Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Billy Harding Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Billy Harding Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Billy Harding Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Billy Harding Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Billy Harding Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Billy Harding Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Billy Harding Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Billy Harding Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Billy Harding Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Billy Harding Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Billy Harding

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Billy Harding EmptyVas. Aug. 01, 2021 4:56 am

Billy Dale Harding

I think last night, you were driving circles around me


Becenév

Bee


Foglalkozás

magánsofőr


Születési hely és idő

Santa Monica, 1988.


Családi állapot

bonyolult poliamor kapcsolatban


Beállítottság

biszexuális


Varázserő

nincs



vérfarkas
törvényenkívüli
Sergio Carvajal

Erösségek

Az organikus lelki-szemetes annak számít? Vagy, hogy bírom a fájdalmat? Hát a végtelen türelem? És a tény, hogy nem dohányzom? Vagy ez gyengeség? Őszintén, az én erősségem, hogy más annak lát, de ez olyan hamis illúzió, hogy belátni is fáj.
Gyengeségek
A szép nők; nem hiszem el, hogy tetszem nekik, így rendre azokkal flörtölök, akik egyedül ülték végig a bált a sarokban és mostanra magányos milf-ekké értek. Az önbizalmamnál már csak a határozottságom siralmasabb, nálam az igen az új nem, de azért kiállok magamért, ha nagyon szükséges.

Család

Hát, ott vannak Evans-ék, a család, ahová dolgozni és lakni mentem, és még nem döntöttem el, hogy életem legjobb, vagy legrosszabb döntése volt-e. Egyszerre lett sokkal több, és jóval kevesebb is, mint egyszerű munkakapcsolat. Néha elgondolkozom, hogy kilépek ebből az egészből; nekem nem megy ez a poliamor élet, hiába vagyok meta, inkább betolakodónak érzem magam, semmint partnernek.
Az igazi családommal évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, és az idő múlásával a karácsonyi üdvözlőlapok, és újévi köszöntések is elmaradtak. Nincs köztünk harag, egyszerűen csak más utakra terelt minket az élet, amikor Los Angelesbe költöztem. A bátyámra néha ráírok messengeren, bár általában nincs reakció a „láttam” idegesítő pipáján kívül, de azért van, hogy szentel rám pár percet.

Torteneted

– Hova mész?
– El.
– Örökre?
– Lehet – felelem a verandára lépve, és eljátszom a gondolattal, milyen lenne, ha utoljára csuknám be magam mögött az ajtót és soha többet nem jönnék vissza.
Úgy négy éve kezdődött, amikor bekarikáztam egy álláshirdetést az újságban, és az esélytelenek nyugalmával hívtalak fel titeket. Scarlet vette fel, ugyanolyan csipogó hangon mutatkozott be, mint ahogy az imént utánam kiáltott, hogy hova megyek, aztán átadta neked a telefont. Nem vártam sokat, de egy gyors egyeztetés után már másnap sor került a személyes találkozóra, és én egyből igent mondtam a megbízásra. Mostanra már jóval több ez, mint egyszerű munkakapcsolat, zavarba ejtően könnyed és mégis túl bonyolult ahhoz, hogy felszabadultan tudjak létezni benne. Te is tudod, Scarlet is, én is.
Hogy volt-hogy volt? Én is ezt kérdezem magamtól, miközben egyre távolodom a háztól és ez a tudat belém kaparja a magányt. Szinte látom magam előtt, ahogy Scarlet önelégülten ül le a kanapéra, bort tölt magának és becsiccsentve várja, hogy hazatérj, hogy aztán kedvére panaszkodhasson, mennyi dolga volt, mert én soha semmiben nem segítek. Te türelmesen végighallgatod, kioldod a nyakkendődet és hanyagul a kanapéra ejted, majd kitöltöd Scarletnek az utolsó pohár burgundit, miközben újra elmagyarázod, kinek mi is a szerepe ebben a bonyolult és ízlésficamos családban.
Nem esik jól rátok gondolni, legszívesebben kigyomlálnám agyamból az összekapaszkodott, ostoba szinapszisokat, amik fantomszálaikkal már túl mély gyökeret vertek a fejemben ahhoz, hogy könnyedén elengedjem őket. Ordítani akarok, de ahhoz is gyáva vagyok; a külvárosnak ezen a részén még a magamfajta sincs biztonságban, és a baj túl könnyen talál meg. Leintek hát egy taxit, és kényelmesen elhelyezkedem a hátsó ülésen, miközben egy sor mellékutcán át navigálok a célhoz.

