Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptySzomb. Okt. 17, 2020 10:13 am
Sonja & Skyler


Rég elmúlt Sonja születésnapja, szóval ezt most vehetjük úgy, hogy karácsonyi ajándék lesz tőlem, neki. Már nem egyszer hallottam, ahogy Elijah-nak panaszkodott, hogy nincs nagy, rózsaszín, bolyhos szőnyege. Fogalmam sincs, miért nem vette meg magának, vagy volt-e ennek bármi egyéb oka, figyelembe véve, hogy ő is honnan indult az életben, szóval ma a meglepetések napja lesz. Leállítom a Yukont a ház előtt, tornacipőm lágyan éri az aszfaltot, ahogy kiszállok az autóból, aztán a hátsó üléshez lépek és előveszem a kis szeretetcsomagot ennek a lánynak.
Nem mondom, nem egy könnyű darab, de nekem meg se kottyan az a pihekönnyű súly, vállamra dobom a feltekert rózsaszín csodát, aztán az autót zárom és belépek a villa ajtaján.
Biccentek a házi néninknek, Berta egy angyal, mindent is megcsinál, amit két ilyen nagykamasz mellett kell, Elijah úgy sincs itthon, úgyhogy már veszem is az irányt Sonja szobájához a ház másik végébe.
Az ajtó elé érve várok pár pillanatot, felvarázsolom magamra mosolyomat, oké, neki tényleg tudok örülni, aztán bedörömbölök az ajtaján lábbal. Mégsem fogok rányitni, ő a húgom, neki kijár a tisztelet. Apa más tészta, nála muszáj olyankor is bemennem, mikor épp elfoglalt, de nem szokta ezt zokon venni.
- Sunny drága, nyiss ajtót, hoztam meglepiiit! – zengi be a házat a hangom, végül nyugodtan várok az ajtó előtt, remélem tényleg fog neki örülni.


Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Car
Play by :
Logan Lerman
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyVas. Okt. 18, 2020 7:07 am
Sky x Sonja

Greed is not a financial issue. It's a heart issue

Uncsi….uncsi… uncsi… Pont ilyen fejjel lapozgatom a Netflixet a tabletemen. Van egyébként egy elég tetemes mennyiségű film és sorozat a listámon, de most valahogy még sincs kedvem egyikhez sem. A realitykhez most nincs türelmem, zombis akármit most nem akarok nézni. Valami limonádé kellene, de semmi kedvem a romantikus szarságokhoz sem. Mi a túrót nézzek?
Már legalább fél órája lapozgatom tanácstalanul, amikor megment az unalomtól a kopácsolás. Sky! Meglepi? Ú, imádom a meglepit! Felpattanok az ágyról, és már rohanok is az ajtóhoz. Viszont amikor szélesre tárom előtte azt, akkor csak értetlenül pislogok rá, meg a vállán fekvő összetekert szőnyegre.
-Hullát hoztál? Vagy Jason Momoát? Nem, ő túl nagy, hogy ebbe beleférjen. – legyintek végül. De hát na. Ki ne örülne, ha elhoznák neki Jason Momoát? Az az ember egyszerűen… gyönyörű. Persze, beengedem Skyt, akár ő van nála, akár nem és összefont karral nézem, ahogy bemasírozik – mert feltételezem, nem akar odakint ácsorogni egész nap.
Én vele ellentétben lazábban vagyok öltözve. Mivel egyelőre sehova nem kellett mennem, egy egyszerű, fehér crop top és egy farmer short bőven elég nekem. A hajam pedig ezúttal nem a hátamon pihen, hanem egy magas lófarokban a fejem búbján.
-Na, jó! Kit tekertél bele? – Eszembe sem jut, hogy hozott nekem egy olyan szőnyeget. Viszont türelmetlen vagyok. Imádok ajándékot kapni, de azt általában szeretem minél hamarabb a markomba kaparintani. Egy párszor már rám lett szólva, hogy ne úgy bontsam a csomagolást, mint valami kölyökkutya. De hát engem a tartalma érdekel, nem pedig a csomagolás. Ilyen erővel kitapétázhatnám a szobámat is csomagoló papírral. Már persze, ha annyira nézegetni akarnám. De nem nagyon akarom.

