Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
orion draco Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
orion draco Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
orion draco Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
orion draco Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
orion draco Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
orion draco Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
orion draco Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
orion draco Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
orion draco Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
orion draco Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 orion draco

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

orion draco EmptyHétf. Dec. 21, 2020 9:38 pm

Orion Draco

Paradise is in my soul, and I'm terrified I can't get out


Becenév

Rion


Foglalkozás

író


Születési hely és idő

i.u. 600 Írország


Családi állapot

megrögzött agglegény


Beállítottság

hetero


Varázserő

hosszabb, mint a bevásárlólista



Vámpír
Arisztokrata
Tobias Sorensen

Erösségek

You wear your heart so fearless 
Összetevők: 100% kritikus 80% céltudatosság 60% manipulatívitás 40% tisztánlátás 20% magány
Gyengeségek
it's like it doesn't beat
Adalékanyagok: 90% önfejűség 70% lobbanékonyság 50% előítéletesség  30% érzékenység 10% arrogancia

Család

A család nem vész el csak átalakul. Biztos van valahol egy újságíró vagy egy lelkes történész, aki úgy hiszi, hogy mindent tud rólunk. Mármint a vérvonalunkról , a néha simogató, néha pofozkodó neveléssel megteremtett értékrendünkről. Hogy a félelmetesen távolit emberibbé tegye és hétköznapivá avanzsáljon minket. Minket Dracokat.

A feltételezés ellenére, mindenem a családom. És mindent megteszek azért, hogy ezt csak ritkán lássák. Hogy ők az egyetlen stabilan mozgó pontok az életemben, mint szilárd anyagban a molekulák - nem csak az ködfátyolba takarózott ismerős vonások, hanem művészi pontossággal megrajzolt, éles arcok a tömegben. Legyen kedves, meleg mosoly vagy undok vicsorgás. Egymás gyengéi vagyunk, néhányan vállaljuk a terhet, mások egymás torkának esve ölik a gyengeségeit. 

Neveket nem írhatok, az anonimitás az egész lényege. 

Torteneted

Nem azért születünk, mert az így van elrendelve. Sokkal inkább , mert az emberek kitaláltak  minket.  Megszülettünk a fejükben, arcot és testet adtunk a rémálmaiknak.  Az anyám az , ki olyan, mint az éjszaka.  Az első nő. Az első nő, akit kiírtak a teremtéstörténetből és alakját átfestették, vérvörössel.  Azt mondják róla gonosz, a leggonoszabb. Azt mondják ártó és félelmetes, de csak ők az emberek akarták, hogy ilyen legyen. Mert ha már egyszer visszautasította Ádámot, ha már egyszer „rosszul döntött” akkor legyen minden az Ő hibája – mondá a Biblia. De mi van velem és mi van a családommal? Mi van apámmal,aki a reprodukció fogalmából kiindulva jelen kellett legyen a fogantatásomnál? Róla melyik kultúra költött rémmeséket?

