Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Anriad Lyell Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Anriad Lyell Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Anriad Lyell Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Anriad Lyell Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Anriad Lyell Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Anriad Lyell Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Anriad Lyell Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Anriad Lyell Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Anriad Lyell Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Anriad Lyell Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Anriad Lyell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Anriad Lyell EmptySzer. Júl. 07, 2021 10:44 pm

Anriad Lyell



Becenév

Anry


Foglalkozás

pénzügyi elemző, modell


Születési hely és idő

1986. január 11. New York City


Családi állapot

egyedülálló


Beállítottság

ha eszed van, jöhetsz


Varázserő

Levegő, Repülés



Tündér
Politika
Adrien Sahores

Erösségek

Megtalálja a rendszerben a hibát, s képes azt kijavítani is, vagy megoldásokat javasolni, jó helyzetfelismerő. Bátorít másokat, felismerve erősségüket, olyanokkal veszi körbe magát, akiken keresztül képes feljebb kerülni, s őket is húzza fel magával.
Hangulatától függően, hol jó társasági tündér, hol munkafüggő. Kaméleonként igyekszik beolvadni a környezetébe.
Erős igazságérzettel bír, s képtelen hazudni, nem is szeret, apja minduntalan ezzel ugratja.
Gyakorlottan kezeli a levegő elemet, repülésben kihívás kereső.
Gyengeségek
Bátorít másokat, felismerve erősségüket, hangulatától függően támogató stílusban, vagy éppen megsemmisítően, van, hogy az eredmény a lényeges, s nincs kedve lefutni az udvariassági köröket.
Szeretne beolvadni a környezetébe, s mivel megvan a saját véleménye és rendkívüli büszkesége, önmagát illetően, s tesz mások véleményére, kevesen bírják ki mellette. Van sütnivalója, aminek rendszeresen hangot ad, ezzel újfent növelve utálói táborát.
Szereti a rendszert, mert ennek segítségével tud felkészülni a váratlan helyzetekre. Ez mások számára annyira önellentmondásos, hogy inkább kerülik, pszichopatának becézve a háta mögött, mások viszont keresik a társaságát, ahogy a helyzetekben lazán viselkedik, vonzó a számukra. Csak magában, és a megérzéseiben bízik.
Erős igazságérzete okán akár másokat megkerülve, kicselezve is képes nekik támogatást, és igazságot adni, ha nem is mindig jár sikerrel.
Gyengéje a víz, gyerekkorában majdnem az óceánba fulladt.

Család

Apja szenátor, s őt is annak akarta indítani, s miután megtudta, hogy a pénzügyi vonalat veszi fel helyette, részben megvonta a támogatását, véleménye szerint csak az idejét és tudását vesztegeti, s azóta még inkább kötelezi a rendezvényeken való jelenléteken, szeretné, ha behálózná ez az élet, hogy választása se legyen.
Anyja orvos, ő jutattatta be mostani helyére, miután apja megtagadta a protezsálását.
Volt egy húga, akit nem tudott megmenteni a viharban, mikor az óceán közepén voltak, máig saját magát okolja, s ez vezette arra, hogy ha egyenesen nem megy segíteni, akkor majd megkerüléssel sikerülni fog.

Torteneted

VALAMIKOR A MÚLTBAN

Mostanra már nem rezzenek össze apám hangjától, ha meghallom a hátam mögött. S amennyire untam a partikat, mostanában annyira élvezem. Okom van rá, s nem azért, amiért apám hiszi, olyannyira boldogan.
- Mióta vagy ilyen jóban Payne szenátorral? - Áll mellém, ahogy a pezsgőt pörgetem a karcsú pohárban.
- Amióta elmondtam neki, mekkora egy tyúkagyú a pénzügyi tanácsadója - vonok vállat.
- Hogyan mondod?
- Jól hallottad - a csend, ami tőle érkezik, majd a kérdése, mutatja véleményét. Elment az eszem.
- De... tavaly cserélte le - kortyolok a pezsgőből.
- Igen. Bemutattam Ms. Rhalenek - tovább keringtetem az italom a pohárban, direkt figyelmen kívül hagyva a döbbent nézését. - És mert Ingriddel minden nyáron három hetet töltök a Bahamákon - a nem logikusan beszúrt információval, ami a szenátorhoz való kapcsolatomat tovább erősíti, hirtelen nem tudja hova tenni. Muszáj vagyok gúnyosan elmosolyodni. Vannak dolgok, amikben nem elég éles kés a fiókban, s ki is használják. Én is.
- Abba a botrányos nyaralásba a mai napig mész?
- Mert te aztán szűzkezű vagy ebben - talált, hallom, ahogy megakad benne a levegő.
- És, tetszik Ingrid? - Tud ő is ugrálni témában, csak nem látok benne logikát.
- Aha. Nagyjából úgy, mint egy vizilónak a kecske - leteszem a poharat az érkező, gyűjtő tálcára, rápillantva a picérre közben. Sokan lenézik őket, pedig ők aztán mindent hallanak. Ezért is vágyom hirtelen egy cigire. Andrew már kétszer nézett felém, hamarosan öt perc szünete lesz, s mind a ketten nagyon szigorúan követjük az előírásokat. Csak a kijelölt helyen gyújtunk rá. S nem azt, hogy a két, eltérő rétegből érkező nem bratyizik cigizés közben.
Lekapok egy töményt tartalmazó  poharat, s apám kezébe nyomom.
- Mrs. Tahiti kinézett magának. Ez a gyengéje. És gyorsan is hat nála - veregetem meg a vállát, s lelépek cigizni.

