Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
James Knight  Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
James Knight  Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
James Knight  Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
James Knight  Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
James Knight  Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
James Knight  Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
James Knight  Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
James Knight  Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
James Knight  Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
James Knight  Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 James Knight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

James Knight  EmptyHétf. Jún. 14, 2021 9:32 am

James Knight

The mad man is the man, who lost everything, and yet, keep fighting


Becenév

Jamie...de ne erőltessük


Foglalkozás

testőr/bérgyilkos


Születési hely és idő

Washington DC 1953. december 25


Családi állapot

özvegy


Beállítottság

biszexuális


Varázserő

nincs



Vérfarkas
Törvényen kívüli
Matthias Schoenaerts

Erösségek

Kiképzésemnek hála kiváló katona vagyok, kifejezetten magas fájdalomküszöbbel, és kivételes állóképességgel. Legjobban a lőfegyverekkel bánok, de nincs ellenemre a közelharc sem. Képes vagyok a végsőkig sanyargatni a testem és a szellemem egyaránt. Ha egyszer beindulok, nincs megállás, olyankor csak a harcra koncentrálok. Ha éppen nyugodt pillanatomban találnak, hűséges, és viszonylag nyugodt férfit látsz, akinél nagyon nehéz elérni, hogy elszakadjon a cérna. Ja, meg elviselem a főnököm. Ez valami külön szuperképesség
Gyengeségek
Nem az eszemért szeretnek, ahogy mondani szokás. Nem vagyok hülyegyerek, de agyon bútorozott koponyának sem mondanám magam. Minden mást felőrült a sereg, a kiképzés, az, hogy a hazának éltem. Haragtartó, és bosszúálló típus vagyok, életem végéig is képes vagyok eltárolni egy-egy sérelmet. A keményfiú álcája mögött sebzett szív lapul, aki hajlamos a depresszióra, és megfordult már nem egyszer az öngyilkosság is a fejében. Ha elkap a gépszíj, gyilkos fenevaddá válok.

Család

Ez a szó már nem jelent számomra semmit. Valamikor volt családom, voltak persze szüleim is, akiknek sokat köszönhetek, de ők már rég eltávoztak. És akkor ott volt a család. A feleségem, és a három gyönyörű kislányunk…arra sem tudtam rávenni magam évek óta, hogy a nevüket a számra vegyem. Az a James, aki akkor voltam, az apa, a férj, velük együtt szállt a sírba. Felejteni pedig lehetetlen..

Torteneted

A doki tolla csak úgy sercegett a papíron, ahogy felírta az adataimat a mappám tetejére. Knight, James, született, anyja neve, rangja, mittudomén. Én pedig csak fásultan ültem a fotelban. Nem voltam benne biztos, hogy meg tudok szólalni, olyan közeli volt még az élmény…a gyász. Ha Amerika nem állt volna bele Irakba…ha nem robban ki háború, a családom még talán most is élne. Nem lennék ilyen nyomorult, ilyen roncs…
- James…kezdhetjük? – rázott fel a doki monoton hangja. Ha nekem ilyen kurva unalmas hangom lenne, megölném magam.
- Aha…persze…felőlem…
- Hogy érzi ma magát? – nézett rám, üveges, minden együttérzéstől mentes szemekkel. Felhorkanva néztem rá, nem tudtam, mi a francot vár ettől a kérdéstől újra, és újra, alkalomról alkalomra. Hogy majd egyszer azt mondom, hogy minden oké? Hogy már nem kínoz a PTSD, hogy éjszakánként nem riadok fel verejtékben úszva, mert álmomban újra meghalt a feleségem a kezeim között. Semmi értelme ennek a fejzsugorításnak, csak az, hogy istentelenül felidegesítem magam.
-James? – nézett rám, mintha sürgetni akart volna.
- Minden fasza doki…- morogtam végül.
- Ez nem volt meggyőző Mr. Knight!
- Nem is akart az lenni.
- Nézze James...én azért vagyok itt, hogy segítsek magán.

