Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
De finom a habos sütemény - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 6:19 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 De finom a habos sütemény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2021 2:37 pm
First topic message reminder :




Evy & Deni°

Szeretek délelőttös lenni. Ilyenkor a műszakom után még van időm arra, hogy készítsek magamnak egy cappuccinot és leüljek vele az ablaknál, kicsit kiengedve a gőzt munka után. Egészen más ilyenkor még hazafelé sétálni is. Meg hát az sem hátrány, hogy ilyenkor nem nekem kell takarítani. Csoda, hogy lesem az órát, amíg letelik az utolsó negyedóra?
Már csak azért is, mert már rég kinéztem magamnak az új sütinket az étlapról. Még nem volt alkalmam megkóstolni, de mivel habos, egészen biztos vagyok benne, hogy finom. Persze, ettől még a vendégek nem szenvednek hiányt, sosem hagynám őket cserben. Csak épp belül már egy kicsit toporgok, hogy mikor vethetem rá magamat a sütire.
Rámosolygok a következő vendégre is, majd néhány pillanatig némán fürkészem az arcát. Egészen biztos, hogy nem most látom először, mert az arcmemóriám az nagyon jó. Többek között ezért szeretnek a visszatérő vendégek is, mert nemcsak őket jegyzem meg, de azt is, hogy mit isznak, ettől otthonosabban érzik magukat itt.
-Te már jártál itt korábban. – Inkább közlöm, mint kérdezem, mert egészen biztos vagyok a dologban. -És szerintem rád férne egy habos vanília latte. – teszem hozzá. Az ő esetében egyébként nem vagyok benne biztos, hogy mit inna, de tényleg ráférne egy habos vanília latte.
Pohárral a kezemben várakozom, hogy rábólint vagy inkább mást kér, majd ha sikerül választania, széles mosollyal el is készítem neki, bármi is legyen az, amit rendel.
Aztán ha végre a munkaidőm is lejár, magamnak is készítek egy cappucinót sok kakaóval, kikészítem a sütimet, majd hátramegyek átöltözni. Bármennyire is szeretek itt dolgozni, ezek az utolsó percek néha évmillióknak tudnak tűnni. Főleg akkor, amikor ilyen fontos dolgokról van szó, mint a habos süti.
Felnyalábolom a saját finomságaimat, majd a legközelebb eső szabad asztalhoz le is telepszem velük, miközben széles vigyorral bólogatok a kolléganőmnek, aki jó étvágyat kíván.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény - Page 2 B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény - Page 2 D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptyVas. Jan. 31, 2021 10:12 pm



Evy & Deni°

Elégeetten elvigyorodom, hallva, hogy még visszatér. Nem csak azért, mert vendég és fizet, hanem mert egyébként is kedves lány és az ilyen társaság mindig öröm, függetlenül attól, hogy vendég vagy sem. Az már csak bónusz, hogy éppen itt issza a kávéját és sütit eszik.
-Szerintem ki tudunk találni valamit. – hunyorítok rá. Krissy nagyon jó sütikben Ahogy én szeretek új kávékat kitalálni, ő a sütéssel van így. Persze mindketten otthonosak vagyunk mindkettőben, de a kreativitásunkat már egészen máshogy szoktuk megcsillogtatni.
-Akkor még fel is köszöntjük, ha szeretnéd. – Nem ő lenne az első, aki esetleg megkér minket rá. Persze, ez ma már nem olyan ritka semmilyen vendéglátó helyen, legyen az étterem, kocsma, vagy egy kis kávézó, mint a miénk.
Viszont az szemet szúr, hogy most egyedül jött, pedig biztos vagyok benne, hogy a múltkor még egy sráccal volt. Csodálkozom is, hogy nem említi meg, amikor szóba kerül, hogy nem idevalósi.
-Miért küldene el egy ilyen csinos lányt? – nevetek fel. Mert még ha úgy nézne ki, mint mondjuk Yzma, az Eszeveszett birodalomban, ami a kedvenc mesém, akkor még meg is érteném a feltételezést. De Evy egyáltalán nem hasonlít rá, és arra is megesküdnék, hogy nem sárkánygyík.
-Ó, az mindig van. Volt már itt lánykérés is. Néhány fejre borított kávé egy veszekedés közben. Egyszer egy lány még a sütijét is a fiúja arcába nyomta. – Emlékszem vissza, mert hát előfordul az ilyesmi is. Mi általában nem nagyon szólunk közbe, legfeljebb, ha nagyon elhúzódik és zavarja a többi vendéget, vagy esetleg valaki veszélyben van. Utóbbi esetben általában én megyek, mert ugyan a légynek sem ártanék, de akkora vagyok, mint egy szekrény. Ez elég meggyőző általában.
-Meg egyszer szerveztek ide rapid randi eseményt. Nem mondanám, hogy túl sikeres volt, de nem is igazán értettem, hogy miért vállalkozik valaki ilyenre. Meg aztán… igazából a felhozatal sem volt olyan jó. – A mondat végére lehalkítom a hangomat, mert egyébként meg nem szeretek senkit a külseje alapján megítélni. Én úgy gondolom, hogy mindenkinek megvan valahol a párja és ez független attól, hogy tetszik nekem vagy sem. De elnézve azt a bagázst, még én sem lepődtem meg, hogy egyikük sem lobbant lángra.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény - Page 2 B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény - Page 2 D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2021 2:26 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

