Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
De finom a habos sütemény Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
De finom a habos sütemény Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
De finom a habos sütemény Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
De finom a habos sütemény Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
De finom a habos sütemény Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
De finom a habos sütemény Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
De finom a habos sütemény Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
De finom a habos sütemény Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
De finom a habos sütemény Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
De finom a habos sütemény Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 De finom a habos sütemény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

De finom a habos sütemény EmptyHétf. Jan. 11, 2021 2:37 pm



Evy & Deni°

Szeretek délelőttös lenni. Ilyenkor a műszakom után még van időm arra, hogy készítsek magamnak egy cappuccinot és leüljek vele az ablaknál, kicsit kiengedve a gőzt munka után. Egészen más ilyenkor még hazafelé sétálni is. Meg hát az sem hátrány, hogy ilyenkor nem nekem kell takarítani. Csoda, hogy lesem az órát, amíg letelik az utolsó negyedóra?
Már csak azért is, mert már rég kinéztem magamnak az új sütinket az étlapról. Még nem volt alkalmam megkóstolni, de mivel habos, egészen biztos vagyok benne, hogy finom. Persze, ettől még a vendégek nem szenvednek hiányt, sosem hagynám őket cserben. Csak épp belül már egy kicsit toporgok, hogy mikor vethetem rá magamat a sütire.
Rámosolygok a következő vendégre is, majd néhány pillanatig némán fürkészem az arcát. Egészen biztos, hogy nem most látom először, mert az arcmemóriám az nagyon jó. Többek között ezért szeretnek a visszatérő vendégek is, mert nemcsak őket jegyzem meg, de azt is, hogy mit isznak, ettől otthonosabban érzik magukat itt.
-Te már jártál itt korábban. – Inkább közlöm, mint kérdezem, mert egészen biztos vagyok a dologban. -És szerintem rád férne egy habos vanília latte. – teszem hozzá. Az ő esetében egyébként nem vagyok benne biztos, hogy mit inna, de tényleg ráférne egy habos vanília latte.
Pohárral a kezemben várakozom, hogy rábólint vagy inkább mást kér, majd ha sikerül választania, széles mosollyal el is készítem neki, bármi is legyen az, amit rendel.
Aztán ha végre a munkaidőm is lejár, magamnak is készítek egy cappucinót sok kakaóval, kikészítem a sütimet, majd hátramegyek átöltözni. Bármennyire is szeretek itt dolgozni, ezek az utolsó percek néha évmillióknak tudnak tűnni. Főleg akkor, amikor ilyen fontos dolgokról van szó, mint a habos süti.
Felnyalábolom a saját finomságaimat, majd a legközelebb eső szabad asztalhoz le is telepszem velük, miközben széles vigyorral bólogatok a kolléganőmnek, aki jó étvágyat kíván.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptyHétf. Jan. 11, 2021 3:59 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

Csak pár nap telt el azóta, hogy utoljára New Yorkban jártam. Mostanában kezdem megszeretni ezt a nyüzsgő nagyvárost. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egyszer ide is költözzek. Persze nehéz szívvel hagynám ott a bátyámat. De minden hétvégén hazalátogatnék hozzá.
Eredetileg vásárolni akartam volna, de időközben meggondoltam magam és a kávézónál kötöttem ki. Emlékszem, még mennyire izgultam legutóbb amikor az ajtó előtt álltam. Szeretem ezt a helyet, de akkor nem tudtam mi vár rám odabent. Elmosolyodom, ahogy felidézem az emlékeket.
Szerencsére most nincsenek annyira sokan, mint akkor. Nem is kell sokat várnom, hogy rám kerüljön a sor. Mielőtt még rendelnék elgondolkozom, hogy maradjak és igyam meg itt nyugalomban, az italom, vagy inkább kérjem elvitelre.
A megjegyzésre felhúzom a szemöldököm. Nagyon jó lehet a memóriája, hogy ha meg tudott jegyezni magának. Ahogy elnézem akaratlanul is eszembe jut, az, amit már sokszor hallottam. Ne csak a külső alapján ítéld meg az embereket. Ránézésre, róla is előbb jutna eszembe egy bűnöző, mint egy jó fej srác. A megjegyzése alapján viszont már az utóbbihoz sorolnám, máskülönben nem hiszem, hogy ennyire odafigyelne a vendégekre.
-Igazad van, általában azt szoktam inni – helyeslek a kijelentésére.
-Viszont ma valami különlegeset szeretnék – de még magam sem tudom, hogy mi lenne a megfelelő választás.
-Lepj meg – kacsintok rá. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog nekem kitalálni. Remélem valami extrán édeset, mert az eszpresszót és társait nem szeretem.
Nézem ahogy nekiáll elkészíteni a kávém. Figyelek, hogy milyen alapanyagokhoz nyúl hozzá. Bár nem látom mindegyiket, de azt hiszem elégedett leszek a végeredménnyel.
Amikor elkészül, keresek magamnak egy asztalt és leülök. Figyelem a többi vendéget. Vannak, akik társasággal érkeztek és vannak, akik csak egyedül üldögélnek. Az utóbbiak, főként elmerülnek a telefonjaikban, vagy újságot olvasnak. Az előbbiek, beszélgetnek és nevetgélnek.
Belekortyolok a gőzölgő italba és elmosolyodom. Pont olyan, amilyennek szerettem volna. Szinte hihetetlen, hogy ennyire el tudta találni az ízlésemet.
Oldalra fordítom a fejem és látom, ahogy a pultos leül a mellettem lévő asztalhoz, egy bögre kávé és egy finom süti kíséretében. Az első falatja után nekem is összeszalad a nyál a számban. Annyira jól néz ki, hogy kedvem lenne nekem is beleharapni.

