Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
prof. Alexander Clark Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
prof. Alexander Clark Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
prof. Alexander Clark Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
prof. Alexander Clark Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
prof. Alexander Clark Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
prof. Alexander Clark Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
prof. Alexander Clark Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
prof. Alexander Clark Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
prof. Alexander Clark Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
prof. Alexander Clark Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 prof. Alexander Clark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

prof. Alexander Clark EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 9:52 pm

Alexander Clark

The Earth has music for those who listen.


Becenév

Mr. Clark, Clark professzor, tanbá, Alec (ettől néha elpirul)


Foglalkozás

egyetemi professzor (angol irodalom)


Születési hely és idő

ismeretlen, 1976 tavasza


Családi állapot

facér


Beállítottság

pánikszerűen hebegni kezd, amint valaki flörtölni próbál vele


Varázserő

elvből ritkán használt szirénhang



Szirén
Oktatás
Ian Harding

Erösségek

A végtelen türelme, amit a diákok felé tanúsít, nem beszélve kellemes, olykor kissé altató hangjáról. Az előadásai általában a teljes nyugalom jegyében telnek, az angol irodalom iránt viselt szenvedélye pedig egészen motiváló tud lenni. Emellett extrán felelősségteljes és megbízható, bátran lehet hozzá fordulni bármivel.
Gyengeségek
A szociális skilljei elég fejletlenek, gyakran nem igazán ura a társalgásnak és elég könnyen elveszíti a fonalat. Időnként a szirénlét a tengerhez űzi, ilyenkor napokra el szokott tűnni. Hajlamos minden terhet a saját vállára venni, és még ha meg is szakad benne, akkor sem kér segítséget.

Család

Anya • A legromantikusabb történeteket mindig a tragédiák hátlapjára írják. Alec édesanyjának sosem az apja volt az igazi, hanem egy ember férfi, így bár a családi kötelességtudat egy darabig összetartotta őket, néhány évvel később végül lelépett a szárazföldre. Alec apja elnézte a félrelépéseket, amíg megpróbálták fenntartani a családi idillt, amikor azonban az anyja kedvesét elvitte egy betegség, a nő olyan letargiába esett, hogy többé nem vágyott vissza a tengerbe. Inkább a haláláig a szárazföldön maradt, a szeretett férfi sírja mellett. Alec a mai napig nem érti és nem élte át ezt a fajta szerelmet, de titkon vágyódik megtudni, milyen lehet annyira szeretni valakit, hogy inkább te is meghalsz vele.
Apa • Alec apja különös és magába forduló férfi volt. A feleségével való, sikertelen házasságot elég rosszul élte meg, ám sosem adta ki magából. Sosem veszekedett, sosem dühöngött, sosem sírt, inkább lenyelt mindent és szótlansággal bűntette a nejét - és ugyanilyen hidegháborút folytatott a gyerekei ellen is. Alec zárkózottsága főként az ő neveléséből ered.
Evelyn • Alec húga nem sokkal azután született, hogy az anyjuk viszonyt kezdett egy másik férfival, így a kislány nevelése, apjuk passzivitásából adódóan, főként Alecre maradt. Az apjuk halála után magával vitte a testvérét a szárazföldre, azóta is vigyáz rá és szereti, amennyire tőle telik. A kapcsolatuk szoros és boldog ugyan, de nem igazán meghitt. Egyikük sem tanulta meg, milyen az igazi szeretet és hogyan kell melegséggel gondoskodni valakiről. A szüleik révén csak elátkozott érzéseket és halálra ítélt kapcsolatokat kaptak.

