Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
When in doubt drink a stout - Page 2 Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (73 fő) Csüt. Szept. 19, 2024 11:46 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 When in doubt drink a stout

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

When in doubt drink a stout - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 6:35 pm
First topic message reminder :

Kassy x Blaze

Make mine a double

Kimért mozdulatokkal igazítom meg magamon a vékony zakót, amit az ingemre húztam. Nincs még olyan hűvös, hogy kabátot húzzak, de egy szál ingben már azért megérezném az időjárást. Hosszú napom volt kevés kutatással, de annál több vitával. Az ilyen napokért nem rajongok túlzottan, mert nem valami hatékonyak. Rendszerint csak azért kell leállnom hepciáskodni valakivel, mert úgy érzi, hogy egy gazdag műgyűjtő fontosabb, mint egy tudományos feltárás. Még a végén haladna valahová a világ. Pénzem nekem is van, habár a Forbes-ba nem kerülnék be vele. De éppen ezért nem is igazán vágódom hanyatt a ténytől, hogy másnak is van.
Megcsap a meleg, amint belépek a kocsma ajtaján. Ennek ellenére még nem húzom le magamról a zakómat. Előbb felmérem a jelen lévőket, majd hosszú léptekkel a pulthoz indulok, ahol a pultoson kívül mindössze egy nő üldögél egyedül.
-Egy whisky-t legyen szíves! És a hölgynek is hozzon valamit. Nem járja, hogy egyedül igyon. - szólítom meg a csapost, a mondandóm végeztével a mellettem ülőre mosolyogva. -A vendégem. -teszem hozzá, miközben helyet foglalok a magas bárszéken.
Ha pedig az italomat is megkapom, eleinte csak egészen aprót kortyolok bele. Kíváncsi vagyok, hogy mit adnak errefelé a vendég kezébe. Mert hát nem mindenhol divat minőséggel kiszolgálni a szomjazókat, noha én elég ritkán járok olyan helyekre, ahol ilyen megesik. De azért nyilván velem is előfordult már ilyesmi.
-Blaze vagyok. - mutatkozom be végül, ha már így elé rakattam az italt. Remélhetőleg nem a fejemre szándékozik önteni, habár egyértelműen biztos vagyok benne, hogy nem teszi. Ennek ellenére ez mindig benne van a pakliban. Ez az, amit a többség nem tud elviselni és aztán már előre feszélyezi őket. De ők nem is jutnak egyről a kettőre.  

277 ~ dal ~  Cool
Blaze Corian

Oktatás
Blaze Corian


:
When in doubt drink a stout - Page 2 Interview-image,145948
Play by :
Billy Andrews
Keresettek :
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
41

When in doubt drink a stout - Page 2 Empty

SzerzőÜzenet

When in doubt drink a stout - Page 2 EmptyPént. Okt. 30, 2020 6:00 pm
Kassy x Blaze

Make mine a double

Vitatkozhatnék is akár, de be kell látnom, hogy Kassynek bizony igaza van. Csak hát nem kedvelem túlzottan az ilyen figurákat, akik mindig mindent pénzben akarnak mérni, lehetőleg kilóra. Nem tudja mi az, de neki akkor is kell. Meg aztán nehezemre esik nem elnevetni magamat, ahogy a köcsögöt emlegeti. Merthogy nem egy köcsögről beszélünk.
-Még ez a szerencse. - sóhajtok fel, de a szám szélén még így is ott bujkál a mosoly, ami még a visszafojtott nevetés maradéka. Meg kell hagyni, jól választottam társaságot estére, pedig ezúttal csak találomra ültem le mellé, mert ő egyedül volt itt.
-Valójában... inkább egy müzlis tálkára hasonlít. - Most már végképp felnevetek a kancsó hallatán. Persze, a magam részéről sosem nevezném müzlis tálnak, ráadásul akkoriban még nem is létezett müzli, ugyanakkor tudom hogy neki, mint laikusnak ennyi is elég lesz. Ha lázba hozná a néprajz, akkor nem így emlegetné. De bajban lenne a világ, ha mindenki néprajzos lenne.
-Szeretem a munkámat. - ingatom meg a fejemet. Persze, nem ő lenne az első, aki megjegyzi, hogy túl sokat dolgozom. Viszont szeretem, amit csinálok, bár tudom, hogy ez manapság ritka. A legtöbben csak egyszerűen dolgoznak napról napra, hogy legyen pénzük, amit aztán elverhetnek valahol. Én sem tagadom meg magamtól persze a szép dolgokat és az élvezeteket, de számomra ez valahogy nem elsődleges cél. Inkább csak fűszer.
-Hát elég hosszú. Egy nap, plusz-mínusz pár óra, attól függ, milyen járattal megy. - Meg persze átszállás, az teszi rá a legtöbb időt, nem maga a repülés, de gondolom ez Kassynek sem idegen, ha szeret utazgatni. Nyilván Tanzánia nem az a hely, ahova az ember 2-3 napra kiruccan, mert az út több lenne, mint amennyit kiélvezhet belőle igazán. De én nem is napokra szoktam utazni, hanem hetekre, néha hónapokra, így nyilván nem is bánom annyira a dolgot.
-Természetesen. - bólintok egy aprót. -De attól is függ, hogy hová megy az ember. Amerre én járok, az általában kevésbé modern, de a nagyvárosok azok. - Persze ettől függetlenül is más a légkör, de ez gondolom, adja magát, elvégre teljesen más kultúráról és társadalomról beszélünk.
 

341 ~ dal ~  Cool
Blaze Corian

Oktatás
Blaze Corian


:
When in doubt drink a stout - Page 2 Interview-image,145948
Play by :
Billy Andrews
Keresettek :
Join date :
2020. Oct. 14.
Hozzászólások száma :
41

When in doubt drink a stout - Page 2 Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Don't question anything, just have another drink ~ Orion & Leith
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: Every story ends sometime :: Archívum :: Archivált játékok-
^
ˇ