Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
At your service +18 - Page 4 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 At your service +18

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

At your service +18 - Page 4 EmptyHétf. Okt. 26, 2020 10:33 pm
First topic message reminder :

to my Boss

sometimes the best thing to hope for is "good enough"

Felírom a mai napot teljes agyfasznak. A fatehén lebetegedett varázslatos módon. Lehet a tegnap éjjeli imáim meghallgatásra leltek. Vagy az azelőttiek, voltaképpen mindegy. A habkönnyű napomból katasztrófa lett. Olyan dolgokat kerestek rajtam amikről sose hallottam, olyanok hívtak akikkel nem én szoktam lefolytatni a telefonokat és a tetejében OH is szopatott az ebédjével, ami idézném "a szokásos helyről, szokásossal", hát bassza is meg. Mintha szaglásznám a kukáját, a száját, a kajás tányérját nyalnám vagy ilyenek. Nem hívtam fel azt a kurvát azért sem. Rohadjon meg nyugodtan a betegágyban. Előre rendelni sírcsokrot mennyire geci dolog? RIP drágám, pedig még jónéhány kérdésemre ki kellene belőled szednem a válaszokat. Az mondjuk nem igazán segít, hogy a testőr farkas. Főleg ha már megmagyarázhatatlanul erős a faji vonzódásom irányába, ez meg még egy zavaró tényező.
A nap végével komolyan csak az ágyamra vágyom egy ital mellett, OH "sajnos véletlen eltörtem, uram" poharából. Elég hiányos kelléktár, szegényes vágyálmok is futnak a fejemben jelenleg. Egyszerűek és kényelmesek, amik a zsibbadt agyamra hatnak. Felülök a motorra, felveszem a sisakot és közúti baleset mentesen állok meg a ház előtt. Várom a katasztrófát, de beérek az ajtón. Azonnal ráfordítom a kulcsot. Be is szegelem rögtön mindjárt, csak had üljek le. Leerőszakolom magamról a nadrágot, egy italért grasszálok pingvinként. A csengő zavaró szarként vág bele a fülembe. Biztos rosszul hallom, erről igyekszem magamat meggyőzni míg az ajtóhoz megyek. Résnyire nyitom ki, meglepetésemre az egyik szaladgálós áll itt a cégtől. Biztos kiül a mi a fasz nézés az arcomra, mire köhint. Kezében doboz, ha nem levélbomba, akkor nem értem mi van. - A térdemnél van a nadrágom Dean, mondjad már. Kigyulladt az épület? Meghalt valaki? - mindjárt ordítozni kezdek. Vele, vagy másokkal az mindegy. Az is, ha a fél utca hallja. Gagyogni kezd, valamit arról, hogy "Mr. Hudson kért meg, hogy ezt hozzam el neked. Azt mondta sürgős." - a főnök levélbombát küld nekem? Vagy minek, mi? - Várjál. - felhúzom a nadrágom, nyitom az ajtót és átveszem a dobozt. Ő meg néz, nagyon néz. - Jól van Dean, mondd meg neki, hogy személyesen átvettem. Úristen. - az arcára csukom az ajtót. Levágott fej? Farkasbunda? Előléptetés egy 2 kg-s plecsnivel? Az étkezőasztalra rakom, de elolvasom a kísérőkártyát. Milyen kurvára úriember itt valaki! "9-re érted megyek. Minden ami kell, a dobozban."  - Anyád? - vékonyka hangon pislogok az írásra. Kibontom a dobozt és őszintén, némán nézem a tartalmát. Ez ruha. Óvatosan veszem ki. Ráadásul gyönyörű ruha, valljuk be. Megnézem a dobozt, azért erősen eltérnek a fogalmaink a mindennel kapcsolatban. Felhívom, persze nem veszi fel. Miért tenné? Köcsög! Az órára pillantok. A belső istennőm nagy mosollyal integet a fürdőszoba irányába. Elvonulok hát a kérdéseimet meg belefojtom a vízbe.
Jó nagy légvétellel később belebújok a cipőmbe. Tartozik egy talpmasszázzsal. Megigazítom a bugyimat is, ellenőrzöm és nem látszik. A hajam rendben. 20:59-kor kilépek az ajtón. 21:00-kor itt a kocsi. Legalább pontos.
- Honnan a pokolból tudja a méretemet? - beszállok a kocsiba, nagy bravúr úgy, hogy ne lássa a fél környék, milyen állapot van fenntartva a lábaim között. - Elárulja mi volt ez a titkos üzenet? - azt pedig majd meggyónom a belső szentélynek, hogy miért zúgott a vérem a majdnem parancsolgatós hangvételtől. Keresztbe teszem a lábaimat. Szerencséjére nem velem szemben ül, így nem dughatom a szájába a cipősarkam sem, hogy kikalapáljam, miért is öltöztetett így be, vagyis ki. Megyünk valahova, az világos. - Mr. Hudson? - nézek rá talán túlontúl kíváncsian is. Feladom, hogy a ruhát lejjebb igazgassam a combomon. Lehetetlen. Összekeveredik az illatunk a kocsi szűk légterében. Vasbörtönben ülünk. - Legközelebb fel is hívhat. - ne tegye, valójában nem szükséges. Viszont mi van, ha programom lenne? Nem kérdezem meg, csak közöttünk hagyom lebegni.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