262 ~ dal
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyVas. Okt. 18, 2020 9:06 am
Sonja & Skyler


Nem telik bele sok idő, hogy a kopácsolásom után lábdobogás hangja üsse meg érzékeny füleimet, aztán már tárul is ki előttem az ajtó.
- Minek hoznék neked hullát? Nem vagy nekromanta elf – kérdezek vissza felvont szemöldökkel, amolyan „most komolyan ezt kérdezed?” arccal, de csak beljebb masírozok a szobában, nem fogok az ajtóban ácsorogni egész nap. - Nem, sajnálatomra, Momoát még nem tudtam neked levadászni, de ami késik, az nem jön időben! – Igen, én már csak ilyen értelmes vagyok sokszor, de hát na, hülye kérdésre hülye válasz.
Le is teszem a csodát a padlóra, puffan egy nagyot a szőnyeg, miután becsukódik mögöttünk az ajtó, majd vigyorogva leguggolok és úgy pillantok fel húgomra.
- Bontsd ki és akkor meglátod! – felelem, aztán leülök a padlóra, most ott jó nekem, a többit meghagyom neki. Kíváncsi vagyok, mit gondol a meglepetésről, és igaz, Momoa nem került bele a csomagba, de őt majd megkapja később, talán jövőre, a születésnapjára, ha tud addig várni. Ehhez még nekem is időre van szükségem, nem potyognak csak úgy Momoák az égből.
- Már egy ideje felfigyeltem rá, hogy oly nagy szükségét érezted ennek az ajándéknak, szóval vettem a fáradságot és megvettem neked. Remélem, tetszeni fog majd – teszem azért hozzá mosolyogva, s csak figyelem a reakcióját, mikor szétbontja a szőnyeg csomagolását. Nem mondom, nem az én ízlésvilágom, de a kishúgomért bármit, meg amúgy is, reggel még olyan unott arcot vágott, mikor elmentem otthonról.
Addig is, a bőrdzsekimet leveszem magamról és az ágyra hajítom, jó helyen van az ott, meg a telefont is kiveszem a zsebemből, készüljön erről videó felvétel, apa biztos örülni fog neki, ha meglátja.


Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Car
Play by :
Logan Lerman
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyVas. Okt. 18, 2020 12:05 pm
Sky x Sonja

Greed is not a financial issue. It's a heart issue

Nem nagyon értem hirtelenjében, hogy minek van a vállán a szőnyeg. Így aztán megkérdezem az első dolgot, ami eszembe jut. Bár még ettől se lenne több értelme annak, hogy ide hozta, de hát nem látok bele belülre. Szóval én csak a jó nagy köteget látom, meg persze Skyt a fülig érő vigyorával, bár elképzelésem sincs, minek örül ennyire.
-Hát ezt nagyon jól látod. – hagyom rá. Tényleg nem vagyok se nekromanta, se elf. Hála a jó égnek! -Jaj, pedig tudod, hogy úgy szeretném! – kezdek el hisztizni, de csak poént nyomok. Én is tudom, hogy a Momoák nem hullanak az égből. Pedig milyen jó lenne, ha az potyogna eső helyett! Máris nem utálnám annyira. Meg a hajam se menne tönkre tőle.
-Hú, de nagyon titokzatosak vagyunk! – emelem meg a szemöldökeimet. De hát nem kell kétszer mondani, hogy bontsak ajándékot. Az az egyik kedvenc időtöltésem. Úgyhogy neki is esek, mint valami túlbuzgó kölyökmacska és puszta kézzel kezdem el leszaggatni a nejlont. Nemtörődöm módon hajigálom a darabokat, így aztán jut mindenhova. A padlóra, az ágyra, Skyra.
-Úúúúúú! - visítok fel, amikor végre elkezdem kigörgetni. Nem törődöm vele, hogy egyébként már van alatta egy szőnyeg. Azt a szőnyeget amúgy se szeretem, csak fázik a lábam a csupasz padlón. Amikor végzek a kiterítéssel, én magam is kiterülök a bolyhok között.
-Itt fogok lakni! – vigyorodom el Skyra pillantva. Igen. Itt fogom leélni életem hátralevő részét. Ezen a szőnyegen! -Igen, mert ez annyira menő! És puha! És rózsaszín! – vigyorgok tovább, miközben magyarázom, hogy miért ennyire létszükséglet nekem egy ilyen szőnyeg. Kicsit bepótolom vele a kamaszkoromat, amim sose volt, így rózsaszín szőnyegem se.
Nem mintha egyébként olyan nagy rajongója lennék a rózsaszínnek. Szép szín, szeretem is viselni, de az én kedvencem a piros. Viszont egy piros bolyhos szőnyeg nem nézne ki olyan jól.

