Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas EmptyVas. Márc. 14, 2021 9:39 pm

 
 
 
Look what you made me do

 

     
      Szeretem ezeket a partykat. Ilyenkor lehet igazán villogni – és ne legyünk álszentek, villogni mindenki szeret.  Persze, van, aki megteheti és van, akitől olcsó rongyrázásnak tűnik az egész. Sőt, tulajdonképpen nem csak tűnik, hanem az is. Na, ezek nem mi vagyunk. Elvégre Elijah a legbefolyásosabb alakok egyike és ezzel… nos, ezzel gyakorlatilag én is hercegnő státuszba kerülök, még ha közöm sincs bármiféle királyi családhoz. Egyébként is kinek kell az a sok protokoll és dögunalmas teadélután?
Azzal már persze a többség nem igazán van tisztában, hogy több vagyok egy dekoratív kiegészítőnél, de… pontosan ez itt a lényeg. Amíg én csak egy csinos lány vagyok Elijah oldalán, addig nyugodtan tudom végezni én is a munkámat… és közben még a legszebb ruhákba is belebújhatok.
Mint ahogy ma este is. Már alig vártam, hogy magamra húzhassam ezt a sötét csodát, ráadásul a hozzá illő cipőm is vagy ezer éve ül a gardróbban. Mert hát tudtam én, amikor megláttam, hogy tökéletes, csak még azt nem tudtam akkor, hogy mihez. De hát természetesen meglett a tökéletes ruha is hozzá, csak várni kellett, hogy eljöjjön.
Elégedett mosollyal karolok bele Daddybe, ahogy kiszállunk az autóból. Ahogy Sky kiválóan kamatoztatja a bakancsos lábait, úgy én ezen a terepen brillírozok. Hogy az a fölösleg miben brillírozik, arról fogalmam sincs, most egyszerűen csak örülök, hogy nincs itt. Nem tudom megszokni, hogy minden reggel ott van az idétlen képe a kávéfőző mellett. Miért nem ihatom meg legalább a kávémat nyugodtan reggelente?
Odabent a tömeg már hömpölyög, de hát elegánsan illik késni azoknak, akik tényleg számítanak, nem igaz? Futó pillantással mérem fel az odabent mozgó alakokat. A replika cipőkön és olcsó frizurákon hamar átsiklik a tekintetem, azt vizslatom inkább, hogy ki az, akire tényleg érdemes figyelni. Nem mondanám, hogy egyszerű ennyi ember között elkapni a megfelelő gondolatfoszlányokat, de épp elég ideje csinálom már ahhoz, hogy ne legyen leküzdhetetlen akadály. És még az arcom sem torzul furcsa grimaszba, mintha legalábbis a vécén ücsörögnék. Egyszerűen csak elveszek egy pohár pezsgőt az egyik tálcáról a mellettünk elhaladó pincérfiútól, miközben nézelődöm.
-Ez az új öltönyöd? – fordulok Elijah-hoz, megsimítva a ruha anyagát. Mint mindig, most is tökéletesen néz ki benne. És még a ruhámhoz is illik a színe. De ahogy elpillantok a válla felett, a tekintetem egy korábban sosem látott arcon állapodik meg. Persze, mindig előfordulnak olyan jövevények, akiket még csak látásból sem ismerek. Feltörekvők, kamuhuszárok és persze kurvák. Ő viszont egészen biztos, hogy egyik kategóriába sem tartozik. Ennek ellenére azonban még nem említem meg. Csak elkönyvelem magamban, hogy rajta tartom a szememet.

 
Tag: Elijah & Elyas | Szavak: 414 | Jegyzet: Sonja ruhája

 



Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas EmptySzomb. Márc. 20, 2021 11:37 am
Sonja x Elyas x Elijah