SzerzőÜzenet

At your service +18 - Page 4 EmptyPént. Nov. 20, 2020 3:32 pm

Sweet suffering
To my men

Persze, Mr. Hudson, OH, erre kellene gondolnom. Dolgozni vagyunk itt, nem csak úgy. Szüksége volt rám, hát elküldte ezt a csodás, drága ruhát amit remélem a fatehén órákig válogatott két halálroham között. Dolgozni, dolgozni, dolgozni. Annyira értelmesen csengenek a szavak, csak nem ilyen közelről, innen más csengene jól. Belezokogok kétségbeesésemben a nyakába, persze nem igazából csak mert szükséges. Éreznie kell, tudnia, hogy megbolondulok azért, hogy megérintsen úgy igazán, simogasson, markoljon a fenekembe és mondja a számba, hogy igen. Mindenre igen amit mondok neki, amiről szó van. - Nagyon sokáig? - pislogok rá nagy szemekkel, teljesen elveszítettem az időérzékem. Fogalmam sincs mikor jöttem be a tündérrel, mennyi idő telhetett el azóta. Lehajtom a fejem megadólag. Picsába, picsába, picsába! - Hihgenhhn? - szétlehelem a visszakérdezést, ilyen választ nem vártam, remélem nem csak egy olcsó, lerázós ígéret amiből végül nem lesz semmi, valami semmis világkatasztrófa miatt. Képes vagyok vele eljutni a lépcsőig, felmenni és ujjainkat összefűzve követni felfelé. Csak az izgalmasan kerek segge jár az eszemben, na meg az apró részletek, hogy nem láttam meztelenül a múltkor sem. Csak tette amit a pillanat és az ösztönök követelnek. Most viszont le fogom róla hámozni a nadrágot, az inget és mindent aprólékosan. Mindenéről tudni fogom milyen ízű, hol kemény, hol lágyabb a teste. Megnyalom a számat izgalmamban és majdnem orra esek az erős fantáziától. Mintha megérezné, csókban forrunk össze. Rövid és fullasztó, mert egyszerre akarok bele mindent, őt és a lényét is. Erre a kurva ajtóval foglalkozik! Nem hiszem el! Eddy!!!
- A farkaddal? Ó, add csak ide. Meglesz az a szoba. - replikázok egy mocskos mosoly kíséretében, a hangom viszont teljesen komoly. Csak engedje, hogy kézbe vegyem a dolgokat. Szoba is lesz, ágy is, kis sarok, gardrób vagy bármi. Persze erre is a visszautasítás hűvössége érkezik vissza, hát megteszem akkor magamtól is, végtére is minek kérjek engedélyt ha egyszer tudom, hogy vágyik rám? Odalent már éreztem a kezemben. Hagynia kellett volna, felháborít, hogy nem tette! Most is könnyedén fogom meg a nadrágon keresztül, kéjenc módon nyögök a hátába. De még mennyire akarja! Kézzel fogható bizonyítékom van rá. Kívánom, hát hány rohadt nyelven mondjam el neki? Beérünk a szobába, majdnem fülön harapom mert már megint a túl logikus gondolatokhoz szalad előlem. Elmondom hát a titkot, a főnök információját, ő meg a ruhám húzgálja rossz irányba. Eddy!!!! Miért? Annyira szeretném tudni miért nem akar engem! Kétségbe vagyok esve, itt ez a hatalmas ágy mellettünk, csak hanyatt kellene esnünk. Nem? Miért nem?
- Tudtam baszki.. - húzok az ajtó felé, haragszom rá, mindjárt össze is adom hányszor dobott vissza pár perc leforgása alatt. Ocsmányabb dolgokkal is, mi? Horkantok megvetően, megsértetten, vágyakat kell visszanyelnem, de a dühömből is csak az üvölt kifelé. - Valahol engem is szívesebben várnának. - tudom, szánalmas, hogy a tündér létezése egyáltalán felmerül, na de az a pasas legalább nem koptatott le. Sőt, elfogadta, hogy nem csókolom meg, csak kielégített, bár túl sokat beszélt. Legalább ő megtette nekem amit az előttem álló egyszerűen nem hajlandó. Dühödten szusszanva simulok az ölelésbe, még meg is vigasztal, ez mennyire gáz már! - Ja, vége. - ahogyan az ujjai simogatnak, az alhasamban a vágy kígyója úgy tekergőzik. Az biztos, hogy vége. Nekem is végem, haza kell jutnom, nem bírom tovább. Szemét módon simulok hozzá, érezni akarom őt. Olyan szinten vagyok nedves, hogy hazáig csúszhatnék meg vissza. Muszáj a lábaim közé húznom a kezét, rászorítanom a combjaimmal. Érezze, érezzen engem! Felnyögök, könyörög a testem valami feloldozásért, igazán megadhatná már. Olyan jó kislány voltam az elmúlt percekben. - Nem bírom tovább, Eddy! - a szájára mormolok kétségbe esve. Viszont láttam, hogy a kurva telefonját is nyomkodta. Hasonló a főnökünkhöz, az is ezt csinálja ha hozzám kell beszélni. - Hazamegyek. - a telefonom meg a kurva kocsiban van jellemzően. Kilépek az ajtón. - Akkor majd valaki megteszi amire nem vagy hajlandó. - puffogok, fel vagyok háborodva, vágyakozom és kielégítetlenül szenvedek a lágyan dörzsölő ruhában. Aljas, gonosz dög velem. Marhára óvatosan fogom a korlátot, lefelé szinte csábító a mélység, gyorsabb lenne lecsúszni, mint lesétálni. Elég felcsigázó a gondolat, csak marhára fájna. - Menj a főnökhöz, majd leérek. - húsz év múlva, vagy száz. Már levegőt vennem is nehéz. Csak had menjek el innen, had menjek haza! Megdőlök, hoppá, semmi baj. Csak kilengés. Feltartott ujjal intek. - Ne érj hozzám ha nem akarsz tényleg hozzám érni! - ennyit a magabiztos, független, hagyjuk. Leszenvedem magam.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptyVas. Nov. 22, 2020 10:24 am
skandallum
To: Lita & Oliver

- Elég már! - morranok fel harmadjára már elég hangosan, megberregtetve odabent a farkast, hogy kivillanjon a foga fehérje egy pillanatra. Kínoz ez a nő, gyönge, lehelős kérdéseivel, amik a nyakamba fújnak és ismétlésre kényszerítenek, pedig elmondani egyszer is sok volt, borzalmasan sok. Szavak az érintések helyett, pofázás a tett helyett, a testőri munkának tényleg ennyire nehéznek kell lennie? Óriási, felemás huskyszemek és fitos száj, a nyálával elkent rúzs illata, hát hallotta, hogy nyalta a száját a háta mögött és most még a farkam is erre a szájra veszi! Éppen csak nem szó szerint, a replika horpaszon szúr, belevonaglok és bepöccenek. Mintha nekem annyira egyszerű lenne ellenállni a markolászó csábításnak, hogy a keze megint megtalálja a szövetnadrágon keresztül az erekcióm, rohadt férfias lenne sírva fakadni a tehetetlenségtől. Megbaszni és rábaszni, vagy nem megbaszni és basztatva lenni, ez itt a nagy kérdés és én, én hülye naiv jó munkás barom az utóbbit választom. Megszerzem azt a rohadt pendrivét akkor is, ha ez a szép szőke nő a mennyezetig túráztatja a sértettségvonatot.
- Ez van szépségem - eredek utána, horkant, roppant nőiesen, de a hangja a gatyámba szalad, hogy összerántsa forrongó szerveim, belémtegye a kisördögöt, a féregideget. És a gonoszságot. - Ó a tündérre gondolsz? Eszement jó parti a pali, lovagolhattad volna hajnalig, miközben ő rezgeti a kis szivárványszínű szárnyait bzzzzbzzzt és közben biztos előkerült volna a telefonja, hogy megörökítse milyen trófeát szerzett magának - hűtöm a belem, hátha a beszéd segít, miközben a karcsú méregzsákot magamhoz ölelem, mert közveszélyes lenne szabadon engedni. Csakis azért fogom íves csípőjét a csípőmhöz és karolom át karcsú hátát, a pokolba kívánva a zakót a karomról, ami miatt nem érezhetem a bőrét a bőröm alatt, csakis józan megfontolásból, de neki erre is egészen más tervei vannak. Oké, most elmulasztottam egy tiltakozó ellenfeszülést, amivel ez az egész megakadályozható lett volna és csuklóig eltűnök a szoknyája alatt, drága kenyér, meg minden más, nyögve a testemmel szorítom a nyitott ajtónak, amink csak ki kellett volna lépnie. Neki is itt jutott eszébe ezt csinálni? Semmit sem vesz észre a környezetéből, de tényleg, az ujjaim nedves, sötét, botrányos helyekre tévednek. Nem kellene megsimogatnom, mintha támogatnám ezt a viselkedést, a bugyi hűlt hegyén cirógatni forrón tüzelő nedves bőrét, a duzzadt kis hús lágy domborulatain kalandozni, mert ez helytelen főleg ebben a helyzetben. Valahogy várom, hogy valaki ránk kiabál, mint a nevelőotthonban amikor ilyesmit csináltunk, a füleim folyamatosan emberi közelséget jeleznek, tébolyító.
- Hiszti, hiszti, hiszti, így nem mehetsz emberek közé, mit fognak gondolni, ha meglátnak? - nyersre ingerelt, ahogy elfordul, már a kezem is vállalhatatlan, szukaillatú, szerintem az egész testem miatta meg bagzó kanszagú, hiába a fürdés, a dezodor, a gondos önmérséklet Hudson közelében, amivel hol az agyam, hol a farkam területén okoz vértolulást és akkor itt a szukám, a nő, nem is a nőm, de azért mégiscsak az valahol, mert nem lehet másé nem engedem, itt van, szaglik és hülyeségeket beszél. Kinevetem, most mit tudok tenni, a hátát simogatom miközben a korlátba kapaszkodik. - Ó nem, Lita, nem maradhatsz felügyelet nélkül, nézz magadra. A tündérig sem jutnál el, valamelyik jóra való öregembert berángatnád az egyik sarokba amelyik nem tud elfutni előled és halálra tapogatnád, nem bírja az ő szívük már ezt - ahogy dől kénytelen vagyok magamhoz szorítani, beledugom az orrom a hajába, én kócoltam szét és büszkén szívom magamba az illatát, jahogy éppen eltanácsol az ilyen kis érintésektől? Hoppá, miket nem művelek, majd gyorsan leveszem róla a kezem, rögtön, két óra múlva. - Nagyon szeretnék igazán hozzád érzi - rágcsálom meg a fülét- de ha érted a közszeméremsértés fogalmát keressünk egy kerti ajtót és ne menjünk át a fogadótéren - csak lépésről lépésre le a lépcsőn az ilyen partyházakon tapasztalatom szerint mindig vannak oldalkijáratok, vagy legalább egy elcsúsztatható oldaltábla. De jó lesz egy ablak is. A levegőbe szimatolok friss levegő után, bár Alita körül lüktető tavasz van.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptyVas. Nov. 22, 2020 12:00 pm

