Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Ewan Williams Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Ewan Williams Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Ewan Williams Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Ewan Williams Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Ewan Williams Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Ewan Williams Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Ewan Williams Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Ewan Williams Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Ewan Williams Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Ewan Williams Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Ewan Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Ewan Williams EmptyVas. Dec. 06, 2020 2:59 pm

Ewan Williams

I've been a workaholic for many years, but at the same time, I do it because I love it.


Becenév

-


Foglalkozás

Detektív


Születési hely és idő

Az Angyalok Városa, 1960. 11. 13.


Családi állapot

Workaholic


Beállítottság

Lásd fentebb


Varázserő

Föld elementál



Dzsinn
Rendfenntartás
Henry Cavill

Erösségek

Az intelligenciám messze átlagon felüli, remek a memóriám, kiemelkedő az elemző képességem, és jól tudok összefüggésekben gondolkodni. Tökéletes vagyok nyomozónak. Az, hogy földmágiával is bírok, csak hab a tortán.
Gyengeségek
Ha leírnám, hogy nincs ilyen, az túlzott magabiztosság lenne, és már bukna is a megállapításom. Semmit sem szabad túlzásba vinni. Sssssh, nem viszem túlzásba a munkát! Pont annyit dolgozok, amennyit akarok.

Család

A szüleim halála óta az öcsém az egyetlen családtagom. Ki sem látszik a zűrjeiből, nagy kanállal habzsolja az életet, és akárhányszor merészelem számon kérni, hogy mikor hajlandó már felnőni, és kihúzni a fejét a seggéből, megkapom, hogy soha nem kérte, hogy atyáskodjak felette. Mintha én kértem volna, hogy a kiskamaszként megkapjam a nyakamba! De mi mást tehetnék, mint hogy a legjobb tudásom szerint neveltem, és igyekszem századszorra is kihúzni a szarból, amibe belekeverte magát? Talán nem vagyok a legjobb báty, de Noel mégiscsak az öcsém. Tudom, hogy a család sokaknak nem a vérnél kezdődik, de számomra nem is ér ott véget.

Torteneted

Fáradtan lököm be magam mögött az ajtót, és pillantok fel a kis elektromos kandalló felett lógó órára. Éjjel fél négy. A fogasra akasztom a fekete szövetkabátot, és kilépek a cipőmből. A kulcsom a bejárat melletti kis kampón landol, a telefonom konyhapult szélén. Csak pár lépés, hogy elérjek a szobámig. Kicsi lakás, de felesleges lenne nagyobbat fenntartanom, elvégre csak aludni járok haza. Vagy még azért sem. Most is csak azért jöttem haza, mert a főnököm megfenyegetett, hogy kitilt az őrsről, ha még egy éjszakát bent töltök, és nem mehetek vissza pszichológiai szakvélemény nélkül. Szerinte nem tudom megfelelően végezni a munkámat, ha nem alszom eleget. Hiába kezdtem el mondani neki, hogy ha bent alszom, azzal megspórolom azt a fél órát, amit a lakásom és az őrs közötti sétával töltenék. Igen, az egyik legfőbb követelmény a lakás mérete és állapota mellett az volt, hogy mindenképpen sétatávolságra legyen. Nem őrültem meg, hogy akármikor autóval akarjak közlekedni a városban, ha nem muszáj. A tömegközlekedés meg valljuk be, nem az én stílusom. Amúgyis, nem értem, miért lenne baj a fejemmel attól, hogy szeretem a munkámat. Örülnének inkább annak, hogy kivételes szimattal és kitartással dolgozom.
Kioldom a nyakkendőmet, és a zakómmal együtt vállfára teszem. Kigombolom az ingemet, végül megoldom az övem, és a nadrágom is a lábaim köré hullik. Lehajolok érte, és mindent gondosan elrendezek a vállfán. Holnap úgyis jön a bejárónőm, hogy elvigye a tisztítóba. Bár nem túl acélos a nyomozói fizetésem, szerencsére nincs időm elkölteni, így bőven belefér a bejárónő megfizetése. Nem az vagyok, aki nekiáll takarítani a nem létező szabadidejében, vagy éppen egy szál kötényben, dudorászva főzőcskézik a zsebkendőnyi konyhában.
Legszívesebben csak bedőlnék az ágyamba, de a legnedvesebb álmom most egy zuhany, és miért ne váltsam valóra, ha lehetőségem van rá? Így hát a fürdőszobám felé veszem az irányt, és beveszem magam a zuhany alá. Percekig csak folyatom magamra a forró vizet, de a relaxációmat félbeszakítja a telefonom csörgése. Igyekszem figyelmen kívül hagyni, de Tom Crochane Life Is A Highway-e elég lendületes ahhoz, hogy ne tudjak nem figyelni rá. Elzárom a vizet, és kilépek a fürdőből, a törölközőmmel menet közben csak nagyjából itatva fel a bőrömről a vizet.
- Williams - veszem fel végül a telefont. - Nem, Dave, még nem aludtam, mondd.
Hiába vagyok fáradt, mégis, amikor Dave Noel nevét említi, olyan adrenalinlöketet kapok, hogy rögtön készenlétbe kapcsolok.
- Mit csinált már megint?
Igyekszem nyugalmat erőltetni a hangomra és az elmémre is. Abból még semmi jó nem származott, ha hagytam, hogy az érzelmeim felülkerekedjenek rajtam, még ha nehéz is racionálisnak maradnom, amikor Noelől van szó.
- Mi az, hogy egy gyilkosság helyszínén találtak rá? - masszírozom meg a homlokomat fáradt mozdulattal. - Dave, az isten szerelmére, te is tudod, hogy a vérnyomok önmagukban nem perdöntő bizonyítékok, akkor sem, ha nincs alibije - alig észrevehetően emelkedik meg a hangom, és úgy magyarázok az egyik legrégebbi kollégámnak, mintha egy zöldfülű lenne.
- Rendben, persze, tudom, mi az eljárásrend. Kérhetném, hogy te hallgasd ki? Az nem részrehajlás, ha te teszed. Persze, tudom, hogy sokkal jövök már neked. Köszönöm, Dave.
Frusztrált mozdulattal lököm vissza a pultra a mobilomat, és az agyam már azon pörög, hogyan segíthetnék Noelnek. Egy jó ügyvédre van szükségünk. Egy rohadt jó ügyvédre. Sorra veszem a neveket, de egyik rosszabb választásnak tűnik, mint a másik. A környékbeli ügyvédek nagyrészével már volt kisebb-nagyobb összetűzésem egy-egy ügy kapcsán. Nem tehetek róla, ha a bizonyítékaim erősebbek, mint a védőbeszédük. Valaki más kell, valaki, aki elég jó, és hajlandó is együtt dolgozni velem. Két név ugrik be, még a nem is olyan régi new yorki őrssel való együttműködésem kapcsán. Őszintén szólva normál esetben szívesebben harapnám le az ujjam, mint hogy bármelyiküket felhívjam, de ez most nem az a helyzet, amikor túl sok lehetőségem van válogatni.
Felkapom a tárcámat, és kihalászok belőle egy érmét, majd feldobom, és amikor elkapom, a kézfejemre fektetem.
Írás.
Egy perccel később már ki is cseng a hívásom. Nem különösebben érdekel, mennyire fog elküldeni a halál alfelére, amiért reggel fél hétkor felhívom.
- Itt Ewan Williams nyomozó beszél, LAPD. Néhány hónapja dolgoztunk együtt egy ügy kapcsán. Szükségem lenne a szolgálataira, Mr. Thornton...


