Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 6:19 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Alkoholmámor - Skyler & Zephyra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Alkoholmámor - Skyler & Zephyra EmptyVas. Nov. 08, 2020 5:04 pm
Skyler x Zephyra

Why are you sooo familiar?


Hétvége van, hát mi mást tehetnék, mint, hogy kieresszem a fáradt gőzt magamból? Elég nehéz hetem volt, nagyon erős jelenléte van egy léleknek még a világunkban, akinek a gyilkosa után kutatunk, és sajnos még mindig nem járunk forró nyomon... de azt bezzeg megismerhettem emlékei által, hogy életében a steak volt a kedvenc étele sült burgonyával, és néha napján megütötte a feleségét, amikor eggyel több sör csúszott le a torkán a kelleténél. Igen. Nem mindenki jó ember akinek a lelke itt ragad, s nem mindenki ártatlan, akit meggyilkolnak. Sőt.
Na, ezek miatt van nekem most szükségem egy jó pár felesre, ordító zenére és táncra, mi elvonja a figyelmemet. Legszívesebben egy csoda-bogyót is keresnék, de a dílerem éppen meghúzza magát, úgyhogy nem tudtam intézni semmit magamnak erre a partira. Talán nem is baj, nem kell minden reggel valami teljesen idegen helyen ébredni, homályos emlékekkel. Legalább is igyekszem ezt elhitetni magammal.
Már benne vagyok a buli hevében, izzadok, dobog a szívem, a szervezetem újabb és újabb tequiláért kiállt. Elszaladok a mosdóba, majd ahogyan tartok onnan visszafelé a táncparkettre, valaki jó nagy erővel nekem dől/esik?, szinte felfogni sem tudom mi történik, csak hogy fájdalmat okoz, és utána egy bocsánatkérés nélkül indul tovább.
- Hé TE! - kiáltok rá, pont annyi van bennem, hogy ne féljek senkitől - pedig amúgy már látom, hogy egy faszi az elkövető - és belemenjek valamilyen balhéba, mert hát: még is mi a faszt képzelt magáról?!
Közben érzem, hogy a karomat megfogja valaki finoman, s rázza a fejét - nem éri meg. Dühömben remegek, és kell még pár pillanat, mire eldöntöm, mennyire is kell forró fejűnek lennem ma éjszaka.

//Rád bízom, hogy az elkövető vagy, vagy aki visszatart, esetleg egy harmadik opció, ami meglepetés. Very Happy //


269 ~ dal ~Öltözék
Vendég

Vendég
Anonymous



Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Empty

Alkoholmámor - Skyler & Zephyra EmptyVas. Nov. 08, 2020 5:47 pm
Zephy & Sky


H
étvége lévén mi mást tehetnék, minthogy jól érzem magam. Oké, nem volt épp fáklyás menet a raktárban, amit apával ketten intéztünk, de annyi szent, hogy jobban kell ügyelnem a biztonságra. Nem akarok még egy ilyen fiaskót, mint a múltkori.
Ellenben, most lazítani vagyok itt, autóval jöttem, mar van bennem bőven pia is, kell, hogy levezessem a feszkót.
Öltözetem egyszerű, kopott farmer, fehér Dorko, fehér rövidujjú és sötétbarna bőrkabát. Ide több amúgy se kell, ismerem a szórakozóhely tulaját is, gond nélkül beengednek a biztonságiak.
Már javában szórakozom, a bőrkabátot valahol elhagytam a boxomban, helyette a csajokkal táncolok, smárolok, mind egyéjszakás kis kaland, nem jelentenek semmit.
Kifelé igyekszem, hogy kiszellőztessem a fejem, mikor nekimegyek valakinek. Fel se venném a dolgot, elvégre ismernek, ki lenne az a hülye, aki belém állna, hogy aztán megállítsanak a lány kifakadó szavai.
Kék szemeim tűzben égnek, ez a tekintet sok mindenkit megfélemlített már, mégis, ez a nő tapodtat sem mozdul, ahogy visszafordulok hozzá.
- Mi van, talán van valami gond, kislány? - Maradjunk annyiban, ezért mind apa, mind Sonja kiherélne, de amiről nem tudnak, az nem is fáj senkinek, azt hiszem.
Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Car
Play by :
Logan Lerman
:
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Empty

Alkoholmámor - Skyler & Zephyra EmptySzomb. Nov. 28, 2020 6:28 pm
Skyler x Zephyra

Why are you sooo familiar?


