Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
At your service +18 - Page 5 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (65 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 At your service +18

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

At your service +18 - Page 5 EmptyHétf. Okt. 26, 2020 10:33 pm
First topic message reminder :

to my Boss

sometimes the best thing to hope for is "good enough"

Felírom a mai napot teljes agyfasznak. A fatehén lebetegedett varázslatos módon. Lehet a tegnap éjjeli imáim meghallgatásra leltek. Vagy az azelőttiek, voltaképpen mindegy. A habkönnyű napomból katasztrófa lett. Olyan dolgokat kerestek rajtam amikről sose hallottam, olyanok hívtak akikkel nem én szoktam lefolytatni a telefonokat és a tetejében OH is szopatott az ebédjével, ami idézném "a szokásos helyről, szokásossal", hát bassza is meg. Mintha szaglásznám a kukáját, a száját, a kajás tányérját nyalnám vagy ilyenek. Nem hívtam fel azt a kurvát azért sem. Rohadjon meg nyugodtan a betegágyban. Előre rendelni sírcsokrot mennyire geci dolog? RIP drágám, pedig még jónéhány kérdésemre ki kellene belőled szednem a válaszokat. Az mondjuk nem igazán segít, hogy a testőr farkas. Főleg ha már megmagyarázhatatlanul erős a faji vonzódásom irányába, ez meg még egy zavaró tényező.
A nap végével komolyan csak az ágyamra vágyom egy ital mellett, OH "sajnos véletlen eltörtem, uram" poharából. Elég hiányos kelléktár, szegényes vágyálmok is futnak a fejemben jelenleg. Egyszerűek és kényelmesek, amik a zsibbadt agyamra hatnak. Felülök a motorra, felveszem a sisakot és közúti baleset mentesen állok meg a ház előtt. Várom a katasztrófát, de beérek az ajtón. Azonnal ráfordítom a kulcsot. Be is szegelem rögtön mindjárt, csak had üljek le. Leerőszakolom magamról a nadrágot, egy italért grasszálok pingvinként. A csengő zavaró szarként vág bele a fülembe. Biztos rosszul hallom, erről igyekszem magamat meggyőzni míg az ajtóhoz megyek. Résnyire nyitom ki, meglepetésemre az egyik szaladgálós áll itt a cégtől. Biztos kiül a mi a fasz nézés az arcomra, mire köhint. Kezében doboz, ha nem levélbomba, akkor nem értem mi van. - A térdemnél van a nadrágom Dean, mondjad már. Kigyulladt az épület? Meghalt valaki? - mindjárt ordítozni kezdek. Vele, vagy másokkal az mindegy. Az is, ha a fél utca hallja. Gagyogni kezd, valamit arról, hogy "Mr. Hudson kért meg, hogy ezt hozzam el neked. Azt mondta sürgős." - a főnök levélbombát küld nekem? Vagy minek, mi? - Várjál. - felhúzom a nadrágom, nyitom az ajtót és átveszem a dobozt. Ő meg néz, nagyon néz. - Jól van Dean, mondd meg neki, hogy személyesen átvettem. Úristen. - az arcára csukom az ajtót. Levágott fej? Farkasbunda? Előléptetés egy 2 kg-s plecsnivel? Az étkezőasztalra rakom, de elolvasom a kísérőkártyát. Milyen kurvára úriember itt valaki! "9-re érted megyek. Minden ami kell, a dobozban."  - Anyád? - vékonyka hangon pislogok az írásra. Kibontom a dobozt és őszintén, némán nézem a tartalmát. Ez ruha. Óvatosan veszem ki. Ráadásul gyönyörű ruha, valljuk be. Megnézem a dobozt, azért erősen eltérnek a fogalmaink a mindennel kapcsolatban. Felhívom, persze nem veszi fel. Miért tenné? Köcsög! Az órára pillantok. A belső istennőm nagy mosollyal integet a fürdőszoba irányába. Elvonulok hát a kérdéseimet meg belefojtom a vízbe.
Jó nagy légvétellel később belebújok a cipőmbe. Tartozik egy talpmasszázzsal. Megigazítom a bugyimat is, ellenőrzöm és nem látszik. A hajam rendben. 20:59-kor kilépek az ajtón. 21:00-kor itt a kocsi. Legalább pontos.
- Honnan a pokolból tudja a méretemet? - beszállok a kocsiba, nagy bravúr úgy, hogy ne lássa a fél környék, milyen állapot van fenntartva a lábaim között. - Elárulja mi volt ez a titkos üzenet? - azt pedig majd meggyónom a belső szentélynek, hogy miért zúgott a vérem a majdnem parancsolgatós hangvételtől. Keresztbe teszem a lábaimat. Szerencséjére nem velem szemben ül, így nem dughatom a szájába a cipősarkam sem, hogy kikalapáljam, miért is öltöztetett így be, vagyis ki. Megyünk valahova, az világos. - Mr. Hudson? - nézek rá talán túlontúl kíváncsian is. Feladom, hogy a ruhát lejjebb igazgassam a combomon. Lehetetlen. Összekeveredik az illatunk a kocsi szűk légterében. Vasbörtönben ülünk. - Legközelebb fel is hívhat. - ne tegye, valójában nem szükséges. Viszont mi van, ha programom lenne? Nem kérdezem meg, csak közöttünk hagyom lebegni.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 5 Empty

