Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Kassy && James Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Kassy && James Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Kassy && James Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Kassy && James Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Kassy && James Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Kassy && James Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Kassy && James Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Kassy && James Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Kassy && James Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Kassy && James Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Kassy && James

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Kassy && James EmptyKedd Okt. 13, 2020 12:34 pm
Sosem gondoltam volna, hogy valaha belülről fogom látni ennek az impozáns intézménynek a falait. Hiszen az a bűnöző, akit elkapnak és picilányt elkapták. Mert rossz dolgot tett. Bár az ugye viszonyítás kérdése, hogy mit nevezünk rossznak, hiszen ahogyan egy másik mondás tartja, valakinek hős vagy, valakinek gonosztevő. És akkor most fejezzük is be a különböző szólások listázását, mert egyrészről kifogytam belőlük, másrészről már magam is unom, hogy ilyen okos vagyok.
Odakint leparkoltam a kocsit, a mérőórába bedobtam a megfelelő érméket, mert bár én is szoktam néha rosszalkodni, azért annyira nem vagyok hülye, hogy a fakabátok szent helyei előtt tennék a törvény ellen. Persze egy bontásra ítélt börtön a keleti parton teljesen más, hiszen ott még a polgármester is jelen volt, amikor annak a macskajancsinak megfeleztem a fülei számát, ez a hely azonban él és virul, működőképes és aktívan használatban van.
Lassan lépkedek, nem keltek feltűnést, bár egy száznyolcvan magas, szigorú arcú, bőrkabátos tulok minden lehet, csak feltűnésmentes nem. Ezzel azonban most nem törődök, amikor kikerülök egy síró nőt, aki egy képet szorongat a kezében. Valószínűleg a fia, s valószínűleg csak üvegfalon keresztül látta az elmúlt években. Vagy üvegfalon keresztül fogja csak látni, mert most került be a srác a böribe, az asszony meg siratja annak fiatalságát, ártatlanságát, meg ki a tököm tudja, hogy még micsodát.
Jogsit villantok az embernek, felnéz rám, ellenőriz, nevet kérdez, majd hümmög, amikor megtalálja Kassy-t a rendszerben, s engem is, hogy látogathatom. Azt mondja, hogy várjak ott, én pedig a kijelölt helyre megyek, egyelőre nem akarok semmi fennakadást, majd leülök a padra, ami nyikorogva sikít fel a súlyom alatt. Ha fizetnék adót, akkor most kikérném magamnak, hogy erre költik a nehezen megszerzett dollárjaimat, de utoljára talán akkor voltam tisztes polgár, amikor egy gyorsétteremben dobáltam a húspogácsát a zsömlékbe. Meg néha egy érlelt turhát, egyszer-kétszer fanszőrt, s olyan is volt, hogy körbenyaltam a felszeletelt uborkát, hogy még ízesebb legyen az elkészült kajcsi-majcsi.
Egy újságot olvasgatok, igazából semmi érdekes nincs benne, csak kell valami, amíg várok, hogy láthassam picilányt, s amikor meglátom a köpcöst, már tudom, hogy én következek. Vagyis mi... De mégis, mi a pénisznek jöttem ide? Jó, persze, látni akarom, mert régen láttam már és most nagy szarban van, szóval segítek, ahol tudok, de toszomalássan, miről fogunk beszélgetni? Az, hogy milyen szép időjárás van, neki valszeg nem mond semmit, mert egész nap egy betonkockában tölti az idejét, új filmek mostanában nincsenek, a modern zenék meg nem nagyon tudnak lekötni. Szóval marad a kérdés, hogy mi a péklapát lesz a téma?
Sétálok a köpcös mögött, érzem, hogy elfingta magát, egy vérfarkast ilyen szempontból nem lehet átverni, akkor sem, hogy nagyon csendben csinálja az ember. Mert ez a jelentéktelen kis smasszer ember előttem, s annak ellenére, hogy egyetlen mozdulattal széttéphetném a torkát, visszafogom magam, mert hatalma van és a kamerák vigyáznak rá. Kissé megrázom a fejemet, amikor megszólít, majd pofát vágok neki, amikor arra kér, hogy a kulcsokat, a mobilom, meg a tárcám tegyen ki egy kis kosárkába. Azt mondja, majd visszakapom, ha végeztem, majd egy fémdetektorral átvilágít, ami egy kicsit csiklandoz. Fogalmam sincs, hogy miért, s amikor végeztünk a kötelezőkkel, meglapogatja a vállam, amit hirtelen zokon veszek és már majdnem ugranék a gerincének szemből, szíven át, amikor felhívja a figyelmem, hogy mindent szalagra vesznek, amit odabent mondunk.
Összeszedem magam, megnyugszom, amennyire tőlem telik, majd leülök az egyik székre és a lábamat pattogtatva várom, hogy megjöjjön a picilány. Valahonnan megint érezni kezdem a fingszagot, köpcös lehet, hogy még nem indult vissza az őrhelyére, de leszarom, mert nem miatta vagyok itt. Hátradőlök, fejben háromszor kiverem magamnak és várok. Kurvára nem kellene engem megvárakoztatni!
Vendég

