Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
There's still good in this world - Nadine & Ria Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 There's still good in this world - Nadine & Ria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

There's still good in this world - Nadine & Ria EmptyCsüt. Ápr. 29, 2021 6:17 pm
Nadine x Ria

There's still good in this world...

Vérfarkasnak lenni volt a világ egyik legnagyobb szívása. Soha nem sikerült megértenem, hogy miért ér minket ekkora diszkrimináció, hogy miért pont minket pécézett ki mindenki magának. Nem mintha nem lett volna magától is elég szívás az életünk, még akkor ott voltak azok is, akik szándékosan kötekedtek velünk, akik szándékosan rúgtak belénk még egyszer. Szerencsére én a természetemből fakadóan sem voltam könnyű préda az ilyenek számára, és mindig habozás nélkül siettem más segítségére, de tagadhatatlan, hogy nem mindenki volt olyan, mint én. Köztünk, vérfarkasok között is voltak sokan, akik érzékenyek voltak, akik nem tudtak kiállni magukért, és emiatt könnyű prédává váltak. Nem voltam szuperhős, egyszerűen fizikai képtelenség lett volna, hogy minden sikátorban ott legyek, és figyeljem, mikor van balhé, de amikor véletlenül mégis egybe belebotlottam, akkor kérdés nélkül vettem védelmem alá a vérfarkasokat. Különösen egy kislány volt az, akit eddig véletlenül többször is sikerült megvédenem. Adeline volt a neve, és nála jószívűbb, önzetlenebb emberrel még soha nem találkoztam. Emiatt azonban rendszeresen lett bántalmazás áldozata. És sajnos, hiába kergettem el a kötekedőket sokszor, amíg ő nem tanult meg kiállni magáért, addig a zaklatások sem fognak abbamaradni. Ezt elmondtam neki is, de még csak egy kislány volt. Még nem sikerült eljutnia erre a szintre, én pedig addig csak reménykedni tudtam abban, hogy nem fog vele valami komoly baj történni addig.
Ma mindenesetre, Adelinenak hatalma mákja volt, hogy pont arra felé jártam, ahol ő is volt, és így meghallottam a segélykiáltásait. Egyből félbehagytam a saját dolgomat, és siettem a lány megmentésére. Ezúttal három felnőtt szemelte ki magának, akiknél ráadásul kés is volt. Kedvem lett volna hangosan káromkodni ezt látva, de nem volt időm erre, egyből támadásba lendültem. Alapvetően nem kellett volna, hogy sokáig tartson a küzdelem, csakhogy a támadók nem egyszerű emberek voltak, hanem valamilyen más fajhoz tartoztak, ráadásul valamennyire a verekedéshez is értettek. Az első tagot, akire ráugrottam, egy határozott tarkóra mért csapással a földre küldtem, majd miközben a második fickóval kezdtem el dulakodni, a harmadik elkapta Adelinet, és a kést a torkához szegezte. Azt akarták, hogy adjam meg magam, cserébe elengedik Adelinet. Őszintén szólva, nem hittem nekik, de nem volt túl sok választásom, lévén, hogy én fegyvertelen voltam, ezért megadóan felemeltem a kezeimet. A tag, akivel addig verekedtem, erre erősen megragadta a karomat, és a hátam mögött lefogta azokat. A harmadik viszont elengedte Adelinet, aki így gyorsan el is iszkolt. Örültem, hogy már nem volt itt, így nem kellett végig néznie azt, ahogy nyílt csonttörést okoztam annak, aki lefogott. Testőr voltam, nem volt sok esélyük ezeknek a fickóknak. Egyedül egyszer voltam figyelmetlen, aminek köszönhetően jól oldalba is szúrt az egyikük, de figyelemre se méltatva a sérüléseimet verekedtem tovább. Pár percen belül pedig véget is ért a harc, a három tag pedig igen sietően távozott a tetthelyszínről, míg én összeszorítva a fogaimat csúsztam le a fal tövében.
- Bassza meg – szorítottam össze a fogaimat, miközben igyekeztem egyik kezemmel leszorítani a sebet, hogy ne vérezzek tovább, míg a másik kezemmel és a fogammal a pólómat próbáltam meg nem túl sok sikerrel eltépni.
Ezt neked Nadine, amiért hősködni próbálsz. És mit kaptál érte cserébe? Semmit. Még Adeline is elfutott, itt hagyott. Nyílván, ennek örültem, mert legalább nem kellett ezt az egészet végignéznie, mégis örültem volna, ha most lett itt volna valaki, aki legalább annyiban tudott volna segíteni, hogy egy szaros csíkot letépjek a ruhámból és lekössem a sebet vele.

554 ~ Survivor ~  Cool  
Nadine Grey

Rendfenntartás
Nadine Grey


:
There's still good in this world - Nadine & Ria Tumblr_inline_p8crhknyMZ1uiedo7_540
Előtörténet :
There's still good in this world - Nadine & Ria Tumblr_inline_p8cre52JhD1uiedo7_540
Play by :
Adria Arjona
:
There's still good in this world - Nadine & Ria Tumblr_inline_p8crid8b6Y1uiedo7_540
Join date :
2020. Dec. 20.
Hozzászólások száma :
9

There's still good in this world - Nadine & Ria Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nadine Grey
» Testvérek találkozása - Nadine & Skyler
» Investigation can't go on without coffee - Nadine & Marcus
» Good morning sunshine
» World of Witchers
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Wherever you go, you find home :: Washington DC :: Külváros-
^
ˇ