Sweet suffering
To my men

Nem akarom meghallani a lebaszó élt a szavaiban, sőt semmit nem akarok hallgatni ami tiltásokat tartalmaz. Hisz az egész életünk egy nagy tiltás és másból sem állunk ki, csak hogy ezeket el tudjuk kerülni. Kívánósan egyáltalán hogy a picsába képes még így is csak dacosan nemeket motyogni, pedig itt van a tenyerem alatt a lüktető farka egy nadrág ocsmány börtönébe zárva, hát ez nem működhet így tovább. Egyszerűen nem lehet, Eddy!
Pedig a jelek szerint mégis, mindenféle ostoba női magazin azt írogatja, hogy adjunk jelet a másik nem választott képviselőjének arról, hogy mit szeretnénk. Lehet be kellene feküdnöm elé nyitott lábakkal. Az már talán elég lenne ahhoz, hogy megint nemet mondjon. Úgy keresi a kurva pendrive-ot, mintha legalábbis OH egy kétkezes karddal nyiszálná a nyakát közben. Erre azért megfordulok, szerencsére esetében nem működik a "mondd ki a nevem, megjelenek" varázsige. Pedig régen ezt hittem a dzsinnekről. Hibás megközelítés. Most minden csak egy hibás megközelítésnek tűnik. Menjünk akkor le, persze! Az könnyű, nem foglalkozni az én vágyaimmal, az én akarásommal. Faszság, Eddy meg seggfej. Szexi és nagyon nagyon kívánatos seggfej. El is gyengülök amint rám néz. Miért? Istenem, mi a picsa történik?
- A hangsúly azon van, hogy lovagolhattam volna hajnalig. - akkor szemétkedek vissza, ha már ő ugye ezt nem akarja nekem megadni. Nem hajlandó magához engedni semmilyen részemet. Se a kezem, se a szám, a többiről meg nem is beszélek. - Hajnalig. - ezt már az állára súgom, már fel se tudom idézni a tündér arcát, mert magához ölel, a basztatás rögtön ajánlattá konvertálódik. Megvan a pendrive, csináljuk hajnalig. Mindenhogy. Kihasználom a kis pillanatot, a lábaim közé erőszakolom a kezét, érezze mennyire komolyan gondolom. Felnyögve simul a hátam az ajtó oldalsávjához, muszáj sóhajtoznom a kezétől, mert távolról sem merev tűrés ez, megérint végre. Meg sem merek mozdulni, csak alélt, vágyó tekintettel nézni rá. Az ujjai nedvességen siklanak, éhezem rá. Ő rá. Hogy ezt csinálja, folytassa. - Nem érdekelnek, senki sem érdekel. - ő érdekel, hogy miért szól tiltást a szép szája megint, mikor az ujjai igennel simogatnak körbe. Esedezem, nem bírom ezt tovább. Haza kell jutnom, a saját tébolyommal fogok láncot tenni az ajtóra, bezárkózom és őt fogom gyűlölni miközben elélvezek majd. - És ez nem hiszti! - csoda, hogy még működnek a lábaim, hogy még tudok menni. Még mindig érzem az ujjait magamon, pedig ez is egy érzékcsalás. Be kellett volna zárni magunkra azt az ajtót, jobb lett volna. Nem segít ki azzal most, hogy a hátam simogatja, mert csak a fenekem nyomom hozzá, csak így, hogy ruhán keresztül is érezzem a farkát nekem nyomódni, legalább az ígéretét csak, a vágyai valóságát. Még ki is nevet. Ha nem foglalna le, hogy ne hajoljak be elé nagytotálban, most fel is rúgnám érte.
- Lennének ötleteim mivel biztosíts nekem felügyeletet. Arra is úgyis nemet mondasz, mindenre nemet mondasz. - hisztis vagyok már, megbillenek és neki is dőlök. Megilletődve hunyom le a szemeimet is, mozdítom a fejem, súrlódjak a bőrén, Legyen tele velem, az illatommal, a kimondott és kikiabált vágyrengetegemmel amin annyira könnyedén tudna segíteni. Akár most is, itt a lépcső tetején. Hiába mondok most én tiltást, nem hallgat rám. Felnyögök a szájától, megvonaglok előtte. Ez most invitálás lenne? Minden érzékem zsongani kezd. Nem értem miről beszél igazából, csak egy nedvekben fürdetett lényeget emelek ki a szóforgatagból. - Muszáj ajtónak lennie? - nem verhetnénk ki a falat meg ilyenek? Nekem a szoba erkélye is megfelelne. Bármi megteszi, a mosdó is. Megfordulok, hozzápasszírozom magamat. - Menjünk, igen. - elmennék már, mindenféle értelemben. Nehéz lefelé az út, mert a nyakába fúrom az arcom, a nyakával teszem amit a szájával szeretnék. Foggal karistolom a bőrét, csókolom, ízlelem. Befúrom a kezem a nadrágjába hátul, a dereka bőrét karmolászom. Juttasson ki. Végtelen ez a rohadt folyosó, sehol olyan ajtó. Csak ablakok vannak. Befékezek az egyik előtt. - Nincs ajtó, ablak megteszi? - képes vagyok elengedni ennyire és felhúzni, felrántani azt a szart. Kihajolok, hogy kinézzek. Sötét van és nem tudom merre nyílik. Nem lett vészesen magasra építve, sőt! Megint felülír a jelenléte minden értelmet, úgyhogy én mászom először. Felülök a párkányra, most tisztességtelen belátást is kaphat az őt kívánó részeimre. Megkapaszkodom a felhúzott táblában, felhúzom a lábaimat, áttolom a fejem a kinti hűsbe, centinként elfordulok és előrehajolva leugrom. Mondom nem magas, csak mégis szar. - Baszki! - a mesterire formázott bokorba kapaszkodom meg, még jó, hogy ennek is van törzse. Szétnézek, hát ez valahová a kertre nézett. Lehúzom a ruhám, megfordulva rámosolygok. - Gyere már! - lépnék, csak ez a cipő nem kerti talajhoz lett tervezve. Kis híján orra is bukok valami gyökérben, vagy kőben. A föld sem túl stabil. Beszélgetés foszlányai jutnak el hozzám, csak nem tudom. Nem érdekel. - Beszélgetnek! Akkor jó helyen lehetünk! - nem tudnám megmondani mi a jó hely, vagy hol kellene lennünk. - Elsüllyedek.. - nevetek, megbolondultam. Ha végre kimászott, olyan csókba rántom bele, amitől nekem kell felnyögnöm. Billegve ölelem magamhoz, felfalom a száját, a hőjét, mindenét. - Nem érdekel. - bármit is akar mondani, leszarom. Azt is ha leomlik az épület. - Vigyél ki innen, Eddy.. - ebből a föld, bokor és kövektől nehéz illatból. Kérem rá, pedig én mondtam, hogy mindegy hová, de azért annyira mégsem.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptyKedd Nov. 24, 2020 6:55 pm
skandallum
To: Lita & Oliver