Vendég
Anonymous



Kassy && James Empty

Kassy && James EmptyKedd Okt. 13, 2020 2:09 pm
James x Vadóc

Rég láttalak, hogy s mint?

Sokan azt gondolják, hogy a női börtönök az összefogásról, a girl powerről szól, meg az összetartozásról. Nem is tévedhetnének ennél nagyobbat. Az ide kerülő személyek nagyrésze prostituált, drogos, gyilkos, tolvaj, rabló... Semmi becsület, semmi összefogás. Mint az állatok, ugyan úgy kimarják egymás közül a gyengéket, tesztelik az újakat, és ha nem vagy elég erős, akkor erőszak áldozata leszel, vagy eltaposnak, mint egy csótányt. Szerencsém volt, hogy kemény kezek alatt edződtem. Engem nem hatott meg semmilyen sértés, vagy ha rám szálltak, és hála annak a két éves időszaknak, amit James-el töltöttem, igazából attól se tartottam, hogy megvédjem magam. Persze, a tömeg ellen így se tudok mit tenni, ha már van egy banda, és szúrom a szemüket, akkor úgy is cseszegetni fognak, ha visszaütök. Őket egyesen bizsergeti az érzés, hogy végre van, aki ellenáll nekik. Habár nem vagyok már újonc, még is mindennap teszteknek vagyok kitéve, mert megjött a hír, hogy újra nyitják majd az ügyemet. Ki akarják kideríteni, mikor török meg a folyamatos nyomás alatt, még mielőtt (így, vagy úgy) kiszabadulnék innen. Egyelőre nem mutatom jelét gyengeségnek, akkor se, ha bele gebedek.
A tegnap előtti eset is ilyen volt. Akkor épp a mosodában kaptak el ketten, és habár gazdagabb lettem néhány gyomrossal, legalább viszonozni is tudtam a kedvességet. A mai napon még nem találtak meg, de idejük se volt nagyon hozzá, mert szóltak, hogy valaki volt szíves bejelentkezni a látogatási időre. Már azon gondolkodtam, hogyha megint anyám jött az orrom alá dörgölni, mennyire egy semmire kellő mocskos féreg vagyok, és itt rohadok majd életem végéig, akkor lehet hogy megfojtom, és tényleg a nyakam szegik. Persze, ennek megelőzésére a csuklóimra, és a lábaimra teszik a bilincseket, és egy csinos lánccal kötik össze, így még nagyobbat sem tudok lépni. Lépésben tötyörögve haladok a folyosón az ilyen találkozókra kijelölt termek felé. Ismerem már, hogy mindent felvesznek, így azt is tudom, hogy általában súlyba kell rakjam a számat. Azonban a kis szobába érve nem anyám, nem a bátyám, és nem Hermes vár. Meglepett arccal lépek közelebb az asztalhoz, és ülök le a székre. Kezem az asztalra teszem, és várom, hogy az azon lévő kis nyúlványhoz biztosítsák a láncot, ami a támadást hivatott megakadályozni. Szemeimet közben végig a férfin tartom, és gondolkodok, mi a francot mondjak neki. Úgy kell a legtöbb dologról beszélgetnünk, hogy a kopók ne értsék.
- Szia James. Rég láttalak. - mondom, arcát fürkészve. Vajon mérges, amiért hazudtam neki? A gondolatra egy pillanatra lesütöm a pillantásom, de aztán még is visszanézek rá. Ha mérges lenne, csak nem jött volna el..
- Hogy megy a munka? Megkaptad az előléptetést? - kérdezem, arra gondolva, hogy még mindig győzelmi sorozata van-e a ringen belül.

