Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2021 1:36 pm
First topic message reminder :

Rihannon x Adrian

Spending time with you was my greatest nightmare

Nem akartam elhinni mikor megláttam az ügyeleti beosztást. Öt éve dolgoztam a kórházban, és öt éve havi legalább tízszer voltam az éjszakai ügyeleten, ami minimum 600 alkalmat jelent.
Többnyire összeraktak Opheliaval amit szerettem, mert nekem nem kellett csinálnom semmit csak figyelnem ahogy mindenkivel kedves és gúnyolódnom vele ezért, de őt még az se bántotta. De most... A Moore név mellett nem a Henderson név állt.
Nem.
Moore és Ravalee.
Ennek nem lesz jó vége.
Hétköznap este volt, így az eddigi tapasztalatok alapján tudtam hogy úgy este kilenc után semmi dolgunk nem lesz csak ülünk az orvosi pihenőben, jó távol a pletykás nővérektől akiket ki nem állhatok és nézzük egymást. Vagyis esetünkben inkább öljük egyást.
Talán nem is akkora baj hoy együtt oszottak be. Meglesz a szórakozásom ma estére.
Nem tudtam elfojtani a vigyoromat ahogy a köpenyem zsebébe mélyesztettem a stetoszkópomat és visszamentem a sebészetre megnézni hoy futott-e be valami izgalmas.
Sajnos nem volt éppen semmi így csak az aktákat nézegettem mintha nagyon fontos és elfoglalt lennék hogy a betegek és kedves hozzátartozóik ne jöjjenek oda hozzám mindenféle hülyeségeket kérdezni, minthogy túlélik-e a műtéteket, vagy hoy mi bajuk van.
Honnan tudjam, hagyjanak békén.
A fejemben eközben más sem járt mint hogy Ravaleevel fogom tölteni az estét. Egyszer már... töltöttem vele, giaz akkor a véralkohol szintünk igen magas volt, és azóta a kapcsolatunk sem volt képes normalizálódni. De talán pont ezért volt olyan jó piszkálódni vele.
Már megkaptam. El kellett volna veszítene az érdeklődésemet de nem ment.
Eljött a nyolc óra és mindenki elindult haza az utolsó esti vizit és a vacsora után. A kórház kiürült, csend lett.
Lassú léptekkel kocogtam le a sürgősségire ahová be voltunk osztva. AZ orvosi pihenőben már láttam a barna hajkoronát és szinte hangtalan léptekkel osontam oda.
A kanapén ült és olvasott valamit mikor mögé léptem és a feje két oldalára támaszkodtam a kezeimmel. Valami uncsi orvosi lap volt. Azt hiszik hogy az ilyen cikkekke a rákot is gyógyítani lehet.
- Hosszú esténk lesz, pláne ha ilyen ostobaságokat olvas, doktornő - jegyeztem meg hirtelen. Reméltem hogy sikerült megijesztenem. Le se sikerült törölni a gúnyos vigyort az arcomról ahoy rám nézett.

Dr. Adrian Moore

Egészségügy
Dr. Adrian Moore


:
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 5P0g
Play by :
Jesse Wiliams
:
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 C2e7c05de15503233ecad74e68ea5272
Join date :
2021. Jan. 09.
Hozzászólások száma :
13

Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 EmptySzomb. Aug. 21, 2021 8:20 pm
Rihannon x Adrian

Spending time with you was my greatest nightmare

Teátrálisan kaptam a kezem a mellkasomhoz. Még hogy én megjegyzéseket teszek és piszkálodom?! Najó talán... néha. Najó talán mindig, de csak azért mert... Nem is tudom miért. Egyszerűen csak jól esik. Ha egyszer jobbnak érzem magam mint az itt dolgozók nagy része, nehéz mindig alázatosnak lennem. És valljuk be... jobb is vagyok. Az egiyk legjobb egész washingtonban. És nekem még gyógyító ujjacskáim sincsenek mint egyeseknek.
- Sosem piszkálódom ok nélkül - jegyeztem meg a teátrális gesztusom után - De ha már úgyis itt unatkozunk az éjszakai műszakban, igazán mesélhetnél egy két dolgot hogy szarkasztikus megjegyzésekkel szórakoztathassam magam - vigyorodtam el borzasztóan elégedetten. Nem ismertem a családi életét, a magánéletéről is csak annyit tudtam amennyit a nővérek elcsepegtettek olykor olykor ha a közelben voltam. Csodálkoztam néha hogy a kis karácsonyi... incidensünkről nem tudott senki. Igaz mindenki elég részen volt azon a bulin. Mi is. Különben sosem jutottunk volna el a lakására.
- Tény, nem vagyunk barátok, de unatkozom és mivel lehetne jobban elütni az időt minthogy beavassuk egymást a magánéletünkbe. Ha akarod még a hajad is befonom utána - jegyeztem meg gúnyosan, kissé összeráncolva az orrom - Felajánlanám hogy fond be te is az enyémet, de félek az túl sokáig tartana - tettem egy mozdulatot mintha hátradobnám a hosszú hajam és belekortyoltam a kávémba, őt figyelve ahogy a mobiljában turkál.
Nem győztem szugerálni hogy a pasija legyen egy bányarém. Vagy legalább unalmas. Hogy rájöjjön sokkal jobb pasi vagyok nála. Nem mintha számítana... Csak... szerettem a figyelmet.
Aztán felém fordította a mobilt és egy... meglepően jóképű, nagydarab szőkésbarna fickó vigyorgott rám a képernyőről. A fenevad a mellkasomban magához tért és újra tépkedni kezdte a belsőszerveim féltékenységében.
- Cuki - ennyit tudtam kinyögni hogy még elég gúnyosnak hangozzak anélkül hogy beleremegne a hangom. Aztán csak felszaladt a szemöldököm.
- Nekem? Nekem nem kell nő. Egy kapcsolatnál kevés unalmasabb dolgot tudok elképzelni - legyintgettem mintha a puszta gondolatot is el akarnám hessegetni - De az is meglep hogy neked van. Úgy értem... mindig itt vagy - intettem körbe.
Ez mondjuk erősen korlátozta hogy kivel kezdjünk el járni. Kevés olyan orvos volt nálunk aki boldog családot tudhatott magáénak. Én is ezek táborát erősítettem.

Dr. Adrian Moore

Egészségügy
Dr. Adrian Moore


:
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 5P0g
Play by :
Jesse Wiliams
:
Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 C2e7c05de15503233ecad74e68ea5272
Join date :
2021. Jan. 09.
Hozzászólások száma :
13

Dr. Ravalee & Dr. Moore - Nightshift - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Dr. Adrian L. Moore
» Eden Ravalee
» Rihannon Ravalee
» Rihannon Ravalee - sweetest of sisters
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Wherever you go, you find home :: Washington DC :: George Washington Kórház-
^
ˇ