Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Mia Winters Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Mia Winters Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Mia Winters Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Mia Winters Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Mia Winters Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Mia Winters Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Mia Winters Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Mia Winters Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Mia Winters Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Mia Winters Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Pént. Okt. 09, 2020 9:42 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Mia Winters

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Mia Winters EmptyCsüt. Júl. 29, 2021 2:44 pm

Mia Winters

Ez a gáz a függőségben: addig tart, amíg véget nem vetünk neki - vagy az nekünk.


Becenév

KicsiMirza, Sarah


Foglalkozás

ingatlanos, mellékben pedig egy puccos helyen énekes


Születési hely és idő

Detroit, 1996.04.27.


Családi állapot

bonyolult kapcsolatokban


Beállítottság

kíváncsi


Varázserő

nem



Ember
szolgáltatás
Alissa Violet

Erösségek

Tudod mennyire irritáló a tudat, hogy sosem tudom, mikor gondolod komolyan? Hogy felteszel egy közhelyes, buta kérdést, s miután megválaszolom, utána egy jót mosolyogsz rajtam? Pedig azt hinném, hinnénk, hogy okításra, avagy segítségre szorulsz. Hogy fel kell nyitnom a szemed önmagaddal szemben, és másokéval szemben. Azt hinném, hogy a társadalom által létrehozott törékeny áldozat szerepében tündökölsz, pedig ha csak egy kicsit is megkapirgálom a felszínt, már látom a játékaidat és azokban tetsző szerepeidet. Csak figyelnem kéne Rád és látnám, amire eddig még nem jöttem rá. Játszol, hogy előnyre tehess szert, és pontosan tudod, hogy működik. Senki sem fog komolyan venni egy ilyen lányt, nőt. És pont ez benne a veszélyes.
Gyengeségek
Gyatra érzelemkifejezés, avagy ezáltal - részben -konfliktuskerülés. Valahol nevezhetnénk ezt áldásnak is, hiszen sok esetben nem tudni, hogy mi játszódik le pontosan a fejedben. De Te hátrányként gondolsz erre, és ahelyett hogy javítanál rajta, inkább homokba dugod a fejed. Mert úgy érzed magadnak vagy, nincs szükséged senkire és semmire. Az érzelmek nem jók. Az érzelmek sérülékennyé, emberivé teszik az Embert. Kíváncsian várom a további fejleményeket, főként amiatt, mert más addiktív szerekkel pótolod mindazt, ami hiányzik neked.

Család

A biológiai szüleid elhagytak, s talán emiatt alakult ki benned az a kép, ahogyan a mai napig gondolsz a kapcsolatokra. Megtanultad általuk, hogy a világ nem csupán a szépről és a jóról szól, hiába nevelőszüleid ennek ellentétes példája. Érzed, hogy az igazi anyukád nem ölelt magához, nem szeretett és fordult úgy hozzád, ahogyan kellett volna. Egyszer így, egyszer meg úgy. Biztonságos ez a hely? Lehet bízni benne, és az emberiségben? Aligha.
Természetesen ettől még tudod mi a szeretet, az elfogadás és megértés a másik végletből. A két - illetve már csak egy - szülő biztosított a támogatásukról, miután nekik nem születhetett gyermekük, és örökbefogadtak Téged. Mindig gondoskodtak imádatukról, és persze ezt te ki is használtad egyke gyermekként. Végre sziporkázhattál a sokak által vágyott idillben. Aztán jött a hír, miszerint apukád rosszul van. Nagyon rosszul. Fincsi tüdőtumor, negyedik stádium. Talán lenyűgözhetett volna a betegség kezdeti alattomossága, a hosszas fájdalommentessége egészen az első tünetig. Nem tudom mi a fájóbb… végignézni, ahogy szépen lassan elsorvad életed értelme, vagy az, hogy képtelen vagy erre, s keresztülnézel, átlépsz rajta, tudomást sem veszel róla, majd és közben emiatt megdöglesz a bűntudatban? Aztán keresel valami mást… Egy új várost, egy új munkát. Az elején új, nálad idősebb hálópartnereket, amit később majd megbánhatsz…

Torteneted

Számomra megközelíthetetlen vagy.
Titokzatos.
De meglehet, hogy a legtalálóbb szó rád, ami jellemez az az; érinthetetlen. Mármint, meg lehet érinteni téged, ám csak fizikailag. Ez működik köztünk. Én csak csodállak. Hol messziről, hol egészen közelről.
A kérdés az, hogy egyáltalán meg akarlak érinteni-e még közelebbről? Akarok én foglalkozni a benned rejlő dolgokkal? Lehet, hogy csak szimplán csodálni szeretnélek. Titokban büszkélkedni veled. A Bárban amúgy is mindenki tud rólunk, csak mi próbáljuk meg elrejteni a nyilvánvalót. Nekem feleségem van, és azt hiszem tud is a fenntartott kapcsolataimról, és ami azt illeti nem igazán strapálja magát miattuk. Meglehet, hogy ez annak köszönhető, hogy a mi házasságunk csupán érdekből született. Valamiféle beteges két család tőkéjének az összevonásából. Még egykor. Aztán megismertelek Téged, azon az éjszakán, abban a bizonyos Bárban. Nem úgy tűnt, mint akit zavarna a kicsit sem szemérmes pillantások, bár írhatjuk akár ezt a hozzászokás margójára.