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptyKedd Jan. 12, 2021 8:31 am



Evy & Deni°

Azt már nem igazán tudnám megmondani, hogy mikor járt itt, de abban egészen biztos vagyok, hogy valamikor nemrég. Én megjegyzem az ilyet és nem is tartom magamban, miközben előveszek neki egy poharat, amibe majd elkészítem a kávéját. Elsőre a vanília lattéra tippelek, de… no lám! Szeretem az ilyen vendégeket. Akik szeretnek kísérletezni és akiknek lehet alkotni.
-Valami különleges rendel. – szalutálok mosolyogva, miközben munkához látok. Nem is kell sokat törnöm a fejemet. A Snowball tökéletes lesz, pláne így télen. Kókusztejszínt habosítok, arra kerül a kávé, majd a tetejére egy kis hab, kókuszreszelék és még a pohár szélére is kerül díszítésképpen egy kis kókuszos csokigolyó.
-Egészségedre! – nyújtom felé az elkészült kávét, aztán ha nem kér mást, akkor én is megyek a dolgomra, elvégre én meg egy sütire várok már reggel óta, amivel leülhetek mélázni és pihenni munka után.
Tőle nem messze találok is magamnak helyet, és nem titkolt élvezettel állok neki a habos süteménynek. A kollégáimnak ez már megszokott, tudják, hogy mennyire édesszájú vagyok, így ők legfeljebb megmosolyogják, hogy ez a szakállas óriás úgy merül el a sütievésben, mint egy óvodás. De azt kiszúrom, hogy a szomszéd asztalnál engem figyel a leányzó, így felpillantok az evésből.
-Kérsz te is egyet? Nagyon finom. – Persze, nem az enyém szomorú maradékára gondolok, de ha meg akarja kóstolni, akkor odasietek a pulthoz és kérek egyet neki is. Nehogy kimaradjon a jóból, ha már betért hozzánk. Meg aztán kíváncsi is vagyok, hogy neki hogy ízlik. Szerintem mennyei. De szerintem általában mennyei minden, ami málnás vagy habos. Vagy mindkettő.
De ha netán nem kér sütit, mert diétázik – ezt sose értettem – akkor azért megkínálom a velem szemben lévő hellyel, ne üldögéljen egyedül egy ilyen szép téli napon.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptySzer. Jan. 13, 2021 1:11 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

