ügyvédi foglalkozást magának, és ezért is halmozza el magát annyi munkával, amit egy épeszű ember nem is bírna ki. Mert neki ez kell. Még ha emiatt a családját még kevésbé látja, mint azelőtt.
Figyelmét azonban minden apró nesz eltereli ezekben a hajnali órákban. Ezért is lesz figyelmes a léptek halk zajára, ahogy gazdája igyekszik feltűnésmentesen továbbhaladni. Callista azonban egyből felismeri, a léptek gazdáját, s úgy dönt hogy mos nem hagyja menekülni hagyni. Már rég itt az ideje egy anya-fia beszélgetésnek. De eddig még sosem találta meg a megfelelő alkalmat. Most viszont nem tud már tovább várni.
- Azt nagyon ajánlom is, különben... - különben már ő is tudja, mire számíthat, ha az a két tündér neadjisten belehalt volna a vérveszteségbe. De most csak egy aprót sóhajt, és betessékeli maga előtt Floriant a dolgozószobájába. Még most is érzi rajta, hogy valami nem stimmel vele. És nem, most nem csak az alkoholos befolyásoltságára gondol. Már rég érzi rajta, hogy a fia nem mond el neki mindent. Hogy van valami, amit eltitkol előle. De eddig nem hozta fel ezt az egészet, hisz bármikor is rákérdezett, mindig ugyanazt a választ kapta. Amit most is; hogy nincs semmi baja, minden rendben van. De most ezt a választ már nem tudja elfogadni.
- Biztos minden rendben...? Nincs semmi, amit megosztanál velem...? - dől is az íróasztalának, ahogy a fiára pillant. Egyenesen szuggerálja őt, hogy nézzen rá, hogy ne csak a cipőét vizsgálja olyan serényen. Hanem nézzen az anyja szemébe is, ha már vele beszél. - Az anyád vagyok, tudod, hogy nekem elmondhatsz mindent, ugye...? Ha valami rosszat csináltál, ha valami baj van, csak mond ki... Nem foglak megenni, tudod... - legalábbis most még nem.

Vendég

Vendég
Anonymous



Mess of me ~ Callista & Flo Empty

Mess of me ~ Callista & Flo EmptyKedd Jan. 26, 2021 11:59 pm
Callistax Flo

It's okay, I'm alright. Even though I'm dyin' inside

Annyira igyekeztem halk lenni, de azt hiszem, az idősebbeket még nem tudom kicselezni. Míg gyakorolnom kell, hogy hogyan sunnyogjak el, feltűnésmentesen egy családtagom mellett, mert ez most nem jött be. Bár, még a Nagytata is horkol, a fene gondolta volna, hogy anyám ilyenkor ébren van. Tudom, hogy halálra dolgozza magát, de reméltem, hogy még alszik. Nem csak azért, mert akkor sikerült volna kivitelezni a tervemet, hanem azért is, mert aggódom az édesanyámért. Túl sokat dolgozik mostanság, gyönyörű arcán fáradtság ül, szemeiben pedig talán más is, amit nem tudok értelmezni. Amihez nem ismerem elég jól lelkének minden féltve őrzött titkát.
Most mégis úgy néz rám, hogy egyetlen pillantásával képes lenne átszúrni. Tény és való, túl régóta sunnyogok már csendesen a folyosókon, túlságosan kevés dolgot osztok meg vele. Kezdek eltávolodni tőle, ami furcsa, és rossz érzés is, mert mindig közel álltunk egymáshoz. És szó sincs arról, hogy kezdenék felnőni. Alig múltam el háromszáz éves, ez a mi mércénkkel mérve még nem felnőtt. Arról van szó, hogy lassan visszaránt a múlt, magába szippant egy gonosz feketeség, elnyeli minden örömömet, minden jó érzésemet, hogy ne maradjon belőlem semmi, hogy esetleg majd én is csatlakozzak ebben a feketeségben gomolygó árnyakhoz. Ezt nem akarom, de nem tudom, hogyan mondhatnám el, mi nyomja a lelkem.
- Tudom, tudom…- dünnyögöm, már tudom jól, mi jön a „különben” után. Bevonszolom magam a dolgozóba, megállok vele szemben, de nem merek ránézni. Elhadarom a szokásos hazugságomat, de most nem éri be vele. Most nem elég egy vállrándítás, és egy „jól vagyok” ahhoz, hogy meggyőzzem, hogy tényleg minden rendben van. Úgy fixszíroz, mint a Nagytata, mikor megpróbálja kiolvasni belőlem a válaszokat. Nem tudok tovább lesütött szemmel állni, tekintetem kapaszkodót keresve találja meg az ő gyönyörű, bölcs pillantását.
- Olyan ostobaságnak tűnik…olyan régen történt, hogy nyomasszon, és mégis, most valahogy erősebb, mint eddig bármikor. – nyelek egy nagyot, nem tudom, hogyan fogalmazhatnám meg. – Ami Dariussal történt közöttünk…mostanában újra és újra eszembe jut…- újra lesütöm a szemem, az igazság már ott hintázik a nyelvemen, de képtelen vagyok kimondani. Képtelen vagyok felszakítani a sebeket, szembenézni vele, hogy épp azelőtt állok, akitől segítséget kellett volna kérnem, és mégsem tettem meg. – Tényleg butaság…valami késleltetett depresszió, vagy nem tudom…majd túl leszek rajta, és megint minden rendben lesz.



368 ~ Mess of me ~   Shocked  
Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Mess of me ~ Callista & Flo Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Mess of me ~ Callista & Flo 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Mess of me ~ Callista & Flo Empty

Mess of me ~ Callista & Flo Empty
Ajánlott tartalom




Mess of me ~ Callista & Flo Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Callista Draco
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