Sarah–ként ismertelek meg. Az előadásod után a pultnál lógattad a lábaidat, miközben artikulálva próbáltad tudtára adni a pultosnak, hogy lesz egy bourbon, jéggel. Akkor még nem tűnt fel semmi. Számomra egy fiatal, tehetséges és attraktív nő voltál, akit szobára szerettem volna vinni. Az itteni világ így működik, nem igaz? Te meg pontosan tudtad hogyan használd ki az alkalmakat. Nem tudok arról, hogy hány hálópartnered volt, bár mint utólag elárultad, hogy nem sok és számodra ez az egész csak a szórakozásról szól… Egyetértettünk. Azonban azt nem sejthettem, hogy egy igen kényes, nehéz időszakodba csöppentem bele, s ennek hatására tettél meg nekem szinte… bármit. Akármit. Ha nagyon őszinte szeretnék lenni veled, akkor is megtettem volna, ha tudok róla. Ilyen ez a biznisz. Ilyen vagyok én. Ezt szereted bennem, nem?

Az első éjszaka után nagyon sokáig nem láttalak. Amikor meg újra összefonódott a Sorsunk, akkor meg szinte egyfolytában látogattál. Szabadon dönthettél. S végre próbáltam nyitni, közeledni feléd, megérteni azt, ami van benned. De folyamatosan betonfalakba ütköztem, úgy tűnt nem érted az érdeklődésem, vagy így utólag… talán nem akartál foglalkozni magaddal. Nem velem vagy velünk, hanem magaddal. Rögtön tereltél vagy szimplán közölted, hogy most már menned kell. Nagyon sokáig semmi nem tűnt fel, vagy talán engem sem foglalkoztatott különösebben a dolog? Én megkaptam, amit akartam és Te is Sarah, megkaptad amit akartál tőlem. Fifty-fifty.

Egy kicsit olyan volt, mintha testileg próbálnál kibontakozni és megmutatni azt, hogy ki vagy valójában. Hiszen a mi kapcsolatunk másról nem igazán szólt, mintsem a szórakozásról. És hol tartunk most? Ugyanott, ahol eddig is. Én nem tudom eldönteni, hogy megérintenélek-e, s lassan már úgy érzem nem is számít ez. Egyikünknek se.




Mia Winters

Szolgáltatás
Mia Winters


:
Mia Winters 29aaac43b7e7c12f30ae609313fc65e7904c5056
Play by :
Alissa Violet
Join date :
2021. Jul. 28.
Hozzászólások száma :
2

Mia Winters Empty

Mia Winters EmptyPént. Aug. 06, 2021 10:35 pm
Üdv köztünk Mia!

Don't be sad in the rain...after the storm, comes the rainbow

Embernek lenni nem könnyű. Ha a világ nem lenne tele varázslatos lényekkel, akkor sem lenne az. A ti életetek olyan rövid, varázslat nélkül pedig sivár tud lenni...már ha valakinek nem olyan sors jutott, mint a tiéd. Azt mondják, mindig a legszebb dolgok, a töröttek. Néhány kultúrában éppen ezeket őrzik a legnagyobb kincsként. Te pedig, amilyen gyönyörű vagy kívülről, olyan szilánkos belülről. Sajnálom, hogy úgy érzed, téged nem lehet szeretni, hogy az a kép alakult ki benned, hogy egymagad állsz a világ ellen. Egy-egy ilyen történetet hallva néha azt kívánom, bárcsak odaadhatnék néhányat, hosszú, üres éveim közül, hiszen mikor egy ember megtalálja a boldogságát az olyan rövid ideig tart. A tiéd még várat magára, de bár meghosszabbíthatnám az életed, hogy tovább tartson.
Kíváncsian várom, hogy megtudhassam, ki a titokzatos férfi, aki olyan csodálattal mesélt nekünk rólad. Talán te azt hiszed, nem vagy neki több egyszerű szórakozásnál, de ha olvasol a sorok között, megláthatod, hogy milyen mély szeretet van abban, ahogyan leírt téged. És biztos vagyok benne, hogy te is valami hasonlót érzel, hiszen ragaszkodsz ehhez a titokzatos mesélőhöz. Talán ő lenne az, aki a boldogságod kulcsát birtokolja?
Nem is tartalak fel tovább, vár a játéktér, és ez a te titokzatos lovagod. Szaladj, foglald le bájos arcodat, és hozz vele fényt mindannyiunk életébe!

Üdvözöl:

Florian



Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Mia Winters Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Mia Winters 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Mia Winters Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Lakóink :: Emberek-
^
ˇ