Catch me if you can

Vannak azok a partik az életben amiken nem lehet nem részt venni. És tekintve hogy milyen magas státuszom van itt Vegasban, egyenes sértés lenne ha olykor olykor kihagynék egy ilyen partit. Régen nehezebb volt, mikor még egyedül kellett járnom. Persze annak is megvolt a maga "napos" oldala, hiszen annyi csinos férfit és nőt vihettem haza amennyit csak akartam. Néha mostmár úgy érzem hogy túl öreg vagyok az ilyesmihez. Pedig ha odakerülök azért... öreg mágus nem vén mágus.
Az utóbbi pár évben szerencsére a partik nagy részére van kíséretem, drága szőke balkezem, kicsi hercegnőm, Sonja személyében. Ahogy idősődik úgy lesz egyre gyönyörűbb és gyönyörűbb, és már úgy suhan az oldalamon ezekbe a partikba mintha ide született volna.
Érdekes hogy mennyire megváltoznak az emberek.
Igaz az itteni vendégek nagyrésze is valamilyen drogon él, prostituált vagy éppen csak egy emberi szenny... ezt mégis csillogásba és gazdagságba burkolják, nem úgy mint az a közeg ahonnan mindketten érkeztünk.
Sonja kezére simítok könnyedén ahogy belém karol és belépünk az emberi forgatagba. Már most semmi kedvem itt lenni és biztos vagyok benne hogy ezt ő is érzi rajtam. Az arca nyugodt volt de tudtam hogy most is dolgozik. Már mindenki legféltetebb titkát tudja a teremben.
Mindketten szerzünk egy pohár pezsgőt és megállunk az egyik félreeső sarokban.
Megigazgatja a zakómat míg én belekortyolok az édes italba. Nem rajongok a pezsgőért, az erősebb italok szeretem.
- Igen, ezt választottad ki nekem. És tetszik az anyaga - finoman a füle mögé simítok egy tincset, remélve hogy ezzel nem rontom el a frizuráját. De olyan szép kis arca van hadd lássa a világ.
Finoman körbenézek a teremben, sok az ismerős arc és tudom hogy sokan meg fognak környékezni különböző ügyletek miatt.
Kölcsön, fegyverek, drogok vagy fogadás. Sokmindenben érdekelt vagyok ami miatt megkereshetnek itt. Alig vártam. Kissé elhúzva a számat kortyoltam bele újfent a pezsgőmbe majd a tekintetem megállapodott egy fickón. Sosem láttam még, és volt benne valami ami... Nem tetszett.
- Ki az a fickó? 11 óránál, vörös nyakkendőben. Kreolos börű, sötéthajú - néztem Sonjára mintha csak beszélgetnénk valami könnyed témáról mint a cipővásárlás vagy az időjárás.

Elijah Heathen

Törvényen kívüli
Elijah Heathen


:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Tenor
Play by :
Matthew McConaughey
:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Tumblr_oy45zvFYc31udq0ezo1_500
Join date :
2020. Oct. 13.
Hozzászólások száma :
75

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas EmptySzomb. Márc. 20, 2021 5:00 pm

   
   

   
Sonja & Elijah & Elyas

   
I made a deal with the Devil

   Érdekesek szoktak lenni ezek az összejövetelek. A felső tízezer tagjai, azon belül is jómódúak, feltörekvők, függők és gazdagok. A bécsi konzulátus jótékonysági báljaira emlékeztet fiatal éveimből, amire édesanyámat kísértük el a bátyámmal, és ott unatkoztunk a többi meghívott fiatallal az egyik sarokban, amíg a nagyok jótékonykodtak. Nem mondom, hogy kedveltem az ilyen estéket, de most kivételesen örülök, hogy meghívást kaptam erre eseményre.
Sötét öltönyöm kifogástalan és egyszerű, ahogy az egy ilyen rendezvényen illik, egyedül vörös nyakkendőm az, ami talán kicsit kirívóbb, mint kellene, ettől függetlenül jól érzem benne magam. Amolyan megszokott bőrként simul a bőrömre, mialatt meghívómmal beszélgetek. Egy pohár pezsgőt már magamhoz vettem, lassan kortyolom, nem a kedvencem, de nem is olyan rossz az ital. Könnyeden, jókedvűen társalgom a bemutatott emberekkel, nem tudják, ki vagyok, sem azt, pontosan milyen pozíciót tölthetek be, ami viszont biztos, hogy édesanyám családnevét használom bemutatkozásaim során. A nagykövetségeket és a rendőrséget is messziről elkerülöm, mondjuk úgy, csak egy kereskedő vagyok a sok közül, aki ma jótékonykodni fog. Az természetesen mellékes, hogy felmérem a terepet.
Mióta Vegasba küldtek, nem unatkoztam. Rengeteg megbeszélésen vettem részt, megannyi emberrel beszéltem, felkutattam a régi kapcsolataimat, hogy a legjobb helyekre beprotezsáljanak, kisebb szerencse, hogy nem tudják, mivel foglalkozom és jobb is, ha ez így marad.
Fokozatosan ismerem meg az itt összegyűlt embereket, amott a terem másik végén az angol konzul, a másik oldalon a helyi hivatal vezetője, vele természetesen az épp aktuális szeretője is eljött, aki le sem tagadhatná, mennyire élvezi a rivaldafényt. Fiatal, csinos, de nincs benne semmi egyedi. Türelmesen, kedélyesen csevegek az emberekkel, mikor szemet szúr, hogy valaki figyel. Mondhatjuk, amolyan megérzés, de kicsit fordítok csak a fejemen, hogy észrevegyem azokat a gyönyörű szép szőke fürtöket, a bájos arcot, ami most elgondolkodva mér fel, miközben a mellette álló férfi akár az apja is lehetne. A férfi is észrevesz, s mivel ma nem akarok bajt, aprót biccentek irányukba, poharamat is emelem üdvözlésem jeléül, végül visszafordulok az épp aktuális beszélgetőpartneremhez. Úgy érzem, érdekesnek ígérkezik a mai este, talán be kéne cserkésznem azt a lányt, hátha többet tud, mint azt elsőre bárki is gondolná.
   

