Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 6:19 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptyKedd Dec. 15, 2020 11:30 am
Sonja x Andy

Az unforgettable christmas party

Miért nem bánom meg a leghülyébb ötleteimet sem? Mert általában amikor eldöntöm, hogy megteszem, még jónak tartom őket. Vagy pontosan tudom, mik lesznek a következményei és miért érdemes ennek ellenére megpróbálkoznom vele. Most például ezért vagyok Vegasban, egy ismeretlen kaszinó előterében, egy olyan ruhában, ami még csipkefüggönynek is vékony lenne. Ja, azt mondtam már, hogy női?
Igen, ez még nekem is zavaros, de amíg a férfiak elvonulására várok, van időm átgondolni. Az egész egy barátom meghívásával indult, aki magával akart vinni karácsonyra. Én pedig nem kaptam jobb ajánlatot; ez az az ünnep, amikor még Deni családját sem szívesen viselem el, mert csak arra emlékeztetnek, nekem soha még a negyedére sem volt képes ennek a szeretetnek egyik vérrokonom sem, így két nappal az ünnepek előtt a fa alatt hagytam az ajándékát, elbúcsúztam tőle és leléptem. Remélem örülni fog a felnőtt kifestőnek meg a legnagyobb készlet filcnek, amit találtam a városban. És nem, nem volt titkon az a vágyam, hogy néhány csintalan lurkó úgy döntsön, akár nagybácsi tetoválásait is lehet rajzfelületnek használni. Oké, ez talán még is volt egy kicsit... mindegy, eljöttem, hagytam, hogy Sion felvegyen, körbe vezessen a városban, bemutasson a családjának és csak akkor fogtam gyanút a szándékait illetően először, amikor ragaszkodni kezdett hozzá, hogy az általa hozott ruhát vegyem fel a karácsonyi partyra. Mármint női ruhával nincs bajom, eddig is főleg azokban voltam, de ez visszafogott és nagyon nem az én stílusom a halvány rózsaszín árnyalattal. Ebből lett némi vita és a színvallás, hogy azt az apróságot ő senkinek nem mesélte el, férfi lennék a cucc alatt. És remélte, hogy hajlandó vagyok már pár napig játszani, hiszen a családja nem tudja, meleg. Sem azt, hogy én pontosan milyen klubban dolgozom és mi van a munkaköri leírásomban. Az eredmény egy nem túl szép vita, egy rám csapott ajtó és a döntés, hogy ha ő nőt akar, akkor kaphat, csak egye is meg. A legkevesebbet takaró, vékony, minimális fekete ruhát húztam magamra, amit csak korhatáros programokra viselek nagy ritkán, mellé némi sminket, hogy még nőiesebb legyen az arcom, magas sarkút és egy kézi táskát, végül egy vékony kabátot. A kaszinó nevét tudtam, oda érve sikerült kiszúrnom egy kissé a súly alatt roskadozó virágcsokros hölgyet, aki örömmel vett némi segítséget a bevitelhez és a sorakozók mellett a biztonságiak még csak rám sem pillantottak. Segítettem a virágokat lepakolni egy külön teremben válogatásra, majd hátra hagytam a kabátot, ami egyébként is Sioné, és egyszerűen csak besétáltam a bálterembe. Az ajtónálló még el is hitte, hogy eddig fehérben voltam, amit leöntöttek borral. Nagyjából minden második gazdag nő abban van itt, bár kicsit több ékszerrel mint én. Rajtam egy sincs, de ez nem tűnik fel, annyi a csipke. Elveszek egy pohár pezsgőt az egyik elhaladó pincér tálcájáról és elindulok a tömegben, keresve Siont. Jó pár férfi szeme megakad rajtam, ami nem akkora csoda, mert kifejezetten lenge az öltözékem, cipőben jóval felette vagyok a száznyolcvan centinek és simán visszadobom nekik a kéjsóvár pillantásokat. Jól benne vagyok a tömegben, amikor feltűnik két besiető biztonsági ember. Nem tudom mit akarnak, de nem kockáztatok. Amikor közel érnek hozzám, gyorsan kiválasztom az egyik feltűnőbb ruhát viselő nőt, aki mellett már elmentem kétszer és hozzá fordulok.
- Oh, végre egyedül. Már egy ideje figyeltelek - majd kicsit közelebb hajolok lehalkított hangon folytatva - szólni akartam, hogy valami van a hajadban - vágok ártatlan arcot, majd óvatosan a feje fölé mutatok az egyik oldalon, ahol tényleg van egy vékony réteg fehér izé. Olyan mintha por lenne, de nem a díszítésre használt csillám, inkább liszt szerű. Vagy egy rosszul elkent száraz sampon, bár a ruhái alapján nem hiszem, hogy ez a lány pont ilyesmit használna. Keresztreakció két termék között, amiket ma a frizurájára lett? Esélyesebb. Sőt, ez akár még átlátszó púder is lehet. Vagy bármi más, a lényeg, hogy foglalkoztassa annyira, maradjon velem...