***

– A Klubban voltál? – tekinteted elidőz rajtam, hideg jégverem az íriszed, felszíne alá bukom és fuldoklom. Pontosan tudod, hol voltam, és mit műveltem, de szeretsz játszani, az utolsó ép lélekszilánkot is porrá zúzni, hogy úgy érezzem, nélküled senki vagyok. Tenyered félig a nyakamra simul, hüvelykujjaddal felszeged az állam, hogy jobban lássad a sérülést, amit szakavatott kezek okoztak. Bólintanék, de a póz, amiben tartasz, túl feszes, így csak tekintetemmel üzenek, némán, hogy igen, ott: a kedvedre.
Te sosem ütöttél meg; másoknak fizetsz, hogy ezt tegyék velem.
A Klub, csak így, nagybetűvel, és ennél beszédesebb nevet aligha kaphatott volna; itt mindenki megtalálja a kedvére való szórakozást, a fantázia és a vágyak kimeríthetetlen birodalma ez, ahol nincs szégyen, nincs megbánás, és nincs folytatás, miután kilépsz az ajtón az unalmas, szürke világba. Én viszont hazahordom a sebeket, a zúzódásokat, amiket a láncokon lógva szereztem, mint valami kincset, mert neked készült minden.
– Nem vitted túlzásba – állapítod meg szinte csalódottan, és az is vagy, miközben felhúzod az elnyűtt pólóm, hogy láthasd a mellkasomra szakadt korbácsnyomokat. Nem szereted a félmunkát, azt akarod, hogy sebzetten és összetörve jöjjek haza hozzád, szánalmas korcsként, aki a fájdalomtól elaléltan nyög alattad, de te jól tudod, hogy élvezem, hogy feltölt és elborít a vágy minden egyes alkalommal, amikor a legkiszolgáltatottabb állapotban lehetek a kedvedre. Sosem vagy durva; óvatos minden mozdulatod, gyengéden csókolsz, puhán ölelsz, és ez az ambivalencia szépen lassan felőröl engem, de az én hibám, hogy beléd szerettem.
– Siettem haza, Matt – suttogom, mire a háttérben Scarlet gunyoros hümmögése ver halk, zavaró visszhangot. Ügyet sem vetsz rá, figyelmed most az enyém, még ha elégedettséged nem is teljes. Elmosolyodsz, azzal a megnyugtató kis vigyorral a szád szélén, ami hallgatag, de mégis mindennél beszédesebb; tudom, hogy te is szeretsz, még ha ez a szeretet meggúnyolva hordja is az eredeti jelentését. Kettőnk közt ez más, mélyen a felszín alatt húzódó adok-kapok érzelemvilág ez.
De az én hibám, mondtam már? Mert megláttál akkor este, mikor az ajtót nem zártam magamra, és az ezüstözött élű pengével a húsomba vágtam. Nem gyűlöltem magam, épp ellenkezőleg: az a fajta élvezet, amit a fájdalom okoz, semmivel sem hasonlítható össze. Akkor azt mondtad, te sosem lennél képes így bántani engem, de nézni sem bírod, hogy ezt teszem magammal. Másnap elvittél a Klubba. Te választottad ki az eszközöket, a hogyant és a mennyit; idővel a biztonsági szót is te mondtad ki helyettem, ha már félájultan remegtem az andráskereszten.
Idegenkedtél tőle, és megszeretted, mostanra pedig rám bízod az egészet, de ez a mai nem elég neked. Végigsimítasz az arcélemen, gyűrűd ezüstje forrón éget, ahogy a sebemet érinted, és én beleremegek a perzselő fájdalomba. Többet akarok belőle – belőled –, és kérlelve nézek rád, mire gyengéden magadhoz vonsz és homlokon csókolsz. Lúdbőrözve bizsereg a tarkóm, ahogy viszonzom az ölelést, mélyen beszívom az illatod, tenyerem mohón a zakód alá siklik, de tudom, hogy ennél többet ma este nem kaphatok, és cseppet sem vigasztal a tudat, hogy Scarlet sem, hiszen teljesen más a hozzád fűződő viszonyunk, egyszerűen nincs mire féltékenynek lennünk.