SzerzőÜzenet

At your service +18 - Page 5 EmptyPént. Dec. 04, 2020 2:30 pm

Sweet suffering
To my men

Minden kis részem forrong Eddytől, mintha ez valami megmagyarázhatatlan dolog lenne, amit ennél fogva nem is kell megérteni, sem elmélkedni rajta, csak egyszerűen csinálni, részt venni benne és elájulni tőle. Csodálatos, hogy mennyire viselkedem egy türelmetlen szarként, pedig végigjárnék vele minden kis utacskát, a lábujjaitól a feje búbjáig felfedezném őt. Minden kis részét megismerném, feltérképezném, ízeket társítanék hozzá. Azt ígérte az enyém reggelig, hajnalig. Legyen is így, legyen tényleg az enyém! Megígérte, legyen így! Merő fájdalom egyáltalán megmozdulni is a kocsin. Már mindjárt jó, már közel vagyunk! A forró, puha szájától csak nyögdécselek mint egy eszelős. Nem akarom, hogy ruhában legyen. Közben meg csak szorítkoznék a lényegre, hogy bontsuk már szét ugyan azt a rohadt nadrágot és tegye be nekem végre. Már nem tudok ennél türelmesebb lenni, szebben kérni, sem felajánlkozni ha már itt tartunk. A haja puhán siklik az ujjaim között, muszáj magamat hozzá nyomnom. Talán az agyam imádkozna némi ép gondolatért, talán nem érdekli már azt sem az ilyesmi. Semmimet semmi más. Melegít engem, sőt fel is forral. Szeretnélek Eddy, hát mi olyan rohadtul nem teljesíthető ezen? Mondjad! Mit nem lehet ezen teljesíteni, de tényleg? Hallom magam, hogy mennyire odaadóan búgok, sóhajtozok a fülébe. Érzem magamhoz nyomódni, össze is kenjük a nadrágja elejét, hát mondom én, hogy nincs rá szükség! A hang viszont, nem Eddyé és nem az enyém. A mumus száll mellénk, csípős hangulatban. A főnök, akiről biztos lennének gondolataim, csak most nincsenek. Már le is basz rögtön, pedig éppen ő jön egy olyan helyzetbe amibe nem kellene. Illene 15 percet várni, ha sietünk elég lesz kevesebb is. Dohogok, nem tudok rá sem nézni, mert Eddy itt van, kitölti majdnem mindenemet. – Nem, itt van. – nyögök egyet mellé, istenem, tényleg itt van OH és nem vagyok képes szintre emelni a jelenettel a történeéseket. Eddy farkát szeretném, nem fejmosást, miért nem lehet megérteni, mondja meg, miért nem lehet? Annyira egyértelmű, annyira most kell. Nem érzi a vágyat?
- Ne, ne, ne! – mindjárt sírok komolyan. Szeretném ha éreznék az én fájdalmamat is, hogy milyen borzasztó és feszítő érzés ez az üresség ami Eddyért kiált, hogy töltse meg. Adjon nekem élvezetet. Kezdek dühös lenni, amúgy is az voltam előtte. Úgy látszik, hogy ezek ketten ellenem vannak ilyen-olyan formában. Nem veszik komolyan a helyzetem súlyos és kétségbeejtő részeit. Hallom mit mond, hogy ebben ott van, hogy majd mindjárt ki leszek rúgva, amit nem engedhetek meg magamnak, mert hát egyszerűen nem és kész. Erre így talál és itt talál. Eddy meg felemelkedik. Azt mondja nem jó ötlet. Hogy ő megmondta? Kár, hogy a kezemben van a farka, mert így nehéz valódi felháborodást hozni. – Mi a rossz ötlet? – nagyon óvatos a hangszín is. Még a kezem is megfogja. Mi a szar? Mi a szar ez Eddy? Miért? Miért már megint? Dühösen nézem a profilját, az állkapcsát. Aztán a főnököt, aki nyilván okkal haragszik, csak ezt az okot most képtelen vagyok megérteni. Nagyon