xyz szó ~ nincs dal ~ Kinézet
Andy Doyle

Törvényen kívüli
Andy Doyle


Play by :
Andrej(a) Pejic
Join date :
2020. Oct. 29.
Hozzászólások száma :
12

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptyKedd Dec. 15, 2020 6:32 pm


   
   
Andy & Sonja°

   Nem mondanám, hogy nagyon fűlött a fogam ehhez a bulihoz. Általában szeretek kiöltözni, már csak azért is, mert sorakoznak a szekrényben a szebbnél szebb ruháim, de mostanában egyszerűen nem vagyok abban a passzban. De azért kelletlenül magamra rángattam ezt a zöld vackot, hogy elkísérjem Elijah-t, mert nélkülem akkor se tud mindenkinek a fejébe belemászni. Bezzeg Sky maradhatott otthon. Jellemző.
Még morcosabb leszek, amikor egyik pillanatról a másikra azon kapom magam, hogy egy oszlopnak magyarázok. Hova lett?
Zavartan kapkodom a fejem körbe-körbe, próbálok a gondolatai után kutatni, de nem találom a fenének se. Így aztán azt sem veszem észre, hogy valaki éppen felém tart, és amikor megszólal, hirtelen felsikkantok.
-Akurvaéletbe! - Úrilány vagyok. Aztán lassan az is eljut a tudatomig, hogy mit mondott és még inkább káromkodni támad kedvem. De helyette inkább visszanyerem a lélekjelenlétem és a tejemen tapogatózom. Szemügyre veszem az ujjaimra tapadt port, majd meg is szagolgatom. -A fenébe! Sky meg a hülye lábhintőpora! - mérgelődöm, miközben próbálom lesöpörni a fejemről a cuccot. Picsáért nem tud legalább lábdezodort használni. Attól legfeljebb mentolos lenne az illatom. Hülye, büdös talpú faszkalap!
-Van még? - pillantok fel reménykedve. Reménykedve, hogy elfogyott és hogy nem látta senki rajta kívül, hogy fehér por ül a fejemen. Istenem, de ciki!
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptyKedd Dec. 15, 2020 10:31 pm
Sonja x Andy

