Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Elyon Ivy Middleton Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Elyon Ivy Middleton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Elyon Ivy Middleton EmptyHétf. Jan. 11, 2021 6:59 pm

Elyon Ivy Middleton

Work like you don't need the money. Love like you've never been hurt. Dance like nobody's watching.


Becenév

Ely, Vivy, Kiscsillag


Foglalkozás

Virágkötő


Születési hely és idő

CAN Montreal, 1968 január 7


Családi állapot

jegyben jár


Beállítottság

izéééé


Varázserő

föld elementál



Elf
Szolgáltatás
Lily James

Erösségek

Mindig vidám és mosolygós vagyok, a jókedvem csak nagyon ritkán hagy el. Folyton van valami, ami lelkesít, és tele vagyok energiával.  Mindenben és mindenkiben meglátom a jót, és igyekszem is keresni azt. Imádom a virágokat, és ők is imádnak engem. Jó hallgatóság vagyok, rám lehet bízni bármilyen titkot, és azokért, akiket szeretek, bármit megtennék. Nagyon ragaszkodó vagyok, és ha a barátaimnak vagy a családomnak szüksége van bármire, azonnal ugrok, hogy segítsek. .
Gyengeségek
Nálam kétbalkezesebb lényt még nem hordott a hátán a föld. Bármit eldobok, amit csak a kezembe veszek, mindenben elesem, néha még a saját lábamban is. Alapvetően trehány vagyok, ha nem lenne a nyakamon, valószínűleg a fejemet is elhagynám valamikor. Iszonyatosan könnyen és gyorsan zavarba jövök, a legkisebb bóktól is fülig vörösödöm. Iszonyatos a humorom, semmi érzékem a viccmeséléshez. Túlságosan tudok szeretni, és ezért sokszor átejtettek már. Hajlamos vagyok végletekben gondolkodni, és túlkombinálni mindent. .

Család

Nálunk a Napfény-völgyben a család egy furcsa fogalom volt. Mind együtt éltünk, együtt aludtunk, a gyerekeket a felnőttek együtt nevelték. Ha úgy vesszük, nagyon sok anyám és apám, meg testvérem volt, egy nagy, szerető családi kötelékben. De ahogy mondani szokás, a sok bába között elvész a gyerek. Mindenki nagyon szeretett mindenkit, de túl sokan voltunk, így aztán igazán mélyen, és alaposan senkit sem szerettek. Anyám sosem volt benne biztos, hogy ki az apám, és ha neki nem volt kedve dajkálnia, oda adott valaki másnak, akinek éppen volt két szabad keze. Furcsa, de jó élet volt az ott, de szükségem volt valakire, aki csak az enyém. Azt hittem, ez a valaki majd Jasper lehet, de ő sem az enyém igazán, jobban él mostanában a munkájának mint nekem

Torteneted

- Ne felejts el írni! – szipogta egyik „testvérem” a kezemet szorongatva.
- Szerintem ne is menj el! – hallottam az egyik „apám” hangját, ő is kicsit szomorúnak hangzott.
- Vivy, kicsikém, miért akarsz egyáltalán elmenni? Miért nem jó itt neked? – szorította meg mindkét vállamat szeretetteljesen anyám.
- Mert szeretnék világot látni…tanulni…más emberekkel ismerkedni. Annyira szeretném megismerni Amerikát…
- Csak ígérd meg, hogy óvatos leszel! – simogatta meg az arcomat újra édesanyám, szemében őszinte aggodalom csillant.
- Úgy lesz mama! -oda bújtam hozzá, és lassan azt kezdtem érezni, hogy mindenki megölel bennünket. Mindenféle lény, egyetlen hatalmas ölelésben, egyetlen lány miatt, aki elhagyni készült a közösséget. Alig múltam el tizennyolc éves, de menni akartam. A világ része akartam lenni, hogy valami nagyot vigyek végbe, és mindenki büszke lehessen rá.
Ahogy lassan kibontakoztam az ölelésükből, és felvágtam a kis ösvényen a hegygerincre, még egyszer visszafordultam. Meleg augusztusi koraeste volt, a naplemente vöröses fénnyel festette be a völgyet körbe ölelő hegyeket. Madarak daloltak a fákon, kabócák ciripeltek hangosan. A távolban magányos kutya vonyított, és hirtelen megrohantak az emlékek. Napfény-völgy volt az otthonom, itt éltem le az egész életemet. Itt szaladgáltam a többi gyerekkel, itt tanultam írni-olvasni, lovagolni, táncolni, a növényekkel törődni. Csendes, elzárt élet volt ez, Kanada szívében. Még a hatvanas évek elején menekült ide egy maroknyi fiatal hippi, hogy kommunát alapítsanak és megéljék a mozgalmuk valódi lényegét, és valahogy itt ragadtak. A Vietnámi háború, és a hippimozgalom is rég véget ért, de nálunk valahogy megállt az idő akkor. Pedig már 1986-ot írtunk. De mégis ez volt az otthonom, ide kötött minden.  A Völgy kicsi volt, és biztonságos, a világ pedig hatalmas és félelmetes. Még egy pillanatig elnéztem a lent elterülő tájat, és az integető családomat, vissza intettem, majd elindultam a hegy másik oldalán, le az út felé. Zsebemet kitömték pénzzel, hátizsákomat elemózsiával, szívemet pedig kedves emlékekkel. Boldogan vágtam bele a nagy kalandba.

