Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Aleida Carter Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Aleida Carter Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Aleida Carter Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Aleida Carter Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Aleida Carter Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Aleida Carter Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Aleida Carter Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Aleida Carter Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Aleida Carter Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Aleida Carter Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Aleida Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Aleida Carter EmptyKedd Okt. 20, 2020 1:00 pm

Aleida Carter

Nagy testvérnek lenni mindig nehezebb


Becenév

Yada


Foglalkozás

Rendőr


Születési hely és idő

Florida, 1994. 01. 06.


Családi állapot

Szingli


Beállítottság

Biszexuális


Varázserő

Nincs



Vérfarkas
Rendfenntartás
Vicci Martinez

Erösségek

Mit mondhatnék? Egészen jól lövök, már gyerekként is imádtam csúzlizni. A mai napig őrzöm az első csúzlimat, amit még én készítettem. De nem riadok vissza egy kis bunyótól sem. Ja, és zseniális vagyok szarkazmusban! Az a szoknya például fantasztikus, a nagyanyám is ilyet hord!
Otthon meg néha elgitározgatok, bár már nincs kinek. Régebben a húgommal együtt jamelgettünk.  Most már csak kettesben maradtam a gitárommal. Egyébként most hegedülni is tanulok! Gondoltam, ez elég szokatlan húzás lenne ahhoz, hogy belevágjak. Szeretem a zenét.
Gyengeségek
Hajlamos vagyok időnként megadni magamat az érzelmeimnek. Főleg, amikor nehezebb időszakon megyek keresztül, bár ez utóbbinak általában nem sok köze van a világ történéseihez. Minden esetre, ilyenkor hajlamos vagyok kapkodni és meggondolatlanul cselekedni, egyszerűen idegből. És hát, értelemszerűen nem szoktak érte megdicsérni. Cinkes, ha az ember lánya a nem megfelelő pillanatban agresszív. Vagy épp ellenkezőleg, a legnagyobb szarban fagy le.  

Család

Család… ha még tudom egyáltalán, hogy ez mit jelent… Az utóbbi években már leginkább csak az őrsöt. Még talán áll a legközelebb a család fogalmához manapság. Nem mintha nem lett volna valamikor. Volt. Volt egy húgom. Egy gyönyörű kishúgom nagy reményekkel, vágyakkal, célokkal.
Mi ott voltunk egymásnak, ha már a szüleinknek nem kellettünk. Azt sem mondhatnám, hogy különösebben hiányoztak volna. Sosem ismertük őket. Megszülettünk, aztán már mehettünk is a levesbe.
A húgom… Shana orvos szeretett volna lenni. Biztos vagyok benne, hogy remek orvos lett volna belőle. Én pedig a legjobb nővér szerettem volna lenni, aki megvédi őt mindentől. De elbuktam. Elbuktam és ő már sohasem lehet orvos. Sosem fércelheti össze a sebeimet, nem gyógyíthatja meg a törött csontjaimat, én pedig nem vigyázhatok rá többé.