Szalutálására felnevetek. Nem csak figyelmes, de még humora is van. Ez tetszik.
Elnézem, ahogy munkához lát és próbálom megfigyelni, mi is kerül a kávémba, de nem látok minden összetevőt. Viszont a végeredményt látva elmosolyodom. Ínycsiklandozóan néz ki. Az apró csokigolyóért pedig plusz pont jár. Imádom a csokit is és a kókuszt is.
Szerencsésnek mondhatom magam, mert az alakommal sosem volt problémám. Azt ehetek, ami csak jól esik, nem látszódik meg rajtam.
-Köszönöm! – mosolygok rá és elveszem a poharat. Majd elindulok egy közeli asztal felé.
Eltelik jó néhány perc, mikor a srác ismét feltűnik és leül egy másik asztalhoz. Figyelem ahogy nekilát egy finom, habos sütemény elfogyasztásához. Szinte le se tudom venni róla a szemem. Ez valószínűleg neki is feltűnik, a kérdését hallva.
-Hmm… nem is tudom – elgondolkozok egy pillanatra.
-Miért is ne? Igen kérek – tényleg jól néz ki. Bár általában a túl sok cukor hamar a fejembe száll, de most ezt figyelmen kívül hagyom. Majd valahogy megpróbálom visszafogni magam, mert olyankor nagyon sokat tudok beszélni. Csak jönnek, a szavak, magam sem tudom, hogy honnan. De rám se lehet ismerni annyit tudok csacsogni.
Amikor hellyel kínál, egy pillanatra elgondolkozom, az előbbi eszmefuttatásom miatt. Remélem nem fogom elijeszteni, ha később egy kicsit többet fecsegnék, mint egyébként. De kedvesnek tűnik, szívesen megismerkednék vele. Egyik kezemben a kávémmal, a másikban a táskámmal, elindulok felé.
-Régóta dolgozol itt? – teszem fel az első eszembe jutó kérdést, miközben leülök. Bár gyanítom a válaszát, hiszen, ha engem megismert és tudta, hogy már jártam itt korábban, akkor nem most kezdett a vendéglátó iparban.  

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptyCsüt. Jan. 14, 2021 10:57 am



Evy & Deni°

Elhivatott vagyok, ehhez kétség sem fér, meg aztán nem is szeretem éreztetni a vendégekkel, hogy már mennék. A műszakváltás nem az ő dolguk, hanem a miénk, de attól még jár nekik a legjobb kiszolgálás, amikor bejönnek. Ezt én is elvárom, ha bemegyek valahová. A záróra megint más, olyankor azért szoktuk jelezni, hogy lassan zárás van, de most nem erről van szó. Ugyanolyan gondosan készítem el a kókuszos kávét, mintha a műszak közepén lennék, de aztán amint elüti az óra a műszak lejártát, én már szaladok is öltözni.
Általában egyébként nem sietek ennyire, csak most nagyon kíváncsi vagyok az új sütire. Nem is vesz elő miatta senki, tudják, hogy dolgozom… és azt is, hogy mindenem a finom sütemény. És ahhoz sem kell sok idő, hogy észrevegyem a kíváncsiskodást a szomszéd asztaltól. De hát egy finom sütinél már csak egy közös sütizés lehet jobb.
Szélesen elmosolyodom, amikor elfogadja, majd felpattanok és hozok neki is egyet, amíg ő átpakol az én asztalomhoz.
-A kolléganőm találta ki. Mindig nagyon jó ötletei vannak. A születésnapomra pedig egy egész málnatortát megsütött. – magyarázom lelkesen. Azzal a tortával egyszerűen nem tudtam betelni. Szerintem nem is láttam még ilyen tortát, na és az íze!
-A megnyitás óta. – bólintok egy aprót. Minden szegletét ismerem ennek a kávézónak a vendégekkel együtt. És, ami azt illeti, jobb helyet nem is kívánhatnék munkahelynek. -Nem akartam olyan tucat kávézóba menni, mint a Starbucks vagy a Costa. Finomak a kávéik, de hiányzik belőle… a melegség. – A mi kávézónk családias, egyedi, olyan, mint egy második otthon. Az alapvető sütiket és italokat leszámítva a legtöbb újdonságot magunk találjuk ki.
-De te még nem sokszor jártál itt. Most költöztél ide? – kérdezem, mert bár az arcára emlékszem, azt tudom, hogy nem törzsvendég. Nekik még a nevüket is tudom.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptyVas. Jan. 17, 2021 8:14 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

