Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
what an awkward day Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
what an awkward day Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
what an awkward day Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
what an awkward day Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
what an awkward day Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
what an awkward day Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
what an awkward day Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
what an awkward day Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
what an awkward day Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
what an awkward day Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 what an awkward day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

what an awkward day EmptySzer. Nov. 11, 2020 12:58 pm
ria + ely
Somewhere down the line we went and lost it
Heidi ma szabadnapos, így én vagyok bent egész nap, ami sosem zavart. Akkor sem ha sokan vannak, és alig bírok velük, mert a virágok mindig is hatalmas helyet foglaltak el a szívemben. Sosem tudnék egynek sem ártani, sőt, nagyon figyelek arra is, hogy minél tartósabbak legyen. Akkor is, ha csak egy csodaszép vágott virágcsokorról is van szó. Sokszor esnek be férfiak, akik megbántották a párjukat és ötletük sincsen milyen virágot vigyenek nekik, ilyenkor van hatalmas szükségük rám. Imádom a csokrokat összerakni nekik, és eddig még nem is volt rám panasz, hogy nem lett volna elég békülési ajándék a virág. Mondjuk mostanában nem virággal, vagy ékszerekkel próbálják engesztelni őket, inkább valami felesleges kacattal próbálkoznak. Ilyenkor áldom az eget, hogy Jasper régimódi. Bár, nekem mindegy milyen virágot ad, én úgyis úgy fogom szeretni, mintha a saját gyerekem lenne.
Nem meglepő, hogy a lakás is tele van mindennel, a kaktuszoktól kezdve a négy méteres futónövényig minden megtalálható a lakásban. És nem mellesleg élnek és virulnak. Mindig is ez volt mondjuk az álmom, de sosem hittem, hogy ez a része hamarabb meg fog valósulni, mint a családos boldog házas élet. Nem ronthatom el, nem tehetem tönkre, nekem ez kell, ettől leszek boldog, és a szüleim is.
A kis csengő megszólal, jelezvén, hogy az ajtó kinyílt, és valaki bejött, így meg is igazgatom a kis kötényemet, és megrázom a fejemet, hogy ezeket a remek gondolatokat kikergessem onnan. Annyira buta vagyok, és félő, hogy mindent tönkreteszek.
- Jó napot! Tudok esetleg segíteni valamiben? - szólalok meg nem messze a hölgytől, aki betért hozzánk. Nem azért szaladok egyből kérdezősködni, mert köteleznek rá, vagy mert szükségét érzem. Egyszerűen csak szeretek segíteni, ténylegesen. A saját főnököm vagyok, senki nem erőltet semmit sem rám. Legalábbis itt.... Minden mást pedig hagyok, mert úgy kell lennie, legalábbis úgy hiszem. Szeretem őt, tudom, de ez lehet nem elég. De akkor nem tudom mi lehetne elég. Az elején minden más volt akkor ő is más volt, most mintha kicsit eltávolodott volna, én meg borzasztóan egyedül érzem magam.
Mégsem hagyhatom, hogy ez elvegye a kedvem a munkámtól, és nem tűnik el a mosoly az arcomról, ahogy várom a vendégem válaszát, és reménykedem abban, hogy ő majd elvonja a figyelmemet mindenről, hacsak egy kis időre is teszi meg.
Vendég

Vendég
Anonymous



what an awkward day Empty

what an awkward day EmptySzer. Nov. 11, 2020 6:48 pm
Ely && Ria

It all started with an unexpected encounter.