-Szuper lenne – lelkesedem az ötletért, hogy valami finomságot kitaláljanak a bátyám születésnapjára. Valami nem túl extrém, de mégis pompás tortát. Ami persze még nekem is ízlik.
-Juj… ez remekül hangzik – bár Alec nem szereti a nagy felhajtást, úgyhogy itt is fő a visszafogottság. De mindig is szerettem volna valami meglepi bulit, vagy valami hasonlót szervezni neki. Pedig tudom, hogy ez az ő esetében akár rosszul is elsülhet, de egyszer talán kibírná. Talán még élvezné is. Bár az utóbbira nem sok esélyt látok. De majd kiderül, ha ott tartunk.
Érzem ahogy elpirulok a kérdését hallva. Nem sok bókot kaptam még az életem során, de kimondottan jól tud esni.
-Köszönöm - mosolygok rá félrefordított fejjel. Majd leválasztok a hajamból, egy tincset és tekergetni kezdem. Nem szívesen tárulkoznék ki neki. De ha kérdeznek, ugye illik válaszolni. Legalább egy morzsányit elárulhatnék abból, hogy mi is történt, akkor délután.
-Nem is tudom – kezdek bele és elhúzom a szám. Mondjuk ez így nem feltétlenül fedi az igazságot.
-Az van, hogy nem számított arra, hogy én fogok megjelenni itt – ez most úgy hangozhatott, mintha vakrandink lett volna és sosem láttuk egymást korábban. Pedig még ez sem teljesen így volt. Hiszen én láttam és tudtam is korábban, hogy vele lesz randim, ő viszont nem az én képeimet látta.
-Félre ne értsd, én tudtam, hogy ő kicsoda, ő viszont egy másik képet látott a profilomon –
helyesbítek. Nem tudom, hogy ezek után vajon mit fog rólam gondolni, de remélem, hogy semmi rosszat. Én nem azért adtam ki magam másnak, hogy ezzel visszaéljek, csupán azt történt, hogy féltem. Nem voltam még hasonló helyzetben, még soha nem volt barátom, de még olyan se volt, aki megdobogtatta volna a szívem. Tehát gyakorlatom se volt és még mindig nincs olyan nagy abban, hogyan kell ismerkedni. Mármint pasival, mert más esetben azt hiszem könnyen megy.
-Uh… szegény srác – hallgatom a történeteit, amiket a kávézóban átélt. Gondoltam, hogy voltak már kellemesebb, de kínosabb szituációk is. De mégis jó, amikor azt hallom, nem az én esetem az egyetlen kivétel. Bár talán az nem is volt olyan béna, vagy legalábbis nem tűnt fel senkinek.
-Érdekes – bólogatok. Én se igazán értem, hogy az mégis mire jó. Én mondjuk sosem vennék részt hasonlóban.
-Akkor gondolom, te normál körülmények között ismerted meg a barátnőd – ugyan nem tudom, hogy ez a mondat, most honnan tört a felszínre, de lehet, hogy az a sok cukor tehet róla.
-Ne haragudj, nem akartam a magánéletedben vájkálni – kérek azonnal elnézést. Nem kell elmondani, ha nem akarja. Meg aztán abban sem vagyok biztos, hogy tényleg van valakije, de ha van is nem biztos, hogy rám tartozik. Bár a szavaiból ítélve valószínűleg ha van is, akkor valami szórakozóhelyen, vagy épp a munkája kapcsán ismerhette meg.