   
@
Elyas H. Demir

Rendfenntartás
Elyas H. Demir


:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas 9a49089efd96b4a86848dfa7b9e4ddeaeee9ea56
Előtörténet :
Play by :
Elyas M’Barek
:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas UUDBNo
Join date :
2021. Feb. 22.
Hozzászólások száma :
4

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas EmptyVas. Márc. 21, 2021 7:42 am

 
 
 
Look what you made me do

 

     
      Tudom, hogy Elijah nem élvezi ezeket a partykat, mint én. Meg hát mégis csak olyan eseményről beszélünk, amin meg kell jelenni, ha akarjuk, ha nem. De én szeretek tündökölöni. Azért lássuk be: ki ne szeretne hercegnőnek öltözni és ragyogni? Meg hát itt vagyok neki én, hogy elszórakoztassam, miközben dolgozom mellette.
-Nagyon jól nézel ki benne. – simítok végig az öltöny anyagán, miközben felpillantok a szép szemeibe. Aztán megakad a tekintetem a férfin és csakhamar kiszúrja Daddy is. Meg a pasas is minket. Ahogy megemeli a poharát, úgy villantok rá egy bájos mosolyt, mielőtt visszafordulnék a mellettem állóhoz és bár a gondtalan mosoly még mindig az arcomon ül, a tekintetem megkomolyodik.
-Nem tudom. Még sosem láttam korábban. – Ami gyanús. De túl messze van ahhoz, hogy elkaphassam, mi jár a fejében. Pontosabban nem a távolság a probléma, hanem a közöttünk mozgó embertömeg, akik jócskán megnehezítik a dolgomat.
-Adj egy percet! – teszem hozzá, majd elengedem a karját és a pezsgős poharammal egyenesen megcélzom az idegent. Aztán reményeim szerint néhány perc múlva Elijah valóban csatlakozik hozzánk, és nem rabolja el magával valami gazdag dáma. Nem mintha abból ne tudnám egy pillanat alatt kimenteni. Velünk nem jó vitatkozni. Különösen a dámáknak nem. Azokat nem szeretem.
-Az ember lánya azt hinné, hogy már mindenkit ismer, de lám-lám, az élet még tartogat meglepetéseket. – lépek oda a pasashoz csilingelve, mintha az estém fénypontja lenne, hogy egy új arcba botlom. Pedig egyáltalán nem az.
Innen közelről ugyanis már érzékelem, hogy szimatolni akar. Nem tetszik ez nekem. És így már az is nagyon érdekelne, hogy vajon, hogy jutott be ide egyáltalán. Ma már minden jöttmentnek adnak meghívót, mit sem törődve a biztonsággal? Minden esetre én a magam részéről igyekszem minél többet kiszedni belőle, mielőtt Elijah ideérne.
-Hogy-hogy még sosem láttam magát? Csak nem egy rég elveszett örökös? – Hja… mesélj még nekem erről! Most, hogy az én életembe éppen most furakodott be egy ilyen… Akaratlanul is elkezdek abban reménykedni, hogy esetleg emberkereskedő. Rásózhatnám Finnt. Sky biztos segítene elrabolni a szobájából.
-Sonja vagyok. – nyújtom felé a kezemet, továbbra is a lehető legbájosabb arckifejezéssel. Ettől a sok mosolygástól holnapra izomlázam lesz.

