Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Eliza Voelkel Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Eliza Voelkel Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Eliza Voelkel Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Eliza Voelkel Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Eliza Voelkel Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Eliza Voelkel Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Eliza Voelkel Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Eliza Voelkel Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Eliza Voelkel Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Eliza Voelkel Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Eliza Voelkel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Eliza Voelkel EmptyCsüt. Nov. 05, 2020 4:32 pm

Eliza Voelkel Olivia Walsh

You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.


Becenév

-


Foglalkozás

ex-pincérnő, jelenleg kitartott menyasszony


Születési hely és idő

1991. január 11. Krakkó, Lengyelország
1991. november 7.  Seattle,  Washington állam


Családi állapot

Eliza Voelkel - elvált(?)
Olivia Walsh - eljegyezve  


Beállítottság

heteroszexuális


Varázserő

-



ember
szolgáltatás
Stacy Martin

Erösségek

Színészi tehetségemet bármelyik hollywoodi filmcsillag megirigyelhetné. Ügyesen alkalmazkodom mások hangulatához, tudom mikor hallgassak, mikor beszéljek. Mindig képes vagyok a helyzetnek megfelelő álarcot rántani, kételyt eloszlatva bájvigyorogni. Profin hazudok, manipulálom szerencsétlen vőlegényemet.
Páratlan a kitartásom. Ha egyszer valamit elhatározok, azt véghez is viszem. Bármi áron.
Semmit sem csinálok félgőzzel. Szeretni meg aztán végképp csak teljesen odaadással tudok.
Gyengeségek
Hazugságokból szőtt bonyolult hálóm.  
Az álarcom mögött lakozó beteg némber.
A bátyám, ex-férjem.

Család

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy majdnem tökéletes család… élték egyhangú mindennapjaikat, amikor aztán váratlanul szar került a palacsintába.
Apa oldalán egy szemtelenül jóképű vendég toppant be, egy báty, akinek létezéséről mindaddig mit sem sejtettünk. Anya félelmetesen könnyedén kaparta össze állat a padlóról és dolgozta fel az ifjú jövevény beköltözését. Csakhamar sajátjaként szerette ugyan azzal odaadással, mint engem vérszerinti lányát. Hát… jómagam is beleszerettem. Igen jól hallottad… beleszerettem visszafordíthatatlanul, feltétel nélkül, teljes szívvel.
A perzselően szenvedélyes (sokak szerint sokkal inkább vérlázítóan botrányos) románcunkból született jó pár szaftos pletyka, lelkileg megnyomorított emberi roncs, és mint utólag kiderült hidegvérű gyilkosság. A bűntudattól ködös eszemre hallgatva álltam apa mellé és léceltem le drámai búcsú keretében. Nem volt visszaút. Eltiltottak tőle, maguktól pedig a világ másik felére száműztek. A kapcsolatom ezen a ponton romlott meg életre szólóan szüleimmel.
Magamra maradtam.
Itt a vége, fuss el véle!

Torteneted

Nem gondoltam volna, hogy ma esküvői ruhát fogok próbálni. A kotnyeles csitrik az érdekbarátnőim előre eltervezték az egészet. Micsoda meglepetés! Hogy fulladnátok meg a következő korty pezsgőtől.
Némán bámulom a tükörképemet. Farkasszemet nézek önmagammal, az pedig kérdőn mered rám. Miért csinálod ezt?

- Mintha rád öntötték volna!
- Nem túl nagy a kivágás? Ne feledd, hogy templomi esküvőd lesz.
- Robert anyja rettentően konzervatív…
- És? Nem az anyjához megy feleségül te butus!
- Jajj lányok fogjátok be a lepcses szátokat, nem látjátok, hogy elszomorítjátok a mennyasszonyt?!
- Livi drágám minden rendben?
Hát úgy nézek ki baszdmeg?!
Nyelőcsövem marja az önutálat. Nagy kortyokban nyelem a levegőt, erősen koncentrálok, nehogy a gyomrom tartalma a vakítóan fehér szőnyegen végezze. Mexikóit ebédeltem, nem lenne szép látvány.
Próbálok elszakadni a tükörből visszanéző sápadt idegen arctól. Miért csinálod ezt? Legszívesebben betörném a tükröt, letépném magamról göncöt és világgá szaladnék. Még nem késő kiszállni, visszaadni a gyémántokkal kirakott súlyos béklyót. Eltűnhetnék, gyorsabban, mint ahogyan beszivárogtam az életébe…  
- Csupán elérzékenyültem. - Könnyfátyolos szemeim az aggódó koszorúslány jelölteket figyelik. – Mindig úgy képzeltem, hogy az első ruha próbán anya is itt lesz. – Könnyedén hagyja el ajkaimat lódítás. A hazugság szerves része az életemnek, elengedhetetlen, mint tüdőnek az éltető oxigén. Kövér könnycsepp gördült végig az arcomon, s ez egyszer nem kell megjátszanom, őszinte. A lányok megindulnak felém, fullasztóan átölelnek, valamelyiküknek még néhány könnycseppet is sikerül kipréselnie. Nem nekem szól a hamis vigasztalás, szegény árva Oliviával éreznek együtt. Alig kettő esztendeje vesztette el a szüleit autóbalesetben. Hiányuk gyógyíthatatlan sebet ütött lelkén. Mostanában egyre gyakrabban itatja miattuk az egereket. Hát nem szívszorító?
Ó ha tudnák, hogy valójában minden könnycsepp érted sírok el drága bátyám, egyetlen szerelmem. Pedig lehet régen elfelejtettél, kitéptél a szívedből és messzire hajítottál. Eldönteni se tudnám, melyik opciótól félek jobban, hogy újra láthatlak, vagy, hogy többé nem láthatlak viszont.  Ezt a tíz évet még valahogy csak kibírtam, de hogy egy egész életet éljek le nélküled…
Megérdemelném. Megérdemelnénk. Már úgy sem lenne olyan, mint akkor régen, mikor még nem tapadt ártatlan lányok vére, velőtrázó sikolya kezedhez. Ha akkor apa helyett téged választalak csakugyan erre a vérrel kikövezett útra tévednél? Hiába a sok szörnyű bűntett, melynek részletei gyakran rémálmaimban elevenednek meg, kísértenek, - valahányszor más ajka érinti enyémet, rád gondolok. És te? Gondolsz még rám? Ha igen mit gondolsz rólam? Gyűlölsz? Bosszút forralsz? Érzel még bármit is irántam, vagy börtönben töltött évek végleg közömbössé tettek irányomba? Tovább léptél?
Úgy hiányzol. Minden kibaszott nappal egyre jobban.  
Ajakaimra költözik az édes álmosolyom, tovább játszom a szerepem, mely egyre közelebb visz hozzád és egyre távolabb sodor önmagamtól.