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2021 2:16 pm



Evy & Deni°

Rengetegszer kérnek tőlünk hasonlót, úgyhogy nem gondolnám, hogy ezúttal problémát jelentene egy születésnap. Tény, egy kávézó nem az a hely, ahol az ember a legnagyobb zsúrokat tartja, de azoknak, akik inkább a nyugodtabb, meghitt összejöveteleket szeretik, tökéletes. A többieknek meg ott vannak a szórakozóhelyek, ahol kitombolhatják magukat. Én a magam részéről az előbbire szavazok – és hála a kollégáimnak, ez minden évben meg is valósul.
De a szülinapomnál érdekesebbnek ígérkezik Evy első randija. Vagyis hát nem tudom, hogy végül lesz-e több, de láthatóan nem igazán tudom összerakni a képet, hogy miért rontana el egy randit a külsejével. Elvégre elragadó a mosolya, szép alakja van, gyönyörű, hosszú haja.
-Ó… - Nem, igazából még mindig nem értem, hacsak nem vakrandi volt, bár ez manapság már azért elég ritka. Elvégre a rengeteg randiapp, meg a közöségi média már bőven ad lehetőséget rá, hogy ne vaktában lövöldözzön az, aki párt keres.
Aztán ahogy tovább mesél, lassan leesik a tantusz és az arcom is végre értelmesebb kifejezéssel tündököl. Nem mondanám, hogy most aztán mindent megértettem, mert elképzelésem sincs róla, hogy mi szüksége lehetett erre, de azért egy fél fokkal legalább világosabb a kép.
-De hát miért? – kérdezem őszinte érdeklődéssel. Láthatóan ez valahogy nem fér a fejembe. Persze, biztosan van olyan, akinek nem az esete, hiszen az mindenkinek más, de azért mégsem az a lány, akinek papírzacskóval a fején kellene mászkálnia az utcán.
Ellentétben a rapid randisokkal, akiket felemlegetek a kávézóbeli incidensek kapcsán. Még ha nem is szokásom külső alapján ítélkezni, vagy emiatt bántani valakit, azért azt meg tudom érteni, hogy egyikük sem volt elragadtatva a másiktól.
-Hát ömm… nekem sajnos nincs barátnőm. – ismerem be kissé elpirulva. Nem arról van szó, hogy én ne akarnám megtalálni az igazit. Csak hát jól elbújt, az az igazság. Vagy, az is lehet, hogy ő meg egy étterem konyháján kuksol, mint ahogy én teszem itt és azért nem botlottunk még egymásba. De vagyok olyan reménytelenül romantikus, hogy biztosra veszem, eljön az én időm is.
-Jaj nem-nem. Nincs ebben semmi titok. – tiltakozom a kezeimet feltartva. -Csak még keresem az Igazit. – mosolyodom el. Egyáltalán nem szégyellem, hogy szingli vagyok annak ellenére, hogy örülnék, ha lenne ki mellett álomra hajtsam a fejemet. Egyszerűen csak így alakultak a dolgok. De, ami késik, nem múlik.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény - Page 2 B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény - Page 2 D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptyPént. Feb. 19, 2021 10:11 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