Az unforgettable christmas party

Oké, ez új. Mármint a luxus party a sok csillogó nővel és gyémántjaikkal se semmi, de itt van köztük a zöld ruhás angyalka is, aki ebből a szögből teljesen bele illik a torna sorba és az első, ami elhagyja a száját egy nagy káromkodás? Most vagy ő is elsőre van ilyen helyen, ami meglepne a tartását nézve, vagy nagyon nem örült annak, amit felfedeztem rajta. Mindegy, én csak visszatartok kisebb-nagyobb sikerrel egy szabadulni készülő kuncogást, miközben ő kárfelmérést tart. És meg is találja elsőre a haja oldalán azt a fehér cuccot, amit a szeme elé tart és azonosít. Nekem pedig még inkább kerekedik a saját kis látóeszközöm, mikor eljut az agyamig, mit mondott. Sok mindenről hallottam már, de lábhintőpor? Mármint, oké, nem ismerem, de a nevéből adódóan sejtem, hol alkalmazzák. Akkor meg hogy a fenébe került a hajába? Tuti, hogy a kérdés az arcomra van írva, miközben ő próbál megszabadulni tőle. Mi a ráknak hintőpor a lábra egyáltalán? A babáknál használják, hogy a pelenka ne nyírja ki őket, és én is tartok, mert valahogy bele kell jutnom a latex és bőr cuccokba. Mondjuk ugyanezen a vonalon járva a szűk bőrcipőknél is lehet rá szükség. Fejbe rúgták a kislányt, vagy mi? Vagy húsz kérdésem lenne hozzá ebben a szent pillanatban, de neki is van hozzám. Kihasználom az alkalmat, picit közelebb lépek és végig nézek a haján oldalról, majd gyorsan körbe járom, hogy biztos legyek a válaszban.
- Egy nagyon kevés hátrább is, ha akarod, eltüntetem - ajánlom fel neki segítőkészen, miközben látom, hogy a biztonsági pacák elfordul tőlünk. Egy leszerelve, egy maradt. A tény, hogy valakivel látszólag bizalmas közelségben vagyok, hogy a hátamon ott villog két szárny, ami korábban rejtve volt a kabát alatt, és a fenekemet stírölő férfiak elegek ahhoz, hogy úgy döntsenek, egyszerűbb meg sem kérdezniük engem. - De most már meg kell kérdeznem, egyáltalán hogy a fenébe került az oda? - szólalok meg, mert szabályosan kifúrja az oldalamat a kíváncsiság. Meg a fejemben kezdenek a mindenféle merész ötletek kergetőzni. Ott van a harc lehetősége, azé, hogy megviccelték, és igazából van egy szexpóz is, amivel ez kivitelezhető. Már ha alapból hajlékony jógás vagy... - Hallucinálok, vagy ennek még van valami édes illata is? - kérdezem újra, mert ahogy elhúzom a kezemet, megcsapja az aroma. Utána lehet, hogy csak a parfümjét érzem, de a bőréhez nem értem, szóval a lehetőség elég csekély.

xyz szó ~ nincs dal ~ Kinézet
Andy Doyle

Törvényen kívüli
Andy Doyle


Play by :
Andrej(a) Pejic
Join date :
2020. Oct. 29.
Hozzászólások száma :
12

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptySzer. Dec. 16, 2020 6:47 pm


   
   
Andy & Sonja°

   Bizony, hogy káromkodok, amikor nem elég, hogy Elijah felszívódik, de még ráadásul itt ijesztgetnek is, mintha muszáj lenne. Persze, azért hamar megemberelem magamat, mert ki tudja, hogy kinek kurvaanyázok. Nem akarom rontani a saját bizniszünket egy cifra duma miatt.
De hogy még ez a rohadt hintőpor is! Persze, gondolhattam volna… Ahol cipők esnek ki a szekrényből, ott könnyen landolhat ilyesmi a fejemen. De hát bakker, siettünk, Elijah meg valami csoda folytán észre sem vette.
-Megköszönném. – pillantok hálásan a másikra, majd fordulok is egy kicsit, hogy hozzáférjen a kérdéses területhez, amit kihagytam. Normál esetben utálom, ha a hajamat tapizzák, de most kénytelen vagyok elviselni, ha nem akarok poros fejjel mászkálni egész este. -Köszönöm! – biccentek egy aprót, jóval elegánsabban, mint ahogy az előbb szövegeltem.
-Kiesett a cipője a felső polcról. Én meg… nem vagyok valami magas. – húzom fel a vállaimat, mert hát ezt egyébként ő is láthatja. De éppen jó nekem ez a magasság, nem létrának készülök.
-Nem-nem. Tényleg édes. A szépfiúnak büdös a lába. – grimaszolok. A minimum, hogy árulkodom, ha már miatta ég itt a pofám. Meg aztán bánom is én! Nem hinném, hogy valaha is találkozni fognak… Akkor meg nem mindegy?
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptyPént. Dec. 18, 2020 11:10 am
Sonja x Andy