Újra ránéztem és kedvem lett volna letépni a hegyes füleit. Segíteni, hát persze. A sereg nevében. És hol voltak akkor, amikor megtörtént a tragédia, mikor összeomlott az egész életem?
- Aha…persze…talán fel tudja támasztani őket? – húztam ki magam a székben. – Vagy van egy időgépe…
- Mr. Knight, nem erről van szó…
- Pedig, rajtam kibaszottul csak az segítene! Ha visszamehetnék oda, és elvághatnám a rohadék torkát…
- Mr. Knight…-próbálta felemelni rám a hangját.
- MI VAN? Mintha maga nem tudná…az, hogy „kibeszélteti” a traumámat, az nem segít. Attól a családom még halott lesz. Az többet fog segíteni, ha kézre kerítem a rohadékot, aki ezt tette velük!
Dühösen fújtatva pattantam fel, jelezve, hogy részemről vége a kezelésnek. Nem voltam kíváncsi több ilyenre. Kiviharzottam az irodából, még a bázisról is, és nekivágtam az utcáknak.
Zsebre dugott kézzel, unottan rugdostam el az utamba kerülő kavicsokat. Közben egyre-másra vissza kalandoztak a gondolataim a családomhoz. A feleségem mosolyát szinte láttam magam előtt, hallani véltem a lányaim csilingelő nevetését. Négy csodálatos nő voltak, és meg kellett halniuk, csak azért, mert amerikaiak voltak. Csak azért, mert a család feje katonaként parancsot teljesített, amikor bevonultunk Irakba. Nem volt semmi bűnük, nekem annál több, és mégis, ők vannak a föld alatt, és én élek. Talán ez maga a Pokol? Egy olyan világ, amiben nélkülük kell élnem. Eddig elképzelhetetlen volt, és most mégis ez lett a valóságom. És fájdalmas valóság volt. Gyűlöltem minden pillanatát, talán ezért is fordult meg egyre többször a fejemben, hogy kiugorjak. Az én képzettségemmel, mint ex SWAT-os. könnyen megtalálnám a számításomat. Mit számít már, ha veszélyes, ha illegális. Már nem volt miért élnem. De nem voltam elég bátor ahhoz sem, hogy a hídra menjek. Ki tudja, talán tényleg az a bolond, aki még akkor is harcol, amikor már nincs miért.



James Knight

Törvényen kívüli
James Knight


:
James Knight  062ab24d58e0c7d027aa269dc2efbb8486631c71
Play by :
Matthias Schoneaerts
:
James Knight  027ecb6a7d873c61a977ae118897c07cc312377b
Join date :
2021. May. 21.
Hozzászólások száma :
4

James Knight  Empty

James Knight  EmptyPént. Jún. 18, 2021 10:32 am
Üdv köztünk James!

Time doesn't heal, time teach to us to live with the pain.

A gyász és a fájdalom olyan dolgok amik örökre veled maradnak. Ugyanúgy mint az emlékek, ugyanúgy mint azoknak a mosolya akiket szerettél. A lányaid és a feleséged hiánya sosem fog igazán eltűnni. Enyhülhet a fájdalom de sosem múlik el teljesen.
Az hogy mégis itt vagy és kitartasz valami csodálatos. Mások, sokkal erősebbek is mint te, könynedén összeroppannának. Te viszont kitartasz. Még ha dühös is vagy és szíved szerint a puszta kezeddel vernél szét mindent ami még épp, itt vagy és kitartasz. Csak ez számít.
Mint rendőr, nem kifejezetten támogatom az illegális irányba való kacsintgatásodat, de valahogy úgy érzem a lehető legkevésbé sem fogsz mások véleményére adni, pláne nem egy ismeretlen zsaruéra. De ki tudja, talán ott végre megnyugvást találhatsz. Olyan embereket akik visszaadhatják az életerődet (még ha az agyadra is mennek) és persze... olyan embereket is találhatsz akik lenyugtatják a benned tomboló vihart.
Azt hiszem egy ilyen valaki már vár is rád odakint szóval nem is tartalak fel tovább. Irány foglalózni aztán menj el kávézni egyet. Szerintem jót fog tenni!
Jó játékot kívánok!

Üdvözöl:

 Eden



Eden Ravalee

Rendfenntartás
Eden Ravalee


:
James Knight  C1edd522c936c3ab8909da2c5a123d8d
Play by :
Jack Falahee
:
James Knight  AnxiousWateryCockerspaniel-size_restricted
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
135

James Knight  Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» James Darkbane
» Kassy && James
» It is what it is - Deni & James
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Vérfarkasok-
^
ˇ