Ez az egyetlen aprócska szó, jobban mondva betű, mindent elárul. Nem igazán ért meg engem, legalábbis a cselekedetemet nem. Amiért természetesen nem hibáztathatom és nem is várhatom, hogy megértsen. Bár biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az első és egyedüli, aki ilyet csinált. Mégis kezdem magam egy kicsit kínosan érezni. Nem is tudom, hogyan lehetne megmagyarázni azt, ami történt, nem hiszem, hogy ha bevallanám az okot amiért tettem az előrébb vinne minket. Egyébként sem egy idegennel szeretném megosztani a titkaimat. Szerintem fura is lenne. A következő kérdésén el is gondolkozom néhány percig. Hogy mégis miért? Talán mert ezt tartottam a legjobb ötletnek, mert ez volt az, amiről azt gondoltam segíthet megismerni az álompasit. Legalábbis annak véltem, pedig még semmit sem tudtam róla.
-Tudod azt hittem, ha egy másik lány képét látja, kíváncsi lesz rám. Talán megismerhetem őt – ahogy tudatosul bennem, hogy mit mondtam elharapom a mondatot és félve pillantok az előttem ülő férfira. Ha figyelt ebből rájöhetett arra, hogy én már tudtam, hogy ki az, akivel randim volt. Tehát arra is rájöhetett, hogy nem véletlen volt az egész. Jajj… gyorsan ki kellene magam javítani. Épp elég lesz nekem ezt elmagyarázni, nemhogy akkor újabb kérdéseket megválaszolni.
-Mármint úgy értem, hátha egy másik lány képeivel sikeresebb leszek az ismerkedésben. Eddig még egyáltalán nem volt senki az életemben. Nem tudom, hogy az ilyesmit, hogyan is kellene. Az összes barátnőm már rengeteg kapcsolaton van túl, nekem ez eddig kimaradt az életemből. Arra gondoltam, talán, ha így próbálom meg… ha hülyeségeket is fogok beszélni, könnyebb. Nem tudom ez így mennyire érthető – érdekes, hogy most meg ennyire megnyíltam neki, pedig nem állt szándékomban. Nem akartam ennyit beszélni magamról. Főleg nem ezekről a dolgokról. De ha már így alakult nincs mit tenni.
-Ó, ezt igazán sajnálom – vagy nem. Nem tudom ilyenkor mit is kellene mondanom. Nem vagyok otthon ebben a témában.
-Ennyire válogatós lennél? – csúszik ki a számon a kérdés. Amire a kezemmel azonnal a számhoz is kapok.
-Nem akartalak megbántani, csak azért mondtam, mert biztos vagyok benne, hogy a lányok sorban állnak az ajtód előtt – na jó, ezzel a mondattal nem biztos, hogy azt sikerült elérnem, mint amit akartam, lehet, hogy tovább rontottam a helyzeten.
-Szóval érted, a megjelenésed is rendben van, a stílusod is és nagyon jól el lehet veled beszélgetni – nekem pedig jobb lesz ha leállítom magam.

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptySzomb. Feb. 20, 2021 2:00 pm



Evy & Deni°

Bevallom, kicsit vidámabb történetre számítottam, de hát nem vagyok látnok, így aztán nem olyan meglepő, hogy nem láttam előre, hogy Evy végül miféle – számomra – hihetetlen dolgokat mond majd és az arcomra lassan oda is ragad az értetlenkedés. Kicsit kellemetlenül is érint, mert nem tudom eldönteni, hogy vajon én vagyok ennyire sötét vagy tényleg csak túlbonyolította… hát, valami rejtélyes oknál fogva, amit valószínűleg sosem érhetek fel ésszel.
-Miért ne akarna megismerni? – ráncolom össze a homlokomat. Elvégre nincsen vele semmi baj, szép arca van, és csinos is, én azt gondolnám, örül az, aki megismerkedik vele. Szóval nem értem. Abba meg bele se merek gondolni, hogy ehhez milyen bugyuta arcot vághatok, egyébként is vannak róla elképzeléseim.
-Ugyan már! – legyintek nevetve és hátradőlök a székemen. -Az ilyesmit nem lehet siettetni. Egyébként is, túllenni egy kapcsolaton nem olyan jó dolog, hiszen az azt jelenti, hogy szakítottatok. Hidd el, cseppet sem vidám az. Ezt nem lehet erőltetni. – teszem hozzá egy bátorító mosollyal. Engem legalábbis mindig nagyon megvisel, ha szakítanak velem. Mert hát rendszerint velem szakítanak és nem fordítva.
Ha nem így lenne, akkor most nem pironkodnék, amikor beismerem, hogy tulajdonképpen nincs éppenséggel senkim. Jobb híján a lakótársamat rohanom le időnként a szeretetrohamaimmal, de szerencsére ő szokta értékelni.
-Hát… szerintem nem vagyok az. – tűnődöm el a kérdésen, bár igazából nem tudom, hogy vajon mi számít neki válogatósnak. -Akivel utoljára randiztam, az nemes egyszerűséggel felszívódott. – tárom ki a kezeimet. Pedig egyébként érdekelt volna a dolog miértje. Hátha esetleg megbántottam, vagy nem is tudom. De így csak a sötétben tapogatózom. -Mi, ja nem! – szabadkozom. -Azt azért nem mondanám. – vakarom meg zavartan a tarkómat. Az egyetlen, ami sorakozik, azok a bögrék az éjjeliszekrényemen. Tényleg, ki kéne már vinnem őket.
Egyébként is fülig vörösödöm, amikor hirtelen sorolni kezdi a megjelenésemet, meg hogy milyen jól tudok beszélgetni. Bár, azt hiszem, beszélgetni tényleg jól tudok.
-Köszönöm… - motyogom idétlenül, miközben pótcselekvés gyanánt megsimogatom a szakállamat, mintha az segítene valamit is a színemen. Halkan megsúgom: nem segít.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény - Page 2 B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény - Page 2 D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptyPént. Feb. 26, 2021 8:20 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