294 ~ dal
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyVas. Nov. 01, 2020 8:33 am
Sonja & Skyler


- Tudom-tudom, épp ezért még időre van szükségem. Na, majd karácsonyig levadászom még neked, az a biztos, előbbre nem ígérem a munkát – teszem hozzá tök komoly képet vágva, hogy hát folyamatban van a munka, kéremszépen, tessék még addig várni. Hullát meg nemkap, egyrészt nincs értelme, másrészt most ő mit kezdene vele, nem kaszabolós, hentelős gyilkos! jó, ahhoz élő áldozatok kellenek, nem hullák. Takarítónak sem takarító, szóval nem is értem hirtelen, minek lenne nálam hulla. Csak úgy nem szoktam én hazahozni a munkát, kivéve Momoa. Őt muszáj leszek!
- Én már csak ilyen titokzatos alak vagyok – vonok vállat vigyorogva, miközben a szőnyeg puffan a padlón, a kicsomagolás élvezetét meghagyom neki. Ajtó becsuk, bőrkabát levesz, telefon elő, ezt meg kell örökíteni az utókornak!
Videófelvétel közben azért én is fel-fel röhögök a látványra, esküszöm, olyan Sonja, mint egy kiscica, aki épp játékot kapott és nagyon élvezi ezt a szórakozási formát.
- Valóban, nem lesz ez túl kényelmet, miss? – kérdezek vissza nevetve, a felvétel még mindig forog, esküszöm, zseniális, apa imádni fogja, annyi szent! - De örülök, hogy tetszik, gondoltam feldobom a napod, olyan kis savanyú voltál reggel, mint aki rosszat kajált vagy ilyesmi – mondom neki, közben elteszem végül a mobilomat, valahova a földre, aztán kettőt gondolva, megfogom a szőnyeg egyik felét, és ha akarja, ha nem, beletekerem, mert miért ne. Oké, mit az oviban, de akkor is vicces. - Háh, kis hotdoghusi leszel így, rózsaszín bundában! Így viszlek Momoa színe elé, vegyen feleségül – nevetek fel, hol-hol felhorkanva a röhögéstől. Jó, én se vagyok normális, megesik az ilyen.



Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Car
Play by :
Logan Lerman
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyVas. Nov. 01, 2020 8:14 pm
Sky x Sonja

Greed is not a financial issue. It's a heart issue

Hát pont ez a baj, hogy nem potyognak az égből a Momoák, pedig igazán megérdemelném, hogy bepottyanjon az ablakomon. Egészen biztos vagyok benne, hogy jól kijönnénk egymással. Meg aztán ha nem őt hozta, akkor mégis mi ez az óriási csomag a vállán?
Annyira azért persze nem érdekel, hogy helyette cipeljem be, úgyhogy azt azért megvárom, hogy behozza, aztán nagy elánnal bontani kezdek. Végül is rám fér. Megérdemlem!
-Az, persze. Ez a szexepiled, mi? - pillantok fel rá gúnyosan. Egyébként helyes csávó, megértem, miért szeretik a lányok. De ezt a világért nem mondanám neki, mert így is épp eléggé el van szállva magától. Meg egyébként is, ő olyan, mint a tesóm.
-Tökéletes lesz! Itt fogok meghalni! Ebben a szőnyegben temessetek el! - vigyorgok tovább, amint kifekszem a zsírúj szőnyegemre. De hát ha ráfekszem, akkor csak még szebb lehet, nem? Még be is pózolok egy kicsit, ahogy kameráz. Végül is úgy kell ezt.
-Nem voltam savanyú. - komorodom el. Nem a frászt! Mindig savanyú vagyok, ha belefutok Elijah valamelyik kurvájába reggel. Akkor meg főleg, amikor még azt is hiszik, hogy lesz folytatás, pedig sosincs. De akkor is bosszant, amikor fellengzősen megjelennek. Meg hogy egyáltalán megjelennek.
-Hülye vagy? - pattanok fel! -Nem láthat ilyen pólóban! - húzom ki magam elé a ruhadarabot, hogy ezzel is mutassam, ez aztán nem egy Momoa-randihoz való viselet. Itthon elmegy, de sose mennék utcára ilyen csöves cuccban. Randira meg aztán főleg nem! -Adok én neked hot-dogot! - kiáltok fel, aztán nemes egyszerűséggel rávetem magam, hogy ne nevetgéljen már annyira. Semmiféle husi meg melegítős randi nem lesz itt!

