Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Kapcsolatkereső Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Kapcsolatkereső Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Kapcsolatkereső Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Kapcsolatkereső Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Kapcsolatkereső Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Kapcsolatkereső Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Kapcsolatkereső Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Kapcsolatkereső Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Kapcsolatkereső Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Kapcsolatkereső Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Kapcsolatkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Kapcsolatkereső EmptySzomb. Szept. 26, 2020 7:53 pm
The ones, we hold dear

Are the ones, who know us best


Egyedül érzed magad? Ebben a topicban megtalálhatsz mindenkit, akire szükséged van. Családtagokat, barátokat, halálos ellenségeket, elmúlt nagy szerelmeket vagy Azt az egyet, akivel majd leéled az életedet.
Annyi a dolgod, hogy leírod, részletesen, hogy kiket keresel. Nem kell szégyenlősködni, nyugodtan engedheted szabadon szárnyalni gondolataidat. És ne félj körbe nézni az előtted szólók között sem, talán valaki éppen téged keres!

President

Admin
President


:
Kapcsolatkereső Orig
Play by :
Everyone & Noone
:
Kapcsolatkereső A876d3d1304c6b4b46648aceda8caa4a
Keresettek :
Everyone
Join date :
2020. Sep. 15.
Hozzászólások száma :
127

Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptyHétf. Okt. 12, 2020 9:32 pm
Minden formában és minőségben rendelkezésedre állok (kivéve talán Nap által kozmáltan nem, mert az annyira nem buli), amennyiben képes vagy megbírkózni egy abszolút bohém, szókimondó és temperamentumos egyénnel.

Nem kell, hogy szeress, lehet, éppen nem bírsz és ennek nyomatékot is adsz,  miután... óhohoóóó, rengeteg ötletem van és a fantáziád is végtelen lehet, hogy miért is van  "hejdenembírlak" kapcsolatunk.
Pietro minden lében kanál, nem csak az életet falja ezer kiskanállal, hanem máséba is simán beleturkál, s ez lehet, neked éppen jól jön és ki is használod
A hibbant jellem bővelkedik együttérzéssel is, s noha nem éppen olyan a válla, amely könnyeket visel el, piát és bulit annál inkább. Vigadva sírnál? Tuti partnered leszek benne.
S van komoly arca is, amit kevesek kapnak, s ha úgy véled, kapcsolatban lehetsz ilyen téren vele, az fix, hogy ő átadja és átveszi, amit kell.

Unatkozni? Mellette? Ugyan már!  Cool

nem csak vodkával várlak, ha felkeltettem az érdeklődésed! Very Happy
Vendég

Vendég
Anonymous



Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptySzer. Okt. 14, 2020 7:26 pm
Hello!
Nos, akkor próbálkozzunk be itt is. Keresném a régi családom leszármazottait. Ugyan nevet változtattam és évtizedekig éltem visszavonultan, de követtem a vérvonalakat, és mindig küldtem ajándékokat az újszülötteknek, gyászoltam az elhunytakat. A testvéreim gyermekei és unokái számára pedig nyitva állt az ajtóm, ha némi nyugalomra és békére vágytak. Ha beszélni akartok, csak a telefont kell felemelnetek...
Lehetséges szálak:
Hysoph - tündér, az idősebb bátyám, született 1850-ben a mai Szibéria területén. Elvándorolt onnan és csatlakozott a tündérek udvarához 1895-ben, meghátasodott, meghalt 1942-ben - mindig is merev, kötelesség tudó férfi volt, egyenes ági leszármazottja lehet bárki bármilyen fajból
Hellebor - tündér, a fiatalabb bátyám, született 1868-ban a mai Szibéria területén. Csatlakozott az udvarhoz 1895-ben, sosem házasodott meg, meghalt 1972-ben - a pletykák szerint egy ember fiú apja, akit soha nem ismert el. Kifejezetten nem tündér leszármazottat keresek
Crystelle - ikerhúgom, született 1879-ben a mai Szibéria területén. Az urvarhoz 1895-ben csatlakozott, udvarhölgyként házasodott meg, balesetben hunyt el 1936-ban. Egy lány maradt utána, a család ezen ágának csak tündér leszármazottai vannak
Ezek a biztos adatok, ha valaki úgy érzi, belefér az életébe az egyik felmenő, jól jönne néha egy ősöreg nagynéni, jelentkezzen pm-ben! Örömmel fogadok bárkit Very Happy
Harmonia Eir

Szolgáltatás
Harmonia Eir


:
Kapcsolatkereső V5Crz5c
Play by :
Maria Amanda
:
Kapcsolatkereső SilasStaal_5%2Bcopy
Join date :
2020. Oct. 11.
Hozzászólások száma :
28

Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptyPént. Okt. 16, 2020 12:04 am
Akik még készülődnek (vagy már elkészültek, de rugalmasak) az oldalon, de nem igazán találják a helyüket, vagy túl sok a lyuk az életükben és jó lenne kapcsolódási pont: nekem kellesz! Szükségem lenne néhány szálra, amiket beépíthetek hosszabb távon Blue életébe:
- tündér családtagok, testvérek, féltestvérek, mostohatestvérek, unokatestvérek, nagybácsik, nagynénik, ...
- lakótársak, igen, többesszám, lehetnénk akár hárman-négyen-öten valami lepukkant kéróban, annál olcsóbban kijövünk a hónap végén update:: eddig két hölgy jelentkezett fixre, egy hölgy alkalmi kanapén alvásra, még egy-két úriember jöhetne a nemek aránya végett, de Blue egy háremet is szívesen eltart Razz
- állandó és alkalmi szeretők nemtől függetlenül, akiket jobbra húztam a Tinderen, exek - igen, ez is királyi többes, egy sosem elég, viszont szigorúan csak fizikai jellegű
- férfiak előnyben jeligével valaki komolyabb, de csak ha benne vagy, hogy a játéktérre hagyjuk, és ha nem érzünk kémiát vagy nem sikerül úgy alakítani a játékmenetet, akkor sztornózunk (nem szeretem a fix szerelmi plotokat, izgalmasabb, ha véletlenszerűen történik, nem?)

PM az ára, én nem harapok, Blue viszont egy elkényeztetett bunkó, aki azt hiszi, az ő hátsója körül forog a Föld, úgyhogy erre vértezd magad, ha plotolnál velem.
Blue J. Lewis

Rendfenntartás
Blue J. Lewis


:
Kapcsolatkereső Tumblr_o00f7h1mOU1slnor8o4_250
Előtörténet :
walls of insincerity
shifting eyes & vacancy
Kapcsolatkereső Tumblr_nzby7muNuH1qemoato1_250
Play by :
• Chace Crawford •
:
Kapcsolatkereső Tumblr_nzby7muNuH1qemoato6_250
Join date :
2020. Oct. 09.
Hozzászólások száma :
123

Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptyHétf. Okt. 19, 2020 5:55 pm
Keresem a munkatársaim/beosztottaim!

Kétféle irányban tudok neked munkát kínálni.
Vagy a Dragonfly Shipping Company-nál keresek keltetőket, nevelőket, lovasokat, logisztikai asszisztenseket, raktárosokat.
Keresek egy személyi asszisztenst, és egy operatív igazgatót!

A másik irány a Ghostly Heartbeats alapítvány soraiban van:
Keresek "médiumokat", azokat a tudósokat, akik kutatják, miként tudnák örökre láthatóvá tenni a szellemek testét, szellemkutatókat, családkutatókat.

Amennyiben tetszene nálam egy állás, a bérezésed megbeszéljük személyesen (discordon, vagy pm-ben.) Wink
Vendég

Vendég
Anonymous



Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptyVas. Okt. 25, 2020 2:39 pm
Rumour Night Club & Bár

Nappal: bistro, bár
Éjszaka: egy hely, ahol csak elméd szabhat határokat

Séf ajánlata:

Nappali menü:

1. Pultosok, felszolgálók, séfek, akik a vendégek igényeit lesik és elégítik ki tudásuk, lehetőségeik szerint a legjobban. Köpeny nélküli szuperhősök, akiknek szükségük van a pénzre de vadabb dolgokra nem kaphatók.

2. PR, HR, minden ilyen két betűből álló rövidítés, ami szükséges a hely fenntartásához, előreviteléhez. Igazából olyanok vagyunk, mint a kormány: munkahelyet teremtünk.

3. Simlis, kőgazdag tulaj, főnök, Isten, ki minek hívja aki az egész kócerájt kezeiben tartja és sármos jobbkeze, Robin vagy Jézus, aki a piszkos munkát végzi.

Éjszakai menü:

1. Pszichiáterek, koktélkeverők, mindenki számára egy jó tanácsot adó alkohol mágusok, akik ügyességükkel lazítják el a vendégeket vagy beszélik le az ugródeszkáról.

2. Éjszakai pillangók, táncoslányok, akrobaták, ágytornászok, ki minek nevezi őket, de olyan lelkes hölgyek és urak, akik megrengetik az igénylők világát és azzá válnak akikre csak szükségük van.

Luxus menü:

Oldaltáskák, giccses karkiegészítők akik egyszerre nyújtanak kellemes társaságot, szép látványt és egy biztos alibit, titkot, lehetőséget arra, hogy az érintettek megcsalják párjukat vagy kiéljék piszkos fantáziájukat. A lányok, akiktől anyáink féltettek, apáink pedig csorgatták rájuk nyálukat.


