Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
That, my dear
is what makes a character interesting, their secrets.
"Tell me your story"
These are the most powerful words in the universe

crimson dusk
Roe Emptyírta: Eliott Irvine
Csüt. Okt. 28, 2021 6:34 pm

queen of nothing
Roe Emptyírta: Florian Draco
Pént. Okt. 22, 2021 1:14 pm

It is what it is - Deni & James
Roe Emptyírta: Fernandeniar Leach
Hétf. Okt. 11, 2021 9:49 pm

Like I ever wanted to see you again ~ Kyle & Leith
Roe Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:48 pm

See, hear and speak
Roe Emptyírta: Kyle Thyron
Hétf. Okt. 11, 2021 8:40 pm

Sonja & Elijah - and the earth is still moving
Roe Emptyírta: Sonja Hunt
Vas. Okt. 10, 2021 10:37 am

Cyrus x Cain - Shake it up
Roe Emptyírta: Cyrus Fisher
Vas. Okt. 10, 2021 9:45 am

First step to a (not) wedding
Roe Emptyírta: Anriad Lyell
Hétf. Okt. 04, 2021 8:44 pm

Jonathon Llythir
Roe Emptyírta: Jonathan Llythir
Hétf. Szept. 27, 2021 10:10 pm

I'm lost in the darkness, and you are my torch ~ Orion x Florian
Roe Emptyírta: Orion Draco
Pént. Szept. 24, 2021 3:08 pm

Here we are
kings and queens of the world
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Vas. Május 19, 2024 7:00 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Roe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Roe EmptyVas. Dec. 13, 2020 2:17 pm

Road

Szabad Foglalt Készülöben


Becenév

Road vagy Roe


Foglalkozás

valami pénzügy vagy IT az elképzelésem


Születési hely és idő

légy minimum 50-52


Családi állapot

szingli


Beállítottság

hetero, bi, pán...


Varázserő

Szirénhang



Szirén
Politika / szolgáltatás
Colin O´Donoghue

Története

Ha valaki kérdezi, véletlenül találkoztunk, huszonöt éve egy kis karibi szigeten. Azt egyikünk sem vallja be, hogy én éppen fürdőztem, te pedig a családod hamvait hoztad vissza, hogy szétszórhasd az egyik szikláról. Zavarban voltam, el akartam menekülni, de a humorod, a szemedben csillogó magány visszatartott. Végig beszélgettük az éjszakát. Meséltünk egymásnak vidékekről, amelyeket bejártunk, állatokról és emberekről, akikkel ott találkoztunk. Szokásokról, ételekről, zenéről és táncról vitatkoztunk, nevettünk majd percekig csak néztük a csillagokat a fűben fekve. Reggel pedig biztos voltam benne, hogy többé nem foglak látni, hamarosan egyike leszel a sok ezernyi emlékemnek, amelyeket nem tudok időben behatárolni.
Te mégis visszatértél. Beszélni akartál úgy, hogy közben nem az életedről kell mesélned és engem ez nem zavart. Sohasem tettem fel neked kérdéseket a múltadról, családodról, azt tudom, amit elmondasz nekem magadtól. Szirén vagy és egy világcsavargó. Sosem kerülsz messzire a tengerektől és óceánoktól, mégis szinte bárhol felbukkanhatsz váratlanul a partok mentén. Számodra nem létezik országhatár. Tudom, hogy általában egy hajón laksz és nincsenek anyagi problémáid. Bízom benned, azóta az utolsó éjszaka óta, amikor megígérted, hogy visszatérsz a következő évben és ezt betartottad; tudom, hogy minden flört és vicc mellett, amivel felhúzod az embereket, megvan a hűséged is. Egy lusta macska veszett el benned, órákig tudsz feküdni és csak hallgatni a természet hangjait, majd pillanatok alatt mész át kíméletlen harcosba, ha arra van szükség.
Évekbe telt, hogy mesélni kezdj nekem, feltárd a titkaidat. Nincs már családod és hiszed, hogy egy régi átok miatt. Az utolsó három generációban valami mindig kipusztította a vérvonaladat, csak egyetlen felmenő maradt életben. Apád úgy döntött, nem hisz a családi átokban és megházasodott. Te nézted végig az ő, majd a nagyobb húgod halálát is. A kisebbik húgodról azt hitted megmenekült, pár héttel a találkozásunk előtt, tizenhat évesen hunyt el. Anyád a hír hallatán lett öngyilkos. Akkor fogadtad meg, hogy bármennyire is vágysz rá, a saját gyermekednek nem fogod ezt a sorsot örökül hagyni. Tényleg átok ez? Eddig én is hittem benne, de a születésnapi ajándékodat készítve feltűnt valami a képeken...


Harmonia Eir

Szolgáltatás
Harmonia Eir


:
Roe V5Crz5c
Play by :
Maria Amanda
:
Roe SilasStaal_5%2Bcopy
Join date :
2020. Oct. 11.
Hozzászólások száma :
28

Roe Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One of Us :: We all have magic inside us :: Készülödéshez :: Tagok keresettjei-
^
ˇ