Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 What came into you sonny? ~ Xavi & Theo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 EmptyKedd Jan. 19, 2021 5:54 pm
First topic message reminder :

Xavi x Theo

I have never seen you like this before

Mindig egy élmény Xavierrel találkozni. A háltáltan kölyke, nem átall olyan hatalmas poénokkal szórakozni, minthogy botot vegyen nekem karácsonyra és társai. De mindezek ellenére sem tud olyat csinálni, hogy ne kedveljem. A lelkem mélyén még talán szeretem is, de előbb fognak piros etióp gyerekek potyogni az égből, minthogy én ezt elismerjem. De tudom, hogy kicsit olyan ő nekem, mintha a fiam lenne. Nem született gyerekem, nem is vágynék rá, Xaviert „örökbe fogadni” a szárnyaim alá venni egyszerűbb volt. Kicsit magamat láttam benne, amikor először megláttam az egyetemen. Nem támogatta őt senki, mert nem volt kinek támogatnia, így apja helyett apja lettem. Mondhatjuk, hogy kivételeztem vele, de azt hiszem ebbe a hiába minden fiatal tanár bele esik.
Azóta azért már elengedtem a kezét picit, de nem is kell már pelenkázni. Nagyfiú már, jólmenő ügyvéd, nem kell neki, hogy ott álljak a háta mögött. Mondjuk az olyan ügyeket, mint a szirén királyi család ferde utakon tévelygő tagja…na azokat megnézném, hogy hogy oldja meg. Amikor eljött, és elmesélte, finoman szólva is gurultam a földön a röhögéstől. Pont jó, hogy szinte minden héten eljön az irodámba, hogy megigyunk valamit, és beszélgessünk, megvitassuk az ügyeinket. A hetem fénypontja szokott lenni.
Az, hogy mikor toppan be, az mindig tőle függ, nem nagyon szoktam számítani rá, majd egyszer csak beesik, én meg félre teszek mindent, aztán majd ha elhúzott, újra felveszem a fonalat. De erre a mostanira nem vagyok felkészülve. Úgy csörtet be az irodámba, mintha legalábbis az anyját öltem volna meg, és úgy is néz rám, hogy ha szemmel ölni lehetne, esélyesen már kinyúltam volna. Félre teszem az olvasgatott aktát, és megkerülve az íróasztalt, nekitámaszkodom a lapjának. Összefonom magam előtt a karomat, miközben figyelem a tajtékzó férfit.
- Mi a franc ütött beléd fiacskám? – nézek rá szúrós szemekkel. – Úgy nézel ki, mint akinek a hátában forgatják a kést!


302 ~  Hülyegyerek <3
Dr. Theodore West

Rendfenntartás
Dr. Theodore West


:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 733fff18f3afd39342276c6bdbc63fa0
Play by :
Charlie Weber
:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Tumblr_o76nn6H5iO1unsbsso3_400
Join date :
2020. Nov. 09.
Hozzászólások száma :
27

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 EmptyKedd Márc. 23, 2021 10:24 pm
Xavi x Theo