Nem akartam ennyi részletet megosztani vele. Nem mintha sokat mondtam, de nekem már ez is annak számít. Nem könnyen nyílok meg idegeneknek, legalábbis a titkaimat nem szoktam mindenkivel megosztani. Ebből a szempontból nem vagyok valami könnyű eset. Ha valaki az érzésekről kérdez, általában harapó fogóval kell kihúzni belőlem minden egyes szót. Most pedig itt ülök és az első randimról mesélek.
-Hmm… miért is? – mert nem érzem magamnak elégnek egy ilyen helyes fiú mellé. De ezt ilyen formában nem jelenthetem ki. Úgyhogy jobb, ha átgondolom, hogy most mit is kellene mondanom. Bár a legszívesebben felpattannék és elfutnék. Ez a helyzet kezd egyre kellemetlenebb lenni. Az a baj, hogy nincs elég önbizalmam, de erről nem szeretnék beszélni. Azért is kerültem ilyen helyzetbe, vagyis azért nem mertem felvállalni magam.
-Őszintén szólva nem igazán tudom, de ez most már úgyis mindegy – füllentem és próbálom lezárni a témát. Imádkozom, hogy ne tegyen fel több kérdést. Nem szeretnék további kellemetlen kérdésekre válaszolni. Szerintem jobb lenne valami vidámabb téma felé terelni ezt a beszélgetést.
-Persze, tudom – felelem. Bár nem mondhatnám, hogy tényleg tudom. Ez olyan érzés, mintha kimaradtam volna valami jóból. Bár ahogy a szakítást emlegeti, az tényleg szörnyű. Főleg, ha velem szakítanak. Nem éltem még át, de az egyik barátnőm nagyon kikészült, amikor a barátja elhagyta. Napokig csak sírt, még étvágya sem volt, megmozdulni is alig bírt. Nehéz helyzet az biztos.
-Vagyis csak gondolom, mert még sosem voltam így, de azért szeretném átélni. Inkább azt a részét, amikor a mennyekben járok, de a szívszorító érzésen is egyszer át kell esni – foglalom össze a gondolataimat. Mondjuk a randin is már megtapasztaltam néhány eddig ismeretlen érzést. A szívem majd kiesett a helyéről, volt, amikor szinte levegőt sem tudtam venni és ahogy össze-vissza beszéltem. Tényleg jó, hogy nem szaladt el azonnal.
-Ó… az egy kegyetlen szakítási mód lehet – húzom el a szám. Engem legalábbis biztos érzékenyen érintene, ha valaki egyik napról a másikra csak eltűnne.
Ahogy elvörösödik tudom jobb lesz ha most már befejezem és meg se szólalok.

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptySzomb. Feb. 27, 2021 11:11 pm



