Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (61 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:38 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 EmptyKedd Dec. 15, 2020 11:30 am
First topic message reminder :

Sonja x Andy

Az unforgettable christmas party

Miért nem bánom meg a leghülyébb ötleteimet sem? Mert általában amikor eldöntöm, hogy megteszem, még jónak tartom őket. Vagy pontosan tudom, mik lesznek a következményei és miért érdemes ennek ellenére megpróbálkoznom vele. Most például ezért vagyok Vegasban, egy ismeretlen kaszinó előterében, egy olyan ruhában, ami még csipkefüggönynek is vékony lenne. Ja, azt mondtam már, hogy női?
Igen, ez még nekem is zavaros, de amíg a férfiak elvonulására várok, van időm átgondolni. Az egész egy barátom meghívásával indult, aki magával akart vinni karácsonyra. Én pedig nem kaptam jobb ajánlatot; ez az az ünnep, amikor még Deni családját sem szívesen viselem el, mert csak arra emlékeztetnek, nekem soha még a negyedére sem volt képes ennek a szeretetnek egyik vérrokonom sem, így két nappal az ünnepek előtt a fa alatt hagytam az ajándékát, elbúcsúztam tőle és leléptem. Remélem örülni fog a felnőtt kifestőnek meg a legnagyobb készlet filcnek, amit találtam a városban. És nem, nem volt titkon az a vágyam, hogy néhány csintalan lurkó úgy döntsön, akár nagybácsi tetoválásait is lehet rajzfelületnek használni. Oké, ez talán még is volt egy kicsit... mindegy, eljöttem, hagytam, hogy Sion felvegyen, körbe vezessen a városban, bemutasson a családjának és csak akkor fogtam gyanút a szándékait illetően először, amikor ragaszkodni kezdett hozzá, hogy az általa hozott ruhát vegyem fel a karácsonyi partyra. Mármint női ruhával nincs bajom, eddig is főleg azokban voltam, de ez visszafogott és nagyon nem az én stílusom a halvány rózsaszín árnyalattal. Ebből lett némi vita és a színvallás, hogy azt az apróságot ő senkinek nem mesélte el, férfi lennék a cucc alatt. És remélte, hogy hajlandó vagyok már pár napig játszani, hiszen a családja nem tudja, meleg. Sem azt, hogy én pontosan milyen klubban dolgozom és mi van a munkaköri leírásomban. Az eredmény egy nem túl szép vita, egy rám csapott ajtó és a döntés, hogy ha ő nőt akar, akkor kaphat, csak egye is meg. A legkevesebbet takaró, vékony, minimális fekete ruhát húztam magamra, amit csak korhatáros programokra viselek nagy ritkán, mellé némi sminket, hogy még nőiesebb legyen az arcom, magas sarkút és egy kézi táskát, végül egy vékony kabátot. A kaszinó nevét tudtam, oda érve sikerült kiszúrnom egy kissé a súly alatt roskadozó virágcsokros hölgyet, aki örömmel vett némi segítséget a bevitelhez és a sorakozók mellett a biztonságiak még csak rám sem pillantottak. Segítettem a virágokat lepakolni egy külön teremben válogatásra, majd hátra hagytam a kabátot, ami egyébként is Sioné, és egyszerűen csak besétáltam a bálterembe. Az ajtónálló még el is hitte, hogy eddig fehérben voltam, amit leöntöttek borral. Nagyjából minden második gazdag nő abban van itt, bár kicsit több ékszerrel mint én. Rajtam egy sincs, de ez nem tűnik fel, annyi a csipke. Elveszek egy pohár pezsgőt az egyik elhaladó pincér tálcájáról és elindulok a tömegben, keresve Siont. Jó pár férfi szeme megakad rajtam, ami nem akkora csoda, mert kifejezetten lenge az öltözékem, cipőben jóval felette vagyok a száznyolcvan centinek és simán visszadobom nekik a kéjsóvár pillantásokat. Jól benne vagyok a tömegben, amikor feltűnik két besiető biztonsági ember. Nem tudom mit akarnak, de nem kockáztatok. Amikor közel érnek hozzám, gyorsan kiválasztom az egyik feltűnőbb ruhát viselő nőt, aki mellett már elmentem kétszer és hozzá fordulok.
- Oh, végre egyedül. Már egy ideje figyeltelek - majd kicsit közelebb hajolok lehalkított hangon folytatva - szólni akartam, hogy valami van a hajadban - vágok ártatlan arcot, majd óvatosan a feje fölé mutatok az egyik oldalon, ahol tényleg van egy vékony réteg fehér izé. Olyan mintha por lenne, de nem a díszítésre használt csillám, inkább liszt szerű. Vagy egy rosszul elkent száraz sampon, bár a ruhái alapján nem hiszem, hogy ez a lány pont ilyesmit használna. Keresztreakció két termék között, amiket ma a frizurájára lett? Esélyesebb. Sőt, ez akár még átlátszó púder is lehet. Vagy bármi más, a lényeg, hogy foglalkoztassa annyira, maradjon velem...