Minap, a munkából hazafelé jövet észrevettem az út mentén egy virágboltot. Persze, eddig is ott volt, de valahogy sosem figyeltem fel rá, sosem éreztem szükségét annak, hogy virágot vegyek. Egyrészt nincs kinek, másrészt a munkabeosztásom ellehetetleníti, hogy bármi is túléljen a lakásomon, míg én tizen-huszon órákat a kórházban robotolok. Ezért sem lett még mindig kisállatom, pedig élnék-halnék érte... Mióta Eden áthívott a konyhabalesete miatt, mégis mintha állandósult volna a jókedvem. Azon kaptam magam, hogy ki akarom kicsit dekorálni a lakást, otthonosabbá tenni, hogy ha ne adj isten végre át tudom rángatni magamhoz az öcsémet, otthonosabban érezze majd magát. Úgyhogy beugrottam a virágboltba és érdeklődtem kicsit, az eladóval pedig - Heidi, ha jól emlékszem -, abban maradtunk, hogy majd a napokban még visszanézek, ha letisztul bennem, milyen szobanövényt is szeretnék.
Úgyhogy most itt vagyok, rögtön vásárlással indítva a szabadnapom. Kissé bizonytalanul nyitok be a boltba az ismerős arcot keresve, habár nem igazán sikerült dűlőre jutnom még, milyen növényt is szeretnék örökbefogadni.
- Jó napot! - köszönök én is, azt egyből megállapítva, hogy ezúttal nem Heidi van bent. Becsukom magam után az ajtót és követem a hang forrását, miközben a rengeteg virág, a friss, zöld illat ismét elvarázsol. - Igen, ami azt illeti, igen. Nagyon hálás lennék egy kis útmutatásért. Már jártam itt a minap... - A nézelődés miatt lassan, de csak rátalálok végül az eladóra, akit rögtön széles mosollyal üdvözlök. Van valami ismerős a vonásaiban, ami megüt egy pillanatra, de aztán folytatom a félbehagyott mondatot.
- Szeretném kicsit megtölteni élettel a lakásom, de az időbeosztásom kész káosz, nem sokat vagyok otthon, ezért elég nehezen él el nálam bármi is... Úgyhogy valami tartósabb szobanövényen gondolkodom, illetve szeretnék egy friss csokrot az asztalra. - Széles mosollyal hadarom el az ötleteimet, nem szeretném feltartani a nőt, bár elég készségesnek tűnik, de tudom magamról, hogy hajlamos vagyok túl sokat beszélni. Közben végig az arcát fürkészem, egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat, hogy ismerem őt valahonnét.
- Bocsánat... Találkoztunk már? - szalad végül ráncba töprengőn a homlokom, és ahogy egyre csak nézem és nézem őt, mintha kezdene felsejleni az a régebbi kölcsönös jobbra húzás, suta profilelemezgetés, bátortalan próbálkozás...

I love you
Rihannon Ravalee

Egészségügy
Rihannon Ravalee


:
what an awkward day Tumblr_inline_oa72n750Cm1skcljl_250
Előtörténet :
Teach me how to fight
I'll show you how to win
Play by :
• Poppy Drayton ❦
:
what an awkward day Tumblr_inline_oj7781Zajf1skcljl_250
Join date :
2020. Oct. 09.
Hozzászólások száma :
34

what an awkward day Empty

what an awkward day EmptySzer. Nov. 18, 2020 9:23 am
ria + ely
Somewhere down the line we went and lost it
Imádom a munkámat, komolyan, hiába csak virágok, ők is nagyon hálásak tudnak lenni, csak nem úgy, mint a kutyák, vagyok más állat. Van otthon egy növényem, senki sem akarta megtartani, mert nem virágzott, én pedig nem akartam, hogy megint elvigye valaki, aztán visszahozza, így hazavittem. Rá egy hétre olyan gyönyörű kék virágai lettek,. hogy még engem is meglepett. De azóta is az egyik kedvencem, minden nap beszélek hozzá egy kicsit, megdicsérgetem, aztán meg is locsolom. Jót tesz nekik, ha kedvesek velük az emberek. Érzik ők is a szeretet.
Nem sokáig figyelhetem csak a barna hajzuhatagot, hiszen a hölgy megfordul, én nekem meg egyből olyan érzésem támad, mintha már láttam volna. Kattognak a fogaskerekeim ezerrel, de egyszerűen nem ugrik be. Hiába mondja, hogy járt itt a minap, tudom, hogy nem onnan ismerős, ez a hang... Nem tűnik ismerősnek, de az arca annál inkább olyan, mintha már láttam volna. Olyan szép és kedves vonásai vannak, nehéz lenne elfelejteni.
- Nagyon sok olyan növényünk van, sokaknak van ilyen kérdése. Mennyire világos az otthona? - vannak olyan növények, amik jól bírják víz nélkül, olyanok is, akik a sötétben elvannak, de olyan is, amelyik a napot szereti. Nálunk sok fény van, de tudom, hogy vannak olyan helyek, ahol sok a sö9tét kis sarok. A rákvirág például nagyon utálja a közvetlen fényt, ő a félárnyékos, de annál szebb növény. Virága ugyan nincs, de kompenzálja ezt a hatalmas levele, ami különböző módon foltos.  - Inkább zöld növényt szeretne, vagy színesebbet? Esetleg olyat, ami virágzik? - annyian jönnek hasonló kéréssel, hogy külön oldal van ezeknek a növényeknek, hiszen ha valaki nem szeretne annyira beszélgetni közben, azt csak odavezetjük aztán választhat magának, az instrukciókat meg elmondom, amikor fizet. Bár van akit nem igen szokott érdekelni.
- Nem hiszem, de ugyanezen kattogok egy ideje - picit megnyugtat a tudat, hogy nem csak én gondolom így, de közben meg is rémíszt. Elfelejtettem volna, hogy ki ő? De mégis, hogyan? Nem tudom levenni róla a tekintetem, de akármennyire is erőltetem, nem igazán sejlik fel semmi, amiről eszembe juthatna,
Vendég