 
Tag: Elijah & Elyas | Szavak: 347 | Jegyzet: Sonja ruhája

 



Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas EmptySzomb. Márc. 27, 2021 11:04 am
Sonja x Elyas x Elijah

Catch me if you can

Az arcomra halvány mosoly költözik ahogy Sonja végigsimít a zakóm selymes anyagán. A kezei finoman megigazgatják a mellzsebemben a selyem zsebkendőt és a nyakkendőmet amikt tökéletesen összepasszolnak neki hála. Ha ő nem lenne most is sima fekete zakóban, ingben és nadrágban lennék.
- Köszönöm. A te érdemed. Te pedig egyszerűen gyönyörű vagy csillagom - simítom meg az arcát az ujjammal és ahogy felnéz rám szélesen elmosolyodom. Büszke vagyok rá hogy ő a partnerem a partira. Egyedül, halálra unnám magam.
Mindketten a tömeget figyeljük, mint két ragadozó a tó partján megbújva, ahogy a prédaállatokat figyelik. Az jár a fejünkben hogy melyikbe eresszük bele a karmainkat, és kinek a segítségével lehet még nagyobb a területünk. Kinek a vére fog a kezünkhöz tapadni még és kit tehetünk még gazdagabbá.
Mikor meglátom az idegen fickót egyből a lányomhoz fordulok aki bűbájos mosollyal  rázza meg finoman a fejét.
Ő sem tudja, ami nagy baj. Egyetlen idegen is megzavarhatja a partinkat, és bár a hatalmam nem törékeny, az apró repedésekre is figyleni kell és mindegyiket azonnal kijavítani.
És bár nem látok a jövőbe... de valami mélyen bennem azt súgja hogy ez a fickó mgé gondot okozhat nekünk.
- Ne jópofizz túl sokat - kortyolok bele a pezsgőmbe ahogy elsuhan. Egy darabig követem a tekintetemmel aztán elpillantva néztem még egyszer végig a tömegen. A legnagyobb rémületemre összeakadt a szemem az egyik "befektetővel" aki borzasztó régóta akar pont velem üzletelni. Ahogy elindul felém elnyomok magamban egy káromkodást, és előveszem a legbarátságosabb arcom hogy elküldhessem a picsába ha arra kerül a sor.
Ahogy odalép nem fogadom el a felé nyújtott kezét, amivel láthatóan vérig sértem, de nincsen kedvem vele foglalkozva. A szememmel Sonját keresem aki már a piros nyakkendőssel beszélget.
- Nem érek most rá - biccentem a még mindig dumáló pasinak és hátat fordítva elindulok Sonjáék kis kettőse felé.
Odalépve simítok Sonja hátára.
- Hát itt vagy. Ne haragudj, feltartottak. Üdvözlöm, Elijah Heathen vagyok - nyújtottam kezet az ismeretlennek miután végigmértem. Nem tetszik nekem. Valami azt súgja hogy zsaru. Elég régóta vagyok a szakmában hogy kiszimatoljam ha valaki az... ellentétes oldalon áll.

Elijah Heathen

Törvényen kívüli
Elijah Heathen


:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Tenor
Play by :
Matthew McConaughey
:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Tumblr_oy45zvFYc31udq0ezo1_500
Join date :
2020. Oct. 13.
Hozzászólások száma :
75

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas EmptyCsüt. Júl. 15, 2021 12:14 pm