259 ~ dal
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyVas. Dec. 20, 2020 8:39 am
Sonja & Skyler


- Úgy érzem, már túl jól ismerjük egymást – teszem hozzá azért mosolyogva, Sonja már ismer, mint a saját tenyerét, vagy legalábbis nagyon sok mindent tud rólam, nem is rejtegetek előle sok dolgot, azt a párat meg nem kötöm az orrára, mindenkinek ki jár egy kis titokzatosság.
Ellenben figyelem, ahogy elfekszik a puha szőnyegen, és kiélvezi annak bársonyosságát, puhaságát, meg úgy mindenét. Ilyenkor szeretem igazán ezeket a pillanatokat, mégha jégszívűnek is tűnök sokszor, azért örülök, hogy Sonja a fogadott húgom lett, Elijah pedig az apánk. Megnyugtat a tudat, hogy van egy olyan családom, aki valóban a családom része, a falkám része.
- Ezt a szomszédnak próbáld beadni, túl jól ismerlek már! Engedd el azokat a libákat, én se foglalkozom velük, felesleges. Apa úgy is szélnek ereszti őket, te viszont még mindig itt vagy – mondom magabiztosan, mert így is van. Tudom, hogy Sonja utálja azokat a tyúkokat, nekem sem épp a kedvenceim, bár többet látom őket, mint a húgom; viszont kár rájuk pazarolni az idejét és az energiáit. Nem érnek fabatkát sem.
Viszont mielőtt beletekerhetném húgomat a szőnyegbe, pont kicsúszik a hajtogatás elől, én meg ráhasalok a puha szőnyegre, amíg ő kijelenti, márpedig ilyen pólóban nem járul Momoa színe elé. Röhögve pillantok fel rá, hogy aztán rám vesse magát, és hát igaz ami igaz, csiklandós vagyok na, de ezt is csak ő tudja rólam kicsiny családunkban. Neki kicsit hagyom is magam, bár a birkózás nem marad el, de nem vagyok vele durva, helyette kiterülve hagyom, hogy kispárnának nézzen.
- Figyelj csak, ma apa nem lesz itthon, nem ugrunk el a városba szórakozni, hátha belefutunk Momoába, úgy rémlik, a városba jön valamikor, csak nem tudom mikor. Vagy… maradjunk itthon és filmnézés kajával? – pillantok fel kérdőn Sonjára, miután sikerül valahogy hasról a hátamra kecmeregni, már ha engedi. Ha nem, akkor hason kiterülve várok a rózsaszín bolyhos szőnyegen. Ez tényleg puha basszus! Most már mindent IS értek.


Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Car
Play by :
Logan Lerman
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyCsüt. Dec. 24, 2020 8:32 am
Sky x Sonja