***

– Tessék – Scarlet leteszi elém a csészét, a mozdulata kissé bizonytalan az elfogyasztott alkoholtól, de nem részeg. Kitölti a teát, a gőze az arcomba vág, összerezzenek egy pillanatra. – Holnap el kell mennem vásárolni.
– Megleszek addig – felelem, és egykedvűen kavargatom a teát, hogy feloldódjon az a rengeteg cukor, amit beleszórtam. Scarlet nélkül talán könnyebb lenne; nem a kapcsolat jellegét gyűlöli, annak idején éppen ő vitte bele Matt-et a poliamor kis buborékvilágába. Nem is személy szerint velem van baja, egyszerűen csak az zavarja, hogy férfi vagyok, és nem tud ezzel mit kezdeni. Az eddigi metái mind nők voltak, és pusztán hiú szeszélyből, előszeretettel versenyzett velük mindenben.
– Viszont lehetne délután?
–  Jó, majd hozzád igazítom a kicsik menetrendjét. Az megvan, hogy mindennek ellenére te még itt dolgozol? Egyáltalán mire jó ez neked? Minek csinálod, ha nem bírod?
– Én hányszor kérdeztem, hogy minek szültél? – vesztem el a türelmem, fáradt vagyok és nyűgös, úgy érzem, ma is minden hiába volt, céltalan köröket futok újra meg újra, és lassan belerokkanok ebbe az egészbe. Az asztalra könyökölve a tenyerembe temetem az arcomat, nem sírok, de nagyon közel vagyok hozzá, a holdtölte közelével amúgy is ingatag az érzelmi világom.
– Igazából ráér a hétvégén is – hallom Scarlet megenyhült hangját, majd finom, törékeny kezének az érintését érzem a hátamra simulni. Aztán semmi… csak a távolodó léptek, a rám zuhanyt magány és a hűlő tea marad velem a konyhában.  


Billy Harding

Törvényen kívüli
Billy Harding


Play by :
Sergio Carvajal
:
Billy Harding Ezgif-com-gif-maker-15
Join date :
2021. Aug. 01.
Hozzászólások száma :
5

Billy Harding Empty

Billy Harding EmptyPént. Aug. 20, 2021 10:15 am
Üdv köztünk Billy!

Sometimes looking into the face of chaos is the most reassuring.

Ahogy a történetedet olvastam úgy éreztem mintha egy csapdába esett állatot figyelnék. Szabadulni akarsz, de közben nem. Menni akarsz, mégis maradsz. Mintha belegabalyodtál volna ebbe a végeérhetetlen hálóba ahonnan nincsen kiút.
Scarlet és Matt a te furcsa családod, vagy inkább börtönöd, ahonnan egyszerre menekülnél és maradnál. Furcsa érzés lehet egy ilyen otthonban élni. Mégis... láttam a soraidban hogy mennyire ragaszkodsz Matthez. Hogy mennyire szükséged van rá, még ha az életed mellette tele is van fájdalommal.
Életed küldetése lesz kibogozni a szálakat amik itt egész zavarosan fonódnak össze és hogy megtaláld a saját utadat. Ha megtalálod a megfelelő szálat az talán kivezethet ebből a káoszból amiben most élsz.
Vagy talán pont az a szál fog rávezetni hogy azon a helyen vagy ahol lenned kell.
Mindenesetre én csak a legjobbakat kívánom neked... na meg némi épp elmét Scarlethez. Nem tűnik épp egy egyszerű asszonynak.
Most elengedlek, foglald le ezt a hihetetlenül jóvágású arcot és menj csak, vissza a kis családodhoz. És próbáld meg megtartani mellettük a józan eszed...
Jó játékot kívánok!

Üdvözöl:

 Eden



Eden Ravalee

Rendfenntartás
Eden Ravalee


:
Billy Harding C1edd522c936c3ab8909da2c5a123d8d
Play by :
Jack Falahee
:
Billy Harding AnxiousWateryCockerspaniel-size_restricted
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
135

Billy Harding Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Somewhere over the rainbow - Elijah & Billy
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Vérfarkasok-
^
ˇ