-Egyébként nagyon finom lett a kávé – dicsérem meg miközben elfoglalom a helyem, az asztalánál és visszaér a süteményemmel. Alig tudom visszafogni magam, hogy azonnal rá ne vessem magam. De nem illik habzsolni, így csak egy pici falatot veszek a villámra, amit aztán be is kapok.
-Hmm… ez igazán ízletes – mosolygok rá.
- Valóban jó ötletei vannak a kolléganődnek. Üzenem neki, hogy végérvényesen megnyert, hogy ez legyen a kedvenc helyem a városban. Már nem is vágyok új helyeket felfedezni – pedig kíváncsi lennék milyen a kínálat más üzletekben. Viszont itt minden megvan, ami csak nekem kellhet. Udvarias kiszolgálás, kávé különlegességek és finom sütik. Kell ennél több?
-Ezek szerint még kedves is a hölgy, ha ilyen ajándékokkal lepi meg a munkatársait – remélem, ha egyszer elvégzem az egyetemet, majd én is egy hasonló helyen találom meg a helyemet. Na nem a vendéglátásban, mert az nekem nem hiszem, hogy menne. De ha a leendő munkahelyemen is ilyen barátságos légkör várna, az igazán örömmel töltene el.
- Tetszik a berendezés. Mikor nyitottatok meg? – eddig azt hittem, hogy csak mostanában lett felújítva, de már évek óta üzemel. Ez a mondat viszont arra enged következtetni, hogy a jelenlegi tulaj, egyben az első is. Pedig azt hittem családi vállalkozás, ami szülőről, gyerekre száll. Tévedtem.
-Megértelek. Én is szoktam oda is járni, Washingtonban. Viszont jobban szeretem azokat a helyeket, ahol a baristák szabadon engedhetik a fantáziájukat. Ugye ez a Starbucksban annyira nem megengedett, van egy itallap és ahhoz kell igazodni. Itt viszont, viszonylag szabadon megálmodhatjátok, mit szeretnétek – legalábbis én így képzelem el. De nem sokat tudok arról, hogy egyes kávézókban, vagy éttermekben mi zajlik a háttérben.
-Nem, nem itt lakom – nézek fel rá, miközben egy újabb adagot veszek a villámra a sütiből.
- Washingtonban élek jelenleg, most fogom befejezni az egyetemet. A tesómmal élek együtt – bekapom, amit a villámra szedtem és lenyelem. Másodjára is ugyanolyan finom, mint elsőre. Ami lehet másnak nem meglepő, de jártam már úgy, hogy valami először tetszett, de utána már nem.
-Talán egyszer majd itt fogok élni – elgondolkozom. Nem lenne rossz, tetszik a város.

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptySzer. Jan. 20, 2021 7:49 pm



Evy & Deni°

Sosem értettem azokat a vendéglátósokat, akik nem szeretik a vendégeket. Na, nem mondom, akadnak problémásak, akik még időnként az én türelmemet is próbára teszik, ugyanakkor ez együtt jár azzal, hogy emberekkel foglalkozunk. Ez a pálya erről szól. Úgyhogy én a magam részéről szeretek szóba elegyedni a vendégekkel, akik általában örülnek is ennek. Egy kis társaság mindig jól jön a legtöbbeknek. Főleg azoknak, akik egyedül térnek be ide.
-Egészségedre. – mosolygok a lányra. A kisujjamban van a recept, de hát mindig jóleső érzés, ha megdicsérnek. Addig is, amíg ő rámol, a sütije is ideér. Nem véletlenül ajánlottam neki, hiszen én is éppen azt tesztelem.
-Ó ne aggódj, mindig vannak újdonságaink, nem fogsz így sem unatkozni. – nevetek. Egyrészt a szezonok mindig hozzák magukkal a tematikus süteményeket és italokat, másrészt mi magunk is szeretünk újat alkotni, ami, ha átmegy a rostán, felkerül az itallapra.
-Ó, ő egy igazi angyal. Nem véletlenül szereti mindenki. – mosolyodom el. Habár az az igazság, hogy a vezetőség a lehető legjobb csapatot rakta össze. Ha baj van, akkor mindig a megoldásra törekszik mindenki és csak olyanokat veszünk fel, akik szívvel-lélekkel ennek a szakmának élnek. Valószínűleg pont ebben rejlik a kávézó varázsa.
-Már egy jó pár éve. Mindenképpen valami otthonosat akartunk. Nosztalgikusat. – Olyasmit, mint amilyen hangulat a nagyinál vár, mínusz a nagyi. Az ötlet egyébként láthatóan bejött, hiszen nagyon sokan szeretik a helyet.
-Vannak előnyei, hogy nem vagyunk franchise. – nevetek. Egyszer egyébként megkerestek minket egy ilyen ajánlattal, de nem fogadtuk el. Jó pénzt hozott volna, ugyanakkor hosszú távon hasonlóan jártunk volna, mint a Starbuck’s, és azok már nem mi lennénk.
-Csak nem látogatóba jöttél? – kíváncsiskodom egy kicsit. Már csak azért is, mert én nem utazgatok túl sokat, bár időnként eljátszom a gondolattal, hogy tulajdonképpen nem lenne rossz egy kicsit világot látni.
-Mi a baj Washingtonnal? – Na, jó. Ott azért még én is jártam. Éppen ezért is vagyok kíváncsi. Én kifejezetten jól éreztem magam, habár New York zsúfolt kis utcái nagyon hiányoznának, ha elköltöznék innen.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptyHétf. Jan. 25, 2021 2:15 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