I have never seen you like this before

Ha valaha született volna fiam, valószínűleg olyan lenne felnőve, mint Xavier. Ami a szívén, az a száján, és még engem is simán elküld a búsba, ha idióta vagyok, ami azért néha rám is fér. De még a nejemnek se nézek el mindent, olyan dolgokat, amiket Xavinak eltűrök. Sőt, néha még el is gondolkodom azon, hogy mit is csináltam, ami duplán jó pont neki. Talán Ewannel  is elvetettem kicsit a sulykot, de ezt betudom a piának. Nem mondom, hogy rosszul bírom, de piszkálta a texasi önérzetemet, hogy a nyomozó jobban bírja az alkoholt, mint én. Aztán, mire eszembe juthatott volna, hogy mit is mondtam, a nyomozó már vette is elő a telefonját, hogy sms-t küldjön. Inkább nem firtattam tovább.
Majd csinál, amit akar, ha befűzi, annak én csak örülök. Kicsit megpróbál lenyugtatni, meg elterelni a témát, hát na, kényes téma ez még, ebben a pillanatban még akármi is lehet belőle. Azért a fikuszon jót vigyorgok, ilyen helyzetekbe is csak ez a bolond kölyök tudja keverni magát. Mindig is értett hozzá, már egyetemista korában is, vakartam fel éppen elégszer a kampusz betonjáról csatak részegen. Előfordul, a legjobbakkal is.
- Az a baj, hogy ehhez túl vizuális vagyok. – vigyorgok rá. – Most elképzeltem az epikus rohanásodat. Meg a virágzó fikuszt.
Megérdemli a kölyök, hogy végre ne legyen semmi baja, hogy boldog legyen, legalábbis én ezt szeretném, aztán felhozza, hogy a testvére felkereste. Nem vagyok boldog tőle. Ha rajtam múlna, a családja a közelébe sem mehetne soha többé. Nem is nevezném családnak azt, akik elfelejtkeznek az egyik gyerekről, aztán csak akkor képesek keresni őt, ha pénz kell nekik. Azt mondják, az alma nem esik messze a fájától, hát ez ebben az esetben nagyon nem jött be.
- Szeretném, ha nem kéne ilyen meglátásokat tennem, mert akkor nem lenne ez az ügy a fejed felett. – sóhajtok, az asztalomra pillantok, amin a családom fotója áll. Olyan nagy, hogy két képkeretben fért csak el, apa, anya, testvérek, unokatestvérek, és mindenki. Nem is család vagyunk már, hanem törzs, de mi legalább összetartunk. Xavit is ismerik, hallomásból, és anyám állandóan zrikál vele, hogy mutassam már be, hiszen szegről-végről az unokája.
- Ki gondolta volna…szeretem, amikor ATM-nek nézik az embert. – kezd ipari hőmérsékletre felforrni az agyam, csak a gondolattól is.
- Nézd…nem tartozol nekik semmivel…ha úgy vesszük, nem is a családod, az meg kicsit erős lenne, hogy csak úgy beállít, hogy cső, jöttem, adjál pénzt. Ha bármiben segítség kell… - hagyom fent a hangsúlyt, tudja jól, hogy rám számíthat. Ezerszer elhangzott már kettőnk között ez a mondat. „Ha segítség kell, itt megtalálsz”


421 ~  Hülyegyerek <3
Dr. Theodore West

Rendfenntartás
Dr. Theodore West


:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 733fff18f3afd39342276c6bdbc63fa0
Play by :
Charlie Weber
:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Tumblr_o76nn6H5iO1unsbsso3_400
Join date :
2020. Nov. 09.
Hozzászólások száma :
27

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 05, 2021 8:53 pm


Theo & Xavi°




Nem, a világért sem ismerném be, hogy valójában egyáltalán nincs ellenemre az a múltkori részeg SMS-ezés Ewannel. Azzal beismerném, hogy Theo jól csinálta a dolgokat, márpedig ezt eszem ágában sincs megtenni. Egyébként sem tudom még igazán, hogy hányadán állok ezzel a dologgal. A nyomozó kétségtelenül megmozgatta a fantáziámat… de mégiscsak az ügyfelem, aki nemrégiben még nagyon utált.
-Na, pont úgy nézett ki! – röhögök fel, elengedve a kételyekkel teli gondolataimat, noha akad belőlük bőven. Nem csak a nyomozóval kapcsolatosan, hanem egészen más fronton is. A nővérem felbukkanása rendesen megborított. Azért mégiscsak 40 évről beszélünk, amíg egyszer sem jutottam eszébe, de most hirtelen elkezdte érdekelni, hogy mi van velem. És ezt ráadásul egy levélben közli?
Ugyanakkor hazudnék, ha azt mondanám, nem vagyok kíváncsi. Gyerekként még nagyon szerettük egymást, amíg közénk nem került az árvaház fala. Így bármennyire is haragszom és szeretnék díváskodni, valahol mégis azt remélem, hogy nem ilyen okok állnak a háttérben. Nem tartom valószínűnek, de remélem.
-Jó, hát azért elég impozáns ATM vagyok, ezt nem tagadhatod te sem. – ingatom a fejemet, szokás szerint némi humorral oldva a saját feszültségemet. -Még nem tudom. – sóhajtok fel, megdörzsölve a halántékomat. Honnan tudnám, hogy szükségem van-e segítségre, ha még azt sem tudom, mi a jó fenét akar ez a nő? -Meglátjuk. Egyelőre még a levéllel sem tudom, mit kezdjek. – vallom be. Nem mondom, hogy könnyen, mert nem. Az esetek 99%-ában pontosan tudom, hogy mit csináljak, így ez most valóban egy kivételes eset, de ezt Theonak nem kell elmagyaráznom. Hála a jó égnek, neki nem.



