Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 EmptySzomb. Okt. 17, 2020 12:35 am
First topic message reminder :

Lucas x The Family

It is not in the stars to hold our destiny but in ourselves

Hatalmas nap volt a mai, az egész ház felbolydult. Dahlia ma végre férfit hoz a házhoz! Annyi időt kellett erre várni, és nagyobb dolognak kellett volna éreznem, mint ami valójában volt. Hosszasan kifaggattam a lányt róla, hogy ki is ez a férfi, és ő elmondott mindent. Azonnal tudtam, hogy nem szerelmes. Persze, szerette a vőlegényét, örömmel ment volna feleségül hozzá…hogy mikor a most még ifjú ember majd őszöreg aggastyán lesz, nyugodtan keressen helyette valaki mást. Valaki életerőst és fiatalt. Tudtam, hogy a fiúnak mégis itt a helye. Még nem mutatta meg magát a Jövő, de éreztem, hogy így kell történnie. Neki ma ide kell jönnie
Az egész ház felbolydult, és alkonyat tájban megérkeztek a távol élő gyermekeim és unokáim is. Ahogy egybegyűltünk a szalonban, körbe pillantottam a díszes társaságon. Az arcok nyugodtak voltak, de mögöttük megannyi érzelem kavargott.
Callista a felhők között úszott a boldogságtól. Egyetlen lánykája végre férjhez megy, végre valahára! Mintha már nem emlékezen a tragikusan elhunyt férjére, aki ugyanúgy ember volt, mint a lány választottja.
Aphrodite engem méregetett, miközben azt forgatta a fejében, hogy hogyan engedhetem ezt. Hogy hagyhatom, hogy egy ember jöjjön a családunkba, és már nem számított, hogy Jonathan, aki üres fejjel ült mellette a kanapén, egykor szintén ember volt. Mellette lánya, Veronica fejében egyre csak az irigység forgott, hogy miért unokanővérét találta meg előbb a szerelem, és miért őt fogadja el az egész család. Castor szokásához híven nem törődött a helyzettel, látványosan piszkálta a telefonját, miközben a kettővel arrébb lévő székről üvöltöttek Benedictus gondolatai. Attól félt, hogy ez az új férfi rontja az esélyeit arra, hogy Pátriárka lehessen belőle. Orion felől az őszinte érdeklődést véltem felfedezni, mindig is izgatták az emberek. Hűséges jobbkezem Pietro igyekezett olyan feszülten figyelni, amennyire csak képes volt rá, hogy észrevegyen valami olyasmit, amit az én idős szemeim esetleg nem látnak. Dimitri nyugodtan olvasott, és néha megfordult a fejében, hogy Dahlia miért késik már tíz egész percet. És akkor ott volt a legkisebb, Florian. Egy hatalmas fotelba süppedve ült, bánat és keserűség felhőjébe burkolózva. Aggódtam a fiúért, de nem ez volt az aggodalom ideje.
Kitárult az ajtó, és belépett rajta a két fiatal, a leendő házaspár. Dahlia arcán széles mosolya, nem volt egészen őszinte, éreztem kételkedését, és azt, hogy a szerelem, amit érez, nem olyan erős. A fiatalember felől a félelem bűze áradt. Körbe nézett a szobában, mint aki fogóckodót keres a szélviharban és szeme Florianon állapodott meg. Kihúztam magam ültömben.
- Lucas…-kezdte széles mosollyal, vőlegénye szemébe nézve, de mintha újra a Kicsire akart volna nézni. – Ők itt a családom! Ismerjétek meg Lucas Heathrow professzort…a vőlegényemet!
Figyeltem, ahogy a kék szempár a Kicsire függeszkedett, és nem is akart másfelé nézni. A szíve hevesebben kezdett verni, mintha kicsit ki is pirult volna. Florian pedig észrevette.