Az unforgettable christmas party

- Oh, értem - sóhajtok fel gyengén, mikor a vidám kis képzeletemet egyszerűen ellövi az űrbe egyetlen átlagos magyarázattal. Milyen kár. Bár... szerintem nem sokan ismernék be azt sem, ha másképp került oda az a lábhintőpor. Ennyi erővel akár tovább is fantáziálhatok róla, miközben addig igazgatom a tincseket, amíg az utolsó kis foltocska is el nem tűnik. Máris sokkal jobb és egészében elég baráti a helyzet kívülről nézve. Ha nem vagy valakivel jóban és van némi társadalmi felfogásod, akkor megtartod a személyes távolságot, majdnem egy méternyit. Én nem igazán aggodalmaskodom miatta, előbb leszek pióca, ha az segít nekem. - Az apró méret nem hátrány, a legtöbb pasi pedig inkább egy alacsony lányt választ, a magasak elbizonytalanítanak sokakat - én már csak tudom, megnéztek vagy két tucatnyian, rám kacsintani ebből csak három mert és mind bővel felette járt az egykilencvennek. Én cipőben inkább olyan száznyolcvanöt centi körül vagyok csak, de ez már átlag feletti egy nőnél. Még férfinál is inkább a száznyolcvan a normális és azt azért elérem mezítláb. Ez valami társadalmi felfogás, csajok magas pasit, pasik apró csajt keresnek általában. Persze vannak kivételek, őket nagyon jól el tudom szórakoztatni.
- Szépfiú? Ezek szerint nem a barátod? - tippelek egy merészet, mert ez pont az a név, amivel nem sokakat szoktak illetni. És általában senki sem a szívszerelmét, mert sokszor nehéz nem gunyorosan mondani. Az utolsó, akinek jól is állt ez a becenév Templeton Peck hadnagy volt a Szupercsapat című sorozatban. Dirk Benedict nem tudom, hogy nem röhögte e magát játék közben miatta, de már ezzel elérte a komoly színész címet a szememben.
- Te egyedül érkeztél, vagy lelépett a kísérőd? - teszem fel az újabb kérdést, miközben óvatosan bele iszom a pezsgőbe. Egészen finom, nem az a csípős szénsav, ami miatt én általában nem nyelem le ezt a nedűt. Fogadok, hogy jóval drágább is, mint azok. - Oh, egyébként simán csak állíts le, ha túl sokat kérdezek. Rossz szokásom... - teszem hozzá magyarázatként, és ez még csak nem is hazugság. Szeretek kíváncsi lenni, amíg valaki magáról mesél, nem én vagyok a téma, ráadásul pedig így általában a másik fél is jobban érzi magát, mert érdeklődnek iránta. Ebben a világban ezért a lehetőségért sokan fizetnek...

xyz szó ~ nincs dal ~ Kinézet
Andy Doyle

Törvényen kívüli
Andy Doyle


Play by :
Andrej(a) Pejic
Join date :
2020. Oct. 29.
Hozzászólások száma :
12

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptySzomb. Dec. 19, 2020 4:20 pm
Andy & Sonja

Beginning of a beautiful friendship


A kedélyes beszélgetés közepette egyiküknem sem tűnik fel, hogy a teremben több szempár is rájuk szegeződik. Sonja nem szokatlan jelenség, hiszen Elijah mellett gyakran látták már rendezvényeken, de Andy feltűnő jelenség az áttetsző ruhában. Nem telik bele sok idő, hogy valakinek feltűnjön, és a biztonságiak, akik eddig nem túl jól végezték a munkájukat, akcióba lendüljenek. Persze, a törékeny tündér kevés embernek tudna itt ártani, de jobb a biztonság. Éppen ezért kezdik szépen, lassan becserkészni, nem pedig csak úgy rárontanak. Ezzel azonban menekülőutat hagynak neki, illetve nekik, hiszen Andy miatt már Sonja is nyakig benne van, ha kell együtt fogják őket kidobni. A tömegben lavírozva el tudnak szökni, de a bálterem behatárolt terület, és az ajtóit is őrök vigyázzák. Így örökké nem menekülhetnek.
Tiberius Draco

