Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Kapcsolatkereső - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Kapcsolatkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Kapcsolatkereső - Page 2 EmptySzomb. Szept. 26, 2020 7:53 pm
First topic message reminder :

The ones, we hold dear

Are the ones, who know us best


Egyedül érzed magad? Ebben a topicban megtalálhatsz mindenkit, akire szükséged van. Családtagokat, barátokat, halálos ellenségeket, elmúlt nagy szerelmeket vagy Azt az egyet, akivel majd leéled az életedet.
Annyi a dolgod, hogy leírod, részletesen, hogy kiket keresel. Nem kell szégyenlősködni, nyugodtan engedheted szabadon szárnyalni gondolataidat. És ne félj körbe nézni az előtted szólók között sem, talán valaki éppen téged keres!

President

Admin
President


:
Kapcsolatkereső - Page 2 Orig
Play by :
Everyone & Noone
:
Kapcsolatkereső - Page 2 A876d3d1304c6b4b46648aceda8caa4a
Keresettek :
Everyone
Join date :
2020. Sep. 15.
Hozzászólások száma :
127

Kapcsolatkereső - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

Kapcsolatkereső - Page 2 EmptySzer. Júl. 28, 2021 8:12 pm
Kellemes Lábvizet Mindenkinek!

ET írás előtt gondoltam elengedek egy fehér galambot, hátha valakinek lőni támad kedve.
Kaotikus rossz dzsinn mellé/életébe keresek bármilyen plotszálat.
Alapvetően domináns alakként képzeltem el az úriembert, aki nem fél bemocskolni a pihe-puha praclijait (lehet szó maffiáról, bankrablásról, gyilkosságról, agyagozásról). A felső tízezer köreit csak kívülről ismeri.

Egy szó mint száz,  ha nem kerestelek meg ötlettel, de szeretnél Eliott életéből egy habos szeletet, akkor írj.

xx
Eliott Irvine

Szolgáltatás
Eliott Irvine


:
Kapcsolatkereső - Page 2 36470901e24ed13b4170515dc8ad34d8b2b960dc
Play by :
Casey Deidrick
Join date :
2021. Jul. 28.
Hozzászólások száma :
5

Kapcsolatkereső - Page 2 Empty

Kapcsolatkereső - Page 2 EmptyKedd Aug. 24, 2021 3:17 pm
1.) Nem tudom, te élvezed-e, vagy csak a pénzért csinálod, amit fizetek neked, mindenesetre jól végzed a dolgod. Évek óta hozzád járok a Klubban, de a mai napig fogalmam sincs, milyen ember is vagy valójában. Az öklödet, az erődet, a hangodat, az arcodat ismerem, de ami ezek mögött van, azt nem; aztán egyik este visszautasítottál, és kávézni hívtál, én pedig azóta elég nehezen tudok úgy tekinteni rád, mint régen. Félre ne érts, nem akarok tőled semmit, és szerintem te sem, de tény, hogy kötődni kezdtem hozzád, és már nem adnám magam senki más keze alá.

/Ez komolyabb, mélyebb kapcsolat a két karakter közt, de semmiképpen sem szerelmi, vagy ehhez hasonló idilli dolog. A karaktered nem tud Matt-ről, aki miatt Billy a sérüléseket szerzi (ET olvasása ajánlott), te úgy tudod, hogy csak egy újabb pénzes perverz vagyok, aki jó összegeket fizet a BDSM-ért. Neked megfelel, nincs szexuális kapcsolat, csak a kreativitásodat kell használni, amiben igen jó vagy, de hogy valóban élvezed-e, hogy - leegyszerűsítve - bántasz, vagy csak a pénz mozgat meg, azt rád bízom.
Határok majdnem hogy nincsenek, Billy szereti és bírja is a fájdalmat, a nyers brutalitást, amihez odafigyelés és tapasztalat társul, de nyilván csonkítás és egyéb, maradandó sérülések nem játszanak. Utószónak még jó lenne, ha nem lenne teljesen idegen a terep a számodra, plusz, ha a karaktered férfi lenne, de nem zárkózom el semmitől./

2.) Jobbra húztalak tinderen - véletlenül, mert csak nézelődtem -, aztán rám írtál, és eleinte elég sablonos beszélgetésbe kezdtünk, de aztán egész jól összehaverkodtunk. Leginkább csak szórakozunk, tudod, mint amikor indokolatlanul kapsz egy meme-et, miközben ezerrel melózol, de komolyabb dolgokról is szoktunk beszélni. Személyesen még nem találkoztunk, de tervezzük, hogy összefutunk; leginkább te erősködsz, és bár nekem sincs ellenemre, de azért engem még puhítani kell ez ügyben.

/Hát izé, szóval egyelőre itt tartunk, a játéktérben szívesen kezdenék telefonos reaggal, de ugorhatunk arra is, amikor már megtörtént, vagy épp folyamatban van a találka. Ez amolyan "this is a beginning of beautiful friendship" jelleg lenne, de lehet csalódás is a vége, mert nehezen viselem a csipkelődéseidet, meg a leplezetlen flörtölésed, te pedig nehezményezed a folytonos visszautasításaimat, holott pontosan tudod, mi a helyzet velem kapcsolatügyben. Lerázhatnálak, de az az igazság, hogy jól elvagyok veled, így viszont jogosan érezheted azt, hogy csak húzlak és hülyítelek. Itt viszont kimondottan férfi karaktert keresnék./

Pm-ben vagy discordon egész regényeket kapsz, bár már így is ijesztően szófosásom volt Embarassed pale
Billy Harding

Törvényen kívüli
Billy Harding


Play by :
Sergio Carvajal
:
Kapcsolatkereső - Page 2 Ezgif-com-gif-maker-15
Join date :
2021. Aug. 01.
Hozzászólások száma :
5

Kapcsolatkereső - Page 2 Empty

Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom




Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Tanácsterem-
^
ˇ