Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 6:19 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 EmptyPént. Okt. 16, 2020 11:14 am
First topic message reminder :

Mr. Heathen & Skyler


Olyan gyönyörűségesen szépen indult ez a nap is, mint mostanában az összes, egészen addig a pontig, amíg nem kaptam meg az első olyan telefonhívást, hogyha a vonal túlsó végén levő személy a szobában van, már rég darabjaira lenne cincálva. Igen, fő a nyugalom - kell egy citromfű tea! -, szóval menni kell és beszélni a Főnökkel. Nem lesz ez egy fáklyás menet, már érzem előre.
De először is, fel kéne öltözni és autóba ülni, pucéran még én sem rohangálok Vegasban, bár biztos értékelnék a csajok. Tornacipő, farmer, póló és bőrdzseki. Napszemüveg felcsap, kocsikulcs felvesz, aztán irány le az autóhoz, mert ez nem tűr halasztást.
Ha élném a hétköznapi emberek, avagy farkasok életét, már rég munkában kéne lennem, de ez se nem normális, se nem hétköznapi élet; mindemellett legalább nem unom halálra magam, főleg, hogy Sonja is állandóan baszogat, ha épp úgy tartja kedve.
Már a forgalomban zötykölődöm, mikor jön az újabb hívás, kis híja, hogy a nagy terepjáróval nem rongyolok bele az előttem tötymörgő kisfaszúba. Szerencséje, hogy előttünk egy rendőrautó csampajog, szóval irány el a másik utcába, aztán végig a kis utakon egészen a központi helyünkig.
Autó letesz, telefon megragad és már veszem is le a napszemüveget, amit a pólómba akasztok. Tudom, hogy ki merre jár, nem véletlenül vagyok a Főnök jobbkeze, de most vele kell beszélnem sürgősen. A többiek csak félreugranak előlem, mondjuk úgy, elég rám nézni, hogy tudják, ne szórakozzanak és legfőképp, ne állják utamat ilyenkor.
Felszaladok a lépcsőn egészen az irodáig, ahol mindenféle kopogást mellőzve nyitok be, ahogy én ismerem őt, úgy ő is ismer már engem, nincs szükségünk felesleges sallangokra.
- Uram! - biccentek felé azért tisztelem jeléül. - Most kaptam a telefont, hogy az egyik raktárat elfoglalták. Úgy tudják, öten vannak, egy új banda a környékről. Fiatalok, idióták. - mondom minden kertelés nélkül, végül kényelmesen terpeszben megállok az íróasztala előtt, s várom a továbbiakat. Meglátjuk, hogy reagál erre a hírre, ami nem túl szép és nem is túl jó, főleg nem annak, aki a mi területünkre próbál meg betörni ilyen szerencsétlen módon.


Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Car
Play by :
Logan Lerman
:
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 EmptyKedd Jan. 05, 2021 12:54 pm
Mr. Heathen & Skyler


Neveket ugyan nem kapunk, de legalább annyi kiderül, hogy valaki adta a tippet ezeknek, valaki olyan, aki a belső kör tagja, de nem közvetlenül tartozik bele, ezért rossz kódot adott meg.
Érdeklődve pillantok fel apára, nem kell sok idő, a srác is halott lesz, akárcsak a többiek, én pedig követem őt kifelé a raktárból, elgondolkodva, mégis milyen néger fickó lehet ez, és pontosan ki lehet ez a személy?
A takarítók majd elvégzik a munkát, amit ott hagytam cuccokat, azokat majd eljuttatják nekem, de egyelőre farkas alakban ballagok apa mellett, amíg el nem érjük az autót. Nem vagyok szégyenlős, de ha nem muszáj, nem mászkálok teljesen pucéran az embereim között, így közvetlenül az autó mellett állva változom vissza, hogy kinyissam az anyós oldali ajtót, és a kesztyűtartóban elrejtett szürke melegítő nadrágot felhúzzam, végül a csomagtartóból előbányászom a sporttáskámat, amiben a fegyverek mellett van tartalék ruhám is. Mindig szükség van rá, ha gyorsan kell átváltoznom, meztelenül mégsem rohangálok Vegasban csak úgy, ezt már kölyök koromban megtanultam, mikor egy félresikerült átváltozás után pucér seggel kellett átkelnem Los Angeles zsúfolt utcáin fényes nappal. Felnőtt fejjel visszagondolva, röhejes volt, amit csináltam és a szégyenérzetem is elcsendesült azóta; de akkor, tizenéves fejjel nem volt felemelő élmény.
- Azon gondolkodom, ki lehet ez a néger férfi. Nem rémlik, hogy a belső kör tagjai között lennének négerek, de az is lehet, hogy ő csak egy összekötő volt az emberünk és ezek között a csicskák között – fejtem ki gondolataimat apának, miközben felhúzom a zoknit a lábamra, aztán a két tornacipőt is, végül a fehér pólót is magamra húzom. Megállok elgondolkodva az autó mellett, úgy nézek apa irányába. - Amint visszaértünk a központba, lefuttatok egy belső keresést, meglesz, ki az áruló, de időre van szükségem! Átvilágítom a tagokat, amint pedig van információm, szólok – teszem még hozzá, miközben bepattanok az autóba és bekötöm magam, bár nem hiszem, hogy apa megint száguldozni szeretne a városon keresztül, de fő az óvatosság, miközben telefonomat elővéve már intézem is a hívásokat, amikre szükségem lesz, mellette a másik készüléken pedig kiosztom a feladatokat a többieknek, nem kell erről mindenkinek tudnia, elég, ha a farkasaim tudják és ők rendet raknak.
Még mielőtt elindulnánk, az egyik farkas kocog oda hozzánk a cuccaimmal, végül ha apa is megvan, akkor részemről indulhatunk vissza a központba.


Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Car
Play by :
Logan Lerman
:
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Empty

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 28, 2021 7:07 pm
Sky x Elijah
Ahogy látom kihunyi a fényt a férfi szemméből már nem is foglalkozom vele. FOntosabb dolgom akadt, meg kell találnom egy árulót. Van valaki a közelemben aki elárult. A düh mélyen bennem fortyogni kezd, a vörös köd fortyogni kezd bennem és bár az arcom nyugodt marad, a gyilkos indulat csak még jobban táplálja az erőmet. Bárki is az a néger fickó, meg fog halni.
Nem csak olyan könnyedén mint ez a kis suttyó aki betévelyedett a raktáromba... Nem... Meg fogom kínozni. Egyesével fogom kitépni a helyéről a végtagjait. Hagyni fogom hogy lassan elvérezzen, de nem fogom hagyni elájulni.
A fájdalom minden egyes cseppjét át kell élnie.
Skyler szapora, halk léptekkel követ az autóhoz és az ajtó takarásában átváltozva gyorsan felöltözik. OKos fiú, tart magánál váltás ruhát pontosan az ilyen esetekre.
A bent levő ruháit úgyis visszaküldik majd a takarítók az irodába de most nincs idő visszafutkosni hogy elmenjen a ruháiért.
Ahogy megszólal ráfüggesztem a szemem de nem szólok. Lassan ízlelgetem a szavait miközben jár az agyam. Minden egyes emberemet ismerem. Személyesen válogatom ki őket, azokat leszámítva akiket Sky választ a osztagába, de azok mind vérfarkasok. Sky kiszagolná közöttük a félelmet és a hazugságot.
- Lehet hogy többen vannak. Valaki a közeli embereim közül tovább adta a négernek... Az pedig ezeknek a szerencsétleneknek... - mondom halkan, elgondolkodva és felpillantok Skylerre.
Elmondja mit fog tenni én pedig némán bólintok. Tudja mi a dolga, én pedig majd elintézem a sajátomat mikor sor kerül rá.
Egy másik farkas kocog oda hozzánk Sky cuccaival, amiket bedob hátra aztán úgy néz ki készen áll.
Beülünk az autóba és beindítva a motort kilövünk vissza az irodába.
- Hívd fel Sonját. Segítsen kihallgatni az embereket. Bárki aki gyanús látni akarom. Tőlem félnek, te pedig kiszagolod a félelmüket - mondom színtelen hangon ahogy visszakanyarodok a főútra és belevegyülök a forgalomba.
- Okosan csináljátok. Ne tudják hogy gyanakszunk rájuk. Bízom bennetek hogy meg fogjátok oldani - mondom végül és Skyra pillantok. Ő bólint én pedig elmosolyodok. Okos fiú.

Elijah Heathen

Törvényen kívüli
Elijah Heathen


:
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Tenor
Play by :
Matthew McConaughey
:
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Tumblr_oy45zvFYc31udq0ezo1_500
Join date :
2020. Oct. 13.
Hozzászólások száma :
75

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Empty

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2021 5:13 pm
Mr. Heathen & Skyler


Gyorsan felöltözöm, végül helyet foglalok az autóban, hogy tudjam intézni a dolgokat, szükség van az átvilágításra, valaki elárult minket, és ennek csúnya visszhangja lesz az alvilágban, amit egyáltalán nem akarok. Így is épp elég, hogy rivális érkezett a városba, nem kell még azt is híresztelni, hogy talán gyenge a védelmünk, és a belső kör hűtlen apához.
Bólintok apa szavaira, szerintem is itt lesz az a bizonyos kutya elásva, de mindenképp utána kell járnunk ennek az egésznek, most nem tévedhetünk, tégla van a bandában és ez egyenlő a halálos ítélettel ránk nézve. Akaratlan is forr bennem az indulat, ha apának van Sonjának egy haja szála is meggörbül, biztos, hogy nem állok jót magamért, ha kell, a nyílt utcán, fényes nappal fogom széttépni azt a szarházit, aki ide merészkedett.
De mielőtt jobban belelovalnám magam ebbe az indulatba, nagy levegőt veszek, a két mobil már a kezemben, adom ki folyamatosan az utasításokat, miközben apa is elindul az autóval.
- Vedd elintézettnek. Sonja és én jó párost alkotunk – pillantok apára, kék szemeim hideg, számító fényben megcsillanhatnak, aztán már csinálom is a dolgom, míg apa hazavisz minket Las Vegas külterületére, hosszúnak ígérkezik még ez a nap, de addig nem fogok megállni, amíg elő nem kerítem az árulót, ha kell, a Pokolba is elmegyek érte, de nem fogja megúszni.

//Köszöntem és imádás van! <3//


Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Car
Play by :
Logan Lerman
:
Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Empty

Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom




Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Holy shit, is this my brother?! - Elijah & Skyler
» Skyler Grey
» Mason x Elijah - One last job
» Alkoholmámor - Skyler & Zephyra
» Testvérek találkozása - Nadine & Skyler
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