xyz szó ~ nincs dal ~ Kinézet
Andy Doyle

Törvényen kívüli
Andy Doyle


Play by :
Andrej(a) Pejic
Join date :
2020. Oct. 29.
Hozzászólások száma :
12

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07, 2021 11:41 am
Sonja & Andy & Kade


Kezem intésére kivágódik az ajtó, csak egy pillanat erejéig nézünk farkasszemet a szöszi lánnyal, végül bemenekülnek a női mosdóba, addig mindenki a felborult és szerencsétlenül járt pincérrel hőbörök, nem beszélve arról a nőről, akire ráborította a vörös borral teli poharakat. Maradjunk annyiban, hogy magamban nagyon-nagyon jól szórakozom, végre történik is valami itt, nem csak állok egy helyben, amíg apa fecseg a haverjaival.
A női mosdó irányába sasszézom, át a tömegen, mikor látom, hogy az őrök is errefelé veszik az irányt, hát akkor ideje kicsit elébe menni a dolgoknak. Mielőtt elérnék a mosdót, úgy csapódik ki az egyik vészkijárat ajtaja, majd kiáltok az őröknek.
- Kollégák, abba az irányba mentek! – Az, hogy kollégának hívom őket, meglepő, de miután a jelvényemet is felmutatom nekik, nem is kérdeznek többet, csak elindulnak a terem ellentétes irányába, hogy megkeressék a bűnösöket, addig nekem lehetőségem van arra, hogy szóljak a hölgyeknek, kaptak egy kis egérutat.
De az ajtó előtt azért egy pillanatra megállok, nem sűrűn mászkálok mondjuk úgy, a női mosdóban, de ha ez kell, hát legyen.
- Hölgyek, ki tudtok lógni a hátsó ajtón, elmentek az őrök egy időre – kiabálok be az ajtóban állva, aztán vagy veszik az adást, vagy sem, én inkább kint megvárom őket, az a biztosabb, mégsem fogok csak úgy berobogni a mosdóba, főleg nem a nőibe.

215 ~ dal ~ megjegyzés
Kade Rivers

Rendfenntartás
Kade Rivers


:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Tumblr_inline_pli1k4ID2o1wvz5qb_500
Előtörténet :
Play by :
Alex Høgh Andersen
:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 89F8FCFEB9C7C6D78496F5425769C9DDFF7A2EF9
Join date :
2020. Oct. 20.
Hozzászólások száma :
26

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Andy Doyle
» Get used to me ~ Sonja & Finn
» Good morning sunshine
» There's still good in this world - Nadine & Ria
» The "good" siblings ~ Dimitri & Florian
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Reality is whatever we want it to be :: Események :: Winter-event - Lezárva-
^
ˇ