Mai fülnek talán hazugságnak hangozhat, mai fül talán kétkedne az igazamban, amikor azt mondom, hogy csak én akartam rossznak látni a családomat. Mert ma már emancipált világban élünk, műanyagzacskókból vagy ízlésesebb vámpírok esetén kristálypoharakból szürcsöljük a vért. Ma már természetes, sőt egyenesen vonzó a tudat ha valaki öröklétű és megfeledkeznek arról, hogy mi volt az ára a örökkévalóságnak. Ha pedig embergyerekként kell akklimatizálódnod a sorsodhoz, akkor minden csepp vérre emlékezni fogsz - éles konyhakések, vérbankok, kristályosan csillogó üvegpoharak nélkül. Hogy a vörös folyadékhoz nem csak fehér cédulák, vértípusok hanem igazi arcok, haj, szemszínek tartoznak. Hogy a vendég fogalma kezdetben nem jelentett többet vacsoránál. A görög kultúrából ránk maradt xénia fogalma számunkra nem jelentett mást, mint ingyen ebédet. Nem hittünk álruhás istenekben, nem hittünk jóakaróban. A klánban hittünk, a családi egységben , a közös túlélésben, aminek elemi része volt a sorsom. Az átváltozásom.  
Hogy azzá válljak, amik a körülöttem élők voltak. Emberi arc mögé bújó vérszívók. Arcok, akik ugyanúgy szerettek és gyűlöltek, mint más emberek. Arcok, akik nem ijedtek meg az árnyékoktól, mert ők maguk voltak az árnyékok.
Szerettem volna ellenkezni és nemet mondani az erőre, nemet mondani a lehetőség lehetőségére de tudjuk, hogy az élet nem ilyen. Hogy inkább kitépem a szívem a mellkasomból újra meg újra, mintha kelta Prométheusz lennék és egy sas karmai helyett a saját körmömmel vésném ki az élettől dobogó szívemet csak azért, hogy megkaparintsak egy méreggel teli fiolát. És amíg porrá vált ujjaim között az emberi érzésekkel teli szerv, ott maradt millió emlék, az érme másik oldala. Ami miatt bizton állíthatom, hogy nem csak egy legyőzhetetlen gyilkos vagyok.
Látom magam előtt anyám szemeit, mintha könnyes fájdalom csillanna meg a szemében, de csak üres szenvedély lángol. Ő és apa volt az origója -  tanárok, mesterek - mindenemnek. Benével együtt tanultam meg  gyilkolás művészetét, hogy miként viselkedik a tápláléklánc ezen csúcsa. És örökké tartó világról, világokról, párhuzamos univerzumokról meséltek a fejünkben újabb és újabb valóságokat teremtve. Jövők és múltak karoltak egymásba, hogy megmutassák az utat, amit nekünk - Benének és nekünk szántak. Az életekről, amiket élni fogunk.
Az életekről, amiket kioltani fogunk.
Mindent elmondtak, tudásokat, amikre nincsenek szavak. Történelmeket, amik nem tankönyvekhez hanem a világunkhoz voltak hűek. Minden este, meleg-vörös lángnyelvek ölelésében született egy történet, aminek sosem lett vége. Sosem érkezett el a halál pillanata, amikor csendesen, távolba meredő szürke tekintettel a kibányászott szívem helyéhez kapok és elmerülök a halálba. Elmerülök egy másik végtelenségbe.
Vajon kijár nekünk két végtelen? Vagy mindenki csak egyet kap? Az emberek a halálban vállnak öröklétűvé, mi pedig újjászületünk a halállal, hogy megint örökké éljünk?
Callista és Aphrodité édes kacaja zsongta körbe a tűzet és új történetek születtek a külvilágról. Mezők és erdők helyett először csak falvak, majd városok jöttek. Parasztok mellett ott voltak a hercegek és hercegnők. A hatalom íze többé nem vörös és édes vas volt. Erőtől duzzadó karok, tükörként csillogó karhosszt-toldó vas volt. Lassan színeket hívtunk életre, többé nem az animista hit színeiről beszéltünk hanem érzések és tárgyak változtatták színeiket. Már nem csak hét szín volt - a föld feketesége, az agyagként tapadó barna, a kék égboltból leszakadó életet adó szürke víz, a napsugarak melengető sárga fénye, a fű zöld puhasága és a vér ajkakról csöpögő vörössége. Nem hét bűn volt - Mózes tévedett. Isten hazudott.
Ezer élőlény, mindegyik különböző, más színnel, más ízzel. Hogy porból lettél, porrá leszel - hazugság - hogy a Föld a teremtőnk, a talpunkat simogató föld az élet - hazugság. És amikor behunytam a szemem az új világ valójában egy mese bevezetése volt, csupán a szülői szavak tűntek igaznak és tettek tönkre mindent.
Deja vu volt a világ.
Nyelvek, amiket már beszéltem, mégsem beszéltem őket hangosan. Ismerős nevek mögött ismerős arcok alatt ismerős ízek. Évszázadok pörögtek így. Pillanatokba sűrített élvezetek, fürdőszoba csempe - fehér, kék, zöld - a vízsugár, amint - fehér, sárga, barna - bőrt simogat és cseppekké olvad, eggyé a kispriccelt élvezettel. Combon, háton, hasra ragadó hófehér jövő. Kioltott élet.
Ilyen a múlt, ilyen a jövő - mintha ugyanazt a kört futnám újra meg újra. Bene hatalomvágya,  Calli bátor mosolya, Aphrodité ártatlan tekintete - keresztül szúrnak és a valósághoz láncolnak, mint egykori kelta Prométheusz láncai a sziklához csatolva. És talán a Cosmopolitanban azt írják, hogy hangosan szenvedni könnyebb - mert elmondod, mert kisírod a bánatod de ezeregyévet ki foglal össze egy kiáltásba? Ezt a fájdalmat, ki hasonlíthatja az emberi magányhoz?  

 


Orion Draco

Arisztokrata
Orion Draco


Play by :
Tobias Sorensen
Join date :
2020. Dec. 21.
Hozzászólások száma :
7

orion draco Empty

orion draco EmptyHétf. Dec. 21, 2020 10:53 pm
Üdv köztünk Orion!

Nincs más, csak mi volt, visszatér mindig újra...Nincs jókedv, nincs mi rettent, öröklétünk szánalmas posvány!

Drága bácsikám, őszinte leszek veled, keresem a szavakat, hogy mit is mondhatnék neked. Annyi minden fűz össze minket. Mindig itt voltál nekem, mióta csak az eszemet tudom. Te segítettél fel, mikor első, bizonytalan lépéseim után elestem, te tanítottál meg az íjászat, és a lovaglás nemes művészetére. Mindig felnéztem rád. Mindig hősnek láttalak, és úgy szerettelek, mintha az édesapám lennél. Mert mindig számíthattam rád. Mert ott voltál nekem, szilárd pontként, örökkön változó, és hullámzó emberi létemben, hozzád mindig fordulhattam tanácsért. Nem mondok azt hiszem újat, ha elárulom: az első szerelmem is te voltál.
Mégsem láttam az egész képet sohasem. Nem azért, mert nem akartam, hanem mert még kicsi voltam, és képtelen lettem volna rá. Nem láttam idős lelked magányát és fájdalmát, nem tudtam, hogy bár mosoly mögé rejtőzöl, magányos vagy. Mert akár hiszünk a klán erejében, akár nem, végtére is, egymás mellett álló szirtek vagyunk az Idő végtelen óceánjában. Több embert láttál meghalni, mint én. Néhányukat szeretted is, jobban, mint a többieket, és az elvesztésük is ehhez mérten fájt. Talán te, akit én a legerősebbnek láttam mindig is, te vagy a legmagányosabb is.
Olyan sok mindent akarnék még mondani, évszázadok is kevesek lennének rá. Így berekesztem a szóáradatot, és utadra engedlek.. Menj, foglald le sármos arcodat, és foglald el a téged megillettő helyet világunkban! Alig várom, hogy újra meglátogass minket!

Üdvözöl:

Florian



Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
orion draco Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
orion draco 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

orion draco Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Don't question anything, just have another drink ~ Orion & Leith
» Dahlia Draco
» Florian Draco
» Dimitri Draco
» Castor Draco
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Vámpírok-
^
ˇ