Hazafele vezető úton Robert körül forognak a gondolataim, közeleg az évfordulónk, illene meglepni. Mivel kedveskedhetnék olyasvalakinek, akinek mindene megvan, és a legkevésbé sem szeretek? Cián a kávéba? Megfőzhetném a kedvenc ételét, szigorúan odaégetve, hogy érezze a törődést, aztán szexszel kárpótolnám. Átlátszó, unalmas, pont amilyen vőlegényem.
Otthon síri csend, sötétség és nyitott ajtó fogad. Csalódottan araszolok befelé. Hogyne lennék az, két nappal korábban ért véget az üzleti út. Viszlát szabadság!
Rudi cica szalad elém, türelmetlenül nyávogva üdvözöl, követeli vacsoráját. Engedelmes alattvalóként hajtok fejet akarata előtt, bőségesen telekanalazom tálkáját. Szokatlanul nagy a csend, Robertnek hűlt nyoma. Tartsa meg jó szokását. Legalább lesz időm a zuhany alatt a kedvenc időtöltésemnek az önsajnálatnak hódolni. Ráérősen hajat mosok a kedvenc vaníliás samponommal, még a lábamat is leborotválnám tiszteletére, ha a borotvám nem lenne használhatatlan. Úgy tűnik csubakkával hajtom álomra a fejem, milyen szép is a szerelem. Belebújok a flancos selyem hálóingbe és az alvó vőlegényem mellé bújok, neki háttal, hogy lehetőleg ne lássa a citromba harapott képemet. Hevesen fészkelődve furakodom közelebb.
- Ébresztőőőő csipkerózsika. – Keze után kutatok, hogy cicimre húzzam, esetleg ha még nem lenne elég éber ettől garantáltan az lesz. – Jajj nagymama mitől ilyen nagy a kezed?! – Válasz nincs. Percek múlnak el. Hosszú percek. - Miért nem hívtál, hogy korábban jössz?  – Ledermedek. – Robert? Szólalj már meg, a frászt hozod rám. – Kissé talán túl kétségbeesett a hangom.


Vendég

Vendég
Anonymous



Eliza Voelkel Empty

Eliza Voelkel EmptyKedd Nov. 10, 2020 9:22 pm
Üdv köztünk Eliza!

He can touch your soul. And there is a difference between having your heart break and having your soul shatter.i

Szerelem...micsoda hatalmas csapás is az. Főleg, ha a nem megfelelő személybe szeretünk bele. De van egyáltalán olyan, hogy megfelelő, és nem megfelelő személy? Nem hinném. Nem mi döntjük el, hogy kibe szeretünk bele, hiszen a test, csupán a lelkek váza, a család pedig csak emberek összessége. Nem is feltétlenül szeretik egymást. Az, hogy Luka a féltestvéred...a sors otromba fintora. Ha nem lenne az, vagy nem tudnáto róla...ódákat zengenének rólatok, hogy micsoda tökéletes pár vagytok. Az övé lehetnél, és ő a tiéd, örökkön örökké. Így, csak gúnyt és gyűlöletet kaptatok. A világgal van a baj, nem veletek, hidd el.
Akit szeretsz, az visszatalál hozzád. Bárhogyan is, de visszatér. És a te ex-férjed a lehető legstílusosabb módját választotta, hogy újra az életed része legyen. A legegyszerűbb rárúgni az ajtót valakire, és kijelenteni, hogy itt vagy. Nem is vártunk mást tőle, úgy hiszem. De vigyázz vele, talán már nem az, akit szeretsz.
Tudom, tudom, hagyjam abba a dumálást. Utadra engedlek, menj, foglald le bájos arcodat, és fuss, hogy Luka karjaiba vethesd magad!

Üdvözöl:

Florian



Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Eliza Voelkel Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Eliza Voelkel 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Eliza Voelkel Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Luka Voelkel
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált előtörténetek-
^
ˇ