Evy & Deni°

Azt hiszem, az lesz a legjobb, ha ezt a kérdést feladom, egyszerűen nem tudom követni Evy gondolkodását. Mármint hogy… azt hiszem, hogy értem, csak épp fogalmam sincs, miért ennyire kishitű, hiszen egy fiatal és gyönyörű lány, de hát azért volt már nekem is barátnőm, tudom én, hogy hajlamosak az ilyesmire. Meg aztán valóban nem az én dolgom, csak szokásomhoz híven sokat beszélek… meg sokat kérdezek. Többet, mint kéne.
-Miért, ki ne akarna? – nevetek fel, de ez már inkább amolyan költői kérdés a részemről, mintsem valódi. Persze bántani nem fogom miatta, egyébként is rájött magától, hogy butaság volt. De mindenki hibázik, én is szoktam.
-Én a helyében azért adnék egy esélyt a dolognak. – mosolygok rá bátorítóan, még ha nem is az én véleményemen múlik, hogy végül így lesz-e vagy sem. Ha másra nem, akkor talán arra legalább elég, hogy egy kis lelket öntsön belé.
-Persze. Hozzá tartozik, csak hát te legalább ezt megspóroltad. – emelem meg a szemöldökeimet, mert lehet ezt innen is nézni. Én a magam részéről boldogan kihagytam volna a szakításokat az életemből, még ha jól láthatóan nem is dőltem tőlük végleg a kardomba. Mivel én szeretem a dolgokat a rózsaszín oldalukról megfogni, mindig is teljes szívvel vetettem bele magamat a szerelembe… és így lehet szép nagyokat koppanni végül.
-Hát… igazából csak egy randi volt, de azért rosszul esett. – ismerem be a fejemet ingatva, elvégre ki szeret hoppon maradni? De nem is nagyon tudok emiatt sokáig búslakodni, mert aztán rajtam a zavart torokköszörülés és szakállsimogatás sora. Mármint... Evy nem simogatta a szakállát, mert neki nincs. De én szokásomhoz híven ezt használom arra, hogy megpróbáljam leplezni a dolgot, aztán néhány pillanatig kínos csendben nézegetem a sütimet. Nem mintha azt gondolnám, hogy csúnya vagyok, csak hát… tényleg nem sorakoznak lányok az ajtóm előtt.
Aztán hirtelen eszembe jut, hogy itt akarja tartani a bátyja szülinapját, így, amíg visszarendezem az arcszínemet, felpattanok a helyemről és hozok a pultról egy névjegykártyát, amit odacsúsztatok a lánynak.
-Majd ha aktuális a születésnap. – mosolyodom el újra, immáron kevésbé pipacspiros színben. Andy most tuti kinevetne.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény - Page 2 B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény - Page 2 D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 04, 2021 7:27 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

A témától már egyre feszélyezettebben kezdem magam érezni. Nem örülök neki, hogy itt kötöttünk ki. Főleg, mert nehezen nyílok meg, ha az érzelmek kerülnek terítékre. Nem szoktam erről társalogni, maximum a barátnőimmel, de még velük is nehezen. Azt is csak harapófogóval tudták kiszedni belőlem, hogy volt egy randim. A részletekről meg alig mondtam valamit. Szerintem most sokkal többet elárultam, mint akkor, nekik.
A kérdésével sikerül ismét zavarba hoznia. Eddig még nem sokan akartak. Legalábbis a legjobb tudomásom szerint senki. Sosem próbálkoztak nálam a fiúk, ha mégis akkor az nekem nem tűnt fel. Hajlamos vagyok a dolgokat félreértelmezni.
-Aranyos vagy – mosolygok rá. Jól esik ezt hallani. Bár őszintén nem tudom, hogy érdemes-e reménykednem. Lehet, hogy fogunk még találkozni, talán nem is egyszer, de az is előfordulhat, hogy a múltkori volt az első és az utolsó. Örülnék, ha nem így lenne, mert a randink után azt hiszem sikerült még inkább belehabarodnom. Olyan édes volt és én meg annyira béna. Nem haragudnék meg rá, ha többet nem keresne. Nem hiszem, hogy találkozott volna még egy hozzám hasonló lánnyal, aki ennyire nehéz eset lenne.
-Ne érts félre, én aztán nem siettetek semmit. Minden jön a maga idejében, csak néha azt érzem, hogy nekem ebben sosem lesz részem. Na jó, persze én is arról a rózsaszín ködről álmodozom inkább, mint a szakításról. De leginkább csak szeretnék megtapasztalni mindent. Bár, ha az első barátom lenne egyben az is, akivel leélem az életem, az sem bánnám – vázolom fel a gondolataimat. Igazából csak a barátnőimhez képest érzem azt, hogy valamiről lemaradok. De a bátyámnak se volt még kapcsolata, ha jól tudom. Az egyik este szóba került, hogy ismerkedne, legalábbis próbálkozott volna, de aztán ahogy letöltötte az appot, már törölte is. Lehet, hogy ez valami családi átok, hogy nem igazán tudunk megnyílni az érzéseinkről… reménykedek benne, hogy nem így van.
-Gondolom, kinek ne esne rosszul egy ilyen? – azért remélem Kade még jelentkezni fog és nem fog eltűnni. De lehet, hogy én is át fogom ezt élni és az nekem se fog tetszeni.
-Ó, köszönöm – veszem el a kártyát és a táskám zsebébe helyezem.