-Ez egy szuper hír! – még inkább sikerült meggyőznie, hogy a kávézók, amiket szeretek listámon, ez a hely egészen elöl foglaljon helyet. Nem csak a kávékhoz ért, de még ahhoz is, hogyan kell egy vendégből, törzsvendéget csinálni. Lehet, hogy egyszer ez a hely azzá fog válni. De amíg Washingtonban élek, nem hiszem. A barátaimmal ott is megvan az a hely, ahova előszeretettel járunk. Hasonlóan kedves személyzettel és pompás ízvilággal.
-El is tudom róla képzelni, hogy egy angyal, bár itt még sosem ért kellemetlenség semmilyen formában sem. Igazán jól sikerült a tulajnak összeválogatni a csapatot – amibe persze ő is beletartozik. Ahogy már korábban is gondoltam, ez a televart külső egy kedves srácot takar. Aki még szimpatikus is. Na nem úgy, mint férfi, mert már van kiszemeltem. Akivel talán egy nap egy párt fogunk alkotni. De vele is összebarátkozhatnék.
-Gyönyörű, tényleg – nézek körbe a helyen. Ahogy a többi vendégre pillantok úgy tűnik ők is jól érzik magukat. Magával ragadó ez az atmoszféra.
-Igen, azt gondolom – mosolygok én is. Persze semmi kivetnivalóm nincs a franchise-okkal de mégis csak jobb egy ilyen helyen időzni. Legalábbis időnként biztosan. Igazából az olyan helyek általában dugig van emberekkel, szinte hely is alig akad leülni. Vagy pedig annyira nincs idő, hogy két mondatot váltani a pult mögött álló személlyel. Persze van, akinek pont azért tökéletes, mert kevés ideje van. De azokon a helyeken az sem jellemző, hogy a kiszolgáló tudja, hogy a vendég mit szeret. Ezzel eléggé belopta magát a szívembe.
-Nem, vásárolni jöttem New Yorkba, de az sem kizárt, hogy meglátogatom a barátnőmet, aki csak nem rég költözött ide – eredetileg nem terveztem, de ki tudja. Lehet később felhívom és felugrom hozzá. Miért is ne?
-Nincs semmi baj Washingtonnal – felelek.
-Szeretek ott élni, a bátyámat se szívesen hagynám ott magára, de imádom New Yorkot, annyira fantasztikus város. A nyüzsgés, az, hogy állandóan lüktet, bármikor, bármit meglehet itt tenni – áradozok róla. Bár gondolom ezt ő is pontosan tudja, hiszen ő már itt élhet ki tudja mióta. Legalábbis nem hiszem, hogy messziről járna be a munkahelyére.

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptyKedd Jan. 26, 2021 11:28 am