Mesélö
Tiberius Draco


:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! HospitableBlankIndigowingedparrot-size_restricted
Play by :
Jeffrey Dean Morgan
:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! When-He-Smirked-Just-So-Killed-You-Dead
Join date :
2020. Sep. 28.
Hozzászólások száma :
25

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptyKedd Dec. 22, 2020 5:44 pm


   
   
Andy & Sonja°

   Egyáltalán nem örülök, hogy Sky szarja a fejemen kötött ki, de legalább van ki segítsen leszedni onnan. Ez is több mint a semmi, ha már Elijah is kámforrá vált. Ő bezzeg véletlenül sem vette észre! Férfiak!
-Hát, azért ilyenkor jól jönne még pár centi. – húzom a számat. Nem mintha bajom lenne a külsőmmel, szerintem kifejezetten jó csaj vagyok és pont jó a magasságom is. Csak hát, ha magasabb lennék, nem borult volna a fejemre ez az izé.
-Nem! – nevetek fel. Méghogy Sky… Persze, helyes gyerek, látom én is, nem véletlenül imádják a lányok. De nagyon messze van az én esetemtől. Meg egyébként is. Gyakorlatilag a testvérem!
-Felszívódott. – grimaszolok, látszik rajtam, hogy nem dob fel a tény. Mondjuk ki: nélkülem nincs akkora biztonságban. Tud magára vigyázni, persze, de nélkülem fogalma sincs róla, hogy ki az, akire egy kicsit jobban oda kell figyelni.
-Azzal nincs semmi gond, de… - kezdem, amikor gyanúsan ellenséges gondolathullámok söpörnek át a fejemen. Összevont szemöldökkel pillantok körbe, majd a tekintetemben felismerés csillan, amint újra a nőre pillantok. -Te beslisszoltál! – sziszegem felé, majd nemtörődömnek tűnő mozdulattal belekarolok és elkezdem a vécé felé húzni, hátha ott lerázhatjuk az őröket. Kicsit sem fűlik a fogam a szöktetéshez jelen pillanatban. De most miatta én is pácban vagyok. -Cseles húzás volt. – vetem hátra, miközben szélesre tárom a budiajtót. Tényleg az. Csak kár hogy pont engem nézett ki. Hol van ilyenkor Elijah?
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptyPént. Dec. 25, 2020 9:03 am
Sonja & Andy & Kade


Kezdjük ott, hogy még mindig nem értem, miért kellett eljönnöm ide apával, de ha már kellett, hát jöttem vele erre a puccos eseményre. Nem mondom, hogy nagyon gazdagok lennénk, sem túl szegények, viszont apa szerint itt tud találkozni pár orvos kollégájával, meg hát meghívtak minket, csak anya nem tudott jönni, így rám esett a választása. Csak mi férfiak, mégha én nem is vagyok orvos.
Na de, visszatérve a bálra, arra azért nem gondoltam, hogy ennyire puccos esemény lesz ez, én az utcához vagyok szokva, zsarukkal körülvéve, akik a barátaim és bajtársaim is egyben, szolgálati ruhában, nem öltönyben. De ha már öltöny, akkor legalább annyit tudtam tenni az ügy érdekében, hogy fekete, csatos bőrcipőt húztam, mellé elegáns sötét nadrág, nem élére vasalva, csak ilyen volt nálam, na; plusz sötétszürke, vékony pulóver, és arra rá egy tengerkék zakó. Bal csuklómon az elegáns órám, amit apától kaptam, mikor beléptem a testületbe; a hajamat is sikerült kissé megzabolázni, szóval most egy pohár pezsgővel a kezemben ácsorgok, mint egy dísztök a terem egyik végénél, totálisan egyedül és inkább figyelem az embereket, amíg apa csacsog a haverjaival.
Ekkor tűnik fel, hogy ott a terem másik végén, a csinos kis szöszke lány mellé egy nagyon átlátszó ruhás csajszi társul, érdekes, hogy senkinek fel sem tűnik a dolog, rajtam kívül, mikor is pár perc múlva megindulnak a biztonságiak is. Csak nem belógtak ide?
De ahogy ez a kérdés megfogan bennem, úgy kúszik az arcomra a szemtelen vigyor, szórakozzunk kicsit, amúgy is halálra unom én itt magam, ők meg talán az én korosztályom… talán…
Figyelem, ahogy a biztonságiak próbálják bekeríteni a lányokat, mire kezem apró intésére az egyik ajtó kivágódik a terem túlsó felén, hogy a lányok egy kis egérutat nyerjenek a mosdók irányába, én magam is afelé kezdek el sasszézni az emberek között, apa úgy is vigyáz magára, én meg elszórakozom addig is.