Évekig csak a világot jártam. Ott aludtam, ahol éppen rám esteledett, utakon stoppoltam, az utcán gitároztam és énekeltem, hogy pénzem legyen. Annyi gyönyörű helyet bejártam, bebarangoltam egész Európát, és elkalandoztam egy kicsit Indiába is. Megszereztem a legfontosabb iskola papírjaimat közben, megtanultam nem egy, nem két nyelven. Hatalmas szenvedélyemmé vált az irodalom, a versek és novelláskötetek gyűjtése, minden nyelven, amin csak képes voltam olvasni. A végén már egy hatalmas bőröndnyi könyvvel jártam a világot, mire visszakerültem Amerikába.
Washingtonban kötöttem ki, jócskán túl a kilencvenes évek derekán. Elveszettnek éreztem magamat abban a hatalmas városban, de hamar rám mosolygott a szerencse.
Céltalanul lődörögtem a városban, amikor megpillantottam egy gyönyörű kirakatot. Tele volt elképesztően szép virágokkal, akár egy buja dzsungel. Be kellett lépnem a kis boltba, hogy megcsodálhassak mindent, és nagy izgatottságomban lelöktem egy rózsákkal teli vázát. Idegesen kezdtem felszedegetni őket, mikor gyönyörűséges középkorú tündér lépett oda, és guggolt le hozzám.
- Annyira sajnálom…én….nem akartam….-kezdtem szabadkozni
- Semmi baj kicsikém, mindenkivel előfordul! -mosolygott rám. – Nagyon elmerültél a látványban.
- Igen, de csak mert olyan szép ez a bolt.
- Köszönöm…tudod, elkellene itt nekem egy segítő kéz! Ahogy látom, te igazán szereted a virágokat.
- Ohhh nagyon…olyan szívesen dolgoznék itt.
- Akkor ez túl is van tárgyalva. A nevem Tilda Middleton!
– nyújtott kezet felém.
- Én…Elyon Ivy vagyok…csak így mezeien!
- Nagyon örülök Ely! -mosolygott rám kedvesen. – Gyere, kapsz egy kötényt, és máris kezdhetsz!