Sonja & Elijah & Elyas

I made a deal with the Devil

Unalmas, mégis sziporkázó is egyben ez az összejövetel. Meg kell hagyni, sok érdekességet fújt ide a szél, és én élvezem minden percét annak, hogy velük beszélhetek, megtudva minden apró-cseprő kis gondjaikat, terveiket, elképzeléseiket. Na, így kell történetesen megfigyelni az embereket, csendesen hallgatva, figyelve, megfelelő kérdésekkel ellátni őket, hogy aztán daloljanak, mint a madár.
Meghívómmal beszélgetek egy pohár pezsgővel a kezemben, mikor kiszúrom azokat a szőke fürtöket, a csodálatosan babaarcot, kedves mosolyt. No lám, csak van itt olyan, aki még talán… talán nem olyan romlott, mint a legtöbb ember itt. Egyelőre azonban nem teszek egyebet, csak biccentek felé, és talán az „apja” felé köszönésképpen, tiszteletem jeleként. Persze, alig telik bele pár pillanatban, a gyönyörű hölgy megindul felém, én pedig elköszönök a vendéglátómtól, hogy mielőbb messze kerüljön tőlem. Veszi a lapot, és nincs is ezzel gond.
– Valóban. Mindig öröm új embereket megismerni megannyi gyönyörű országban – felelek mosolyogva, kedvesen. Meg kell hagyni, így még közelebbről ez a fiatal lány kifejezetten gyönyörű, sokkal természetesebb, mint itt az összes többi, miközben a tekintetében van valami… valami határozott, valami kemény és szokatlan. Szokatlan egy olyan korú nőtől, mint ő. Mintha már sokmindent láttak volna azok a szemek, sok rosszat és kegyetlent, de ezt is csak azok veszik észre, akik maguk is megjárták a poklot, mint én.
– Nemrég tértem vissza Európai körutamról, valószínűleg ez lehet a titok nyitja, Kedves – mondom neki, ami ugyan kitalált mese, bár vannak benne féligazságok. Végülis eddig Európában is jártam, nem csak az USA államaiban dolgozom. – Elyas – fogadom el a felém nyújtott kezét, de ahelyett, hogy megráznám, finoman megemelem, s apró csókot lehelek kézfejére.
Azonban nem sok időnk van így együtt, mert alig telik bele pár percbe, már meg is jelenik a kísérője. Még mindig nem tudom eldönteni, hogy az apja, vagy épp a szeretője, bár ahogy beszél vele, már azonnal tudom is a választ. Mindenképp az apja, ami felvet egy-két dolgot bennem, főleg a neve miatt. Szóval ő lenne a híres Mr. Heathen.
– Elyas Harris, örvendek – fogadtam el a kézfogást, határozott, mégis magabiztos szorításommal erősítettem meg abban Mr. Heathent, hogy nem leszek olyan könnyű préda. Van sejtésem, mit szeretne, de ennek nem most van itt az ideje, inkább bájcsevegjünk, csak a szokásos módon. – Visszatérve a kérdésedre, egyszerű üzletember vagyok, aki járja a világot, kifejezetten nem nevezném magam örökösnek – felelek kedvesen pillantva Sonjára, ha már úgy is kérdezte, vajon ki fia borja lehetek.

@

Elyas H. Demir

Rendfenntartás
Elyas H. Demir


:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas 9a49089efd96b4a86848dfa7b9e4ddeaeee9ea56
Előtörténet :
Play by :
Elyas M’Barek
:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas UUDBNo
Join date :
2021. Feb. 22.
Hozzászólások száma :
4

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas EmptyPént. Júl. 16, 2021 12:00 am

 
 
 
Look what you made me do

 

     
      Látom, ahogy az új jövevény végigfuttatja rajtam a tekintetét. Bingó! Ezzel is csak megkönnyíti a dolgomat. Megvannak ezek az előnyei az angyalarcnak, én pedig szeretem is kihasználni. Hagyok neki egy kis időt, hogy ő is magára maradjon, mielőtt kivetném a hálómat, hogy kiszedjem belőle az információkat. Ha se nekem, se Elijah-nak nem tetszik, akkor ott tutira gáz van. De éppen itt az ideje, hogy megtudjuk, mi az.
Magamra öltöm a legbájosabb mosolyomat, mielőtt odalépnék hozzá, hogy bemutatkozzam. Nem mintha szükséges lenne. Engem mindenki ismer.
-Nahát! Ennyit utazik? – Odanézzenek… még dicsekszik is. Fogalma sincs, hogy kell kifinomultan dicsekedni. Az én cipőm például kapásból többe került, mint az ő egész ruhája. Mindenki tudja, de nem hozom fel.
-Igen, ez sokat megmagyaráz. – bólogatok mosolyogva. Na persze. Szerintem még repülőn se ült. Esetleg messziről látta. De ebből a gondolatból szokás szerint semmit sem hagyok kiülni az arcomra, hanem egyszerűen bemutatkozom neki. Szemérmesen lesütöm a szemeimet, amikor kézfogás helyett kezet csókol, mielőtt Elijah elbukkanna, én pedig egy fogkrém-reklámba illő vigyort villantok rá.
-Már kezdtem aggódni, hogy hová tűnhettél. – Érzékelem a háttérben a hangulatváltozást. No lám. Cukibbnak tűnök, mint hittem. És… ami azt illeti, már fel is vázolódik a fejemben egy terv. Egy terv, amit egyelőre megtartok magamnak.
-Ó, így már mindent értek. Az üzletemberek nagyon elfoglaltak. – Többek között az ilyen partikkal, amiket mind utálnak, de muszáj rajtuk megjelenni. Amit ő kihagyott eddig valami rejtélyes oknál fogva. Komolyan, őket nem tanítják meg hazudni és álcát építeni? Ez a sztori még akkor is ezer sebből vérezne, ha nem látnék a fejébe! -Nem igaz? – nézek kérdőn Elijah-ra. Elvégre ő is „csak egy üzletember”. Mondjuk, ő tényleg üzletel. És nem hazudik ilyen ügyetlenül.