- Álmaidban - kivicsorított fogakkal morgok, a saját szavaimmal torkon szegezetten. Aljasság, szemen szedett aljasság, a szemem forgatom az ismétlésre, jön még ez a lány az én utcámba, az államat is elrágcsálhatja. A kezemet is elveszejtheti maga alatt, forró combjainak selymes simogatása között, azon a meleg helyen, ahol lenni akarok, de annyi minden van még amit tenni kell, hogy az akarat a háttérbe kerül. Komolyan irigylem amiért neki jelen szellemi szinten ez a legnagyobb baja, hogy nem fél, nem tart, hogy nem létezik semmi más, mint a simogatás. Nem mondom, a bőrébe veszve én is messzire tutajozom a józanságtól, de nem hallja mennyire rossz helyen vagyunk? Nem érzi? Sose lőtték oldalba légpuskával önfeledt üzekedésért más kertjében?
- De bizony, hogy hiszti a javából - sóhajtom a vállára, ez aztán a kínos menetelés, én csak megérintem, ő pedig hozzám simul, ha lecsukott szemmel élvezném a seggének simogatását tudván tudva, hogy a kurvára kurta ruha alatt pőrén kerekedik, mint a telihold, várva, hogy valamelyik tappancsos elég magasra ugorva végre beleharaphasson, akkor lehullanánk a lépcsőn, mint a túlérett gyümölcsök a fáról. Sejtem milyen hempergőzéssel érnénk földet alant, menne is a TikTokra, Instára, Facebookra, hírműsorba a kandikamera felvétele és mi rendkívül felkapott munkanélküliként tengetnénk tovább az életünket. Bár arra a szexre amivel kecsegtet minden ringó lépte, sértett szava, csábos illata, arra szerintem karriert lehetne alapozni.
- Haladék, Alita, haladék, szó sincs nemet mondásról, ki mondana neked nemet? - hát irritál ezzel a szóval, olyan kategorikus, olyan tévedés, beszívom mélyre a szagát, egy pillanatra összeölelkezünk, megjelöl magával, felken. Az illata olajos, az íze a számban csordul, pedig csak a haját majszolom, egy pillanatra megszédülök, noha én semmit sem ittam. Csak a tündérköpetet. Nekilódul a szívverésem, ez már az lenne, vagy csak rá akarom fogni a szar szerre azt, hogy mennyire megkívánom miközben lefelé haladunk és nekem súrlódik minden egyes porcikájával, hogy kivegyen az észből. - Egyáltalán nem kell ajtónak lennie - hányaveti a válasz, pedig mi máson távozhatnánk, elgondolkodom rajta, amíg ki nem présel belőlem minden egyes gondolatot. - Lita... - nyögöm a nevét elfúlva, ebből az lesz, hogy a hónom alá csapom és úgy viszem le, végzetesen összegabalyodtunk, ő már úgy sem csinál, mintha figyelné a lépcsőt, az én feladatom, hogy combnyaktörés nélkül lejussunk, miközben megnyúzza a torkom a fogaival és csókjaival és kikaparja az inget a nadrágomból. De milyen édes, csodás megkönnyebbülés a levegő simogatása a szövet alatti fülledtség után, a megmentőmet ünneplem benne, tanácstalanul nézek fel, ahogy megáll. Egy ablak. - Komolyan ki fogunk mászni egy ablakon? - álmatag szavak buknak ki a számon, ahogy előrehajol kidugja a fenekét, rajta találom a kezem, hogy megsimogassam, mélyre szívom a kinti hűs levegőt, hajaj. Úgy segítek ahogy csak tudok, reménytelenül feltárulnak a lábai a párkányra emelés közben, az eltűnt bugyi fájó hiánya belém nyilall nedves combbelsőjén ahogy felszánkázik a pillantásom. Ez nem egy party, ez a Pokol, segédkezet adok neki, mert le se tudom venni róla. - Kint vagy? - szétnézek a folyosón, aztán én is a párkányra kúszom, sokkal egyszerűbb ez így nadrágban, az illatával jelzett kerethez és üveghez dörgölöm magam mielőtt kifordulnék a kertbe, a mesterien nyírt flórelemek buja ölelésébe. - A természet lágy ölén kinek jutna eszébe beszélgetni? Miért billegsz? Mégis elhoztad a cipőd? - én meg hol voltam közben, beölelve lehorgonyzom szorosan magam mellett. - Azt hiszem erre parkoltunk le, milyen jó ablakot választottál! - megjutalmazom egy csókkal, néhány dübörgő pillanatig semmi sem fontosabb ennél, a számba nyög, de azért megharapom a rúzstól édes ajkát, amit még nem majszoltam le róla annak itt az ideje, hogy vesszen, mintha kettőnk között rezegne a telefon, de a fene tudja, lehet, hogy ez már a farkam vészbeállítási módja, ami azt üzeni, hogyha továbbra is így bánok vele, akkor felrobban. - Menjünk - súgom megtestesült engedelmességgel a kérésére, azzal keresztültolom egy sor ágyékig érő tuján, hogy a fénybe lépve a parkolóterületen a kocsihoz vezessem, amiben jöttük és annak a fényezésére döntsem a sofőrünk szerfelett nagy csodálkozására.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptyKedd Nov. 24, 2020 11:56 pm