Xavier Thornton

Rendfenntartás
Xavier Thornton


:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Giphy
Play by :
Jason Momoa
:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Source
Join date :
2020. Nov. 04.
Hozzászólások száma :
52

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 EmptySzer. Ápr. 28, 2021 9:57 am
Xavi x Theo

I have never seen you like this before

Hamar egy másik vágányra terelődött a beszélgetés, aminek nem mondom, hogy örülök. Sokkal szívesebben hallgatnám a nyomozóról szóló litániáit, mert az azt jelenti, hogy a legnagyobb problémája jelenleg egy alakuló párkapcsolat, ez pedig mégiscsak kellemes probléma. Egyszerűen csak a legjobbat akarom neki, és valahol a szívem mélyén reménykedtem, hogy már letudtuk ezt a kört, a családja eltűnt a süllyesztőben, végleg megfeledkeztek róla, hogy Xavi a világon van. Ilyen családra nincs senkinek szüksége, ennél még az enyém is jobb, pedig aztán az sem fáklyásfelvonulás. De az is elhangzott már anyám szájából, hogy rájuk mindig számíthat Xavi. Ez azért elmond róluk valamit.
- Remek…-nevetem el magam újra, még egy pillanat erejéig örülök neki, az örömének, annak, hogy látom csillogni a reményt a szemében. Csak legyen boldog, találjon valakit, aki mellett megmaradhat, akivel teljes értékűen tudják egymást szeretni, édesmindegy, hogy az illető milyen fajú, vagy milyen nemű.
Ezután ismét a nővérére terelődik a szó. Nem sokszor téma ez kettőnk között, de azt hiszem, én ismeretlenül is dühösebb vagyok a családjára, mint ő maga, aki mindent átélt. Én nem tudom nekik megbocsájtani csak úgy, hogy magára hagyták őt, hogy egyedül kellett megszenvedjen mindenért, amit ma a magáénak tudhat. Eleinte mögöttem sem állt ott támogatóan egyik szülőm se, de el sem hagytak, és mikor rájöttek, hogy talán mégis sikeres lehetek, hogy jól tanulok, átértékelték a véleményüket. Xavit én támogattam, volt, hogy egy-egy vizsgára készülve napokra beköltözött hozzánk, hogy közel legyek, ha kérdezni akarna. Fiam helyett fiam volt.
- Aaaaaz vagy – ingatom a fejemet, én nem tudok ilyen helyzetben poénkodni neki mindig is jobban ment. – Bár ha tényleg pénzt akar…én tíz dollárt se adnék neki, de az én vagyok.
Újra hátra dőlök, a poharam tartalma lassan kezd fogyni, és úgy érzem, szükségem lenne még egy ilyenre…vagy kettőre.
- Válaszolj neki. Nem kell hosszan, vagy részletekbe menően, és nem ígérsz semmit…de jobb lenne még most megtudni, mire fel támadt fel ez a hatalmas nővéri szeretet. – szusszanok fel dühösen, ha kell, én is írok neki, de abban nem lesz köszönet. Nem szeretem ilyen tanácstalannak látni a fiamat.


339~  Hülyegyerek <3
Dr. Theodore West

Rendfenntartás
Dr. Theodore West


:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 733fff18f3afd39342276c6bdbc63fa0
Play by :
Charlie Weber
:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Tumblr_o76nn6H5iO1unsbsso3_400
Join date :
2020. Nov. 09.
Hozzászólások száma :
27

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 EmptyCsüt. Május 06, 2021 12:21 pm


