Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Black Unicorn Café  Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Black Unicorn Café  Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Black Unicorn Café  Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Black Unicorn Café  Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Black Unicorn Café  Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Black Unicorn Café  Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Black Unicorn Café  Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Black Unicorn Café  Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Black Unicorn Café  Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Black Unicorn Café  Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Black Unicorn Café

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Black Unicorn Café  EmptySzer. Nov. 11, 2020 11:59 am
Ely x Ezra

Good morning, Sunshine!

Bár meglehetősen könnyen kelek reggelente - a munkám miatt muszáj is legtöbbször -, mégis sokat tudnék adni egy jó kávéért. Ma is már túl vagyok az elsőn - elvégre két órája fent vagyok -, de ettől még ugyanolyan lendülettel tartok a kis kávézó felé, ahova megbeszéltük a találkozót Elyvel. Túl régóta ismerem már üzleti körökből, hogy Ms. Middletonozzam. Ráadásul szinte amióta ide költöztem, tőle vásárolom a ritka növényeket a kertjeimhez. Hiába, ha az ember beleszalad néhány megbízhatatlan partnerbe, megbecsüli azt, akivel lehet számolni.
Pontosan időben érkezem a kávézóhoz, két mozdulattal lerázom a szemerkélő esőből a szürke szövetkabátomra gyűlt cseppeket, mielőtt belépnék a kellemesen meleg helyiségbe. Bár odakint sincs kimondottan hideg, az esős szürkeség általában nem tesz jót a tündér kedélyállapotának. Szeretem az esőt, de leginkább akkor, ha egy meleg, nyári napot frissít fel, vagy ha a szobám ablakából nézhetem egy csésze teával.
Ujjaimmal végigszántok nedves, vörös tincseimen, és kissé megborzolom, hogy valami félig rendezett összevisszaságot kényszerítsek rájuk. Körbepillantva rögtön szreveszem Elyt az egyik kis asztalnál, így hát nem is váratom sokáig, széles mosollyal az arcomon felé indulok.
- Jó reggelt! Remélem, nem vársz rám túl régóta!
Bár időben vagyok, az illendőség mégiscsak megkövetel ennyi udvariaskodást. Leveszem a kabátomat, és a közeli akasztóra teszem, mielőtt helyet foglalnék.
- Rendeltél már? - pillantok érdeklődve Elyre.

Vendég

Vendég
Anonymous



Black Unicorn Café  Empty

Black Unicorn Café  EmptySzer. Nov. 11, 2020 12:42 pm
ezra + ely
Heaven sent you to me
Minden reggelem szinte ugyanúgy telik, ahogy ma is. Felkelek, főzök egy kávét, szépen elkortyolgatom, nem sietek, sosem tartottam sietősnek a dolgomat. Fontosabb számomra a kis ritmusa a szervezetemnek, mintsem, hogy kapkodjak. Inkább kelek, egy 20-30 perccel korábban, mint kellene, mintsem, hogy sietve egyem meg a pirítósom, és a kávémat. Éppen emiatt nem értettem sohasem Jaspert, aki kiugrott az ágyból bekapott két falatot, ledöntötte a kávét és már itt se volt. Neki az egész élete rohanás, pedig időnk, mint a tenger igazából.
Éreztem a zsigereimben, hogy esni fog, amikor indulóra fogtam. Még nem volt sehol sem nyoma, de mindig megérzem, így a kedvenc kis fodros aljú esernyőmet felkapva indultam el. Sosem zavart az eső, sőt, ha nem éppen valami fontos dolog miatt megyek ki, az sem zavar, ha elázok, de ilyenkor jobb száraznak maradni.  Jó oké, Ezrával nem olyan "üzleties" már a kapcsolatunk, de mégis szeretnék rendezettnek tűnni minden alkalommal.
Mindig előbb ott vagyok, mindenhol, ahogy most itt is, az ablaknál el is foglalom a legbarátságosabb helyet, ami nincs annyira elveszve a többi között, de nem is egy szamárpad szerű helyzet áll fent. Nem tudom miért nem érkezem inkább időben, késni soha nem szoktam, de egy jó tíz perccel mindig hamarabb érkezem. Rosszul érzem magam, ha meg kell váratnom valakit.
Kiránt a bambulásomból Ezra hangja, picit össze is rezzenek, túlságosan is elvesztem a már-már szemerkélő eső látványában és nem vettem észre. - Jó reggelt! Ugyan, dehogy, én érkezem mindig túl korán - kuncogok egy picit, és követem őt a tekintetemmel mosolyogva. Mindig jó látni őt, és nem csak az üzlet miatt, mindig is kedves és vidám személynek tartottam, azt olyanokkal pedig jó egy légtérben lenni.
- Még nem, megvártalak vele - mosolygok továbbra is, ilyenkor nem tudom és nem is akarom levakarni ezt az arcomról. Annyit biztosan tudok, hogy még egy kávé nem fog kellene, vagy a plafonon fogok szaladgálni. - Na mesélj, mit találtál ki most? - figyelem arcát érdeklődve, mindig olyan jó ötletei vannak, én pedig boldogan segítek azokat megvalósítani.
Vendég

Vendég
Anonymous



Black Unicorn Café  Empty

Black Unicorn Café  EmptySzer. Nov. 11, 2020 7:03 pm
Ely x Ezra

Good morning, Sunshine!