Sweet suffering
To my men

Aljas, gonosz, szexi és illatos dögnek kell elkeresztelnem magamban, hát nem bírok épen gondolkodni már a közelében. Csak arra tudok gondolni, hogy húzza már fel a ruhám és rakja belém. A helyszín is mindegy, a pozíció is. Bárhogy hajlandó lennék rá, csak történjen már végre meg. Némi kis győzelmet azért learattam, mert ugye nem olyan jó ötlet más farkát emlegetni, amikor azzal a mással történetesen egy épületben is tartózkodunk. Kár, hogy nincs előttem az ahhoz tartozó arc, vagy test, egyedül az ő vonásai pulzálnak előttem, az illatával van tele az orrom. Forr tőle a vérem és csak szenvedtet. Legalább egy kicsit azt akarom, hogy szenvedjen velem vagyis inkább miattam, ha már tönkre vagyok menve tőle ilyen szinten.
Attól elfelejtek mindent, hogy a hajamba szagol mert mögém lép, érzem a testét. Muszáj hozzátolnom magam, bizonyosságot kapnom, szenvedjen velem! Annyira tökéletesen simul mögém, hogy erről verset kellene írni, vagy regényt, netán gipszbe kellene önteni és kiállítani a nappalimba. - Ez vágy, Eddy. Vágy, vágy, vágy, vágy! - ismétlem többször, értse már meg. Vágy iránta, ráadásul beteljesületlen. Felajzva akarok vonaglani a farkán, hát akkora nagy kérés ez már, a fenébe is? Ki akarom használni, magamba olvasztani és a nevét nyögni hajnalig. Mert ezt mondta, hogy hajnalig, csak hozzá kötöttem be a szót.
- Te mondasz, sokadjára. - duzzogok, a számat is lebiggyesztem. Nekem a halasztás is nemet jelent, mert a pillanatban mindig nemet mond, amikor egyáltalán nem kellene. A garázsban nem mondott nevet, nem gondolkodott csak jött és ó istenem, milyen jó volt. Most is kellene olyan, csak hosszabban. Többször. Megremegek a gondolattól is. - A garázsban nem utasítottál vissza. - lehelem halkan, muszáj magam hozzá is nyomnom jobban - egyetlen részeddel sem. - még ezzel a mindig nemet mondó szájával sem. Viszont végre olyan ajánlatféle is elhangzik amibe meg tudok kapaszkodni és nem valami furcsa, távoli jövőre vonatkozik. A percekkel már tudok működni. Felsimulok rá lefelé is, végre védtelen és járhatok a nyakán, érezhetem az ízét. - Ez egy jó válasz. - remélem van ütvefúró is, vagy kalapács. Mindegy mi, csak tüntesse el azt, ami köztünk és a kinti levegő között van. - Hmm? - most mi a baj? Szabad, hisz itt van a felület előttem, már a bőre is a tenyerem alatt. Minden tökéletesen idomul és simul. Magamban elismerem azért, hogy ügyes, amiért leérünk a lépcsőn egyáltalán. Céltudatosan oldalkijáratot keresek, bármit ami arra emlékeztet, vagy ami nyitva van. Viszont nincs. És ha nincs, akkor nincs. - Igen. Komolyan. - lelkesen bólogatok, nekem mindegy. A szellőzőn is kimásznék, főleg ha mögöttem jönne. Véletlenül mindig meg-megállnék. A keze most is arra késztet, hogy alaposan nézzek szét kint, hogy hová is fogunk megérkezni. Viszont a szavai céltudatot löktek belém, ki kell jutnunk és akkor végre, véégre nem fogok az elutasításával találkozni. Örülök, hogy se szálka se más nem áll belém, annak is, hogy segít és hamarost megérkezik elém. - Igen, határozottan! - simogatom le a ruhám, mindjárt más a levegő is. Nem fullasztó, hanem tiszta és hűvös. Fáznék is, ha nem lennék feltüzelve teljesen miatta. - Fura a föld itt, remélem nem hullák vannak humuszolva a bokrok alá. - elhúzom a szám, keserédes kérdés - Bár elhoztam volna, valahol amott maradt mindkettő. - csüggedt a sóhaj, az egy szép pár cipő volt, ráadásul nem is olcsó. Keseregnék még ezen, ha nem pattanna elém mint egy jelenés. Egy nagyon szexi jelenés. Neki is dőlök, úgy látszik ez már nagyon megy magától is. Mintha a belső összepakolásom és a külső egyszerűen idomulna hozzá. Mindenhogyan van egy kényelmes pozíció is. - Igen? Dicsérj meg! - el is lopom a dicséretem, oda is adja és ez a csók annyira finom, hogy rögtön akarok belőle még többet. Aléltan szisszenek fel a fogaira. Hamis! A szájára nyalok, mintha a szívem is csorogna át a szájába. Pedig határozottan nem így van. A vállára hajtom a fejem séta közben és békés mosollyal simogatom a hátát. Nem veszi el a kezem, nem pisszeg le. Hozzáérhetek, teljesen szabadon! - Végre! - annyira felvillanyoz amit mond, hogy majdnem a hátára is mászom örömömben. Azt is csak bénult aléltsággal érzékelem, hogy az út szúrja a talpam, a köve pedig hideg. Majdnem nevetni is kezdek, de a fenekem kemény és hűvös felülethez ér, megtámaszkodom rajta és magammal húzva dőlök, ha már dönt. Fullasztó csókra húzom le magamhoz, felhúzom a lábaimat is. Legyen helye, elég helye, odanyomom hozzá magam amennyire lehet. - A karácsonyt se vártam még ennyire, mint ezt. - bókot súgok és csókba csomagolom, két oldalról kapaszkodom az ingébe, kihúzom a nadrágból, hogy felsimogathassak az oldalán, a bordáin. Lekapcsol az agyam, végérvényesen. Csak annyit szeretnék, hogy odaférjek a sliccéhez, ami lehetetlen feladat, mert hozzányomom magam. Meg még azt, hogy el se váljon a szája az enyémtől, igyon ki a csókon keresztül. - Csak gyere, kérlek! - már készen állok rá, már annyira akarok tőle mindent, hogy a sorrend sem számít. Semmi, csak adja meg amit szeretnék. Amit mindketten szeretnénk.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptySzomb. Nov. 28, 2020 6:14 pm
skandallum
To: Lita & Oliver