Theo & Xavi°




Nem igazán említettem ezt a levelet senkinek. Már csak azért sem, mert egyébként sem szokásom a családi dolgaimmal dicsekedni. De most azért Theoval ülök itt, nem pedig bárkivel és előtte ez nyilvánvalóan nem titok. Ahogy az sem, hogy mennyire tanácstalan vagyok, bár annak már nem adok hangot, hogy valahol, az agyam hátuljában mégiscsak ott pislákol egy kis reményszikra, hogy esetleg a nővéremet tényleg az érdekli, hogy mi lehet velem. Az a francos remény…
-Adok egy centet. Ne mondja, hogy szőrösszívű vagyok. – vigyorodom el. A poénkodás legalább egy pillanatra feledteti velem, hogy egyébként mennyire feszélyez ez az egész helyzet, amibe ez a levél kevert. Vagyis inkább annak az írója.
-Igen… azt hiszem, az lesz a legjobb. – sóhajtok fel, belekortyolva a sörömbe, habár idáig magamtól is eljutottam. Mármint addig, hogy válaszolnom kéne rá. Le is ültem néhányszor, hogy írok neki, de már a megszólítással is hadilábon állok. Kedves? Drága? Egyiknek sem nevezném. Sem őt, sem bármelyik másik rokonomat.
Néhány pillanatra rátelepszik a nyomott csend a szobára – már ha Theo nem szakítja félbe valamivel. De ha nem, akkor végül én leszek az, aki ezt megtöri.
-Hallottad, hogy megkaptam a királyi család ügyét? – pillantok rá a poharam felett. Életem sikere is lehetne akár, meg aztán alapjában véve nagy megtiszteltetés a királyi családnak dolgozni… csak épp nem ezen az ügyön, ami történetesen rám nézve is kifejezetten sértő. Csak épp nem vagyok abban a helyzetben, hogy kibújjak alóla. A királyi családnak egész egyszerűen nem mondunk nemet. -Találkoztam a múltkor azzal a vakarékkal. Istenbizony szívesen végignézném, ahogy a fél börtön végigdöngeti. – csóválom meg a fejemet. Kár hogy ez a forgatókönyv nem opció.



Xavier Thornton

Rendfenntartás
Xavier Thornton


:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Giphy
Play by :
Jason Momoa
:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Source
Join date :
2020. Nov. 04.
Hozzászólások száma :
52

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 EmptyHétf. Május 31, 2021 2:56 pm
Xavi x Theo

I have never seen you like this before


Mindig is úgy voltam vele, hogy a családot jobb minimum három lépés távolságra tartani, ha valaki ilyen munkát végez, mint mi. Nem vagyunk mi alkalmasak a családi életre, akkor sem, ha nem feleségekről és gyerekekről, csak szülőkről, és testvérekről van szó. Én is, évente maximum egyszer járok otthon Texasban, olyankor is egyedül, és ez bőven elég. Xavier pedig még nálam is különlegesebb helyzetben van, hiszen az ő családja már régen lemondott róla, mintha nem is létezett volna. Én lettem a családja, én pedig nem néztem jó szemmel, ha azok, akik évtizedekkel ezelőtt magára hagyták, újra vissza pofátlankodott volna az életébe. Mert tudom, hogy megörülne neki, hogy remény éledne benne, és nem tudnám megint csalódottnak látni.
- Legyen egy fél! – nevetek fel halkan, nem is igazán őszinte ez a nevetés. Ő poénkodik, mert ilyen típus, annak idején a kriminológia vizsgáját is elröhögcséltük, pedig egyértelműen látszott rajta, mennyire ideges. A humorizálás oldja a feszültségét. Na meg a sör is. Az mindig jól jön.
- Helyes, így lesz a legtisztább. Lehet, hogy meg se kapja… - veszek még egy mély levegőt, és bele bámulok a whiskeymbe. Ha annak idején, még kölyök korában ismertem volna meg Xavit, lehet, hogy már nem Thorton lenne a családneve, hanem West. Nem érdekelt volna Dorothea, befogadtam volna a magányos kisfiút, és a nevemre is örömmel vettem volna, pedig soha nem gondoltam magamat apa-típusnak. De valahogy ez a nagyra nőtt tini, sokban emlékeztetett a fiatal önmagamra. Kivéve a haját… azt azóta sem értem, hogy hogyan viselhet el egy férfi magán hosszú hajat. Hiába, öreg vagyok én már.
- Jesszusom, te szerencsétlen! – horkanok fel hirtelen. – Láttam a hírekben…de mégis mi a frászt akarnak még kihozni abból az ügyből…és még csak ki sem húzhatod magad alól. – nem tudom elnyomni a vigyoromat az az egész egy rossz viccnek tűnik, teljes szürreál. Plána ez ereszen menekülés…de aki hülye az haljon meg. Vagy minimum tűnjön el a közéletből örökre.
- Az a csúnya. hogy kinézem belőle, hogy élvezné. – vigyorogva felhajtottam az italom maradékát, és úgy döntöttem, hogy ennyi most elég volt. Nem kell többet inni fényes nappal.
- Én Heathentől fogok lassan végleg megőszülni. – sóhajtok fel, de azért bújkál egy kis mosoly a szám sarkában. Elijah az egyik legjobb barátom, és nem mellesleg a legjobban fizető ügyfelem. – Most az a legújabb, hogy megjelent egy kölyök, aki állítólag a fia…kurva fura lenne.