Száz szónak is egy a vége: keresem a munkatársaimat, főnökeimet, vagy ha ezek nem is de az általunk nyújtott szolgáltatás megtetszett, akkor kuncsaftjaimat/kat is várom.

PM-ben lehet jelentkezni a különböző posztokra, harapni harapok de nem nagyot.

P.S. Ne keverjetek össze az ikerhúgommal (Nixievel), ő nem tudja, hogy mi a munkám...
Vendég

Vendég
Anonymous



Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptyKedd Jan. 05, 2021 8:18 pm
Szomszédok is lehetünk, ha van kedved sokat gyalogolni hozzám, erdőn keresztül, ám ha más kapcsolatokban gondolkodol:


- rokonom vagy - unokatestvér legfőképpen
- összefutottunk valahol, véletlen találkozás és azóta barátok vagyunk, vagy nem azóta, akár lehetett az elején (akár közben is), nem éppen barátság
- úgy lettünk ismertek egymásnak, hogy nem tudtad ki vagyok, s mivel nem hangoztatom, téged meg nem foglalkoztat, kellemesen elvagyunk egymás társaságában

- amit úgy gondolod, beleférne karaktered életébe a Annaleevel

Várlak! I love you
Vendég

Vendég
Anonymous



Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptyCsüt. Feb. 04, 2021 10:53 pm
Sziasztok! Embarassed

Pötyögök ide egy kis összevisszaságot, hogy aztán tovább kutyulhassuk az egészet röptében+ tongue

Röviden rólam: szirén vagyok; személyi asszisztensként dolgozom (informátori múltam próbálom hátrahagyni, de nem megy, mert mindig megtalál az a valaki.) Jelenleg tökéletesen elvagyok egyedül a kicsiny lakásom falain belül, talán egyszer lesz egy nagy Ő is. Szeretek bajba kerülni, nyomozósdit játszani, meg hasonlók. Csöppet sem vagyok nyugis cicamica. cat

Akiket keresnék:
- főnököm, konkrétan lehetsz bárki, aki elvisel engem, és nem zavarja őt, ha olykor éneklő módba kapcsolok csak úgy... Twisted Evil
- rendőr lennél? ... biztosan okoztam egy kis katyvaszt már, belezavarodsz abba, hogy tudok efféle bonyodalomba kerülni folyton és igazán elhívhatnál egy kávéra vagy inkább alkoholt tartalmazó italra! Cool
- egyéb, más plotokban is benne lennék; lehetsz te az, aki felbérelt informátornak (előzőhöz is kapcsolódhat); pokolian remek barátok/szomszédok vagyunk; lehetsz valamiféle ex vagy egy újdonsült udvarló; és minden másra is vevő vagyok. *-*

Vendég

Vendég
Anonymous



Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptySzomb. Júl. 03, 2021 12:47 pm
Hello Mindenkinek!

Kínálatomban Kyle lenne az a személy az életedben, akire gyerekkorod óta számíthatsz, mindig ott volt melletted, amikor szükséged volt valakire, aki vagy elkap, s ha mar "késő" összekanalaz a földről.
Van humora, s van néha ridegsége, tudva, mikor melyik hatásos.
Valahogy érzed, van egy fal, egy határ, ami mögé nem enged be, mert az az ő világa, ahová csakis saját magát engedi be. Mégis, vonz, biztonságot jelent a számodra.
Kyle Thyron

Rendfenntartás
Kyle Thyron


:
Kapcsolatkereső 7466bc108798b52a34da482c4eeefb8a
Előtörténet :
Play by :
Lee Pace
Keresettek :
Join date :
2021. Jul. 03.
Hozzászólások száma :
18

Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső EmptyCsüt. Júl. 15, 2021 12:29 pm
Sziasztok!

- barátot keresek, akár lehet gyerekkortól is, s kisebb-nagyobb megszakításokkal is, ahogy az életük alakulna, a kapcsolat viszont mindig megmaradna közöttük.
- egy nyomozót, aki vagy gyilkossági, vagy fehérgallérosok között is nyomoz. Hozzá került a csomag, amit küldtem, névre szólóan. A céghez is bemész a nyomozás miatt (gyilkosság, az egyik munkatárs volt), s úgy gondolod, körbeszaglászol a másik témát illetően is, s így kerül Anry is a képbe
Anriad Lyell

Politika
Anriad Lyell


Előtörténet :
Play by :
Adrien Sahores
Join date :
2021. Jul. 07.
Hozzászólások száma :
8

Kapcsolatkereső Empty

Kapcsolatkereső Empty
Ajánlott tartalom




Kapcsolatkereső Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Tanácsterem-
^
ˇ