Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Halloween ~ Anastasia & Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 EmptyHétf. Okt. 26, 2020 9:20 am
First topic message reminder :

"Egy hangos, kavalkádos utcabál mindig jó alkalom arra, hogy az ember kicsit kieressze a fáradt gőzt. Hogy elvegyüljön az idegen arcok tengerében, új barátokat szerezzen, vagy csak tomboljon egy kicsit, úgy istenigazából. Sky és Anastasia is éppen ezért látogattak ki, a fagyos október végi idő ellenére jól érzik magukat. Anastasia egy idő után egy férfira lesz figyelmes, aki nem olyan messze áll tőle, és figyeli. Ha elindul valamerre, a idegen vele mozdul, és követi. Nem mozog a zene ütemére, nincs bolondos jelmezben, csak egy egyszerű fekete pulóveres fickó, aki meredten bámulja a lányt. Anastasia körbe néz, egy olyan embert keresve, aki segíthet neki lerázni ezt a hátborzongató idegent, akkor akad meg a tekintete Skyon. Nem is ismeri, de a fiú megbízhatónak tűnik. Minden bátorságát összeszedve kér tőle segítséget. Sky vajon elég úriember, hogy segítsen egy bajba jutott hölgynek? Egy élet múlhat ezen."
Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Car
Play by :
Logan Lerman
:
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Empty

SzerzőÜzenet

Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09, 2020 8:14 pm
Az adrenalin, az élni akarás, az, hogy most vigyáznom kell egy vadidegen lányra, aki a segítségemet kérte, nekem sokkal többet jelent, mint bármikor máskor.
Ahogy az alfa nekem ugrik, úgy állok ellent neki, támaszt nyújtok Sianak, ne terhelje még jobban a sérült lábát, azonban ahogy támad az alfa, úgy verem vissza én is minduntalan, magam mögött tartva a lányt.
Érzem a félelmét, ami a sajátommal vetekszik, mert bár farkas vagyok és a rosszabb fajta, attól még ismerem a határaimat, viszont az, hogy most egymásnak nyújtunk támaszt, ahogy a lány apró keze simít sötét bundámba segít észnél maradni, segít, hogy ellen tudjak állni az alfa hívásának.
Az egyik pillanatban, mikor nekilendülnék, több időbe telik, hogy összekapjam magam, ezt használja ki az alfa, a pillanatnyi szünetet, s előbb megindult, minthogy én reagálni tudják, viszont Sia következő mozzanata engem is megállít. A kés, amit az elején Sianak adtam, hogy meg tudja védeni magát, váratlanul elmerül az alfa szemei között, hogy aztán élettelenül terüljön ki a mocskos földön.
Nem mozdulok, csak várok, vajon tényleg vége, vajon tényleg megúsztuk és nem csak képzelődöm? Hirtelen nem akarom elhinni, még dolgozik bennem az adrenalin, kell pár pillanat, hogy észhez térjek, az zökkent ki, mikor Sia elterül a földön.
Csak bólintok szavaira, s már csak azt érzékelem, ahogy lassan eltűnik a hold ezüstös fénye, helyét a vörös égbolt veszi át, s én magam is visszavaltozok.
- Vége! - csak ennyit bírok kinyögni, miután a lány mellé állok, téli sérülésekkel, harapassal, karmolassal. Hát, nem festék túl jól, de talán megmaradok. - Gyere, elviszlek egy kórházba, ránk fér az ellátás, azt hiszem... - Ha elfogadja felé nyújtott kezemet, akkor leterdelek hozzá és az ölembe veszem, mégis könnyebb igy mozogni, ne mászkáljon sérült lábbal.
Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Car
Play by :
Logan Lerman
:
Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Halloween ~ Anastasia & Skyler - Page 3 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Anastasia Donovan
» Skyler Grey
» Halloween - Florian & Eden
» Halloween-i beosztás
» Halloween - Fynn & Pie
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Reality is whatever we want it to be :: Események :: Halloween-event - Lezárva-
^
ˇ