386~  Hülyegyerek <3
Dr. Theodore West

Rendfenntartás
Dr. Theodore West


:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 733fff18f3afd39342276c6bdbc63fa0
Play by :
Charlie Weber
:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Tumblr_o76nn6H5iO1unsbsso3_400
Join date :
2020. Nov. 09.
Hozzászólások száma :
27

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 EmptyPént. Jún. 04, 2021 2:09 pm


Theo & Xavi°




Próbálom elviccelni a dolgot, habár ezzel inkább csak a saját aggályaimat próbálom csitítani, nem pedig elfedni. Theo amúgy is tisztában van vele, hogy amióta befutott a levél, csak úgy cikáznak a fejemben a gondolatok. De ha nem teszek így, akkor nagy valószínűséggel hamarabb beleőrülnék a gondolkodásba, mintsem eldöntsem, hogy mitévő legyek.
-Vagy egy perselyt! – kontrázok rá. Egy persely kiváló lehetőség arra, hogy valaki pénzt gyűjtögessen. Nagy eséllyel hatékonyabb, mint a tőlem való kuncsorgás, mert egészen biztos, hogy nem adok nekik egy centet se. Papíron vagyunk rokonok, semmi több. Ha Theo kérné, akkor természetesen neki adnék, de őt nem fenyegeti a veszély, hogy erre rászoruljon. Habár, ha így folytatja a házaséletet, akkor még az is megeshet, hogy a kedves neje lepereli róla a gatyát is. Valahol megérteném.
-Lehet, az lenne a legjobb. – csóválom a fejem. A lelkiismeretem ugyan nem hagyja, hogy megválaszolatlan maradjon az a levél. De azt nem bánnám, ha elveszne a postán. Főleg így, hogy azt sem igazán tudom, mit írjak neki. Mit írhatnék egyáltalán?
Jobb is, ha témát váltok, noha a nyomozót leszámítva nem mondhatnám, hogy tele vagyok vidám és jó hírekkel. De még a királyi család is jobb, mint az enyém.
-Próbálják menteni a presztízsüket. Perelni akarják a lapokat, amiért rágalmaznak. – sóhajtok. Pedig nem rágalmaznak. Ami történt, az megtörtént, az újság csak lehozta a tényeket. Szóval lényegében azt csinálták, ami a dolguk.
-Ó, őket hidd el, hogy nem. – csóválom meg a fejem röhögve. Történetesen volt már olyan ügyfelem, akinek lehetősége adódott élvezni ezt a fajta… vendégszeretetet.
-Cserélünk? – vonom fel a szemöldökömet. Ezerszer is inkább Heathen, mint ez a paprikajancsi. Még fizetnék is érte, ha lecserélhetném rá. -Fia? Neki? – Bár… jobban belegondolva, amennyit kurvázik, nem lenne olyan meglepő.



Xavier Thornton

Rendfenntartás
Xavier Thornton


:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Giphy
Play by :
Jason Momoa
:
What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Source
Join date :
2020. Nov. 04.
Hozzászólások száma :
52

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty

What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom




What came into you sonny? ~ Xavi & Theo - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Someone to lean on ~ Anne & Theo
» The hell with Christmas, let's get drunk! ~ Ewan & Theo
» Your wings already exist. All you have to do is fly. - Harmy & Xavi
» We met for a reason, either you're a blessing os a lesson - Xavi & Ewan
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Wherever you go, you find home :: New York :: Belváros :: Irodák :: West Law Office-
^
ˇ