Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Sakamoto Keisuke Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sakamoto Keisuke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Sakamoto Keisuke EmptySzer. Okt. 21, 2020 11:57 pm

Sakamoto Keisuke

Csak hallgasd


Becenév

Kei


Foglalkozás

"pap"


Születési hely és idő

Los Angeles, 1995. április 17.


Családi állapot

még egyedül


Beállítottság

fogalmam sincs


Varázserő

Erős víz elemi mágia



Szirén
Szolgáltatás
Miura Haruma

Erösségek

Képes vagyok beszélgetni a szellemekkel. Nem csak elhunytakkal, hanem azokkal, mint például a védőszellemek. De ők mind, csak akkor jönnek, ha valaki kapcsolatba akar lépni velük, s ők úgy döntenek, beszélni akarnak. Nem látom őket, csak hallom.
Gyengeségek

Sokkal kevesebb ideig bírom ki víz nélkül, mint a többi szirén.
Úgy nőttem fel, hogy a családom nem fogadott be igazán, s ezért erős megfelelési kényszerem van. Szeretném, ha elfogadnának. Annak, aki vagyok.

Család

Születésemmel megtörtük azt a hagyományt, hogy a családba csak lányok születnek. Nagyanyám nem örült nekem akkor, édesanyám szégyellte magát. Pedig más családban a fiúgyermeket tartják előrébb valónak.
Nálunk azonban hagyomány volt, hogy szentélyekben szolgálnak a család tagjai, mikoként.
Anyám nem akart lemondani rólam, s később már a család is megértette, hogy számomra más feladat adatott meg a szentély tevékenységei közül, s az éppen olyan fontos, mint a szertartások vezetése.
Nagymama később fogadott el, mikor már nagyobb voltam, de ugyanúgy szeretem, mintha korábban is meglett volna már ez a kapcsolat, s nem haragszom rá.
Apámról és nagyapámról nem tudok semmit, s inkább nem is kérdezek rá.

Torteneted

Nagyi és anyám is már szentélynek szolgált, igaz, nagyi még otthon kezdte, s mikor anyu kezdett, mint miko, akkor jöttek át ide. Én már itt születtem, örökölve a képességet, amivel ők is rendelkeztek. Az egyetlen probléma az volt, hogy nem lánynak születtem, ezért a szertartásokból kizártak, így téve teljessé azt a szolgálatomat, amit a mai napig teszek.

- Mmm – bólogatok, egyetértően, a homokozóban. Végre jó idő van, és kedvem támadt kimenni a játszótérre, mert nem egyedül akartam játszani. Az embereknek nem azért vagyok furcsa, mert sellő vagyok. Ez a fajta arc még mindig ellenérzést vált ki belőlük, sokszor csúfoltak. Nem értették, miért nem vágok vissza. Csak játszani akartam velük, semmi többet. Most is egy ismerős hang ütötte meg a fülemet, ahogy elkezdtem építeni a homokváramat.
- Csináljunk alá garázsbeállót? Hoztam kocsikat, tudunk beparkolni.
- Hoztad a pirosat? Azt nagyon szeretem!
- Ühüm. Anya külön dobozba is rakta, hogy el ne felejtsem.
Megkeresem a táskában a dobozt, s kinyitva, az egyik felhajtóra teszem, ami már megépült, s építem tovább a vár többi részét.
- Te kihez beszélsz, Keisuke? - Tory anyukája hangját hallom. Fel sem pillantok, úgy válaszolok.
- Deannel – hosszas csend következik, majd léptek zaja halatszik és hogy a hajam megrántja valaki, hogy fel kell állnom.
- Hogy mered?! - Tory anyukájának szikrázik a szeme. - Hogy mered a fiam nevét a szádra venni? Teee... te kis...
- Mrs. Heywoood! - az óvónéni hangját hallom, délutánonként ide ül ki olvasni.
Érzem, ahogy elenged és értetlenül állok, nézek fel rá.
- Azt hiszem, beszélnünk kell, Mrs. Heywood. Jól vagy, Keisuke? - simítja meg arcomat Melissa óvónéni.
- Igen, Melissa néni.
- Játssz nyugodtan tovább – látom, ahogy megnyugszik, majd magával viszi Tory anyukáját.
Megigazítom a hajam, nem akarom, hogy majd anya így lásson meg.
- Nem hallotta, hogy itt vagyok? - Dean hangja szomorúan cseng.
- Én sem látlak, csak hallak, Dean – a hangom sokkal érettebbnek tűnik hirtelen.
- Igaz. De ő nem is hallotta, mit mondtam neki, mikor meglátogatta a síromat.
Visszaguggolok a homok kastély elé.
- Egyszer biztosan nyitott lesz a füle rá.
- Versenyezzünk! Hol van a zöld autód? - Dean máris a versenyre figyel. Időbe került neki, mire megértette, nem mindenki hallja. S nem mindenki érti, mi is van a másik oldalon.

