Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Eliott Irvine Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Eliott Irvine Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Eliott Irvine Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Eliott Irvine Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Eliott Irvine Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Eliott Irvine Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Eliott Irvine Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Eliott Irvine Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Eliott Irvine Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Eliott Irvine Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Eliott Irvine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Eliott Irvine EmptySzer. Aug. 04, 2021 5:06 pm

Eliott Irvine

You don’t really understand an antagonist until you understand why he’s a protagonist in his own version of the world.


Becenév

Eli


Foglalkozás

bolti eladó


Születési hely és idő

1960.01.17/Grúzia


Családi állapot

szingli


Beállítottság

hetero


Varázserő

földmágia



dzsinn
Szolgáltatás
Casey Deidrick

Erösségek

A felsorolt tulajdonságok jó-rossz skálán való megítélése vitatott, szubjektív. A felsorolt tulajdonságok valójában erősségek, ezekkel nem cél bármilyen szimpatizálást ébreszteni az olvasóban. Maximalista- zongorázás-erőszak-őszinteség-manipuláció-futás/menekülés?
Gyengeségek
A felsorolt tulajdonságok, tárgyak a karakter gyengéi, így: telenovellák, olvadt jégkrémmel - lányok rövid szoknyában, platformos cipőben -  hűtlenség(azaz, nem a saját hűtlensége, hanem a vele szemben elkövetett megcsalás és hazugság) - könnyedén feladja - hirtelen-haragú.

Család

Van úgy, hogy van és van úgy, hogy nincs. Legtöbbjükre csak részeg-mámoros estéken emlékszem, amikor a zene túl hangos, a sör elfogyott és egy rövidszoknyás lány kedvéért valami takonyállagú édes koktélt iszom. A húgaim természetben is kinézetben is annera hasonlítanak - kiegyensúlyozott, talpraesett nők. Én pedig apró jeleket keresek a hosszúlábú lányok természetében... hasonlóságot. Pillanatokra beosztott szeretetet.  
Baba halott - nem miattam és nem is az öcsém miatt. Habár ezer okot adtunk rá, hogy azonnal feldobja a talpát és elbúcsúzzon az élők világából. Csínyek, ármánykodás de leginkább a testvérünk folyamatos elagyabugyálása. Amit természetesen apai verés követett...
Nem célom túlromantizálni a családi kört,de szép volt... amíg tartott.  