- Egyértelműen elment az eszed - ahogy mantrázza a szót vágy, vágy és még egymilliószor is azt, hogy vágy, mintha egy démont idézne meg közénk, pedig démonok azok nincsenek. Csak Ő van. Az egyetlen nőstényördög a vidéken. Kiszorul a tüdőmből a levegő a hangja hallatán, vádol durcásan, miközben fogalma sincs arról, hogy mi történik az ölemben, a zakó alatt háború zajlik és vesztésre állok. Bár jobb is így, ha tudná megsajnálna és akkor egy lépést sem tennénk tovább.- Nem jó azt a garázs emlegetni most - nyögöm és még én is hallom azt a kimondott nemet, a gyalázatost, tényleg ezt csinálom, de hát abba kapaszkodok bele, miközben elveszi az eszem a NŐ, annyira, hogy azt sem tudom, hogy mit mondtam amivel a kedvében jártam, aminek hála most hozzám simulva engedelmeskedik végre, bár eddig sem dacolt, ő nem mondott nemet semmire. Még érezni rajta a tündér szagát (arra sem mondott nemet), kevert szagú, hagymázas, furcsa álomnak tűnik a lejövetelünk a lépcsőn, nem kapcsolódnak egymáshoz a mozdulatok és szavak. Csordulunk lefelé folyékony, egyenetlen mozdulatokkal, egymásba gabalyodott szavakkal. Nem hiszem el, hogy egy elegáns partyról az ablakon keresztül távozunk, ez annyira rám vall, bár kisértékű lopás céljából elkövetett behatolás idején sokkal csendesebben mozgok, mint most, amikor végre kiszabadulunk a csábítások rémes házából.
- Az elmúlt negyven percben most először látok tőled olyat, hogy lefelé simogatod a ruhád - és ezt valahogy nagyon szórakoztatónak találom, mert a ránkborult sötétben felkapja a fejét bennem a vadállat. Itt lehet, itt nem látnak, magamhoz vonom bizonytalanul ingó testét és a kezem szalajtom be a kurta szoknya alá, hogy megmelengessem a combján. - Na és ha hullák vannak, akkor mi van? - horkantok fel, hát mire nem gondol? - Ne búsolj Csipkerózsika, vagy melyik hercegnő hagyta el a topánkáját, a te lábaidnak tudunk egy jobb helyet annál odalent a nyakamban, mit szólsz? - ahogy nekem dőlt a haja a számba lebbent, azt majszolom előbb, aztán a száját, azzal dicsérem, amit úgy kíván, kívánom, megkívánom, semmi mást nem kívánok, csak egy vízszintes felületet alá, csakis azért, hogy kényelmes legyen és beteljesítsem azt, amit odaígértem a lábainak. Micsoda lábak, megint kiesik egy rész, a hullaföldes domborulatoktól a kocsiig csak a csók létezik, aztán már ott is van.
- Lány a fémen, posztmodern alkotás, a művész neve senkit sem érdekel, boldog karácsonyt nekem - a motorháztető furán dobban, ahogy hanyattfekszik rajta, én meg rá, két oldalról megkapaszkodom felhúzott lábaiban, ahogy a hideg besimogat az ing alatt kéjesen nyögdécselek és csak egy furcsa, homályos sejtelem a tudatom mélyén a farkas üzenete, hogy lehet, hogy ebben a pillanatban nem vagyunk teljesen egyedül. Lehet, de csak lehet, hogy nem kellene rámászni a parkoló között, lehet, de csak lehet, hogy nem egészséges feljebb tolni, a lámpa mellett koccanó térddel megtámaszkodni a hűtőrácson. Lehet, de tényleg csak lehet, hogy nem a legjobb ötlet lihegő kívánságának engedve elszakadni a szájától és a torkába csókolva megindulni a kebleinek nekem feszülő halmai felé és közben a ruhát teljesen felsimítani a combján, miközben a lába közét csak az én odaszorított testem cenzúrázza. Lehet, de ami lehet, az nem biztos, így ezt teszem.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptyHétf. Nov. 30, 2020 3:25 pm



first mission

To: Lita & Eddy



Kimentem magam, nem könnyű egyszóval sem mondom, de meglehetősen feltűnő, hogy Eddy és elönt meg Lita is, de legalább Joffe mondhatja, hogy ezek együtt kufircoltak  ő meg elment pössenteni és túl sokáig tartott.
Remélem, hogy a kocsinál pozitív hírekkel várnak és nem vérben fürödve, ugyanis kifejezetten megmondtam, hogy a faszom tündérnek baja nem eshet, de Eddy elég irányíthatatlan, ha úgy  dönt és azt is remélem, hogy Litát meg a tündér nem bántotta.
A kijáratnál jelzem, a fiatal kis rácoknak, hogy kerüljön elő a sofőröm, remélem jól lakott… ja nem, ő is lekéste a vacsorát velünk, bár nekik mindig több és jobb falatok jutnak, mint nekünk, aki késtünk.  A gyomrom meg korog, de mit sem számít, ha az megvan ami miatt ma itt vagyunk és mindenki épségben van. Aggaszt, hogy miért nem jöttek vissza a terembe, de az okok mindig megvannak mindenre és mellé hamarosan megtudom. Az egyik fiú elinal, hogy sofőrt kerítsen nekem és egy pillanatra elagyalok, hogy valójában vonz-e engem a korosztálya. Meg sem moccan bennem semmi, rossz pedo, rossz.
A parkoló felé veszem az irányt, hogy előkerítsem a beépített ügynökeimet és a sofőr is felzárkózhasson még az előtt elhúzzunk, mielőtt valami botrány valósan kirobban.
Egymásba feledkező párocska smárolgat a kocsimon! Az enyémen, agyfaszt kapok menten, emiatt jöttek a parkolóba? Ezt nem lehetett volna letudni valahol máshol? Mondjuk a kertben, ha már rájuk köszönt a baszhatnék. Nem lopakodom feléjük, ez így nem lenne igaz, de azért igyekszem nem zajt csapni, hogy lássam mi is folyik és folyik az rendesen. Megrázom a fejem, nem hiszem el.
– Az összes sérülést a fizetésetekből fogom fizetni. – értsd három hónap ingyen munka fejenként, ha összekarcolták, kicsi is.  Már meg sem kérdezem, hogy mi a picsa történik itt, mert ez a része nem érdekel és mellé teljesen egyértelmű is. Tőlem azzal és akkor döngetek, amikor akarnak, de ne a kocsimon, hát menten szélütést kapok és adok. – Azonban díjaznám, ha szétrobbanhatnátok egy kósza pillanatra. – a hangom nem dühös, nem vagyok az, de miért hagynak ilyenből ki? Felháborító.
Nem mellékesen lehetnének diszkrétebbek, elégre a csaj velem jött, Joffe társaságában távozott és most Eddyvel basznak. – Nem bírjátok ki hazáig? – majd leszokok a magázásról is, csak bomoljanak szét, de íziben, mielőtt valósan is nagyon megsértődöm és akkor lesz nemulass. Megállok tőlük két-három lépésre és nagyon remélem, hogy gyorsan szétválnak. Kíváncsian pislogok rájuk, a jobb kezem a zsebemben, csak emiatt nem dobolok az agyuk helyén, mindkettőének. A faszom hely is tele kamerákkal. Oliver Hudson egy ribanccal érkezett az estélyre… remek.
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptySzer. Dec. 02, 2020 12:27 pm