Az esernyő nálam mindig csak végső megoldás. Legöbbször nincs bajom vele, ha elázok, kivéve, ha valami oknál fogva meg óhajtom tartani a rendezett megjelenésemet, de ez elég ritkán van. Na nem mintha tiszteletlen akarnék lenni Ely felé ezzel, de… ő szerencsére már nem az az ügyfél, aki mellett minden hajszálamnak tökéletesen kell állnia. Ha rajtam múlna, nem is kezdenék olyanokkal, de mit csináljak, ha az ő zsebük mélyebb, nekem pedig fenn kell tartani a vállalkozást?
Nem akartam megijeszteni Elyt, de ez valószínűleg elkerülhetetlen, amikor valaki ennyire elmerül a gondolataiban. Miután levettem a kabátomat, a szokásos jókedvemmel huppanok le vele szemben. Itt a legtöbben már így ismernek, pedig volt idő, amikor abban is kételkedtem, hogy valaha képes leszek még önfeledten mosolyogni. Most azonban már nem esik nehezemre kiélvezni az ehhez hasonló pillanatok egyszerűségét.
- Igazán csinos vagy, mint mindig - kacsintok Elyre, komolyan gondolva minden szavam. Szeretek bókolni, mindenféle hátsó szándék nélkül. Elvégre hiába nem vonzódom fizikailag az ellenkező nem tagjaihoz, a szépet igenis szeretem.
- Óh, remek, köszönöm! - felelek a rendelés témájára könnyedén, és körbepillantok, hátha meglátom az egyik pincérlányt, és magunkhoz intem, mielőtt visszafordulnék Ely felé.
- Semmi extrát, sajnos. A megrendelőmnek elég sziklaszilárd elképzelései vannak a mostani projektemet illetően. Még abban is a száját húzza, ha valamiről kerek perec megmondom neki, hogy valami nem fog jól mutatni, vagy hogy ha egy kicsit engedne egyszerűsíteni, fele annyiból meg lehetne oldani egy öntözőrendszert vagy egy kőkertet.
Elhúzom a számat, de tovább nem is jutok első körben, mert megérkezik az asztalunkhoz a fekete kötényes pincérlány.
- Jó reggelt! Mit hozhatok? - mosolyog ránk úgy, hogy látszik rajta, nem csak hivatalból kedves a vendégekkel, hanem tényleg szereti, amit csinál.
- Ely? - pillantok az asztaltársamra, átadva az elsőbbséget a rendelésben, majd ha Ely végzett, akkor szólalok meg ismét. - Én egy hosszúkávét kérnék tejjel, és egy csokoládés croissant-t. Köszönöm!
- Visszatérve a projektemre... - fordulok vissza Ely felé, mikor a pincérlány távozik. - egy megalomán télikertet kell építenem. A pasasnak konkrét listája van azokról az egzotikus növényekről, amikkel be akarja telepíteni, és nem különösebben érdekli, hogy valami például nehezen tartható beltéren, vagy egészen más körülményeket igényel, mint a többi növény. De én szóltam neki, ő pedig fizet, úgyhogy egy szavam sem lehet, nem igaz? Csak a kertészét sajnálom hosszú távon.
Nem szokásom ennyit beszélni, de a szakmám egyben a hobbim és a hivatásom is, és könnyen elragadtatom magam, ha tudom, hogy olyannal ülök szemben, aki érti is, miről beszélek, és nem csak kötelességtudatból mosolyog.
- Szóóóval azt remélem, hogy - tekintve a megrendelés nagyságát - kialkudhatok egy kis engedményt nálad - igyekszem elővenni a legmegnyerőbb mosolyomat Elyre pillantva.
Feleslegesnek tartom kertelni, az üzletben az csak hátráltathat. Meg hát jobb letudni a kényes részleteket az elején, és utána jobban élvezi az ember a kávét is.
Vendég

Vendég
Anonymous



Black Unicorn Café  Empty

Black Unicorn Café  Empty
Ajánlott tartalom




Black Unicorn Café  Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Black and Silver
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