Az a baj a szellemekkel, hogy nem igazán tudnak kirángatni a bajból, mikor belekeveredek. Maximum csöndben kiröhögnek, hogy már megint mit művelek, vagy megvetően csóválják a fejüket, de nem lesz jobb tőlük. Az efféle szórakozóhelyeken meg még csak meg sem fordulnak... vagy én vagyok mindig túlságosan beállva ahhoz, hogy lássam őket? Lehet együtt riszálják mindenkivel.
Ami történt, az megtörtént, és én képes voltam utána menni a fickónak, aki nekem jött. Pár pillanatig még azt hiszem, hogy csak simán elhúz előlem, vagy elveszítem majd a tömegben, de nem, inkább sarkon fordul, hogy kérdőre vonjon. Hé, itt nekem van jogom kérdezgetni.
- Igen, az, hogy úgy tűnik téged senki sem tanított jó modorra - húzom fel az orromat, látom ám a szikrázó tekintetét, de ezzel nem fog elijeszteni. Nekem is van ilyenem, csak az enyémben éppen az-az ijesztő, hogy egyáltalán semmi érzelmet nem látsz benne. Mintha elveszne a lelkem.
- Hova sietsz ennyire, hogy arra sincs időd, hogy kikerülj? - kérdezem továbbra is dühösen, és legszívesebben ráönteném az italomat is - csak éppen most hiányzik a kezemből a pohár. Meg alkoholt pazarolni még számomra is bűn.


184 ~ dal ~Öltözék
Vendég

Vendég
Anonymous



Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Empty

Alkoholmámor - Skyler & Zephyra EmptyKedd Jan. 05, 2021 12:04 pm
Zephy & Sky


T
úl ittas vagyok ahhoz, hogy felfogjam a körülöttem lődörgő alakokat, nem beszélve arról, hogy ma este tömeg van a hétvége miatt, szóval ha akarnék, se tudnék senkit csak úgy kikerülni; meg egyébként sem érdekel. A legtöbben eltakarodnak az utamból, ahogy megérzik sötét aurámat, elég egy pillantás is rájuk, hideg kék szemeim velük szemben nem kíméletesek, nem bírom az embereket, csak porszemek egy nagy gépezetben és ennyi.
Így történik meg, hogy egyrészt nem figyelek, meg nem is érdekel, és nekimegyek egy nálam kisebb személynek, s már mennék is tovább, de hangja megakaszt. Igazából nem tudom eldönteni, hogy ez a szerencséje vagy sem, hogy farkas vagyok, élesebb a hallásom, mint az itt jelenlévőknek, ezért is kell az alkohol egy ilyen helyen, különben megsüketülnék, tompítja az érzékeimet az alkohol; viszont annyira még nem vagyok tompa, hogy ezt a felkiáltást ne halljam meg.
- Leszarom a jó modort, kislány! Ez egy szórakozóhely, nem tűnt még fel?! – flegmázok vissza, elé állva, még véletlenül se tudjon előlem megszökni. Látom, hogy mellette valaki fogja a karját, mintha vissza akarná tartani tőlem, amire muszáj felöltenem a gúnyos mosolyomat, de tompa érzékeimmel azért látom és felfogom, hogy ő más, mint itt a többiek. Nem egyszerű ember, más az illata is, talán elf, s ahogy újra szövegel nekem, úgy bukkannak elő hegyesebb fülei. Miért érzem azt, hogy túl dögös ahhoz, hogy haragudjam rá, valamiért olyan megbabonázó a jelenléte, a tekintete, amiben nem mutatkozik semmilyen érzelem, az arca pirossága mégis elárulja, ahogy ajkait összepréseli haragosan.
- Kifelé igyekeztem, viszont nem igazán van lehetőségem arra, hogy csak úgy kikerüljelek. Tömeg van, látod?! – hajolok kicsit közelebb hozzá, nem veszek vissza a fenyegető mozdulatokból, mi több, tetszik, hogy nem visszakozik és ugyanúgy haragosan áll velem szemben, tekintetemmel alaposan felmérem őt egy pillanat alatt, jóféle csaj, az biztos, vajon mire lehet képes?
De mielőtt bármi egyebet tehetnénk, a biztonságiak már körbe vesznek minket, s ragadnák meg a lányt. Hagyjam, hogy kivigyék innen, vagy talán segítsek rajta?
Skyler Grey

Törvényen kívüli
Skyler Grey


:
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Car
Play by :
Logan Lerman
:
Alkoholmámor - Skyler & Zephyra 3ce4c593f56c695579a6bf666abc519d9469e8ce
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
46

Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Empty

Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Empty
Ajánlott tartalom




Alkoholmámor - Skyler & Zephyra Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zephyra Lyrwinn
» Skyler Grey
» Halloween ~ Anastasia & Skyler
» Főnök, van egy kis gond... - Elijah & Skyler
» Testvérek találkozása - Nadine & Skyler
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