Már cigivel a számban érkezek, s egyből kiszúrom az új arcokat. Általában ugyanazokat a pincéreket veszik fel, mert elég nehéz titoktartásra késztetni az új arcokat. Az információ felér egy gyémánttal, olajhordóval. Pont ezért cigizek én is velük.
- René új csaját láttad már? - Andrew nem kertel, a legfőbb hírvivő, csoporton belül.
- A flitteres-tüllös álszőkét? - Adok neki is tüzet, majd én is rágyújtok. A választ azonban meg sem hallom, mert egy új arc hajol felém. S nem egy pincér az. Adok neki is tüzet, s figyelem. Fogalmam sincs, hogyan és merre megy a beszélgetés, ahonnan már ketten lépünk le.

Morogva vonom a fejemre a párnát. A Nap éppen az arcomra süt, de sokkal inkább a fejfájásom ébreszt fel. Vissza akarok aludni, morgok még egyet, s inkább becsukom a szemem.
Már-már félig benyelt az álom, a testem azonban reagál a mixer zörgő hangjára, megrezzenek.
- Kuss - pakolom a fülemre a párnát, a zaj abba is marad. A fejfájás nem.
Már nem megy visszaaludni, s inni is kéne valamit, mert ebből nem csak egy napos macskajaj lesz.
Morogva ledobom a párnát a fejemről, s belőle alig kilátva, megpróbálok felülni, de a fejem megadja magát, hanyatt borulok, vissza.
- Óbasszameg... - koppan a fejem, erősen. Nem ágyon vagyok. Most az sem érdekel, hol vagyok, csak a fejem létezik. Leveszem a szememről a kezemet, egy pohár alját látom.
- Mi ez a libafos?
- Ha tudom, hogy ilyen morgós medve vagy másnaposan - felhorkantok, mert sokak szerint józanul sem vagyok különb egy balfasznál, félbeszakítva a mondatát, akinek ismerős a hangja, de honnan. - akkor kidoblak a taxiból, hazafelé menet.
- Fúj, taxival jöttem?
Feltolom magam az ágy lábához, nekidöntöm a hátam, s elveszem a poharat, beleszagolok.
- Meg akarsz ölni? - fintorodom el a szagára.
- Ha nem láttam volna néha a mellkasod emelkedni, azt hittem volna, megtettem - csendesen alszom, darab faként, ez mások számára ijesztő.
Felhajtom a felét a pohár tartalmának, s végre a hang irányába is nézek.
- Á, te vagy az, az estéről. A tegnapiról - mutatok rá a mutatóujjammal, a poharat fogva.
- Tegnapelőtti?
Kikerekedik a szemem, kis híján kiköpöm a kortyot, mire felnevet.
- A tegnapi. A látványért megért egy próbát.
- Éppen olyan kedves vagy, mint én.