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06, 2021 12:15 am



Evy & Deni°

Persze, én is tudom, hogy nem néz ki túl rózsásan a helyzete egy ilyen randi után. De én a magam részéről tényleg nem könyvelnék el ilyesmit végzetes hibának, legfeljebb tiszta vizet öntenék a pohárba, hogy valóban megismerhessem, de ez olyasmi, ami nem rajtam múlik. Így aztán én legfeljebb a véleményemmel szolgálhatok, ami talán elvidítja majd egy kicsit, ha másra nem is jó.
-Ugyan már. Hacsak nem vagy 100 éves, akkor nem hiszem, hogy ez a „sose” annyira valószínű lenne. – ingatom a fejem. Persze lehet, az se túl reális, hogy én itt szingli fejjel próbálok szerelmi tanácsokat osztogatni, mint valami guru.
Egyébként sem mindig habostorta az ilyesmi, erre is próbálok rávilágítani. Meg hát én aztán tudom, elvégre nem is olyan régen fürödtem be nagyon csúnyán. Azt persze nem mondanám, hogy összetörte a szívemet, elvégre tényleg csak egyszer találkoztunk, de azért még így sem tesz túl jót az önbizalomnak az ilyesmi. Meg hát… kedveltem a kis fickót.
És ennek az említésével azt hiszem, meg is ölöm a beszélgetést, pedig igazán nem állt szándékomban. Szóval el is engedem inkább a dolgot, engem sem derít éppenséggel jó kedvre, de legalább így alkalmam nyílik egy kicsit segíteni azzal a szülinappal.
-Nekem amúgy is lassan mennem kell. De ígérd meg, hogy bejössz még hozzánk, mielőtt elutazol. - pillantok rá mosolyogva. Tényleg örülnék, ha benézne egy búcsúsütire, de ez már rajta áll. De abban biztos lehet, hogy akkor is kap majd valami különlegességet.
//Köszönöm a játékot 😊

Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény - Page 2 B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény - Page 2 D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 EmptySzer. Márc. 17, 2021 3:16 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

Lehet, hogy lenne, aki elítélne azért, amit tettem. Bár nem én vagyok az első, aki egy álarc mögé bújt és úgy próbált a kiszemelt fiúhoz közel kerülni. De örülök, hogy a velem szemben ülő, beszélgetőpartnerem arcán nem fedezem fel azokat a jeleket, amik arra utalnának, hogy ő is ilyen. Csupán csak nem érti, de nem ítél el.
-Igen, azt hiszem igazad van – mosolyodom el. Bár szirén mivoltomból adódóan tovább élek, mint egy átlagos ember, ezért szerintem még százévesen sem lennék elkésve. Még akkor is megtalálhatnám a szerelmet, amit keresek. De azért reménykedek benne, hogy nem kell addig várnom. Főleg azért, mert szeretném, hogy a kiszemeltem is ugyanúgy érezne, mint én. Bízom benne, hogy hamarosan jelentkezni fog és ismét találkozhatunk. Nem szeretném sürgetni. Még azt sem tudom, hogy mit fogok mondani a bátyámnak, ha közelebb kerülünk egymáshoz. De ez még bőven odébb van.
-Ha nem is mostanában, de a jövőben még mindenképp beugrok hozzátok – komolyan gondoltam, hogy felvehetnek a törzsvendég listára. Ha ismét New Yorkba látogatok, biztosan beugrom még hozzájuk.
-Örülök, hogy beszélgettünk és köszönöm a sütit és a kávét is, mindkettő nagyon finom volt – közben az órámra pillantok. Meglepődőm, hogy így elrohant az idő. Ha nem figyelek el fogok késni. Sietősen szedem össze a cuccaimat, majd magamra kapom a kabátom, vállamra a táskám és sietős léptekkel távozom a kávézóból.
/Én is köszönöm a játékot. Very Happy

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény - Page 2 Empty

De finom a habos sütemény - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom




De finom a habos sütemény - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