szószámot nem számolok ~ dal ~Imádom a stílusod Very Happy
Vendég

Vendég
Anonymous



Kassy && James Empty

Kassy && James EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 10:51 am
Türelmetlenné kezdtem várni, ahogy ebben az apró, ablaktalan szobában ültem, s nem dobott fel túlságosan az sem, hogy mindenféle egyéb szagok vesznek körül. Lehetne azt mondani, hogy köpcös hátvágánygáza elviszi az egész tapasztalatot egyfajta rémálommá, de valahonnan fegyverolaj sikamlós bűze, valami beazonosíthatatlan étel szaga és egy halom izzadós hónalj penetráns pofoncsapása vív háborút az orrommal. És egyelőre vesztésre állok.
Aztán egy pillanat múlva már a fülemet forgatom, mert láncok és bilincsek ütemes zöreje találkozik a hallójáratomban, s megérzem őt közeledni. Mindig is különleges illata volt, mindig is csábított, vonzott magához az illatfelhő, ami körül lengte, mindig is vágytam a közelségére csak emiatt az aura miatt. Lehet mondani, hogy ez a fétisem, ettől pörgök be, ez ad apró értelmet ennek az egész létezésnek, s szinte már a nyál is összefut a számba, amikor arra gondolok, hogy belefúrom az arcon a nyakába és csak élvezem, élvezem őt.
- Bizony régen. - válaszolom neki, mellőzve az üdvözlést vagy a napszaknak megfelelő köszönést. Figyelem őt, ahogy apró teste apró lépésekkel közeledik, nézem a húsba maró karperecek fémes csillogását, magamba szívom narancssárgába bújtatott lényének minden kicsiny részletét. Jó nő... Akkor is az volt, amikor először találkoztunk, bár akkor még lányka volt és nekem erről elfelejtett szólni. Erről azonban most nem törpölök tovább, mert leül velem szembe, kikötik, mint egy sánta korcsot, aztán várunk, várunk arra, hogy történjen valami.
Ezen a helyen azonban nem történik semmi, s a börtönöknek éppen ez a lényege, hogy megtörjenek, hogy bezárjanak, hogy elvegyenek tőled minden emberi méltóságot, ami még beléd szorult. A szájába vesz a rendszer, megrág, megcsócsál, majd valami felismerhetetlen és kiábrándító gennygócot köp ki, mondván meggyógyultál és újra részese lehetsz a társadalomnak.
- Megyeget, nem panaszkodom, de egy vágóhíd az egész. Csak úgy repülnek a karok, lábak, fülek, orrok... Jó lenne, ha te is ott lehetnél. - válok szentimentálissá egy pillanat alatt, majd kicsit közelebb hajolok hozzá, előre nyújtom a kezem és próbálom megérinteni, amire annyi választ kapok az őrtől, hogy nem. Ha nem, hát nem. Nagyon nem.
- Tudod, elgondolkodtam azon, hogy mennyire kibasztál velem. Ha arról lenne szó, felpofoználak, de az a marcona őrbácsi biztosan nem engedné, hogy megadjam neked, ami jár. - vigyorgok a smasszerre, majd vissza Kassy gyönyörű, gyönyörű szemeihez, melyeket nézek, bámulok, s szinte még a nyálam is kicsordul, annyira szeretek elveszni bennük. Mint már mondottam volt, jó nő... Beérett, kicsi nőiesebb lett az arcéle, valamivel szebbek lettek a vonásai és azok a mellek. Jó, nem két literes kannák, mint egy sztriptíztáncos szilikonnal felfújt emlői, de csodálatosak lehetnek, gömbölydedek és formásaik, éppen kézre állnak és markolni valóak. Ó bassza meg, de régen nem voltam már igazi nővel!
- Azt, nyaltál már puncit azóta, hogy lesitteltek? Esetleg egy barátnő? Vagy hogy mondják a lányoknál, hogy köcsög? - vigyorgok, mint a tejbetök, és még a könnyem is kicsordul, ahogyan felnevetek. És nem, egyáltalán nem készültem ezzel a kérdéssel azóta, hogy megtudtam be akarok jönni hozzá. Kikérem magamnak!
Vendég