454 ~ What else could I say
Tiberius Draco

Mesélö
Tiberius Draco


:
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 HospitableBlankIndigowingedparrot-size_restricted
Play by :
Jeffrey Dean Morgan
:
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 When-He-Smirked-Just-So-Killed-You-Dead
Join date :
2020. Sep. 28.
Hozzászólások száma :
25

Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2021 3:03 pm
Florian x Lucas

Every step I ever take was a lead to you

Ahogy végigsétáltam a Draco családdal a kúrián majdnem kiestem a szememen. Ez a ház, ez a sok minden... Ha mesélni tudnának minden valaha feltett kérdésemet megválaszolnák. Olyan erekjéket láttam itt amiknek a története olyan időkbe vezettek vissza amit itt senki más nem tapasztalhatott meg, csak Tiberius Draco. Ahogy a férfire néztem összeszorult a torkom. Annyi mindent tudnék kérdezni tőle és valószínűeg mindenre tudná a választ. Azok a sötét bölcs szemek olyan tudást hordoztak magukban ami páratlan volt és senki más aki ezen a földön járt nem ismert.
Ha csak egyetlen délutánt tölthetnék vele...
Aprós óhaj csúszott ki az ajkaimon ahogy folytattama z utam az étkező felé. A szemeim akaratlanul is a mellettem sétáló Florianra csúsztak. Nagyon úgy festett hogy ő is messze jár fejben.
Tudta hogy ő is vagy tízszer olyan idős mint én, mégis olyan nagyon fiatalnak tűnt... Olyan nagyon törékenynek és aprónak. Az eszem hiába tudta hogy sokkal erősebb mint én, hogy szinte elpusztíthatatlan s sokkal többet tapasztalt meg már most az életben mint amennyit én valaha is... A szívem oda akart küldeni hogy átkaroljam.
Hogy elmondjam neki hogy minden rendben és hogy vigyázni fogok rá, bármi áron.
A szívem csak vigyázni akart rá, meg akarta védeni és boldoggá akarta tenni. Fogalmam sem volt honnan jött ez az érzés, mégis... Olyan erős volt mintha egy mágnes lett volna a mellkasom közepén ami felé vonzott emberfeletti erővel.
Szinte kényszeríteni kellett magam hogy efordítsam róla a tekintetem és leüljek az asztalhoz a menyasszonyom mellé.
Dahlia szinte ragyogott. Gyönyörű volt, kecses, erős. Olyan mint amikor beleszerettem. A tekintetem mégis visszatért az öccsére újra és újra. Úgy éreztem megbolondulok.
Heyet foglaltam mégis a menyasszonyom mellett. A másik oldalamra Florian került aki olyan kicsire próbálta összehúzni magát mintha ott se lenne.
Hamarosan tálalták az ínycsikandozó vacsorámat és...a  vért a többieknek. Hiába volt az étel illata hihetetlen és tökéletes a vér halvány, rozsdás szaga minden mást elnyomott.
Az ételek láttán összeszorult a torkom. Úgy éreztem egy falatot sem tudok majd enni belőle.
Florian hirtelen megszólat mire mindenki rápillantott, köztük én is.
- Tényleg? Talán meg kéne látogatnom... - majd elmehetnénk együtt... akartam hozzátenni de az furcsa lett volna.
Orion kérdezett a következő körben, a családomról én pedig kézségesen válaszoltam is mikor Florian újra megszólalt. Mintha rugó lenne bennem fordultam felé
- Menj csak Kicsi, később felmegyek hozzád - bólintott Tiberius. Még pont elkaptam Callistát ahogy aggódva pillant legkisebb fiára. Ahogy a fiú felállt én is felpattantam.
- Florian... - szóltam utána. Ahogy felém fordult ezer meg egy dolog tódult a nyelvemre de végü csak kezet nyújtottam neki.
- Nagyon örüök hogy megismertelek... remélem lesz még alkamunk beszélni - mosoyogtam rá gyengéden. Szerettem volna még egyszer kezet fogni vele... vagy megölelni. Csak hogy elbúcsúzhassak.

449~ wise men say... ~  I love you  I love you  I love you
Lucas Heathrow

Oktatás
Lucas Heathrow


:
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Tumblr_on1aw5n7Lk1w6og8so9_250
Play by :
Dan Stevens
:
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Tumblr_oqdhzmxpgZ1uv80u9o5_400
Join date :
2020. Oct. 07.
Hozzászólások száma :
39

Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Empty

Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 EmptyKedd Jan. 26, 2021 8:12 pm
Lucas x Flo

Love is our true destiny. We do not find the meaning of life by ourselves alone - we find it with another