Torteneted

Valamelyik diákom képes volt beírni a Lenni vagy nem lenni? idézet alá, amit tényleg utolsó mentsvárként és pontszerzési lehetőségként adtam meg a Shakespeare összefoglaló zh-n, hogy Rómeó és Júlia. Ilyenkor egyetlen röpke pillanatra átértékelem a tanári hivatásomat, de aztán sóhajtok, mosolygósan megvonom a vállam, odafirkantom a nulla pont mellé, hogy tippnek nem volt rossz és megyek tovább. Két pipálás közt azért elpillantok a lustán kattogó falióra felé. Hajnali egy múlt, ami azt jelenti, hogy ha végeztem a rövid kérdésekre adott válaszokkal, még lesz időm nekiállni az esszék javításának. Legalább egyet-kettőt jó lenne átolvasnom, mielőtt Evelyn megébred a neszezésre és leszedi a fejem, amiért már megint nem alszom. Őszintén szólva sosem voltam jó alvó. Gyerekként anya sokat énekelt nekem elalvás előtt, és azt hinnénk, közel három évtized után már hozzászokhattam volna a hiányához, de ezek szerint vannak olyan törések a lelkünkön, melyeket még az idő sem képes begyógyítani.
Még egy Rómeó és Júlia. Mit rontottam el, hogy a leghíresebb Hamlet jelenetet sem ismerik fel?
- Hogy lehetsz ennyire mazochista? 8:30-tól órád van.
Felnézek és a félfában megpillantom a húgomat, ahogy rajzfilmfigurás pizsamában, kócos hajjal dörzsöli a szemét. Bocsánatkérő mosollyal lóbálom meg felé az éppen javított papírt.
- Ez az utolsó! Ne haragudj, felébresztettelek?
Megrovó pillantásától elszégyellem magam, de aztán a vonásai ellágyulnak és bágyadtan elmosolyodik. Válasz gyanánt ráz egyet a fején, majd nagyokat ásítozva a fürdő felé indul.
- Mosdó. - Ennyit közöl csak, mielőtt magára csukná az ajtót, én pedig kihasználom azt a néhány pillanatot, hogy gyorsan befejezzem az adott dolgozat javítását. Mikor Evelyn kijön a fürdőből, a szobája helyett az íróasztalomhoz indul, az enyém mellé húz egy széket és lehuppan rá.
- Sok van még?
A hangja kásás az álmosságtól, a szeme alatt fáradt karikák sorakoznak, mégis elcsodálkozom rajta, milyen gyorsan felnőtt és mennyire gyönyörű lett. Mintha őt a legkevésbé sem viselte volna meg a családi dráma.
- A rövid válaszokkal mindjárt végzek, az esszék igazából ráérnek holnap is.
- Ez? - bök rá kérdőn egy kisebb papírkupacra, és amikor helyeslőn biccentek, elveszi annak a felét. Átnyúl az asztalomon, vesz magának egy piros tollat, majd szó nélkül javítani kezd. Hálás mosollyal és túláradó szeretettel figyelem néhány pillanatig, aztán én is folytatom a munkát.
Hosszú percekig dolgozunk csendben, talán fél óra is eltelik, mire az utolsó papírral is végzünk. Én még bírnám, de Evy olyan álmosan nyújtózkodik mellettem, hogy megesik rajta a szívem.
- Énekelnél nekem valamit? - szólal meg hirtelen, meglepve egy kicsit. Évek óta nem kérte, hogy énekeljek.
- Honnan jött ez most?
Vállat von, mintha maga sem tudná, viszont kerülni kezdi a pillantásom. Érzem, hogy van valami, amit nem mond el. Kifaggathatnám, de úgy érzem, sem az idő, sem a hely nem alkalmas most a nagyobb lelkizésekre, úgyhogy csak megadó mosollyal felkelek a székemből.
- Persze.
Felderül kicsit az arca. Felkel ő is és szó nélkül előre megy. Még összerendezem a papírokat és leoltom a villanyokat, mielőtt követném. Mire a szobájába érek, már a takaró alá kucorodott. Habozok kicsit, ahogy leülök az ágya szélére és megpróbálom felidézni, miket énekeltem neki, amikor kisebb volt.
- Azt a dalt, amit anya neked szokott - Kérlelő hangja megtöri a csendet, és most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy valami történt, amiről nem tudok. Mérlegelem, mennyire éri meg rákérdeznem és mennyivel lenne hatékonyabb várnom még egy kicsit, végül az utóbbi mellett döntve mély levegőt veszek és lehunyom a szemem. Hangom mélyen, rekedten tör fel, kicsit köszörülnöm kell rajta, aztán újra nekilendülök a dalnak. Ezernyi emléket szakít fel bennem, érzelmek armadáját. Kérdések, kimondatlan vallomások törnek a nyelvemre, és mire a dal végére érek, kínzó kimerültség zuhan rám. Evelyn békésen szuszog. Halvány mosollyal ráigazítom a takarót, aztán a sötétben kibotorkálok a szobájából, a sajátom felé indulok. Ólom súlyúnak érzem a végtagjaim. Meddig fog ez még így menni? kérdezem magamtól némán, de nem érkezik rá válasz. Beborulok az ágyamba és a párnámba temetem az arcom.
- Csak még egy napot... - suttogom, mielőtt egy másik, egy szebb világba zuhannék.


Alexander Clark

Oktatás
Alexander Clark


:
prof. Alexander Clark E87fdd4e179424ff3de8ec216ba0ef663803cd67
Előtörténet :
- we know what we are,
but know not what we may be -
prof. Alexander Clark 4582203f5658bcaf78221a06905e945bb7bee5e5
Play by :
- Ian Harding -
:
prof. Alexander Clark Tumblr_nb5wktzSxX1rxyuiqo3_250
Join date :
2020. Oct. 09.
Hozzászólások száma :
47

prof. Alexander Clark Empty

prof. Alexander Clark EmptyPént. Okt. 16, 2020 10:12 am
Üdv köztünk Alec!

Do you know why the big brothers born sooner? To protect their little siblings.

Nagytestvérnek lenni sosem könnyű. Pláne ha az évek során a szüleitek nem tanítottak meg titeket arra hogy hogyan mutassátok ki azt hogy szeretitek a másikat. Az édesanyád inkább mást szeretett helyettetek az apád pedig jelen sem volt igazán az életedben. Mint egy kísértet, néma és hideg, semmilyen érzelmet nem tanított meg nektek pedig ha valammire igazán szüksége van egy gyereknek, azok a szülei és a tanításuk hogy hogyan éljék az életüket.
A húgodnak nagy szerencséje van hogy ott vagy neki. Valaki aki szereti, aki vigyáz rá és aki álomba ringatja halk énekkel.
Biztos vagyok benne hogy bánt hogy titkolózik előtted. Talán csak idő kell neki hogy megnyíljon. De biztos vagyok benne hogy te is ugyanolyan fontos vagy neki mint ő neked. Ti ketten alkottok egy igazi családot.
Ne vidd ennyire túlzásba a munkát mert beleroppansz. Ismerek egy hasonló habitusú törénelemprofesszort talán te is ismered, egy helyen tanítotok. De az élet nem az egyetemen dől el. Sokkal több minden vár még odakint. Pláne ha nem rezelsz be minden egyes alkalommal ha valaki a közeledbe megy hogy megismerjen.
Menj csak, a diákjaid ár biztosan várnak, foglald le azt a jóvágású arcodat, és a helyedet a tanári karban.
Jó játékot kívánok

Üdvözöl:

 Eden



Eden Ravalee

Rendfenntartás
Eden Ravalee


:
prof. Alexander Clark C1edd522c936c3ab8909da2c5a123d8d
Play by :
Jack Falahee
:
prof. Alexander Clark AnxiousWateryCockerspaniel-size_restricted
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
135

prof. Alexander Clark Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Evelyn Holly Clark
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Szirének-
^
ˇ