Vendég
Anonymous



Kassy && James Empty

Kassy && James EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 12:25 pm
James x Vadóc

Rég láttalak, hogy s mint?

Igazi felüdülés a ribancoktól teli börtönben egy igazi férfit látni. James sose volt az a fajta, akinek jó ötlet lett volna keresztbe tenni. A vulgáris, nyers, állatias viselkedés egy normális lányt el kellett volna, hogy rémisszen. De én nem vagyok normális. Egy részt imponált, másrészt, az oldalán tudtam, hogy semmitől sem kell félnem. Igen... ha a démonok a barátaid, sose kell félned a sötéttől, nem igaz? Ráadásul ő több is volt ennél. Ahogy felém nyúl és meglátom az ismerős, éhes csillanást a szemében... fészkelődök kicsit, kezem felé tolom, mintha mágnes húzná, de megakad a lánc, az őr pedig rá szól. Mély levegőt veszek, kezem leeresztem, és szemem sarkából kelletlenül tekintek a sarokban álldogáló bűzbogárra. Akadjon meg a következő fánkod. VIsszatekintve a férfire hallgatom, miként kicsit szabadabban beszélni a "munkájáról", és emiatt egy kicsit el is nevetem magam. Nem, ő sose volt félős, sőt, ha úgy esett neki jól, a középső ujját mutatta a rendszernek. Persze azért mélyen hallgattam róla, amikor ide bekerültem, mielőtt pedofiliáért és illegális tevékenységekért bezárják őt is. Nem bírná, az egy másik fajta ketrec, amelyet az ő szabad lelke nem viselné el. Nem kérdezek rá, de remélem azért értékeli, hogy tartottam a pofámat.
- Örülök, hogy semmi sem változott. - mosolygok kissé, aztán a következő szavaira lassan cinkosan elvigyorodom.
- Látom, a kinked nem változott azóta. A fenekem is elpaskolhatnád közben. - mondom egy kis pajkossággal, ismét hátra dőlve, aztán a kérdésére, amin elneveti magát, egy határozott kis félmosollyal figyelem.
- Én csak ribancoknak hívom őket. Próbálkoztak az erőszakkal, de túlságosan nagyot harapok. Azóta csak verni próbálnak, de hála az edzésednek... ha nem jönnek kettőnél többen, akkor általában nem tudnak lenyomni. - mesélem, a legutóbbi gyomros emlékével, aztán elvigyorodom.
- Annyit gyakorlok idebent, hogy lehet, legközelebb már magam alá tudnálak nyomni... - viccelődök, hisz ez erős túlzás persze, fizikumában messze erősebb nálam.
- Egyébként... újra nyitják az ügyemet. Ha minden jól megy, hamarosan szabadon szállhatok. - mondom, és fürkészni kezdem az arcát, hogy megállapítsam, vajon örül-e a hírnek.
- Ha ki jutok, el kellene egy meló... - nem kérdezek, de azért ebben a mondatban elég erősen utalok arra, hogy a környékén vállalnék, gyakorlatilag bármit. Ha kell, felsikálom a vért a ringből, és kiviszem a szemetet, bár... az is megfordult a fejemben, hogy beszálljak abba a játékba, amibe ő. Ehhez lehet, hogy majd még puhítani kell őt.

szószámot nem számolok ~ dal ~ ×××
Vendég

Vendég
Anonymous



Kassy && James Empty

Kassy && James Empty
Ajánlott tartalom




Kassy && James Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hello big bro - Ben & Kassy
» James Darkbane
» James Knight
» It is what it is - Deni & James
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