Sweet suffering
To my men

Kedélyes, furcsa mosollyal szemlélem. Lehet, hogy tényleg elment az eszem már, nem mintha egyébként ez komolyabban is érdekelne ebben a pillanatban, hisz csak az ablakon utánam mászó alakjára tudok koncentrálni. Egyébként azt sem tudom, állapítom meg némi keserűséggel, hogy nem is tudom milyen ruha nélkül. Nem volt rá alkalmam, hogy lássam. Azt tudom, hogy fantasztikus a bőréhez érni, mert finom és jó az illata és nem akarok mást csak erről megint és megint meggyőződni, többször is az eszembe vésni, el nem felejteni. Most majdnem meglépő tolvajként is csak tovább mosolygok a rendezett ruhámban, mezítláb a bokrok között.
- Nem simogatnám lefelé ha a kezed melegítené a fázós részeimet. - éhesen válaszolgatok vissza, másszon közelebb hozzám. Már annyit beszéltünk mindenféléről, csak épp a lényeg nem történt meg, pedig itt is van fal meg sötét és nem venné észre senki, ha felnyomna a hideg felületre és végre nem nemet szajkózna örökké. A fülébe nyögök mire hozzám lép és benyúl a ruhám alá. - Pont erre gondoltam. - nem, már ennél előrébb járok sajnos mindenféle szinteken. Egy pillanatra elfelejtem a hullák gondolatát is, mert a tenyere kiöl minden egyéb dolgot erről a világról. Jaj Eddy, ne menjünk sehova! Fektess már hanyatt végre! - Igazad van, semmi. Nem érdekelnek a hullák. Sem. - sajnos más sem ami etikus, ami illő vagy bármi egyéb. Forró mosollyal jutalmazom ezt az ötletet, pedig már önmagában is felháborít, hogy egy ötlet. Valami jövőbeli dolog, amit majd valamikor megkapok. Tartsunk már ott. - Tökéletes, akarom. Nagyon. - mormolom a szájára, a szájába, ebbe az eszelős csókba amibe préselem magam. Nem kívánom elengedni, mert valahogy akkor már megint nemek jönnének amikre már tényleg nincs több szükségem. A szájára van, a kezére, Rá és nagyon is Rá.
A hűvös és csúszós felület nekem ad igazat, az sem akarja, hogy távolság ékelődjön be közénk. Hisz ha nem tart meg, egyszerűen leseggelek innen. Gátlástalanul nyitom szét a lábaimat, hogy minél jobban érezzem közöttük, nem lehetne, hogy a nadrágja tanuljon némi önállóságot és egyszerűen leessen róla? Hozzá is nyomom magam, hát tartson még, legalább hozzám ér. Ívbe feszítem a hátam, alá tolom mindenem, minek van rajtam egyáltalán még ruha? Ruhán keresztül is annyira forró a szája, halk sem tudok lenni. Amúgy is a szabad ég alatt a legjobb. Főleg ha így nyög. Az arcára simogatok, a nyakára és gombolni kezdem az ingét, bár el se férnek a kezeim. Na, eleget vártam tényleg, egy rossz szava sem lehet. Észvesztően jól viselkedtem, - Mindkettőnknek. - nyögök én is, jaj vedd már a nyakadba a lábam Eddddyyyy! Sürgetném, komolyan sürgetném őt. A sliccéhez akarok férni, ez viszont lehetetlen manőver, mert túlságosan össze vagyunk simulva. Feladom, a hajába túrok, hát milyen izgató szája van! - Nincs türelmem! - lihegek, csak tolja belém magát végre. Úgyis megígérte azt is, hogy reggelig az enyém és mindent ki fogok belőle sajtolni amit lehet. Akkor is, ha a park közepén kell rá sort keríteni. A hang viszont. Ez a hang! A számat Eddy nyakára tapasztom. Realizálok, úristen ez OH! A maga teljes pompájában. Pedig azt hittem, hogy, hát nem tudom mit hittem igazából. Távolodott a léte, mert Eddy kitölti még a meg sem születő gondolataim helyét is. - Mr. Hudson! - annyira udvariatlanul vágyó a hangszínem, mert itt van a szám alatt Eddy bőre és valahol egy hátsó taktusban tudom, hogy a főnökünk áll itt, de a testközelség elnyomja ezt a fontos információt. Remélem Eddy felemelkedik, mert akkor be is fúrom a kezem közénk, hogy a tenyerembe simíthassam a farkát a rohadék nadrágján keresztül is. Ez kell most, OH pedig kérdez. Mindig olyan jókor tud jókat kérdezni. - Nem.. - vallom meg szégyentelenül, nem bírom már semeddig sem. Vajon engedélyt is kellene kérni? Adna? Csak gyorsan. - Muszáj? - hazáig kibírni meg szétválni? Miért muszáj? Nem muszáj. Nyakon csókolom Eddyt, nekem ő jár a fejemben. Szétválás, elválás, hagyd abba, muszájok és nem muszájok egyszerűen nincsenek. Egyfajta muszáj van. - Megígérted! - súgom a fülére, nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Itt a főnök és másra sem tudok gondolni, csak Eddyre, a szexre Eddyvel, meg még több szexre. - Bocsánat. - ez annyira erőtlen, hogy felröhögnék ha hallanám egyáltalán, csak hát meg sem hallom az az igazság. Nem akarom sajnálni, nem tudok mit sajnálni. Eddy megígérte és megvártam. A jutalmam kérem, követelem! Tovább simogatom, ez már határozott. Nem akarok várni! Nem és nem!
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 03, 2020 12:32 pm
skandallum
To: Lita & Oliver