305 ~ dal ~ megjegyyzés
Kade Rivers

Rendfenntartás
Kade Rivers


:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Tumblr_inline_pli1k4ID2o1wvz5qb_500
Előtörténet :
Play by :
Alex Høgh Andersen
:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! 89F8FCFEB9C7C6D78496F5425769C9DDFF7A2EF9
Join date :
2020. Oct. 20.
Hozzászólások száma :
26

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptySzomb. Dec. 26, 2020 5:30 pm
Sonja x Andy x Kade

Az unforgettable christmas party

Nincs itt semmi feltűnő, csak egy alig ruhás lány az amazon mérettáblából. Aki kedélyesen pezsgőzik és beszélget a barátnőjével, flörtölő pillantásokat vet másokra és persze pont elég az egész annyira, hogy felhívja a volt pasija figyelmét is. Pontosan tudom, Sion mikor vett észre a tömegben, mikor esett le neki, hogy mégiscsak beszöktem és azt is az első sorból nézhetem végig, ahogy az anyja elvörösödik, az apja álla meg a padlóig zuhan. Ennyi nekem elég is, nem szándékoztam olyan kicsinyes lenni, hogy oda megyek mellé és átölelem, hogy a szülei biztosan magyarázatot követeljenek. Elég lesz nekik a tudat, hogy engem nem olyan könnyű helyre igazítani vagy kizárni egy partyról, mint hiszik. Sőt, bár eddig sem voltunk kapcsolatban, vehetik ezt az én officiális szakító tettemnek is. Mert hogy nem bánom, az már biztos...
A csini kis szőkeség ráadásul szórakoztató is, olyan aranyosan ártatlan, hogy szívesen megsimogatnám a pofiját is érte. Nem bánja, ha túl kíváncsi vagyok és ez örömmel tölt el. Megkaptam az elégtételt, szóval már csak rá figyelek, ahogy egyértelművé teszi, hogy nem a magány szerepelt a mai ötletei között. Majd hirtelen megszakad a mondat, összeszűkített szemekkel néz rám és egyetlen megjegyzéssel világossá teszi számomra is, hogy lebuktam. Nagyjából úgy előtte mint a biztonságiak előtt, akik immár sokkal kevésbé látványosan akarnak kiterelni. - Igen, valahogy úgy - ismerem be, hiszen semmi értelme tagadni a dolgot. Meg vele épp nincs okom megjátszani magamat, főleg, ha éppen úgy néz ki, mint aki segíteni akar. Szóval amíg én fél szemmel a táncparkettet nézem, hogy arra lenne-e értelme menekülni, ő a női mosdó felé vezető folyosó felé kezd terelni. Cseles lány. Kár, hogy nagy eséllyel semmi nem állítja meg őket abban, hogy utánam jöjjenek oda. Leszámítva egy morcos trófea feleséget... A szárnyam megrebben, nem látványosan, de eléggé, hogy elrejtse a tényt, a kezemmel nem kis fuvallatot lökök a vörösboros poharakat cipelő pincér lába felé. Nem nézek hátra, hogy megtudjam, mennyire súlyos a helyzet, amikor egy női kiáltás hangzik fel, de esélyes, hogy valaki másnak is kelleni fog hamarosan egy mosdó leszedni magáról a nedűt...
Az ajtó feltárul előttünk, kislisszolunk a folyosóra, én példásan be is lököm, majd követem őt a női piktokrammos ajtó mögé. Egy kis időnk talán van egyezkedni. - Nem az én hibám, hogy nem kértek papírt a virágszállítótól - válaszolok halvány mosollyal, pedig legszívesebben kacagnék. Régen nem szórakoztam ilyen jól, pedig ennél sokkal látványosabban járok a tilosban, ha rajtam múlik. Most pedig... vagy megszökünk az édes kis szőkeséggel és lesz egy jó sztorim, vagy elkapnak és a biztonságiaknak lesz egy horror sztorija arról a motozásról. - Egyébként Andy vagyok - mutatkozom be, miközben körül nézek, nem túl nagy sikerrel keresve hátsó kijáratot. A mosdókban ritkán van, ellentétben egy csinos tárolóval. Amire azért ha nem kell, nem fanyalodnék rá. Akkor már inkább kísérjenek ki. Persze előbb meg kellene találniuk a csomó kis fülke között, amelyeknek földig ér az ajtaja. Éljen a diszkréció.
- Nem kell tudnom, hogyan jöttél rá, de van pár kérdésem: tudod milyen távol vannak az őrök? Te nyitottad ki az ajtót is? - sorolom a legfontosabbakat, miközben kicsit hátrébb húzódom. Ha tudnám, hogy van még idő, tuti, hogy egy újabb hullámmal a vészkijáratot is kitárnám. Az elég jó megtévesztés sokaknak.