Majdnem húsz évet töltöttem Tilda mellett a boltban. Olyan lett nekem, mint a második anyám. Időközben a szerelem is rám talált, egy kedves, jóképű nyomozó Jasper képében, aki minden reggel a bolt mellett ment el. Évekig minden nap megnéztük egymást, reggel és este, de egyikünk sem lépett. Majdnem tíz év telt így el. 2010-et írtunk, mikor egy nap bejött, és kávézni hívott. Azóta is együtt vagyunk, bár ő nagyon sokat dolgozik, és néha olyan távolinak érzem, mint még soha. Megkérte a kezemet is, még két évvel ezelőtt, de valahogy ennyiben maradtunk egymással. Valami mindig közbe jön.
Tilda tavaly ment el. Olyan hatalmas űrt hagyott maga után, mintha az édesanyámat veszítettem volna el. Valamilyen szinten az is volt, hiszen a nevére vett, bátorított, míg elvégeztem a főiskolát és kertész nem lett belőlem, és végakaratában rám hagyományozta a boltot is. Pedig csak a virágokhoz értek, az üzletvezetéshez nem, de valahogy boldogulok. A cégtáblán a mai napig a „Tilda’s Flowershop” felirat áll, azt hiszem, soha nem is fogom lecserélni. Az élet eseménytelennek és szürkének mutatkozott, néhány hónappal ezelőttig.
Csendben tettem-vettem az eladótérben, mikor az ajtó fölött lévő kis harang csilingelt, jelezvén, hogy kinyílt az ajtó. Oda pillantottam, és egy elképesztő tünemény állt előttem. Gyönyörű, sötétbarna hajú, villogó kék szemű vámpírnő lépett be a boltomba, elegáns kék ruhája kiemelte tökéletes alakját. Éreztem, hogy minden vér az arcomba áramlik, füleim hegye égni kezdett, és mint szokásosan a metszőolló szinte kirepült a kezemből, egyenesen rá a lábamra. Ideges hebegésbe kezdtem, ahogy kipuhatoltam, hogy ki a gyönyörű idegen, és miért választotta éppen az én jelentéktelen kis üzletemet.
Dahlia Draco.
Talán véletlen lenne, hogy éppen a kedvenc virágom nevét viseli? Hogy éppen olyan gyönyörű, mint egy dália, az októberi hűvös napfényben? Nem tudom, csak annyit tudok, hogy pillangók repkednek a gyomromban, ha a közelemben van, hogy többször jár ide, mint azt egy esküvői dekoráció miatt indokolt lenne megtenni, hogy órákig képesek vagyunk társalogni, és még véletlenül sem hozzuk szóba az a bizonyos szertartás. Hogy máshogy érzem magam, ha ő a közelemben van. Magam sem tudom, mit is érzek iránta, és ez az érzés megrémít. De tudom, hogy éppen olyan gyönyörű, mint a virág, amelynek nevét viseli.


Elyon Ivy Middleton

Szolgáltatás
Elyon Ivy Middleton


:
Elyon Ivy Middleton Tumblr_peqgnsfwfL1ttdyzlo1_400
Előtörténet :
Play by :
Lily James
:
Elyon Ivy Middleton D51c81d3e0a8075ff0606db3802fcb0a905ba573
Keresettek :
We tought we were ment to be
Elyon Ivy Middleton Tumblr_pcrh24g3bI1x6nfuco1_500
But I think, I'ts time to let go
Join date :
2021. Jan. 11.
Hozzászólások száma :
10

Elyon Ivy Middleton Empty

Elyon Ivy Middleton EmptySzer. Jan. 13, 2021 12:22 pm
Üdv köztünk Elyon!

The one who loves the flowers...

Egy kis darabka napfény. Ez volt az első gondolatom ahogy olvastalak. Mintha egy kis darabka napfény lehullott volna az égből hogy beléd költözzön és megmutassa a világnak hogy igenis van őszinte önzetlen szeretet. Őszinte önzetlen tiszta lélek, aki nem olyan mint a többi nyomorúságos, sötét alak aki köztünk jár.
Jól esett a lelkemnek ahogy olvastalak. Mintha az én sötét összeszáradt kis lélekfoszlányomat is felmelengetted volna.
Kevesen járták be azt az utat mint te. Kevesen járhatták be a világot, kevesen tanulhattak ennyit úgy hogy csak nyitott szemmel jártak. Különleges lány vagy te Ely, és ezt Tilda az első pillanattól tudhatta hogy beléptél a boltba és leverted azt a vázát.
Van aki ügyetlenebb az átlagnál, és hát... ismerek egy vámpírhölgyet aki nagyon úgy fest hogy pont erre bukik. Szerintem te is ismered, a kedvenc virágodról van elnevezve.
Nem is tartalak fel tovább biztos vagyok benne hogy rengeteg a dolgod a boltban és hát... alig várod hogy lásd azt a bizonyos hölgyet. Foglald le csodaszép arcod, és menj, melengesd meg mindenki lelkét!
Jó játékot kívánok!

Üdvözöl:

 Eden



Eden Ravalee

Rendfenntartás
Eden Ravalee


:
Elyon Ivy Middleton C1edd522c936c3ab8909da2c5a123d8d
Play by :
Jack Falahee
:
Elyon Ivy Middleton AnxiousWateryCockerspaniel-size_restricted
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
135

Elyon Ivy Middleton Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elyon Middleton
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Elfek-
^
ˇ