- Vállalhatatlanul telhetetlen vagy - ennél szebb bókot nem kapott ma még Lita se a számtól se a kezemtől, mint amivel megterelem a kocsi felé a sötétből rámugró lehetőségektől szorongatottan. Éppen olyan lágynak és hangulatosnak tűnnek a parkoló fényei, mint amilyen simán gömbölyödnek az izmai az ujjaim alatt, puhán ruganyos bőre kalandozni hív, és a motorháztetőt erre találták ki. Tudom, hogy így van, én is láttam filmeket, ahogy pont így elterült egy sokkal kevésbé kívánatos nő, akinek egy mozdulata sem volt igaz, miközben a felemás szemű szőkének mind az. Nem is kellenek szavak, mindent megbeszéltünk, elég csókolózni, odaengedni a gombokhoz, amik nehézkesen nyílnak szét az ujjai között, részegítően jó illata van, parfüm, szövet, alatta izzadt bőr. Még nem tudom én hogy jutok be az ő ruhájába ami megszállott rajongóként tapad rajta, de sejtem, hogy perceken belül nem fog számítani, hallottam én már szakadó anyagzajt ugyanilyen körülmények között. Bárcsak mindenhol egyszerre megérinthetném, vagy inkább ő engem, a kezei közé fúrom a fejem, belenyalok a nyakába. Ha nincs is türelme nekem csuszamló teste akkor is játékra hív, csak tartom magammal, hogy érezzem forrni. Túl sok a ruha, két kézzel hajtom fel rajta, hogy a derekáig érjek alatta, a nyelvéről lebotló névről felkapom a fejem a nyakából morranva.
- Eddy - pontosítok, hát nem is kértem, Mr. Hudsont megidézni itt nem biztos, hogy a legjobb ötlet, forró gondolatként cirógat végig a gerincem mellett hogy felidézzem ki ő, mi ő, nekem, de nem is nekem, mi a feladatom vele. Félredobban a szívem és nem a legjobb értelemben, ahogy válaszol az Ő hangját hallom, sőt, a szagát érzem, a léptei is itt voltak, jelen van, pedig! Én hívtam ide, de belemorgok Litába, mert ennyire igazán nem kellett volna sietni! És fenyegetéseket mormolni! Milyen fizetés, az lesz a nagy pénz, ha végre elharapom a torkát, most hogy lefelé kárál a nőstényemről kedvem is volna hozzá. Felkönyöklök róla, a nő keze meg rögtön utat talál, a farkam nagyon is jó helyen van, ezt kár lenne szétrobbantani én mondom... Dühösen bámulok rá, az ő hibája az egész, még egy gyönyörű szőke, ezekkel a szőkékkel ma egyáltalán nem lehet bírni, alattam a lihegős, pár lépésnyire a majdnem tajtékzó, ha azt hiszi a jól szituált megjelenése elrejtheti az indulatainak kavargását benne hát akkor nagyon téved, mert úgy bűzlik belőle a bosszankodás, hogy majd seggenharap.
- Határozottan nem. Én megmondtam... hogy ... nem jó ötlet - lihegve választom fel magam a csajról, a kezében a farkammal ez még felöltözve se könnyű, megfogom a kezét. Józanság, jóóóózanság, de a levegő olyan édes, tele a suttogásával az ígéretemről, hidd el édes, én nem akarná elfelejteni, de Hudsont nem hagyhatjuk figyelmen kívül. Ó Hudsont, aki egészen kivetkőzött magából úgy tegez minket, mintha barátok lennénk, szeretők, kedvesek, mi van Lita, te jársz vele, vagy mi folyik itt, nem tudom. Felsegítem a fémről, megtámogatom, hogy Hudson is lássa, szüksége van rá, nagyon szüksége van erre a kislánynak, hogy bírnánk már ki hazáig? Ő se bírja, innen látom, összefut a számban a nyál ahogy nézem, pedig Lita csókja egészen más a nyakamon, de emlékszem az övére. Ez már megtörtént velünk és akkor sem történt semmi baj, Lita fenekét simogatva felteszem az egyetlen értelmes kérdést amit ebben a furcsává fajult helyzetben fel lehet tenni. - Mr. Hudson, szeretné ha megnyugtatnám?
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 03, 2020 3:48 pm



first mission

To: Lita & Eddy



Esze eldobom, mégis mi a picsa történik? Miért nem lehet addig megállni, míg beszélek hozzájuk. Lita szemtelensége egyszerűen felbassza az agyam. Leszarom mennyire van beindulva, de tisztelet is van a világon. – Pedig tudnék adni érte munkát a továbbiakban is. – értsd, szedd magad össze, vagy röpülsz. Amúgy is szívességből van mellettem a nő, nem másból, amúgy meg kár lenne tagadni, hogy a látványuk igen lenyűgöző, még el is nézegetném, ha nem az lenne a problémám ezzel, hogy bárki megláthatja és holnap ebből kész a botrányhír. – És mégis mi az oka, hogy nem lehet kibírni? – vicsorog a szám a haragtól, most aztán lehet nekem megmagyarázni, de valami marha gyorsan, mielőtt szétültetem őket sőt, az lenne a legjobb. – Eddy kérem, ha ellépne tőle én sem kapok agyvérzést és holnap a sajtó sem lesz tele ezzel a kis incidenssel. – és nem harapom mindkettő torkát el azonnal. Mi a szart csinálnak? Lepillantok Lita kezére a farkasom farkán, nem mondom, hogy féltékeny vagyok, de irigy egy cseppet igen.
Kitűnően érzem a nő illatát, a feszes vágy okozta lüktetést, ami ömlik elő a testörömből is. Vadul közelebb lépek, hogy megbontsam a szentségtörést.
A szívem majd kiugrik, nekifeszül a bordáknak, az ingemen keresztül kárál, kilazítom a nyakát, hogy ne kapjak gőzt azonnal és legyen az egész fejem egy nagy lufi. – Mi a szar történik? – már olyan közel állok, hogy az messze illetlen egy dugó pár közelében meg aztán főleg, akkor is, ha az csak simogatás még… mert lesz ez több is nekem meg menten itt a sofőröm, aki szintén ezzel szembesül. – Tényleg? Szeretném. De pár szóban elmondaná nekem, hogy az, hogy fog megtörténni? – úgy támogatja a nőt, hogy rossz nézni és … nincs rajta bugyi, mi a …. Nyugalom.
Előre nyúlok és az ujjam közé csípem a nő állát, hogy a szemébe nézhessek. – bevett valamit? – tág pupillák, homályos írisz és olyan forró a bőre, hogy majd eléget, értem én, hogy feltüzelték egymást.
Mélyet sóhajtva másik kezemmel Eddy arca után kapok, hogy őt is megtartsam magamnak és nézegetem őket, mint anyuka a büszke gyermekeit, kinek csipkedje meg jobban az arcát. Úgy is érzem magam, mint a hülye felnőtt a fedendő gyermekek felett. – Mi a szar történt? Joffe életben van? – egyik szem, másik szem, egyik arc másik arc. Hasonlítgatom őket össze. Eddyhez beszélek, ő tűnik józannak, míg Lita láthatóan bekapott valamit és most bekapna valami egészen mást, mondjuk szólhattam volna neki, hogy Joffe eléggé szereti a csajokat telenyomni, de eddig azt hittem, hogy ez valami urbán legenda, ezek szerint nem. Kiengedem az arcukat a kezeimből és hátrébb lépek. Jesszusom milyen tűz ömlik belőlük, majd felperzsel engem is, ebből nekem ki kell maradni, főleg, mert Eddyvel volt egy kis fürdőszobai és per szobai kalandom, Lita meg az alkalmazottam, de a melle ha kevésbé sejlene át. Jó, még egy lépést hátra. – AZ megvan, amit kértem? – és mellé, hogyan lehet lenyugtatni? Miért érzem, hogy ma én utazok az anyósülésen?
Vendég

Vendég
Anonymous



At your service +18 - Page 4 Empty

At your service +18 - Page 4 Empty
Ajánlott tartalom




At your service +18 - Page 4 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