xyz szó ~ nincs dal ~ Kinézet
Andy Doyle

Törvényen kívüli
Andy Doyle


Play by :
Andrej(a) Pejic
Join date :
2020. Oct. 29.
Hozzászólások száma :
12

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! EmptyVas. Jan. 03, 2021 7:41 am


   
   
Andy & Sonja°

   Még ha nem is örülök neki, hogy így kiszúrt velem, azért azt még el kell ismernie, hogy állati faszán csinálta a dolgot. Csak a francért kellett engem is belekeverni! Én nem is illegálisan vagyok itt… Engem nagyon is meghívtak. Először Elijah, most meg ez. Miért nem Sky-t hozta inkább magával? Én meg békésen Netflixezhetnék otthon, ahelyett, hogy egy bálteremben szaladgálok tűsarkúban. Nem mintha nem tudnék benne futni, de azért nem ez a fő hobbim.
Kissé meglepődöm, amikor kiszúrom az integető pasast. Még mielőtt gondolkodás nélkül hallgatnék rá, letapogatom a gondolatait… de tényleg segíteni akar. A többiről majd később vitatkozunk!
-Gyere! – intek Andynek és elindulok a szabad irányba, de fellélegezni csak akkor vagyok hajlandó, amikor bezáródik mögöttünk az ajtó.
-Sonja. – mutatkozom be duzzogva, mert ha már Elijah eltűnt, a minimum lenne, hogy nem egy budin ácsorogva töltöm az estémet. És hát mégis! -Elég sok kérdésed van ahhoz képest, hogy miattad most én is szarban vagyok. – felelem élesen. -Egyébként meg nem vagyok se rendőrkutya, se Harry Potter. – Na, jó. Azért az utóbbival egy kicsit hazudok. De hát mi köze hozzá egyébként? Merthogy szeretném jelezni: EGY BUDIN ÁCSORGOK!
Sonja Hunt

Törvényen kívüli
Sonja Hunt


:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! AssuredDizzyFlatfish-size_restricted
Play by :
Sabrinca Carpenter
:
Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Original
Join date :
2020. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
42

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty

Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty
Ajánlott tartalom




Sonja vs. Andy - Good evening, beautiful! Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Andy Doyle
» Get used to me ~ Sonja & Finn
» Good morning sunshine
» There's still good in this world - Nadine & Ria
» The "good" siblings ~ Dimitri & Florian
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Reality is whatever we want it to be :: Események :: Winter-event - Lezárva-
^
ˇ