 
Tag: Elijah & Elyas | Szavak: 274 | Jegyzet: Sonja ruhája

 



Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas EmptyVas. Aug. 08, 2021 1:05 pm
Sonja x Elyas x Elijah

Catch me if you can

Más nem tud olyan könnyedén olvasni Sonja szemeiből mint én. Más csak egy édes arcú, ártatlan kislányt lát benne, és ez a lány legerősebb fegyvere. Ha bárki tudná hogy milyen valójában, ha bárki a fejébe látna... Nos, sikítva menekülnének mind.
- Csak néhányan feltartottak, üzleti ügyek kicsim, semmi érdekes - mosolygok rá, bár ő s érzi hogy az érzékszerveim pattanásig feszülnek. Ez az ürge rendőr. Anélkül is tudnám hogy Sonja kiolvasta volna a fejéből. Negyven év alatt lett annyira érzékeny a hatodik érzékem hogy a rendfenntartó erők hőseinek kiszaglására.
- Oh igen, nagyon elfoglaltak - mosolyodom el én is, bár nem vagyok olyan jó színész mint Sonja, így a mosoly elég szárazra sikerül. A szemem nem mosolyog a számmal.
- Miben utazik? Én főleg befektetésekkel foglalkozom. Kollaborálhatnánk ha azonosak az érdekeink - elővettem egy névjegykártyát, egyszerű, fekete papír, ezüst betűkkel a nevem és a telefonszámom, alatta pesdig csak annyi áll hogy befektető. mégsem írhattam azt a névjegykártyámra hogy gazember és maffiózó nem igaz? Meg ki se fért volna rendesen.
Hiába sejtem hogy valami nem stimmel a fickóval, udvariatlanság lenne nem felajánlani az együttműködés lehetőségét. Na meg... egyből gyanús lenne hogy Elijah Heathen a nagy befektető nem keres még több lehetőséget a pénzszerzésre. Nem hazudtolhatom meg a híremet... Így legalább hamis biztonságérzetbe ringathatom hogy az álcája... tökéletes.
Átnyújtom neki a kártyát ahogy illik és belekortyolok a kezemben tartott pezsgőbe könnyedén.
- És mi hoz egy európai üzletembert las vegasba? Nem épp az ország gazdasági központja. AZ ember azt hinné hogy inkább new yorkot és a tőzsdét célozná meg egy Önhöz hasonló üzletember Mr. Harris - akaratlanul is megnyomom az üzletember szót, a gúnyos felhang miatt pedig valószínűleg még fogok kapni Sonjától a fejemre. De ha egyszer nem sikerül elnyomni...
Talán mégsem fog olyan jól sikerülni az a hamis biztonságérzet...


Elijah Heathen

Törvényen kívüli
Elijah Heathen


:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Tenor
Play by :
Matthew McConaughey
:
I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Tumblr_oy45zvFYc31udq0ezo1_500
Join date :
2020. Oct. 13.
Hozzászólások száma :
75

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty

I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty
Ajánlott tartalom




I made a deal with the devil - Sonja & Elijah & Elyas Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sonja & Elijah - and the earth is still moving
» Elyas H. Demir
» Get used to me ~ Sonja & Finn
» Sonja - sweetest left hand
» Az a rózsaszín, bolyhos szőnyeg - Sonja & Skyler
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Wherever you go, you find home :: Las Vegas :: Külváros-
^
ˇ