A napsütés éppen annyira kellemesen meleg, hogy kitelepszem a teraszra, az étterem előterében. Itt most nyugodtabban tudom átnézni az anyagokat. Szárnyaimat széttárom, van elég hely, s azt is figyelmen kívül hagyom, hogy a gondolataimat, ahogy haladok a munkában, követi a tartása, és a rebbenése is. Az árnyékra bosszúsan pillantok fel.
- Takarsz - még időben korrigáltam a takarodj szót, ahogy felismerem az arcot.
- Mi ez? - A felém nyújtott borítékra nézek, majd rá. - Ha zsarolni akarsz, baromi rossz ajtót találtál meg - temetkezem bele az anyagba.
- Valóban zsarolni akarlak, de kurvára nem azért, amiért a te csökkent agyi látásod gondolná.
Megfagyok egy pillanatra. Ilyet sem hallottam még, hogy valaki lehülyézzen.
Egy ideig nézem a borítékot, aztán kikapom a kezéből.
- Túl jó vagyok arcmemóriában - aztán kinyitom a borítékot, s nagy merészen kihúzom a lapokat. Kikerekedik a szemem, ahogy megnézem, hol lassabban jár a kezem, hol gyorsabban, ahogy hajtom egymás alá a lapokat. Fel sem tűnik, hogy iszik egyet a hozott borból, s helyet foglal. Leteszem a napszemüveget az asztalra.
- Ezt mikor csinál...tuk? - felnézek, de addigra már közel hajol hozzám, kezeim ösztönösen fognák a vállát, hogy eldobjam magamtól, de ekkor megérzem a csókjának ízét. Ismerős, kellemes, bizsergető, leér a talpamig, majd felcikázik a fejem tetejére, s ott marad, szárnyaim kifeszülve rezegnek, végül beleolvad ruháim ráncainak vonalába. A kezem viszont a tarkója felé kezd vándorolni.
- Tehát innen tudod, melyik bor a kedvencem? - Lengetem meg a fotóköteget.
- És semmi mást. Vagyis de, egyvalamit igen - néz végig rajtam, de abba belevörösödök.. - Nem vagy egy árulkodós, a bor sem kotyogtatott ki veled semmit - eléggé önelégült vigyor ül ki a képemre. - Aztán megtudtam, ki vagy, s most már tudom, miért is rajongtál annyira a maszkokért - ül vissza a székre, rákönyökölve az asztalra.
- Vannak még maszkjaim.... - néz rám. Visszateszem a képeket a borítékba, s az asztalra dobom.
- Nem érdekel - belemetkezem a munkába, mit sem sejtve arról akkor még, hogy nem csak egyszer bukkan fel a képekkel újra, s partikon, mire igent mondok a maszkokra. Apám egy életre elintézne, ha tudná, modellkedem.

Már vagy negyedjére veszem le és teszem fel a szemüvegem. Egyáltalán nem akarom sem elhinni, sem elfogadni, mit látok. Az első lukat fél éve vettem észre, s azóta módszeresen göngyölítem fel az információkat, kapcsolatokat. S egyre inkább nem tetszik. S nem az első részlet, amivel sok, befolyásos embert sarazhatnék be, kirántva alóluk a piros szőnyeget. Meg sem érdmelik, hogy ott legyenek, ahol vannak.
Fél évvel később névtelenül feladott csomag érkezik az egyik helyi kapitányságra, részletes információkkal, alátámasztott bizonyítékokkal.



Anriad Lyell

Politika
Anriad Lyell


Előtörténet :
Play by :
Adrien Sahores
Join date :
2021. Jul. 07.
Hozzászólások száma :
8

Anriad Lyell Empty

Anriad Lyell EmptyHétf. Júl. 12, 2021 11:41 am
Üdv köztünk Anry!


When work is a pleasure, life is a joy! When work is a duty, life is slavery.

A politika útvesztőjében nagyon könnyű szem elől téveszteni azokat a dolgokat, amik igazán fontosak. A család, a szeretet, és az öröm mindig előbbre való kellene legyen, mint bármi, ami a munkában történik, ám ezt szinte mindenki elfelejti. Éppen ahogyan az apád is tette, amivel megnehezítette az egész életedet, Megértem a lázadásodat, hogy nem akartál te is ugyanarra indulni, amerre ő, hogy élvezni akartad az életet. HIszen gyönyörű vagy, és megérdemled, hogy ezt kihasználd, ameddig tart. Én megértelek, nem könnyű a család nyomása alatt élni, amikor a lelked szabad akar lenni.
Eszedet és szépségedet kihasználva te is eljutottál egy olyan pozícióba, amiben kényelmes életet élhetsz, amiben nem kell semmiben nem kell semmiért aggódnod. Vagy talán mégis. Az, hogy hova születtél, sokaknak fájhat. Sok ellenséget szerezhetsz, akik megnéznék, ahogy hatalmasat buksz, hogy a legalsó létrafok alá zuhansz. Okosnak kell lenned, hogy ne történjen ez, de nem féltelek. Ahogy elnézlek, te gáncsolod el azokat, akik kitartják eléd a lábukat.
Nem is tartalak fel tovább, menj, foglald le szépséges arcodat (azért én szebb vagyok  Razz ), és irány a játéktér, ahol befojásos barátokat szerezhetsz! Figyelj oda, hogy hogyan helyezkedsz! Sokak látnának a padlón!

Üdvözöl:

Florian



Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Anriad Lyell Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Anriad Lyell 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Anriad Lyell Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Let's go! ~ Anriad & Rora
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Tündérek-
^
ˇ