Annyira édes volt, ahogy hatalmas szemeket meresztve csodálkozott rá a kastély berendezésére, hogy az felfoghatatlan. Valamikor, kisfiú koromban én is ilyen voltam. Én már itt születtem, én már ebben nőttem fel, nekem Nagytata elmesélt minden történetet. A lándzsáét, amit Nagy Sándortól kapott a csatatéren, a Fabergé-tojásról, amit magától Alekszandra cárnétól kapott, nemsokkkal a Romanov család lemészárlása előtt. Hihetetlen, és hátborzongató történetek voltak ezek, mindegyik önmagában annyira fantasztikus, hogy nehéz volt elhinni, hogy mindet ez a dtága, idős, bölcs férfi, a mi imádott nagyapánk élte át. Biztos voltam benne, hogy Lucas képes lett volna órákon át csüngeni az öreg minden szaván, és tudtam, hogy ez idővel majd meg is fog történni. Majd, ha Lucas már otthonosan mozog közöttünk. Ha a család tagja lesz. Ha már a nővérem férje lesz.
Lassan lépkedtem mellette, és feltűnt, hogy néha-néha rám néz. Három évszázaddal a hátam mögött megtanultam olvasni a férfiak arcáról, de az övé rejtély maradt. A gyönyörű kék szemekben nem az a tekintet csillogott, ami általában, mikor valaki rám nézett. Két tekintetet láttam az emberek arcán, azt, hogy kölyöknek tartanak, vagy azt, hogy szét akarnak tépni, élve felfalni, merthát olyan kis törékeny és aranyos vagyok. Lucas szemében valami más csillogott, valami, amit soha nem láttam Dariuséban, és amire nem tudtam szavakat találni. Oda akartam menni, újra a karjaiba bújni, elmondani neki, hogy bármi is történjék, én örökké itt leszek neki, hogy a világ végére is követném, és örökké szeretném, akár a saját lényemet, személyiségemet is hátrahagyva, ha azt akarná. Csak boldoggá akartam tenni, vele lenni bármi történjék is vele, hogy ha úgy dönt, hogy egy hosszú, és szép emberi élet után elhagyja ezt a világot, én is vele menjek. Nem tudtam megmagyarázni ezeket az érzéseket, de igyekeztem elhúzódni mellőle.
Ahogy az asztalnál ültünk, Dahliával olyan gyönyörű párt alkottak, annyira látszott rajtuk, hogy igenis szeretik egymást, mint ahogy annak idején Nagytata szerette a Nagyit. Vagy csak az én szemem akarta ezt látni? Beszélt, beszéltettük, és én csak ittam be a hangját. Nem akartam, hogy elhallgasson, mindig beszélni akartam hallani, édes, selymes baritonján. Képes lettem volna elaludni erre a hangra. Csak figyeltem, hallgattam, és elvesztem a szemeiben. Darius lassan visszahúzódott mellőlem az árnyak közé, mintha tartott volna a gyönyörű szemű, szelíd mosolyú embertől. Mikor megérkezett a vér, mégsem tudtam tovább maradni. Felfordult a gyomrom, kár lett volna belém a táplálék, újra. Halk, apró, éles levegőket véve álltam az asztal mellett.
- Köszönöm Nagyapa…-mosolyogtam halványan, és már indultam volna, mikor Lucas megszólalt földbe gyökerezett a lábam. Olyan kedvesen mosolygott rám. Olyan szelíd volt a hangja, ahogy felé fordultam, kinyújtotta felém a kezét. Át akartam ölelni. Meg akartam csókolni, végül mégis két karnyi távolságra maradtam tőle. Óvatosan, szinte gyengéden fogtam meg a kezét, óvatosan megszorítottam.
- Én is örülök, hogy megismertelek…és biztosan fogunk még találkozni. – kaján, mármár flörtölő mosoly szaladt szét az arcomon. – Heathrow professzor…- azzal elengedtem a kezét, és mielőtt bármit mondhatott, vagy kérdezhetett volna, felszaladtam a lépcsőn.


500 ~ Just like lovers ~ Have mercy on me
Florian Draco

Arisztokrata
Florian Draco


:
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Be249c9356a06361e98fd1b70aca45fc67147454
Play by :
Timothée Chalamet
:
Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 695d9a04ce2dd95b77148faba53f9817
Join date :
2020. Sep. 17.
Hozzászólások száma :
147

Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Empty

Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Empty
Ajánlott tartalom




Meet your destiny~ Lucas & Flo+the family - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» What the heck is a family?
» Family ties
» Need your help - Lucas & Alec
» When same poles meet
» Pie & Fynn - meet me halfway
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