Torteneted

Tudom, hogy furán méregetsz, hogy egymagam vagyok. Hova lett a családom? És különben is! Először is, tisztázzunk valamit! Nem vagyok egyedül! Jó, talán egy kicsit magamnak való vagyok az elmúlt másfél évben, de egyébként nem vagyok egyedül. Rendőr vagyok, szóval nem sok esélyem van olyan klasszikus módon magányosnak lenni. Meg aztán, lakótársaim vannak.
A családomat szép lassan elvesztettem. Apám rendőr volt, akárcsak én – gondolhatod, hogy miért léptem pont erre a pályára. És ami azt illeti, nagyon jó rendőr volt. Ez lett a veszte. Ha olyan embert küldesz rács mögé, akinek sok barátja van… hát, akkor hamar hullazsákban végzed. A feleségeddel együtt. Mi csak azért úsztuk meg a dolgot Shanával, mert éppen síeltünk. Vagyis, én inkább csak próbálkoztam vele. Az az igazság, hogy mint kiderült, nem ez a rejtett tehetségem. A húgomnak azért sokkal jobban jött. Én sehogysem tudtam megszokni, hogy óriási botok vannak a lábamra szerelve.
Ő az ilyesmikben mindig sokkal tehetségesebb volt. Jók voltak a jegyei, fantasztikusan rajzolt és még énekelni is tudott. Órákig tudtunk együtt zenélni. Én, a gitárom és a húgom – a legütősebb hármas, amit valaha a hátán hordott a Föld.
A becenevemet is tőle kaptam. Kicsiként nehezére esett egy olyan hosszú nevet mondania, mint az Aleida, így aztán módszeresen Yadának szólított. Ez nagyon sokáig bosszantott. Egészen addig, amíg el nem veszítettem őt. Akkor sok minden megváltozott.
Mindig is utáltam ezeket a bulikat, amikbe járt. Nem igazán kedveltem az arcokat, akikkel oda ment. De ahányszor próbáltam beszélni a fejével, hogy szerintem ezek a srácok gázosak, ő mindig kinevetett és nagyanyónak nevezett. Sosem hitt nekem. Aznap este sem.
Az egyik suhanc a bárban megpróbálta kirabolni. Ezek a díjnyertes haverok meg persze azonnal elpucoltak a helyszínről, mielőtt még bármi bajuk eshetett volna. A pultos sietett végül Shana segítségére. Akkor került elő a kés… az a kés, ami végül az én gyönyörű kishúgom bőrét szaggatta ki. A kiérkező mentők már nem tudtak segíteni rajta. A hordágyon halt meg. Én pedig végleg egyedül maradtam.
Ezek után gondolom érthető, hogy nem én vagyok minden idők legszociálisabb tyúkja. Elköltöztem Floridából, Washingtonba jöttem és itt folytattam a pályafutásomat. Ha már az én húgom nem menekült meg, másé még megúszhatja. Legalábbis szeretem azt gondolni, hogy vagyok ekkora hatással a világra azzal, amit csinálok.
És hát azóta szigorúan Yada vagyok. Mert mit nem adnék érte, ha megint sikongatva megjelenne a küszöbömön, hogy „Yadaaaa! Ebben nem nézek ki úgy, mint egy szaloncukor?”. Pedig sosem nézett ki úgy, mint egy szaloncukor. Shana mindig csinos volt. És borzasztóan hiányzik nekem.



Aleida Carter

Rendfenntartás
Aleida Carter


:
Aleida Carter Tumblr_pcn2zyWS2W1t7yzbao2_r1_250
Play by :
Vicci Martinez
:
Aleida Carter Ddc64fd124a6c8ba6a8b4fe325b67b6ff3e46f67
Join date :
2020. Oct. 20.
Hozzászólások száma :
46

Aleida Carter Empty

Aleida Carter EmptyKedd Okt. 20, 2020 4:21 pm
Üdv köztünk Yada!

Protect those who protect you, protect your peace, protect your heart.

Az érzelmek és azoknak az elrejtése nem könnyű egyetlen rendőrnek sem. Nap mint nap találkozunk a szörnyűségekkel az utcán, a munkánk közben és a legkevésbé sem várnánk hogy a következő szörnyűség majd pont otthon vár minket.
Őszinte részvétem a családod miatt. Pontosan tudom hogy mit érzel, én is elveszítettem a szüleimet. De hogy a húgodat, aki a legfontosabb volt neked... Tényleg nagyon sajnálom. Tudom hogy bármit megtennél hogy visszahozd de félek hogy ez nem lehetséges... Bár segíthetnék neked ebben de az én nekromanciám is véges.
Abban az egyben biztos lehetsz hogy nem vagy egyedül. Hisz itt a rendőrség, a lakótársaid, a barátaid. Tudod bármikor bejöhetsz az irodámba inni egy kávét, vagy beszélgetni ha akarsz. Tudom hogy morcosnak tűnök, de bírom a vérfarkasokat. A társam is az, szerintem kedvelnéd őt.
Egyszer majd ugorj be hozzánk.
És ne hagy abba a zenélést. Felszabadítja a lelked és a szíved. A húgod sem akarná hogy abbahagyd azért mert ő már nincsen. Bár nem ismertem őt... a leírásod alapján mást sem akarna csak hogy boldog legyél.
Most menj csak, biztos van pár nyomozás amiben segítened kell.
A terepen találkozunk!
Jó játékot kívánok!

Üdvözöl:

 Eden



Eden Ravalee

Rendfenntartás
Eden Ravalee


:
Aleida Carter C1edd522c936c3ab8909da2c5a123d8d
Play by :
Jack Falahee
:
Aleida Carter AnxiousWateryCockerspaniel-size_restricted
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
135

Aleida Carter Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Vérfarkasok-
^
ˇ