Torteneted

Összehúzott szemekkel néztem Sercan bey arcába, a nyelvem hegyén forgó szitokszavakat pedig csak nehezen tudtam visszanyelni és csak azért  nem mondtam ki őket hangosan, mert szeretem az ujjaimat a helyükön tudni. Olyan szép kezem van … kár lenne elveszteni,azért mert meggondolatlan voltam. – Átismételhetnénk még egyszer? – Sercan arcán megremegett egy ideg. – Az alaposság kedvéért. – nem folytattam tovább a magyarázkodást. Nem mondtam el,hogy gyakorlatilag lehetetlen amit kér, mert hiába minden erőfeszítésem: nem tudok egyszerre két helyen lenni. Igazából,  csak azt szerettem volna elérni, hogy Sercan megnyugodjon. Bőven elég volt az is, hogy én remegtem az idegtől és legszívesebben behúztam volna a beynek. De ezzel megint visszatértünk a hosszú,csontos ujjaim védelméhez szóval egész egyszerűen bassza meg. – A lányom hagyományos esküvőt akar Isztambulban. És neked végig mellette kell lenned, érted? Végig. – szerettem volna megkérdezni, hogy ha olyan fontosnak tartja a lánya boldogságát akkor mi az istenért nem békül ki vele végre…és miért nekem kell óvó bácsit játszanom mellette. – Nem érdekel, hogy érsz oda. Repülővel, hajóval, motorral tudomisén mivel de ott kell lenned, érted Selim? Ha bármi történik az esküvőn…
Ritka pillanatok egyike volt, hogy ilyen közel hajoltam a húgomhoz. A karom finoman átfűztem a karja és a dereka között. – Beszéltem Nadirral. – olyan légbőlkapott a kijelentés, hogy a kishúgom megdermed a karom alatt és riadtan pislog fel. Még pár másodpercig hagytam szenvedni, mielőtt ismét megszólaltam, hogy megmagyarázzam a szavaim jelentését. – Mivel baba nem lehet velünk, ezért úgy éreztem, hogy beszélnem kell Nadirral. Mégsem hagyhattam anyára a feladatot. – a húgom szemében sziporkázó rettegés alábbhagyott és újra beleolvad az ölelésembe. A tükörben találkozik a tekintetünk. – Tudod Selim bey, igazán nem szép dolog, hogy a húgaid már mind férjhez adtad te pedig egyedül élsz. Mindened adott ahhoz, hogy apánk nyomdokaiba lépj és tovább vidd a családi nevet. – a tekintetét meglepő gyorsasággal kapja el a tükörképemről és fordul velem szembe. A karom lecsúszott a derekáról és egy finom mozdulattal az öle előtt tartja apró, törékeny kezeiben. – Várj, hadd mondjam végig. – a fehér ruhában aprókat emelkedik a mellkasa és számomra ismeretlen hévvel folytatja a kiselőadást, családról, felelősségről és arról, hogy mikor fog végre benőni a fejem lágya.
Kelletlenül ültem fel a repülőre, Sercan kapcsolatait kihasználva egy másik családhoz kerülök, és a török családom leveszi rólam a kezét. Ízig vérig amerikai leszek. Megszűnök létezni és újjászületek – a kezemben szorongatott papírokra lestem, hogy újra elismételjem magamban a fontosabb adatokat. Eliott Irvine – a név még akadozott a nyelvem hegyén. Túlságosan idegen volt, hiába beszéltem folyékonyan az angol nyelvet, hiába utaztam már korábban ilyen-olyan ügyekben az államokba most másról volt szó. Olyan volt ez, amiről mindenki hallgatni fog, amikor egy tudatlan,távoli rokon rákérdez valamelyik unokafivér körülmetélésén. És, Selim? Ők meg majd szégyenkezve fogják vonogatni a vállukat.  Nem presztízs meló volt ez, amit James Bondra bíznak … nem kellett fedősztorit kitalálnom, mert ezúttal egy senki voltam. És jobb is lesz így mindenkinek.



Eliott Irvine

Szolgáltatás
Eliott Irvine


:
Eliott Irvine 36470901e24ed13b4170515dc8ad34d8b2b960dc
Play by :
Casey Deidrick
Join date :
2021. Jul. 28.
Hozzászólások száma :
5

Eliott Irvine Empty

Eliott Irvine EmptyPént. Aug. 06, 2021 11:22 pm
Üdv köztünk Eliott!

The beginning is always today

A család...néha azt kívánja az ember, hogy bár ne lennének, de mégis az az alapja mindennek, amik vagyunk. Az, hogy hogyan simogatott meg az édesanyánk, hogy szidott az édesapánk. Milyen volt a kapcsolatunk a testvéreinkkel gyerekként, és milyen, amikor már felnőttek vagyunk. Mindent ők határoznak meg, és nem tudjuk magunkat definiálni, anélkül, hogy őket ne említenénk meg. Neked pedig egy kifejezetten sokszínű, és kicsit talán bonyolult család jutott. No meg az elvárások. Hogy legyél olyan, mint az apád, hogy töltsd ki az utána maradt űrt, egyengesd családod nái tagjainak az életét. Súlyos feladatok ezek, és megértem, hogy nem voltál felkészülve rá. Nem vagyunk egyformák.
Az új életed Amerikában...nem mondom, hogy könnyű lesz. Mind ismerjük az amcsikat, híresen befogadó egy nép...ja, nem. De nem aggódom azért, hogy ne találnád fel magadat, Csak a megfelelő barátok kellenek, a megfelelő kapcsolatokkal, ahogyan otthon is, és minden ajtó kinyílik előtted. Be kell tudnod olvadni, fel kell venned olyan szokásokat, amiket eddig nem tudhattál a magadénak...és vajon együtt fogsz tudni élni a gondolattal, hogy hátrs hagytad a családodat...a törzsedet?
Ha itt rizsázok, akkor ez soha nem fog kiderülni. Futás, foglald le ezt a lenyűgöző arcot (csak még egy picit hadd csorgassam a nyálam rád), és ismerkedj meg az új életeddel, és minden kihívásával. Sok sikert kívánok hozzá, ebben az őrült országban!

Üdvözöl:

Florian



Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Eliott Irvine Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Eliott Irvine 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Eliott Irvine Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Dzsinnek-
^
ˇ