Evy & Deni°

Mindig a szívemen viselem, hogy hogy érzik magukat nálunk a vendégek, különösen akkor, ha ráadásul új vendégről van szó, aki korábban még nem igazán járt itt. Elvégre a törzsvendég nem véletlenül válik törzsvendéggé és ehhez kell, hogy törődjünk velük. Meg hát most, hogy lejárt a munkaidőm, rá is érek barátkozni.
-Ha máskor is jössz, lehet, hogy neked is készít. – mosolygok rá. Egyébként kitelik tőle. Volt is már rá példa, hogy egy vendég szerette volna meglepni a rokonát és tőlünk kért egyedi sütit. Nem vagyunk ugyan cukrászda, de azért konyítunk a süteményekhez, így eszünkben sincs visszautasítani egy ilyen kérést.
-Kénytelen leszel mindig idejönni, mert nincs több. – vigyorodom el, de persze viccelek csak. Egyébként sem kétlem, hogy visszajön még, még akkor is, ha nem itt él, mert láthatóan New York nagyon magával ragadta. Nem tudom hibáztatni, elvégre én is imádok itt élni. Itt sosem lehet unatkozni.
-És a fiú? – kérdezem összeráncolva a homlokomat. Meg mernék esküdni, hogy a múltkor egy sráccal volt itt. Ilyen rosszul sikerült volna a randijuk? Mert ha így van, akkor tényleg ráfér az a süti. Nincs szomorúbb dolog egy pocsék randinál.
-Ha te azt tudnád, hogy mennyire bármi! – nevetek fel, mert óhatatlanul eszembe jut a furcsa Pietro, meg Andy és az ő plafonra röpködő testnedvei a munkahelyén. Ez olyasmi, amit nem is akarok érteni. Mondjuk nagyjából soha. De persze, azért unatkoznék nélküle, hiszen jobb barátot és lakótársat kívánni se lehetne… csak ezek a hajmeresztő történetei kergetnek ki időnként a világból is. Persze, ki tudja, lehet, Evyt érdekli az ilyesmi, de ezt biztosan nem fogom megérdeklődni. Épp eleget hallok ilyenekről így is.
Fernandeniar Leach

Szolgáltatás
Fernandeniar Leach


:
De finom a habos sütemény B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090
Play by :
Kevin Creekman
:
De finom a habos sütemény D237053b5f6b5f0e5a2514ab6b3d19e6cf8f9860
Join date :
2020. Oct. 28.
Hozzászólások száma :
58

De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény EmptyVas. Jan. 31, 2021 5:55 pm
Deni x Evy

Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!

-Abban biztos lehetsz, hogy még fogsz itt látni – mosolyodom el. Persze, hogy a terveim között szerepel. Hiszen jól érzem itt magam, tetszik a hely hangulata és persze a személyzet is.
-Lehet, hogy egyszer meglepném a bátyámat egy igazán különleges tortával, vagy süteménnyel – bár ahogy Alecot ismerem inkább a szokásoshoz ragaszkodni. De az is lehet, hogy annyira tetszeni fog neki, amit a hölgy alkot, hogy be se fog tudni telni vele.
-Vagy egyszer magammal hozom ide – ritkán ruccanunk ki együtt Washingtonból. Valamelyikünknek mindig akad valami elfoglaltsága, ami miatt nincs erre lehetőségünk. De szívesen megmutatnám neki ezt a helyet, ami ennyire megnyert magának.
A következő kérdésére először csak összeráncolom a szemöldököm. Aztán leesik, hogy valószínűleg akkor is épp dolgozott, amikor randim volt Kade-del. Lehet, hogy még az is feltűnt neki milyen bizonytalan léptekkel indultam a fiú felé.
-Ó, hogy ő… hát nem is tudom. De az a randi jobban sikerült, mint vártam. Legalábbis nem küldött el azonnal amikor meglátott – nem tudom milyen válaszra várt, de nem akarom beavatni a részletekbe. Nem állok még készen arra, hogy egy idegennek meséljek az érzéseimről és arról, hogy mennyire szeretném, ha az érzéseim viszonzásra találnának. Nem attól félek, hogy unalmasnak találna és még csak ki sem nevetne, talán, ha az egész sztorit elmesélném. De még én sem tudom mi az, ami visszatart.
-Gondolom sokan választják ezt a helyet ismerkedésre is. Láttál már valami érdekes szituációt? – próbálom elterelni a témát magamról. Meg persze érdekelne is, hátha van vagy volt még nálam is kellemetlenebb, vagy viccesebb helyzet, aminek szemtanúja volt.
A villámra veszem a sütim maradékát és a számhoz emelem. Bár már teljesen elteltem vele, de annyira finom, hogy nem hagynám kárba veszni. Lenyelem.
-Mesélj, mikben volt részed? – kíváncsiskodom. Biztos többet tapasztalt már, mint én. Úgyhogy érdeklődve figyelem milyen sztorikat élt már át a városban. Nekem a legfurcsább, amit láttam, hogy egy férfi alsógatyában rohant végig az utcán. Biztos összeveszett a barátnőjével, vagy ki tudja.

Vendég

Vendég
Anonymous



De finom a habos sütemény Empty

De finom a habos sütemény Empty
Ajánlott tartalom




De finom a habos sütemény Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