akarok haragudni, tényleg nagyon akarok. Hát lesegít a lovagom, olyan kedves. Tényleg megóv mindenféle erényemet. Még azt is, ami nem is létezik. Nagyon szeretnék hirtelen és varázsütésre máshová kerülni. Ki ebből a helyzetből. Persze OH szerint bírjuk ki hazáig. A gond az, hogy ezt nem bírom én már semeddig sem, nemhogy hazáig! Imbolyogva állok mellette, mivel hozzám ér csak simulni tudok hozzá és a keze alá is, mert az illata felkavaróan szexi és mire felnézek már Hudson itt áll előttünk, én meg felhúzott ruhával előtte. Az érintése az államon egy nagyon mély sóhajt korbácsol elő. Beugrik milyen volt a teraszon hozzá simulni. Jaj, hát lehetne közelebb is. Olyan szinten mérem végig, mintha most morzsolnám le róla képzeletben a ruháit. Teszem is. – Semmit nem szoktam bevenni. – lehelem halkan, a jobbom Eddy derekán simogat, nézem ezt a nagyon felmérést, amit nem is igazán értek meg. A fenekem lefagyna, de ő melegíti. Elmosolyodom. – Életben, persze. – hát miért ne lenne? Milyen dühös volt, csak úgy ömlött ránk a szitokszó az ajtón keresztül. Szinte illetlenség a szájából hallani ezt a nevet. Kit érdekel amikor ilyen közel áll hozzánk? – Nagyon haragszik, Mr. Hudson? Kiengeszteljük. – rögtön akkora ajánlat mászik ki a számon, hogy kimondani is egyenlő az olcsó ribanc jelzővel. Viszont a határozottan sármos arca még inkább az lesz így, hogy dühös. Nem válaszolok a kérdésre Eddy helyett, hisz ő kereste azt a szart annyira nagyon, hogy még egy ágy meg a zárt szoba sem tette érdekeltté velem kapcsolatban. – Még csak észre sem vettek minket. - becsúsztatom a kezem Eddy nadrágjába, a fenekére simítom, egyszerűen görcsölök. Itt áll két ilyen csodálatos példánya a nemüknek, erre az egyik haragszik a másik meg mindig minden mást csinál a felajánlott helyett. – Azért nem lehet, mert már.. – eszembe jut, hogy kérdezett valamit. Lehet tényleg haza kellene mennem, határozottan haza. A gondolat is bántó, fájdalmas, hogy elengedjem Eddyt és ellépjek, mondjuk lesimítsam a ruhámat. – már nagyon sokat vártam és nem bírom tovább. – miért lép hátra tőlünk? Annyira illedelmesen ismerem be, hogy belehalok ha nem dughatok végre egy jót, hogy tán más környezetben még illemtankönyvben is megállná a helyét a mondat. – Fázom és szeretnék elmenni. – mármint innen is, meg egyébként is, olyan mintha már napok óta szenvednék egy nagyon súlyos betegségben és az orvos azt mondaná, nem kapok gyógyszert mert nem vagyok elég szimpatikus neki. Talán nekik sem és csak egy hülyítés az egész Eddytől. – Nem történt semmi baj, észre sem vettek minket. – ahogy kimásztunk az ablakon mint két betörő. Vagyis a tündér valószínűleg haragszik mint az állat, mások nem rémlenek. Az édes nyakhoz hajolok vissza, onnan nézek OH-ra, szemmel falom fel, szájjal meg Eddy következik. A fülébe harapok, sürgetem. Megígért valamit és már annál is régebb óta várok rá. – Az a pasas nagyon utálja ám magát, Mr. OH. – nem tudom kontrollálni mit mondok, csak eszembe jut és a térdem is megroggyan már, a talpam alig érzem. Menjünk már innen, vagy csak engem engedjenek elmenni. Amúgy meg mindent leszarok, a helyet is, a bentlévőket is. Mindenkit.

Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 5 Empty

At your service +18 - Page 5 EmptySzomb. Dec. 05, 2020 11:05 am
skandallum
To: Lita & Oliver

- Nem akarom...-belehelem a fülébe, hogy tudjon róla, pedig szeretem én látni Hudsont és az is jobb, ha szem előtt van, de Litának csattognia kéne a fémen és nem a fülembe jajongva tiltakoznia az ellen, hogy összeszedjem szétkallódott végtagjait. Az ő szertelenségével álcázom az enyémet, megtámogatom és belekapaszkodom, ez a nagy helyzet, a nyakamba csúszik a hideg idő, a nadrágból kirángatott ingemmel együtt pont olyan lelencgyereknek nézek ki, mint amilyen vagyok hála a nő szorgos keze munkájának ami még nem ért véget, de azt hiszem képtelen lennék az ujjait kipattintani az ölemből. Az a lüktetés az egyetlen vigaszom, mert Hudson amúgy ennivalóan állatias fintorba torzult úrifiú arcával hülyeségeket beszél. Biztos rájön miért nem lehet kibírni. Biztos észre fogja venni Lita combján a dermedő nedvességet, az én nadrágomon a foltot. Koncentráljunk az értelmes kérdésekre. - Ha elengedem összeesik. Majd a kocsiban elmondom - egy válasz a férfinek, egy a nőnek, jól van, menni fog ez a kötéltánc, csak ne tegyen senki hirtelen mozdulatot!
- Gggrghhhhhhr - majdnem sikerült emberi nyelven megfogalmaznom azt, hogy "óvatosan nyúlkálj a nőmhöz, hé!" de valahogy felháborodott, mély morgás lesz belőle, a gyomromból jön fel, abból a farkaséhes gyomromból, le ne harapjam a kezét amiért úgy nézegeti Litát, mint a prostikat szokás, pont olyan nagyon tiszta kezében az álla, pont olyan illatos, ízletes közelsége, pont olyan a körülöttünk gomolygó szexaura, amibe egyelőre izzó fémékként ékelődik be, de kicsit sem igazodik formába a dolgokhoz. Több baszást, kevesebb basztatást, ő kevert minket bajba, az utcán ezért meg is verném, nemhogy tűrjem, hogy itt leckéztessen! Összecsattintom a fogaim mielőtt válaszolnék, a keze az államon arra int, hogy hűtsem le magam, ez nem az a placc, ahol tesztoszteronnal kell rendezni a vitás kérdéseket. Nem is vele van a baj, hanem a mellettem ringó-bingó nőszemély érzékfacsaró illatával. Vagy igazából de, vele is baj van.- Te lökted oda neki bassza meg már ez az egész. Igen. Beitatta. Igen, nagyon haragszik. Igen, életben van. Igen, takarodjunk már el innen nyílt színről! - szerfelett kulturáltan sikerül felmordulni, de ennyi vér van az agyamban és Hudson is hánykolódik a tegeződés és magázódás között, én ezt már túlzásnak találom, mint Lita kezét a nadrágomban, a sofőr arca beszédes aki közben megérkezik, edzett idegekkel, gondolom látott már ennél különbet is, hogy egy kecses női kacsó eltűnik egy nadrág mélyén. Még én akartam Hudsont nyugtatni némi simogatással, de most ahogy hátrál megyek utána nekem kell a lenyugtatás, és az kevés hogy a hátsó ajtóhoz férhetek végre ahogy pittyen a riasztó betehetem az ülésre a panaszaival teli felcsigázott lányt. - Szállj be és megyünk - biztatom csendesen, halkan, harapósan. Ez őrület. Ez a fülharapás. Ez agyfasz. Ez a nyakba simult csók, amit le kell vennem magamról megint. Ez... az előbb mély olyan egyértelmű volt minden a motorháztetőn, most meg a zilált szemrehányások közepette az tűnik az egyetlen értelmes megoldásnak, ha közelebb rántom a hátráló lépések helyett Hudsont, hogy ő is érezze testközelből ezt a sürgetést, ezt a lüktetést, ezt az egészet. Megkapaszkodom a kocsiban, mert én vagyok az ő testőre, nem fogok előbb beszállni, még ha a farkasnőstény szaga szirénénekként dalol is odabentről.
- Megvan, itt van Mr. Hudson - megtapogatom a zsebem, remeg a kezem, fel fogok robbanni, vagy át fogok változni szégyenszemre, mint egy túlizgatott farkas-tini.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 5 Empty