Vendég
Anonymous



what an awkward day Empty

what an awkward day EmptyCsüt. Nov. 19, 2020 8:22 pm
Ely && Ria

It all started with an unexpected encounter.

Míg arra próbálok rájönni, honnan ered ez a különös deja vu, miért olyan ismerős valaki, akit elvileg most először látok, a figyelmem elterelődik egy kis időre a növények felé. Hiába kaptam pár napot gondolkodni, mit is szeretnék pontosan, őszintén szólva nem jutottam döntésre. Ha rajtam múlna, az egész lakásomat indák és futónövények szőnék körbe és olyan lenne, mintha egy erdő közepén élnék.
- Világos, elég világos, sok ablakom van, és mivel tetőtéri a lakás, ezért fentről is jön be fény. - Nem akartam egy sötét, szűk kis lyukban élni, miután Edennel kirepültünk egymás oltalmából. Úgy voltam vele, ha kell, kevesebbet eszek a hónapban, vagy gyalog/biciklivel járok dolgozni, de olyan lakás kell, ahol egy kicsit a régi családi házunkhoz hasonlóan érezhetem magam.
- Hmm, ön mit ajánl? Igazából teljesen mindegy. Olyat, ami a legjobban érezheti magát nálam. Kicsit párás a lakás, és mivel rendszertelenül vagyok otthon, igazi túlélőnek kell lennie - somolygok. Úgy látom, a nő is elf, tehát valószínűleg pontosan érti, miért kezelem úgy a növényeket, mintha háziállatot vennék. Legalább annyira tekintek élőnek egy virágot, mint egy kiskutyát - és előbbit legalább szobatisztaságra sem kell tanítani.
- Nem baj, ha nem színes, annak jó lesz majd a csokor. Azt hiszem, a színes virágok számomra úgy a legszebbek, ha múlandók. - Nem tudom, mennyire érti, mit akarok mondani, de nem kívánok hosszan gyönyörködni egy virág szépségében. Bőven elég, ha az állandó lakótársam hűséges marad hozzám és felfrissíti kicsit a lakást; hogy a külseje milyen, az a legutolsó szempont.
Nem tudom, hagynom kéne-e a süllyesztő homályába veszni a friss felfedezésem, de mivel ő is ezen kattog, tétován beszívom az alsó ajkam, majd határozottan, ám ugyanolyan mosolygósan végül kibököm:
- Elyon, ugye? Egyszer váltottunk pár szót a... Neten. - Inkább nem mondom ki konkrétan a Tindert, nem akarom zavarba hozni, habár szerintem semmi kínos nincs ebben. Ezek szerint egy városban élünk, így érthető, miért akart összeboronálni minket az alkalmazás. - Egy pillanatra elbizonytalanodtam, mert élőben sokkal másabb vagy. Jó értelemben. Bájosabb - toldom hozzá sietve és szabadkozón, aztán észbe kapva megpróbálom visszaterelni a gondolataimat a növények felé. Nem akarom a munkaidejében, meg aztán kéretlenül ilyenekkel traktálni.
- Uhm, és a csokorhoz milyen virág lenne ideális? Valami színesre és illatosra gondoltam - Habár valószínűleg ezzel nem segítek túl sokat, hiszen ez a két jelző elég sok virágfajtára ráillik. Ezért, és az iménti téma felhozatala miatt is bűnbánó mosollyal behúzom a nyakam.

I love you
Rihannon Ravalee

Egészségügy
Rihannon Ravalee


:
what an awkward day Tumblr_inline_oa72n750Cm1skcljl_250
Előtörténet :
Teach me how to fight
I'll show you how to win
Play by :
• Poppy Drayton ❦
:
what an awkward day Tumblr_inline_oj7781Zajf1skcljl_250
Join date :
2020. Oct. 09.
Hozzászólások száma :
34

what an awkward day Empty

what an awkward day Empty
Ajánlott tartalom




what an awkward day Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