Vendég

Vendég
Anonymous



Ewan Williams Empty

Ewan Williams EmptyHétf. Dec. 07, 2020 10:15 am
Üdv köztünk Ewan!

It hurts the most when you find out, you can't protect everyone.

Nagytestvérnek lenni sosem volt könnyű. Pláne ha valakinek olyan problémás drága öccse van mint neked. Igaz én fogalmam sincs milyen de szerintem a nővéremmel sok közös témátok lenne.
Noah egyáltalán nem könnyíti meg az életedet és tényleg olyanok vagytok mint az elemeitek, egymás ellentétei. Te stabil vagy, határozott, erős, akárcsak a föld míg ő szabadon szárnyal akárcsak a levegő.
De miért lennének a nagytestvérek ha nem azért hogy megvédjék a kistestvéreiket még ha azok nem is kérik egyáltalán.
Elismerem hogy a közös munkánk nem alakult a legkönnyebben, bár azt hiszem mi ketten egész jól ellennénk egymással, a másik két tag akivel együtt dolgozom... Nos lehet hogy ők nem lesznek az ínyedre ha legközelebb idelátogatsz. De ki tudja, így talán kicsit kevesebb időt fogsz az irodában tölteni.
Mr. Thorton az ügyvédek legjobbikai közé tartozik, biztos vagyok benne hogy vele igazán mélyreható és hasznos munkát fogtok végezni. Sok szerencsét hozzá és csak... óvatosan.
Nem tartalak fel tovább, foglald le azt a csodálatosan jóvágású arcodat. Az ügyvéd úr már biztosan vár...
Jó játékot kívánok!

Üdvözöl:

 Eden



Eden Ravalee

Rendfenntartás
Eden Ravalee


:
Ewan Williams C1edd522c936c3ab8909da2c5a123d8d
Play by :
Jack Falahee
:
Ewan Williams AnxiousWateryCockerspaniel-size_restricted
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
135

Ewan Williams Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» We met for a reason, either you're a blessing os a lesson - Xavi & Ewan
» The hell with Christmas, let's get drunk! ~ Ewan & Theo
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