At your service +18 - Page 5 EmptySzomb. Dec. 05, 2020 3:45 pm



first mission

To: Lita & Eddy


Ide-oda kapkodom a fejem, agyam megáll, hogy ilyen nagyon lelkesen tapogatják egymást, mint két kanos tini, amivel nem is lenne bajom, ha ez nem a nyílt színen történne és nem kéne azzal szembesülnöm, hogy ömlik belelök a szexuális vágy. Jól van, legyen csak ne itt és ne most, hogy megint én legyek szar helyzetben. Kibaszott megalázó rám nézve.
Kézbe veszem az arcukat, a nő totál be van tépve, nem titok, a farkasomon ennek a nyomát sem látom, belőle csak ömlik a morózus szex vágy. A morgását azonnal megvicsorgom és megszorulnak az ujjaim az állán. – Több önuralmat, tudd kivel állsz szemben. – kilököm a kezemből az állát. Abszurd szex ömlik belőlük, egymásnak szóló, egymásra kattanó, olyan, ami miatt hátrálnom  kell. – Nem haragszom Lita, az én hibám, kicsit többet néztem ki belőled. – majd magázódunk holnap, de szólhattam volna neki, hogy ne fogadjon el italt, ám ezt most nem fogom elismerni. Majd holnap tán. Na jó. – Szólhattam volna, hogy ne fogadjon el tőle semmit. – hátrább lépek, mert Eddy egy farkas… kinyilvánította, hogy a nő az övé, ráfekszik azzal, hogy rákaffan a kezemre még a végén összeszólalkozunk ezen. Területféltés. Legyen. Övé. – Kedves ajánlat, de ha megvan, amit kértem ki vagyok engesztelve. – visszafordulok Eddyhez, az egész geci hajam égnek áll. Nem hiszem el, hogy ez történik, ilyen kínos helyzetbe hozni. – Mert? Mindegy, nem is érdekel, megyünk már. – szegény csajból ömlik, hogy a drog felturbózta az agyát, szégyellem is magam érte rendesen. Eddy szavaira felkapom a fejem, a harag felgyülemlik belőlem, a tűz végig nyalja az ereimet, a csontokon kopog be.   – Vigyázzon a szájára Mr. Blackmore, mert akármit evett, ivott összekever a haverjaival és a játszótársaival. Több tisztelet irányomba, mert itt még mindig maga, aki nekem dolgozik és nem fordítva. – halk minden szó, de ömlik belőle az ellenséges harag, a fedés zengése. Mi a faszomat képzel magáról? Még egyet hátra lépek, hogy megálljam a késztetést, hogy eltörjem az orrát, mi a faszom….
Az vet véget a további vitának, hogy megérkezik a sofőröm. Eddy felé nyújtom a kezem. – Kérem. – amit meg kellett szerezniük. – Lucius, előbb kérlek, vidd haza a hölgyet és aztán Eddyt, azt szeretném, ha külön utaznának és külön mennének haza mind a ketten, nem kell nekem egy botrány. – Lita kijózanodva majd hozzám bassza, hogy megerőszakolta a testőröm. Semmi szükségem egy perre. A politikai pályafutásom dőlhet ezen be.
Megvárom, hogy Eddy a kocsiba tuszkolja Litát. Rácsapom az ajtót és közelebb lépek a farkashoz. – Ha csak hozzá is érsz, míg be van drogozva, te és ő is kereshettek új munkát. Ha holnap lenyilatkozza, hogy bedrogozták és megerőszakoltad én meg tudtam róla, az irhád a kandallóm felé akasztom. Remélem, hogy tiszta volta képtelen Mr. Blackmore. – zsebre vágom a pendriveot, előveszem a mobilom, rendelek egy taxit magamnak, mert elől nem férek el. Lita meg nos, Eddy nem állna neki ellen és kurvára félő, hogy én sem tenném. – Tűnjön innen el mindenki. – ilyen kurva kínos helyzetbe hozni, jó isten. Oliver Hudson taxit rendel, mert az emberei megbízhatatlanok, nagyszerű, jár a taps. Mellé itt maradok testőr nélkül, remélem ma akarnak lemészárolni...
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 5 Empty

At your service +18 - Page 5 Empty
Ajánlott tartalom




At your service +18 - Page 5 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