Greed is not a financial issue. It's a heart issue

Bazira igyekszem inkább a szőnyeggel foglalatoskodni, mint a beszélgetéssel. Nem akarok Sky-jal erről beszélni. Sőt, igazából senkivel nem akarok erről beszélni, mert szerintem senki nem érti meg igazán ezt a dolgot. Ő egyszerűen túl közel áll hozzám is meg hozzá is. Meg különben is. Pasiból van. Hogy érthetné egyáltalán?
-Tudom, de… mindegy. – harapom be az ajkamat. Én is nagyon jól tudom, hogy mennyit érnek ezek a tyúkok… De mégiscsak ők kötnek ki az ágyában. Komolyan azt kívánom, bárcsak hagyna Sky meghalni itt ezen a szőnyegen ahelyett, hogy erről beszélgetnénk. -Különben meg tudom, hogy a tegnapit te is meghúznád. – nézek fel sunyin, csak hogy végre egy kicsit elterelhessem a témát magamról. Beszélgessünk inkább róla! Ő sokkal érdekesebb! Meg Momoáról! Meg arról, hogy leterítem, mint a szőnyeget!
-Ú! De! – gurulok le róla, aztán rémülten beletúrok a hajamba! -Várjál, hát hogy nézek ki! – ez inkább ténymegállapítás, mintsem valódi kérdés, így aztán azzal a lendülettel fel is pattanok és a szekrényhez ugrok. Néhány pillanatig nézegetem a ruháimat, láthatóan elégedetlenül. -Nem igaz, hogy nincs egy normális göncöm… - morgolódok, miközben szemügyre veszek néhányat, majd csalódottan visszateszem a helyére.
De azért hosszú percekig tartó válogatás után kihúzok egy skinny farmert, egy rózsaszín topot és egy fehér farmerkabátot. Megteszi. Végül a legnagyobb lazasággal látok neki öltözködni. Cseppet sem zavartatom magam Sky miatt… elvégre látott már ilyet. Meg együtt élünk.
De ha azt hiszi, hogy ezzel már indulhatunk is, akkor bizony csalódni fog, mert aztán leülök a tükrömhöz sminkelni. Egy kis alapozó, tus, egy vörös rúzs… meg egy végeérhetetlen fésülködés, hogy ne hasonlítsak kísértetiesen egy szénakazalra.
-Hogy nézek ki? – kérdezem úgy jó háromnegyed óra után, ami alatt valószínűleg halálra unta magát. De hát ismerhet már ennyire. Nem fogok OLYAN FEJJEL utcára menni. Körbe is forgok néhányszor, a tükör előtt szemügyre véve a végeredményt. Nem is rossz. Pedig nem is készülődtem sokat.  

303 ~ dal
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyCsüt. Jan. 07, 2021 11:01 am
Sonja & Skyler


Érzem, hogy nem akar erről beszélni, sokszor tapasztaltam már ezt az érzést tőle, láttam ezt az arckifejezést, mégha meg is próbálja előlem elrejteni, de milyen testvér lennék, ha erőltetném a dolgot? Majd ha akarja, elmondja, ha nem, hát nem. Ezt rá bízom, pontosan azért, mert nem akarok sem erőszakos lenni, sem nyomulni. Tudja, hogy az ajtóm mindig nyitva áll előtte, legyen bármi problémája.
- Meg hát! Eldobható játékszerek csak, nem érdemes rájuk pazarolni a szót! – Oké, ez elég hím soviniszta volt tőlem, de nem igazán szoktam az ilyen tyúkokra az időmet és az emlékeimet, érzéseimet pazarolni, mert pontosan annyit érnek, amennyit. Vagyis semennyit, akik így eladják magukat, azokkal minek foglalkozzak, minek érdekeljenek, ahogy apát sem érdeklik ők, eldobható játékszerek csupán.
Helyette Sonja landol rajtam, de csak addig, amíg fel nem vetem, hogyha már úgy is szabadnapunk van, mert apa nincs itthon, akkor randalírozhatnánk is akár a városban, hátha Momoába is belefutunk, úgy rémlik, mintha a környéken járna a napokban.
- Szerintem csinosan, de te tudod – teszem hozzá sunyin mosolyogva, mert amúgy szerintem ez a lány mindenhogyan csinos, egy szava nem lehet rá senkire, de hát a női hiúság őt sem kerülte el, főleg ha Momoáról vagy apáról van szó.
- Öhm… tele a szekrény a cuccaiddal, még a kinti beépített is – mondom csak úgy csendesen magam elé, mikor elkezdi kirángatni a dolgait a szekrényekből, én meg akkor már felülök törökülésbe és úgy figyelem a ténykedését.
Úgy érzem, ez hosszú várakozás lesz, mint mindig, így inkább nagyot sóhajtok és előveszem a tapizós telefonomat, hogy Mahjong-ozzak rajta, míg Sonja készülődik. Nem zavartatom magam, amíg átöltözik, egyikünk sem szégyenlős, mindketten láttuk már egymást, és egyébként is a kishúgomnak tartom.
Bő háromnegyed óra múlva pillantok fel a telefonomból, ahogy kérdez, én pedig elégedetten mosolyogva válaszolok.
- Csinos vagy, mint mindig! – mondom neki mosolyogva, végül elrakom a telefont és felkelek a földről, hogy elgémberedett tagjaimat kinyújtóztassam, jól hallatszik, ahogy ropognak az ízületeim, de hát ez már csak ilyen.
- Na, akkor indulhatunk, hölgyem? – kérdem tőle vigyorogva, majd karomat nyújtom, hogyha akarja, akkor karoljon belém, miután visszakaptam magamra a bőrkabátomat, s ha megvagyunk most már tényleg mindennel, kikísérem a ház elé parkoló nagy terepjáróhoz, hogy ugorjon be az anyós ülésre, és indulhatunk is. - Azt mondja, hogy… hova szeretnél menni először? Vacsora mondjuk, én már nagyon kajás vagyok; vagy menjünk egyből a Loydba, aztán tovább a többi helyre? – pillantok Sonjára érdeklődve, és a gyomrom rögtön igazolja szavaimat is, miszerint éhes vagyok, mert akkorát kordul, hogy csak na! Közben indítom az autót és gurulunk is ki a feljáróról, hogy a nyakunkba vegyük a várost.


Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Car
Play by :
Logan Lerman
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler EmptyCsüt. Jan. 07, 2021 2:12 pm
Sky x Sonja

Greed is not a financial issue. It's a heart issue

Tudom, hogy Sky jobban átlát rajtam, mint daddy… de akkor sem akarok vele erről beszélgetni. Így is épp elég szerencsétlennek érzem magam az egész helyzettől, nem akarom még tetézni is azzal, hogy beismerem a dolgot. Éppen elég, ha én tudom. Meg aztán nem csak arról van itt szó, hogy kurvák vagy nem. De ezt meg aztán végképp nem fogom vele megvitatni.
-Ugye tudod, hogy én is voltam? – Persze hogy tudja, hogyne tudná? Elijah így talált rám, de ez a tényeken nem változtat. Még akkor sem, ha a mai fejemmel már semmi pénzért nem csinálnám. Azok más idők voltak és nem is nagyon volt még beleszólásom.
-Igen, Sky… ez a mackónadrág valami eszményi! – forgatom meg a szemeimet, immáron az öltözködésre koncentrálva. Hogy lehet valakinek ilyen ízlésficama? Persze, olyasvalakiről beszélek, akinek a kedvenc viselete a bakancs. A BAKANCS!
-De az összes szarul néz ki! – visítok ki a szekrényből. Hát nem igaz, hogy nem érti! Meg hát ki se vagyok sminkelve. Erről a kócról meg már nem is beszélek a fejem tetején, amit egyesek hajnak csúfolnak.
Persze, azért nem kell olyan sok idő, cirka háromnegyed óra, hogy királylányt varázsoljak magamból. Na, így már azért mindjárt más a gyerek fekvése. Így már lehet utcára menni meg Jason Momoával közelebbi ismeretséget kötni.
Elégedetten nyugtázom, hogy Sky szerint is csini vagyok, bár láthatóan pont erre számítottam. Aztán ha sikerül neki is feltápászkodnia, akkor belekarolok.
-Indulhatunk. – mosolyodom el, a szekrényt meg úgy hagyom: tárva-nyitva. Kényelmesen elhelyezkedem a nagy autóban, de mielőtt válaszolhatnék a kérdésre, Sky pocakja már meg is adja a feleletet.
-Szerintem ez eldőlt. – nevetek fel. Én annyira még nem vagyok éhes, de azért egy vacsi nekem se árt meg. Egy farkaséhes Sky útjába meg semmi pénzért nem állnék, még akkor se, ha fizetnének.
-Lehet, letöltöm a Tindert. – jegyzem meg út közben. Bár aligha hiszem, hogy találnék rajta olyan pasast, aki érdekel. Vagy aki felérne az én igényeimhez. De magányos vagyok, na.

316 ~ dal
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty

Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty
Ajánlott tartalom




Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Get used to me ~ Sonja & Finn
» Skyler Grey
» Sonja & Elijah - and the earth is still moving
» Sonja - sweetest left hand
» Halloween ~ Anastasia & Skyler
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Wherever you go, you find home :: Las Vegas :: Külváros :: Otthonok :: Heathen villa-
^
ˇ