- Minden rendben van?
Még mindig a kisebb medence széle mellett ülök és nézem a víztükröt. Így nem merülök annyira ki, mostanában viszont nagyon sokan érkeznek s ez az utolsó, hiába igyekszem érzelmileg leválasztani magam, megviselt.
- Azt hiszem, jobb, ha elmegyek úszni kicsit.
Az édesvíz a munka, a feladatot jelenti, az óceán tud segíteni kimosni lelkemet, gondolataimat. Mind a kettőt tisztelem.
- Rendben. Maia már vár, hogy gyakoroljatok.
Elmosolyodva húzom össze a kimonomat, hogy felálljak.
- Igyekszem. Majd jövök... reggel – megpuszilom ébenfekete haját édesanyámnak.
- Velünk tartasz? - csak egy fejrázás a válasza, mire megdöntöm magam.
- Reggel találkozunk.

- Egyenesebben az a hát. Jobban fordítsd el a törzset. Vállad lejjebb. Lejjebb – nagyi tolja finoman a vállam a legyezőjével.
Engedem, hogy tegye. Kyu-do a kedvencem, segít koncentrálni. Mint ahogy a mellettünk lévő medence vizének illata és surrogásas is megnyugtat.
- Figyelj a légzésedre.
Nagyival nehezen alakultak az elején a dolgok. Hiába volt május ötödike, hiába avattak be végül a szentély tagjai közé.
Csak akkor kezdett el foglalkozni velem, s még akkor sem unokájaként, mikor nyilvánvalóvá vált, mire vagyok képes. A közös pontot és közeledést az adta meg, hogy nagyanyám ugyanúgy mestere volt a víz elemi mágiának, mint én, erősségét tekintve. Édesanyám is víz felé hajlott, ám neki nincs akkora ereje.
Fókuszálok, s megszűnik a környezetem. A tartásomra, a tökéletes pendítésre koncentrálok. A Mozdulatra. Ahogy elengedem a nyilat, surrogást hallok magam mellett, aztán csak azt érzem, hogy tiszta víz leszek. Meglepve tárom szét a kezem, csuromvizesen, figyelve arra, hogy emberi alakom maradjon.
- Hmm... egészen jó. Máskor engedd lejjebb a vállad.
- Igen, nagyi – rájöttem, én okoztam, hogy a medencéből legalább a negyed vizet kimozgattam, neki a céltáblának, amit fel is döntött a víz ereje.



Vendég

Vendég
Anonymous



Sakamoto Keisuke Empty

Sakamoto Keisuke EmptyPént. Okt. 23, 2020 11:59 pm
Üdv köztünk Kei!

Water is the driving force of all nature

Családok, és az ő hagyományaik...mind máshogyan furcsák egy kicsit. Mindegyik családban vannak feketebárányok, és szomorú, hogy te azért lettél az, mert nem lánynak születtél. Pedig egy fiú is nagy dicsőség, vannak kultúrák, ahol még nagyobb áldás is, mint a lány. Örülök, hogy végül mégis megtaláltad női felmenőiddel a közös hangot, a férfiak pedig...ki tudja, talán jobb, hogy nem voltak melletted. Talán ma nem lennél az, aki, ha nem csak a két erős nő állt volna melletted.
A víz...minden élet forrása. Ha a nagyapámat kérdezném, ő azt mondaná, kreatívan, hogy a vér az élet, de nem igaz. A víz a valódi éltető erő, és csodálatos képességnek tartom, hogy valaki képes irányítani. Ha úgy veszed, magát az Életet irányítod ilyenkor, és te magad is része vagy az elemnek. Érdekes, hogy ilyen rövid ideig bírod csak távol tőle, és mindemellett csodálatos is. Olyan, mintha nem is te élnél benne, hanem ő benned, és minden perc, amit távol töltesz tőle, fájdalmat okozna neked. Te magad vagy a víz.
Abbahagyom, mert sosem érek a végére. Menj, foglald le ezt a különleges arcot, utána csobbanj be a játéktérre, hisz a szentélyednek szüksége van rád.

Üdvözöl:

Florian



Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Sakamoto Keisuke Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Sakamoto Keisuke 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Sakamoto Keisuke Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A little party never.... ~ Keisuke & Kitty
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